Tema sukurta: 2012.10.10 21:27
2012.10.10 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Sveiki . Taigi po pertraukos nusprendžiau vėl pradėtis laikytis teises . Mokykliniai kažkokiu stebuklingu būdu dar vis galioja nors praėjo jau 5 metai :) Taigi išlaikiau teorija . Dabar laikysiu praktika . Aną kartą visus 4 kartus kol atsibodo praktiką laikiau Tauragėje :) Tos klaidos nebedarysiu ir dabar laikysiu Klaipėdoje , tik klaipėdoje gana sudėtinga atrodo ir reikėtų nemažai pamokų užsisakyti kaip man 5 metus nevairavusiam . Tad kilo nežinau ar protingą mintis išmokti aikštelėje namuose o prieš egzaminą varyti i Telšius truputi pasimokyti ir į Telšių regitra laikyti praktikos :) Nes tenai gan nedidelis miestas atrodo (nesu buves per google maps žiurėjau :)) ) .Tad norėčiau paklausti kokie atsiliepimai apie telšių regitros filijala ? Ar sunkus maršrutai , kokie egzaminuotojai , ir kokiomis dienomis turgus ar kasnors ten (na taprasme padidėjas eismas )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.11 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Sapneli tu sapneli tai vaziuok i gauna per google jis man irgi atrodo toks neitin didelis, telsiuos ne taip lengva ypac jei tu ten nesi buves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.11 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krabzmogis
Krabzmogis
Pradedantysis
Laikyk tu Tauragej ten iki gatves galo ir atgal marsrutas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.11 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Plusquetout rašė:

Sapneli tu sapneli tai vaziuok i gauna per google jis man irgi atrodo toks neitin didelis, telsiuos ne taip lengva ypac jei tu ten nesi buves


Jo važiuosiu i Gouna :D Kodėl ne taip lengva? Argumentuokite o nerašykite nesamonių. Tauragėje jau buvau instruktoriai nepatiko . Ir šeip eismas ir gatvės kažkokios keistos laksto visi kaip akis išdege. Tai jau geriau Klaipėdoje .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.11 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Šiaip, seriously, koks nafik tolkas mokytis vairuot kur nėr eismo? Čia tas pats kas 16 metų pasimdavau tėvo galantą ir važiuodavau žvirkeliu Nulis praktikos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.11 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Tolkas toks kad sutaupai pinigų . O praktikos vėliau įgausi. Rusų laikais gi išvis pavaras mokėjai perjungt ir teisės tavo . O žmonės dar po šiai dienai gyvi važinėjas ( bent jau dauguma )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.11 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
MidNight rašė:

Plusquetout rašė:



Sapneli tu sapneli tai vaziuok i gauna per google jis man irgi atrodo toks neitin didelis, telsiuos ne taip lengva ypac jei tu ten nesi buves




Jo važiuosiu i Gouna :D Kodėl ne taip lengva? Argumentuokite o nerašykite nesamonių. Tauragėje jau buvau instruktoriai nepatiko . Ir šeip eismas ir gatvės kažkokios keistos laksto visi kaip akis išdege. Tai jau geriau Klaipėdoje .





Todel, kad neuztenka visur moketi vaziuoti kiekvienas miestas turi savo pokstu, kaune yra tokia sankryza su stop zenklais ir sukant i viena puse reikia pristoti prie ten kur biski kitaip paasfaltuota( man taip instruktorius sake) visu antra tu nebuves tame mieste esme ta kad ir taip stresuosi ir dar puse zenklu nepamatysi kuriu deka gali nugrybauti.ten kaip teko buti tai yra pora kvailu sankryzu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.12 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Plusquetout rašė:

Todel, kad neuztenka visur moketi vaziuoti kiekvienas miestas turi savo pokstu, kaune yra tokia sankryza su stop zenklais ir sukant i viena puse reikia pristoti prie ten kur biski kitaip paasfaltuota( man taip instruktorius sake) visu antra tu nebuves tame mieste esme ta kad ir taip stresuosi ir dar puse zenklu nepamatysi kuriu deka gali nugrybauti.ten kaip teko buti tai yra pora kvailu sankryzu


nesusilaikiau reikia nepristoti, o visiskai sustoti prie vaziuojamosios dalies krasto, o ne kur asfaltas kitoks cia tik pasake, kad lengviau isivaisduotum kelio sankirtos isivaisduojamaja linija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.12 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Empirio rašė:

Plusquetout rašė:



Todel, kad neuztenka visur moketi vaziuoti kiekvienas miestas turi savo pokstu, kaune yra tokia sankryza su stop zenklais ir sukant i viena puse reikia pristoti prie ten kur biski kitaip paasfaltuota( man taip instruktorius sake) visu antra tu nebuves tame mieste esme ta kad ir taip stresuosi ir dar puse zenklu nepamatysi kuriu deka gali nugrybauti.ten kaip teko buti tai yra pora kvailu sankryzu




nesusilaikiau reikia nepristoti, o visiskai sustoti prie vaziuojamosios dalies krasto, o ne kur asfaltas kitoks cia tik pasake, kad lengviau isivaisduotum kelio sankirtos isivaisduojamaja linija





na tik nereikia :D as cia vakar biski pavargus rasiau :D bet esme suprantama :D cia mane kai mokino ivairiu gudrybiu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.19 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrelis0
Atsiskyrelis0
Naujokas
Esu telšiškis, garantuoju kad susipi... ant pirmos sankryžos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.21 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Atsiskyrelis0 rašė:

Esu telšiškis, garantuoju kad susipi... ant pirmos sankryžos


Kas ten perdo sankryža ? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.22 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrelis0
Atsiskyrelis0
Naujokas
atvažiuok ir pamatysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.05 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Taigi va buau prieš kelias savaites telšiuose . Įspudis ne koks miestas vienos kalvos todėl kaikur sustojus praleisti pagrindiniu keliu važiuojančias mašinas pajudant iš vietos yra labai didelė tikimybė pariedėti atgal . Yra viena sankryža su reversiniu šviesaforu ir vienoj vietoj labai jau užknisanti papildomaa sekcija kuri manau toj vietoj net nelabai reikalinga . Šeip manau daug geriau laikyti tauragėje ) P.S telšiuose neišlaikiau bet ne mieste o aikštelėje žiopla klaida padariau )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.06 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
IŠLAIKIAU TEISES TAURAGĖJE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.02 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxomsysxxx
xxxomsysxxx
Naujokas
Sveiki.Regitroj issilaikiau AM teisiu teorija ir desine akis silpniau mato ,ar reikes teisem fotografuotis su akiniais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.04 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tuktuk
tuktuk
Naujokas
telsiose. ispudis nekoks. o jai dar pakliusit pas stora gaigala tai verciau jau apsisukti ir iseiti ;) prisikabineja prie betko, ir megina suklaidinti. zodziu TVARIUS!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.29 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dr1V3r
Dr1V3r
Naujokas
Sveiki Tai Va žadu laikiti regitros važiavima telsiuose Taigi noreciau suzinoti jusu nuomones ar sunku ten koks pagrindinis greitis ten ir ar apsimoka tenais laikytis Nes matau seni komentarai taigi todel ir klausiu gal kazkas pasikeite ten
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai