Tema sukurta: 2009.09.17 10:01
2009.09.17 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Gal žinote kokių alternatyvų be

http://workspace.office.live.com

ir

http://docs.google.com

http://workspace.office.live.com - labai patiko ir tiko dalintis dokumentus, bet kai abu instaliavome windows 7, atsirado tokia problema, kad nebegalime toje erdvėje išsaugoti dokumentų.

http://docs.google.com - excellyje online nesimato jokių pabraukimų, rodo visus jo puslapius, nors kai kurie dokumente yra paslėpti. Sudėtingiau pastebėti, kas buvo keista.

Ar yra dar kokių nors panašių puslapių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.17 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Panasu, kad tu tokiu puslapiu zinai daugiausia

P.S. Zinojau koki tai dar viena portala, bet niekaip neatgaminu pavadinimo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.17 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomas33
tomas33
Pradedantysis
hm... tokiem dalykam as naudoju tinklo programas per kurias abu kompai gali tarpusavyje dalytis jais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.18 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vyciuz
Vyciuz
Patyręs
tomas33 rašė:

hm... tokiem dalykam as naudoju tinklo programas per kurias abu kompai gali tarpusavyje dalytis jais


kokia tai programa????man praverstu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.18 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomas33
tomas33
Pradedantysis
tarkim hamachi . instaliavus programa susikuri savo tinkla pakvieti ta zmogu. viskas su slaptazodziais ir t.t padarai atitinkamus aplankalus bendrais. jis programoj ant tavo nico desniu narsyti ir mato visus bendrus aplankalus gali juos naudotis. mes sia programa ir zaidimam taikom daug kam. nes ji turi atskirus ip ir tinklo praejimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.18 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nesupratau pastabos apie adminą? Mūsų kompiuteriai nėra susieti per tinklą, bendraujame per internetą.
Mes dirbame skirtinguose miestuose ir kai kuriuos dokumentus abu redaguojame, įrašome naują informaciją. Nematau prasmės po kiekvieno savo paredagavimo siųsti tą dokumentą per el. paštą.
Esmė yra, kad kiekvienas matytume tą dokumentą ir kokioje būklėje jis šiuo metu yra.

Apsistojome dabar prie groove programos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Šiaip tai tikrai kartais būna tokių situacijų kai žmonės fiziškai yra toli vienas nuo kito ir reikia vienu metu dirbti su tuo pačiu dokumentu... Todėl tas Outlook... atsiprašant.....

Ir nesuprantu aš tokio: "kas čia per nesąmonės? naudokit Outlook pasakiau!!"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.19 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Esu žaidimų administratorė.

El. paštu siuntinėjimas man nėra patogus tuo, kad paskui bus neaišku, pas kurį yra paskutinė redaguota versija. Būtent todėl ir norime taip dalintis dokumentus, kad bet kokiu momentu atsiverstum dokumentą ir galėtum būti tikras, kad tai yra paskutinė versija ir visa žinoma informacija. Mums taip dalintis patogiau, negu paskui klausinėti: tu dar naujesnę versiją turi? Atsiųsk man.

O dabar kada man šauna, tada papildau dokumentą. Noriu naktį, noriu savaitgalį. Ir nereikia kasdien siuntinėti: rugsėjo 18 d. versija, rugsėjo 19 d. versija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.23 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomy
Tomy
Naujokas
microsoft office senu senovei turejo ir turi sharepoint, bet ten reikia serveriuka savo statyti .google doc minusas girdejau tas kad patenka docai i google searcha(del sito ne 100% tikras).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai