Santrauka: dar viena kvaila tema....Atsiprasau.......
Tema sukurta: 2008.11.01 20:43
1 2 Toliau Paskutinis
2008.11.01 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Noriu pasiklausti forumieciu(tik prasyciau nesiulyti eiti pas gydytojus)Ka zinote apie vestibiuliarini sutrikima?Gal kas esate susidure?Nes ,tiesa sakant ,tai turbut vienintelis dalykas trukdantis man siekti amzino gyvenimo.......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.01 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Čia tipo tas, kai važiuojant ir nematant kelio supykina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.01 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
vestibuliarinis sutrikimas? hm.. pusiausvyros nelaikai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.01 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Tu čia apie jūros ligą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
koordinacijos sutrikimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keistoka
keistoka
Pažengęs
Greiciausiai cia nuo per didelio alkoholio kiekio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
keistoka, arba ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.02 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Am.......Labai idomiai cia jus ismastet.....Bet pati kvanka,kad nepaaiskinau.Nevartoju alkoholio visiskai Jokio.Abstinente visiska.Pusiausvyra sutrinka,bet tik "baltuoju" sezonu.Ta prasme -ziema,kai buna sniego.Ir nepriklausomai nuo to,ar sedziu,ar vaikstau,ar vaziuoju.Tiesiog is nieko.Pradzioj pradeda tabaluoti akyse,paskui susilieja vaizdai ir kokias tris -keturias paras vaikstau visai be nuovokos,lyg buciau gerai prisigerusi.Visiska dezorientacija.Neskiriu,kur zeme,kur dangus.Nepykina,bet labai silpna,ir viskas liejasi.Sunku kalbeti,nes liezuvis nesivarto,taigi is sono atrodau kaip chroniska alkoholike.Baisiai nemalonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 11:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Čia jau kažkas kitko tau Aš visada visur kliūnu - namie, parduotuvėjė, lauke sugebu ant lygaus šaligatvio išsiploti (einu einu ir staiga asfaltas ima keltis), kai laiptais lipu ne viena, man eina iš paskos tam, kad pagauti, jei dribsiu... Nebūna taip, kad kažkurioje vietoje ant kūnelio mėlynės neturėčiau... Taigi, Elara, gydymo čia nėra, yra kaip yra Nesijaudink
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Furija,as maniau,kad cia as viena tokia priesliuoze......Mane pora sykiu jau ir i ligonine veze,priemime gydytoja labai "graziai"pasiule issiblaivyti,ir net kai issiaiskino,kad visiskai blaiva esu-net neatsiprase,pareiske,kad visokie narkomanai cia trukdo dirbti.Bet siaip butu galima gyventi,tik kartais labai nemalonu buna........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
zinok sakau - nueik pas gydytoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Elara, gal pervargimas? Visgi trys vaikai ir vyras ne juokas...
Man būna, kad galva pasvaigsta kartais, bet, kiek tyriausi kaltas ne vestibiuliarinis aparatas, o kaklo ataugos (liaudiškai vadinant), kaklo osteochondrozė...prispaudžia kraujagysles ir smegenys kraujo negauna...
Gal ir tau reikėtų kaklo nuotrauką pasidaryti? Ypač jeigu darbas palenkus galvą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Aham,dabar dar del tu daktaru.Laike mane ligoninej ir tyrinejo.Atliko visokius ten kraujo ,slapimo ,tyrimus.Tikrino akiu dugna,spoksojo neurologas,dare kompiuterine galvos tomografija,siunte pas lorus,tikrino del visokiu astmu ir ataugu,paskui dar su kazkokkiu velniu tikrino ktraujotaka ir kraujagysliu susiaurejimo galimybe.Nieko nerado.Ismaste,kad sveika ,kaip reta.......Ei,kas nors padekit,a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Man irgi kaklo kraujagysles tyrė, viskas gerai...bet kaklo slanksteliai pasislinkę truputį ir gali būti, kad judesio metu kartais užspaudžia tarpslankstelinę arteriją...nors tiriant irgi atrodė viskas gerai.O šiaip klausinėjo, kokia mano specialybė: kirpėja, siuvėja (aišku, neatspėjo) ir t.t? Nes sakė , kad tokio amžiaus ( trisdešimt metų) šių specialybių atstovių kaklo slanksteliai atrodo taip pat.Taigi, paleido irgi kaip beveik sveiką, nes ryškių pokyčių nėra...
Taigi, jei kartais galva susvaigsta, bent jau žinau kas man ir padeda kraujagysles plečiantys vaistukai..Galva svaigo gal prieš du metus..o dabar viskas normaliai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abringa
Abringa
Pažengęs
Labutis! Užjaučiu,Elara...Na,tikrai turėtu nemalonu būti..Ir svarbiausia,kad nežinai kas Tau yra... Šiaip,tai tikrai ne pervargimas...Nes ir aš turiu 3 vaikus,bei vyrą,bet ,ačiū Dievui,mano koordinacija nėra sutrikusi...O Tu,Elara,nerūkai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abringa
Abringa
Pažengęs
O gal Tau,Elara,kokių nors vitaminų trūksta???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
Elara rašė:

Noriu pasiklausti forumieciu(tik prasyciau nesiulyti eiti pas gydytojus)Ka zinote apie vestibiuliarini sutrikima?Gal kas esate susidure?Nes ,tiesa sakant ,tai turbut vienintelis dalykas trukdantis man siekti amzino gyvenimo.......


geriau paguglink ten tikrai rasi daug straipsniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Elara, o rankos tau naktį netirpsta? Jei tirpsta - tuomet galvos svaigimas gali būti susijęs su kraujagyslėmis, o jei ne - tai vestibiuliarinio aparato sutrikimai...
O ,šiaip tai, sėkmės ir konsultuokis su gydytojais, nes kiekvieno atvejis labai individualus..ir geriau neguglink, nes aš tai kiekvieną ligą sau prisitaikydavau ir tik nuotaiką susigadindavau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.03 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Ką tik supermamose skaičiau apie panašius sutrikimus..jos ten visai įdomiai diskutuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.04 06:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Laimingesne,tirpsta ir rankos.Ypatingai kaire puse.O darbas prie kompo,na,daugiau akys pavargsta negu kaklas.Aciu uz patarima,reikes uzeiti i mamytes.
Abringa,rukau kaip garvezys.........tik be pamokslu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai