Tema sukurta: 2013.03.15 20:07
2013.03.15 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Tai gal užkalbink. O jei slabo, tai ir toliau sėkmingai nieko nedaryk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
neatsibodo tu paciu temu kurt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
ponaitisgerutis rašė:

Sveiki visi.Tai va esu vaikinas vardu Tomas man septyniolika ir man reik patarimo ka daryt. taigi yra mokykloje mergina(truputi jaunesne uz mane) kuria jau seniai esu isiziurejes ir ji man patinka. mokykloje per pertraukas prasilenkdami ar kurnors valgykloje ziurim viens y kita. uzkalbines kazkaip jos dar nebuvau, jos telefono numerio tai pat neturiu,turiu tik jos fb. pasveikinau su kovo 8, beje sekmadieni jos gimtadienis. tai va gal kas galetu patart ka daryt? bendravimo igudziu kazkokiu tai irgi nelabai turiu gal del to taip ir yra. :/ padekit jei galit

Emm... O kokio rezultato tu nori? Susidraugaut su ja, "susiporuot", pamiršt, į lovą įsitempt?..
Kad galima būtų kažkuo padėt, manau, turėtų būt suformuluotas aiškus klausimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Jo.jo..prieik su tulpanu rankoj ir sakyk - ėj , žiurkike, fainai atrodai, gal numeriuką duotum, nueitume į mc bulvyčių pagraužt.
Mokyt jaunimą ir mokyt. Žmonių jau per kompiuterius bijot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Pončikas rašė:

Jo.jo..prieik su tulpanu rankoj ir sakyk - ėj , žiurkike, fainai atrodai, gal numeriuką duotum, nueitume į mc bulvyčių pagraužt.

Mokyt jaunimą ir mokyt. Žmonių jau per kompiuterius bijot


geras planas, man patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Palik tu ją ramibėje. Jai nesugebi net jos užkalbint, tai kas bus, kai išsiskirsit ,o tai tikėtina duodu 99 procentud
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yangmei
Yangmei
Pradedantysis
Kaip erzina, kai vaikinai taip „stradalina" - spoksoti tai spokso, o prieiti - kinkos dreba... Prieik prie jos ir užkalbink ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Kai kurie septyniolikmeciai elgiasi kaip dvylikameciai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
ponaitisgerutis rašė:

velniukas666 as pirma kart cia. azr susiporuot.

Tokiu atveju aš tikrai negaliu (arba tiksliau - neturiu teisės) niekuo padėt/patart. Galbūt atsiras kitų žmonių, kurie galės pasidalinti savo įžvalgom.

Tačiau, naudodamasis proga, pasidalinsiu savo nuomone apie šią situaciją. Tavo valia, gilintis į ją ar ignoruot:
Netikiu variantu, kai nuo nepažįstamų pereinama iškarto prie poros, praleidžiant draugystės stadiją. Suprantu, patiko kažkas, ir norisi jį turėti prie savęs, užklijuoti etiketę, kad "jis/ji priklauso man" ir pan. Tačiau ilgainiui pradeda lįsti ylos iš maišo, supranti, kad tas žmogus nėra tau ir tobulo žmogaus, kuriuo jį įsivaizdavai prieš "susiporuojant", įvaizdis sugriūna. Na ir tada prasideda gailestis, nusivylimas, alkoholis, gyvenimo prasmės ieškojimas, bedarbystė, tapimas benamiu, daugiau alkoholio, narkotikai, nesaugus seksas, "basanoškių" su kojinėm nešiojimas, sužlugdytas gyvenimas, dalyvavimas "Radži vėl ieško žmonos", nakvynės stotyje ant suoliuko...
Jei aš būčiau tavo vietoje, tai rinkčiausi vieną iš dviejų variantų:
A) Bandyčiau tiesiog susidraugauti, be jokių slaptų minčių ar planų apie "poravimasi". Grynai kartkartėm persimesti keliais žodžiais, neįpareigojančiai pasišnekučiuoti. Leisti laiką lyg tai būtų tavo draugas, o ne lėlė, kuri turi priklausyti tik tau.
B) Nedaryčiau nieko. Ir vertinčiau tiesiog ją kaip idealą. Čia šiek tiek mazochistinis variantas, bet kartais idealizuotas prisiminimas yra geriau nei nuvilianti realybė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
ponaitisgerutis rašė:

, beje sekmadieni jos gimtadienis. tai va gal kas galetu patart ka daryt?


na tai mąstyk ką daryt negi nieko nesugalvoji? šiaip Azr labai geras komentaras, ypač apie pasekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Geri čia komentarai

O šiaip valgykloj atsisėsk šalia ir paklausk, ar skanus šnicelis, bandelė ar kompotas ką mėgsti valgyt, gal susitinkam "tą pačią vietą, tą pačią laiką" ir suvalgom draugiškai bandeeeeeeeelę per pusę o šiaip tai nėra vienintelio būdo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
renukasj rašė:

O šiaip valgykloj atsisėsk šalia ir paklausk, ar skanus šnicelis, bandelė ar kompotas ką mėgsti valgyt, gal susitinkam "tą pačią vietą, tą pačią laiką" ir suvalgom draugiškai bandeeeeeeeelę per pusę o šiaip tai nėra vienintelio būdo.


tik vienas iš vienos pusės , o kitas iš kitos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IndianaJones
IndianaJones
Naujokas
Paprasciausiai pasakyk jai labas tiesiog praeidamas, daryk tai kiekviena ryta, tokiu budu pralausi ledus ir kazkas savaime gausis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Tekatsuki rašė:

Kai kurie septyniolikmeciai elgiasi kaip dvylikameciai


ne nuo amžiaus tai priklauso, tiesiog visi žmonės skirtingi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
IndianaJones rašė:

Paprasciausiai pasakyk jai labas tiesiog praeidamas, daryk tai kiekviena ryta, tokiu budu pralausi ledus ir kazkas savaime gausis


Jo kaip Mejus is aukščiausios pavaros "hello"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.15 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ponaitisgerutis rašė:

Sveiki visi.Tai va esu vaikinas vardu Tomas man septyniolika ir man reik patarimo ka daryt. taigi yra mokykloje mergina(truputi jaunesne uz mane) kuria jau seniai esu isiziurejes ir ji man patinka. mokykloje per pertraukas prasilenkdami ar kurnors valgykloje ziurim viens y kita. uzkalbines kazkaip jos dar nebuvau, jos telefono numerio tai pat neturiu,turiu tik jos fb. pasveikinau su kovo 8, beje sekmadieni jos gimtadienis. tai va gal kas galetu patart ka daryt? bendravimo igudziu kazkokiu tai irgi nelabai turiu gal del to taip ir yra. :/ padekit jei galit


Jei neturi bendravimo įgūdžių, tai kuris variantas tau priimtinesnis, ar magiško eliksyro receptas, ar stebuklingos lazdelės gamybos instrukcija?

O rimčiau, tai jei pats sakai, kad nesugebi bendraut, tai kokia prasmė tau kažką patarinėt, vistiek nesugebėsi jais pasinaudot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.16 05:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekasss
niekasss
Pažengęs
Pončikas rašė:

... bulvyčių pagraužt ...


:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.16 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
sako, bijai vilko - neik į mišką, "Merginos arba uždeda jums karūną ant galvos, arba užveržia kilpą ant kaklo. " Emilis Zola
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai