Tema sukurta: 2009.02.01 02:58
2009.02.01 02:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bazius
Bazius
Naujokas
Taigi, turiu problemą, nesenai išsiskyriau su mergina. Kaltė galima sakyti buvo abipusė(na, gal šiek tiek didesnė iš mano pusės), abu tą supratom ir nusprendėm taip. Tačiau! Sutikus ją gatvėj ar taip kur nors, man viduje dedasi kažkas neapsakomo. Suprantat, mano viena dalelytė nenori prisirišti ir galima pasakyti, kad aš gal net ir bijau to prisirišimo, tačiau kita - likusi didžioji dalis be galo nori susigrąžinti buvusią. Čia viena problemos dalis. Dabar kita. Tai va, bėda ta, kad seniau mes irgi buvom susipykę tačiau dėl mano kaltės, ir buvo labai sunku atgauti pasitikėjimą, ir vėl būti kartu.
Ką aš turėčiau padaryti ar pasakyti, kad ji manim patikėtų, arba kad ji man atvirai tiesiai šviesiai pasakytų ar ji nori bandyti dar kartą ar ne, nes dabar į mano klausimus atsako tik "nežinau".

Tikiuosi supratot mano bėdą, ir įstengsit man pagelbėt. Būčiau be galo dėkingas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 04:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
ar tikrai verta bandyti vėl kažką? neseniai išsiskyrei, reikia laiko, kad viskas aprimtų, kad suvoktum faktą, jog viskas baigta..sakai, bijai prisirišti? per vėlu, sveikinu, tu jau prisirišai, todėl taip sunku tiesiog gyvent toliau..jos "nežinau" rodo dvejonę..ji yra tarp taip ir ne..tad nebūtų sunku įtikint, kad supratai savo klaidas ir jų nekartotum, bet ar tikrai taip ir būtų? siūlyčiau gerai apsvarstyti viską, nes, mano nuomone, tau tereikia išlaukti, kol praeis ši būsena..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 08:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aistulis
Aistulis
Naujokas
Pritarčiau, kad reikėtų išlaukti... Mano manymu, dabar tas prisirišimas ir trukdo objektyviai įvertinti situaciją abiems. O ir šiaip, pagalvojus norėčiau pasakyti, kad iš santykių, kurie daug kartų klijuojami iš naujo, nieko per daug gero nesigauna... Aišku, ne visiems, bet bent tokia mano asmeninė patirtis. Du metus "klijavom". Ir galiausiai vistiek išsiskyrėm. Tai pagalvok, ar čia tikrai ta Meilė tavyje tokia, kad nori vėl mėginti, ar tiesiog prisirišimas, kuris neleidžia bliaviai mąstyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 09:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aitvaras
Aitvaras
Meistras
priraset gabalais dideliais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ir vėl meilė- seilė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 09:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aitvaras
Aitvaras
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sharp77
sharp77
Naujokas
patarciau islaukti. asmenine patirtis ir ne vienkartine ta rodo, deja. bandymai taisyti santykius ir juos klijuoti is pradziu lyg ir duoda palengvejima, bet paskui vel visos problemos gryzta, tik jau daug greiciau ir stipriau. atmintis juk nedingsta. reikia buti geru psichologu, kad iseitum is to rato.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
klausi kaip itikinti,ka pasakyti padaryti ,kad patiketu..,tau tas svarbiausia? jei du kartus esi kaltas..ar nemanai ,kad su tuo zmogumi tu ir vel elgsiesi taip pat...ar isanalizavai savo klaidas,ir pasijutai ,kad ju nedarysi? toks klusimas tavo galveleje pirmoje vietoje turetu buti...pabandyk paziureti i save jos akimis...ar tu noretum is tavo drauges tokiu poelgiu? ar toleruotum? ar vel patiketum? vadovaukimes principu - nedarome,(nesielgiame) kitiems to - ko nenoretume ,kad mums taip darytu,elgtusi kiti.....zinoma sutinku ir su kitomis dalyviu mintimis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PaslaptiS
PaslaptiS
Naujokas
na su tuo jos pasakymu nzn, tai reiskia, kad vilties tu vis dar turi. as asmeniskai, kai noriu sakau nzn, nesinori taip lengvai pasiduoti, pakankint reikia, tegul pamato ko as esu verta. pati siuo metu tai myliu, tai nemyliu- nesuprasi. jau tam vaikinui jauciu taip ikyrejau, bet neatsikabina, reiskias ir man kazka jaucia ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
man rodos tavo beda ta,kad pats nzn ko nori... kai turi ja nebrangini,kai prarandi... negali paleisti... jei visada darysi ka visada darydavai,tai visada gausi ka visada gaudavai... susigrazinsi ir vel prarasi... turi pats pasikeisti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Anonimiškasis rašė:

Suprantat, mano viena dalelytė nenori prisirišti ir galima pasakyti, kad aš gal net ir bijau to prisirišimo, tačiau kita - likusi didžioji dalis be galo nori susigrąžinti buvusią.


As siulau padaryti eksperimenta ir prisiristi... cia butu veiksmas is serijos "geriau padaryti ir gailetis, negu visai nedaryti"... zymiai geriau yra kelis kartus sudauzyti savo sirdi, negu suzinoti, kad jos isvis neturi... buk nuosirdus su savo mergina: tu juk bijai, kad sitie santykiai neistvers "amzinybes"... bet amzinu dalyku nebuna- yra tik metai, dienos, valandos, minutes, kurias galima praleisti kartu ir tuo dziaugtis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aleforumisc
aleforumisc
Pradedantysis
jeigu jau buvo meile , tai niekur nedings )) gali laukt laukt laukt , bet vistiek kazkada ishlis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Anonimiškasis rašė:

Taigi, turiu problemą, nesenai išsiskyriau su mergina. Kaltė galima sakyti buvo abipusė(na, gal šiek tiek didesnė iš mano pusės), abu tą supratom ir nusprendėm taip. Tačiau! Sutikus ją gatvėj ar taip kur nors, man viduje dedasi kažkas neapsakomo. Suprantat, mano viena dalelytė nenori prisirišti ir galima pasakyti, kad aš gal net ir bijau to prisirišimo, tačiau kita - likusi didžioji dalis be galo nori susigrąžinti buvusią. Čia viena problemos dalis. Dabar kita. Tai va, bėda ta, kad seniau mes irgi buvom susipykę tačiau dėl mano kaltės, ir buvo labai sunku atgauti pasitikėjimą, ir vėl būti kartu.

Ką aš turėčiau padaryti ar pasakyti, kad ji manim patikėtų, arba kad ji man atvirai tiesiai šviesiai pasakytų ar ji nori bandyti dar kartą ar ne, nes dabar į mano klausimus atsako tik "nežinau".

Tikiuosi supratot mano bėdą, ir įstengsit man pagelbėt. Būčiau be galo dėkingas!


Tai taip išeina, kad pats nebežinai ką daryt, ir manai kad ateis koks nors šūstras forumo lankytojas ir išspręs tavo bėdą? Klausyk širdies balso, klausyk smegenų balso (dar geriau jei šie organai tarpusavyje susišneka), ir sprendimas paaiškės. Nu ir silpnas jaunimas šiais laikais, bėdos meilėj - iškart į forumus Bože.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.01 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lun
Lun
Naujokas
Tau dabar sunku pamirsti,nes jus daug kas sieja,liko daug prisiminimu. Jei pasistengtum kazkuo rimtu uzsiimti,kad savo mintis nukreiptum kur kitur, po kiek laiko tikrai pamatytum ar tau jos reikia ar ne,nes dazniausiai buna gaila to laiko, kai buvot kartu. Aisku, taip buna ne visada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SimaS03
SimaS03
Naujokas
Tas jausmas buna ir prisirisimas ir meile bet jei tai meile tu tikrai butum jau bandes susitaikyti. Aš patarciau bandyti susitaikyti, išvis neturetumetes skirtis nebent del geros priežasties, nebent jums ta draugyste netokia svarbi. Jei susitaikysit stenkis daryti viska, kad neišsiskirtumėte taip daryk jei esi isitikines, kad nori su ja likti. Jei nenori su ja susitaikyti tiesiog nejausti to jausmo nekreipk i ja demesio maziau bendrauk taip po biski to prisirisimo nebeliks, bent jau mano tokia nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.22 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesutramdomoji
nesutramdomoji
Naujokas
Pades tik laikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.24 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeverYours
NeverYours
Naujokas
Kaip liūdna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.09 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerszmogus
gerszmogus
Pažengęs
Bazius rašė:

Taigi, turiu problemą, nesenai išsiskyriau su mergina. Kaltė galima sakyti buvo abipusė(na, gal šiek tiek didesnė iš mano pusės), abu tą supratom ir nusprendėm taip. Tačiau! Sutikus ją gatvėj ar taip kur nors, man viduje dedasi kažkas neapsakomo. Suprantat, mano viena dalelytė nenori prisirišti ir galima pasakyti, kad aš gal net ir bijau to prisirišimo, tačiau kita - likusi didžioji dalis be galo nori susigrąžinti buvusią. Čia viena problemos dalis. Dabar kita. Tai va, bėda ta, kad seniau mes irgi buvom susipykę tačiau dėl mano kaltės, ir buvo labai sunku atgauti pasitikėjimą, ir vėl būti kartu.

Ką aš turėčiau padaryti ar pasakyti, kad ji manim patikėtų, arba kad ji man atvirai tiesiai šviesiai pasakytų ar ji nori bandyti dar kartą ar ne, nes dabar į mano klausimus atsako tik "nežinau".



Tikiuosi supratot mano bėdą, ir įstengsit man pagelbėt. Būčiau be galo dėkingas!


Supratom, supratom... :D Išsiskyrei ir abejoju ar verta kažką bandyt iš naujo. Patariu negadint sau gyvenimo tais ,,viduje dedasi kažkas neapsakomo'' ,,ar bandyt dar kartą'' Aišku gali bandyt, bet tas vyniojimas į vatą ir senų santykių atnaujinimas, mano manymu beprasmis. Pabaiga yra pabaiga...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai