Tema sukurta: 2009.08.31 15:22
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.08.31 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
Nezinau cia rasau ar ne, bet.. Taigi, mano pusbrolis gyvena kartu su manimi. Na gyvename as, mano mama, mociute ir mano pusbrolis. Kartais atvaziuoja jo tetis cia pabut, savaite ar panasiai. Na nesvarbu. Ir taigi.. Mano pusbrolis (Jam 17metu) turi panele (Jai 14metu) ir jie draugauja (neseniai suejo) kaip 1 metai. Pradzioje visko, kai tik jie pradejo draugauti, ji pas mus i namus neidavo, nebudavo cia, sededavo kieme ir ciulbedavosi. Prasidejo toks metas, kai ji pradejo ateidineti pas mus i namus. Ir .. tai vyksta kiekviena diena. As miegu ilgiau, na mazdaug iki 1h dienos (per atostogas ir pns) o ji tiesiog atsivelka apie 10h ryte ir sedi namie kartais beveik visa diena. iki 8 ar 9h vakaro. Problema ne vien ta, kad ji ateina kiekviena diena ir cia buna. Ji netiek ikiri, kiek neisaukleta. Ateina pas mus i namus, kartais nesisveikina su manim. kad su manim nesisveikinai tai cia fit fit, bet daznai nepasisveikina ir su mano mama, mociute.. Kas be ko, ikirumas tiesiog nenormalus. ji nesupranta kai jai sakau, kad as nenoriu su ja eiti i kiema, nesupranta kai sakau, kad negaliu skolinti jai savo daiktu. jauciasi pas mus namie lyg taip, kad cia butu jos namai. ima mano daiktus, pas save namie beveik nevalgo. visada pavalgo pas mus. skolinasi is manes ivarius daiktus, sedi prie mano kompo. kazkada buvo sugadinusi operacine sistema, todel dingo visi mano failai ir pns. daznai palieka savo daiktus pas mus, palieka net savo rubus ir nepasiema savaitem. siandien tiesiog ji pamate mano aplankus knygoms mokyklai ir uzsimane mano senu aplankalu. sako juk tu nenaudoji ju, tau ju nereikia, taigi paieskok man ju, juk tau ju nereikia. pala, jai gaila dvieju litu ant tu aplankalu ar ka.. nesuprantu tiesiog jos tokio apgailetino elgesio. atrodo kad ji niekada neuzauks. ji nesupranta kai jai sakau NE, as negaliu tau paskolinti sito daikto. jau atsibodo, kai ji viska ima is manes. valgo, lenda prie mano daiktu, skolinasi, po velniu, ji juk man ne sese kokia. taigi problema ta, kad as su pusbroliu sutariu labai jis man kaip brolis, bet.. susipykstam tik del jos. ji man tiesiog trukdo gyvent normalu gyvenima, lenda i mano reikalus. ir siaip ji labai nemielas man asmeniskai zmogus, nepatinka jos charakteris. nejaugi ji nesupranta, kad ji man nepatinka kai visada jai sakau kad i kiema nenoriu ir panasiai. taigi, gal galit man padet na tiesiog pasakyt savo nuomone apie jos elgesi ir gal turit patarimu kaip jai isaiskint, kad as nenoriu su ja leisti savo laisva laika, kad nenoriu jai skolint daiktu. Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Vo čia tai problema. Vieną sykį imk ir rimtai pasakyk ką apie ją manai tiek pusbroliui tiek jai. Būk šiurkšti. Parodyk kas namie šeimininkas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Jei nesusikalbat abi, tai išdėstyk situaciją savo pusbroliui ir paaiškink kaip jautieis savo namuose del jo panelės svečiavimosi bei lindimo į tavo privačią erdvę. Gal jis pasikalbės su savo panele ir ši susipras O jei ne, tai jokio mandagumo ir tu nerodyk jai, netgi turi teisę išprašyti ją iš namų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tiramisu
tiramisu
Patyręs
na as kai toks zmogus esu kuris tiesiai sviesiai rezia tai man tokiu situaciju net nebuve, gal ir tau reiktu tiesiai sviesiai pasakyt kad ji tau nepatinka, kad nelystu prie tavo daiktu ir aplamai kad nuo taves atsikabintu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pradėk ateidinėti pas ją namus ir visko prašinėk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
cia dar vardint ir vardint ka ji daro.. tiesiog ji nesupranta kai jai sakoma nesedek ant stalo, mes cia valgom. nelysk prie kristes (toks mano vardas ;D ) daiktu. nevalgyk kitu maisto, juk turi savo namus. iseikit i kiema pabukit. ji tiesiog nesupranta. aiskint jau nebegaliu, ji pasipucia ir ima tiesiogine prasme cypauti ar tau gaila. ir tada as susipykstu su pusbroliu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EnRi
EnRi
Naujokas
iskoliok ja tai padeda
o siaip gali pasakyt mamai kad su pusbroliu pakalbetu del jos. gal i vyresni zmogu labiau atsizvelgs.
na dar gali radet ja "engti" pradek kabinetis. daiktus kuriuos palieka sudek i maisa ir palik prie duru kad atejus pasiimtu. jei turi atskira kambary isitaisyk spyna ar kalbliuka is vidaus. o ant kompo gali uzdet slaptazodi. ji juk dar vaikas pradek elgtis kaip su tokia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
buvau pas ja namie, mane mama auklejo, ir siaip nesu drasi, kad imciau visko prasyti ;D ji gyvena tik su mociute, o jos mama kitoje salyje dirba, ir retai Lietuvelei brangioj buna. jos niekas neauklejo :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kovinė
kovinė
Pradedantysis
man atrodo,kad tavo mama ar mociute turetu tvarkytis su ta porblema.Nejau joms patinka ja islaikyt,nes pagal tavo parasyma cia vos ne islaikymas gaunasi,kai per daug uszileidi,tai taip ir gaunas.Gera sirdele-plika subinele..Tai ka ta pana savo namu neturi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
mano mama ir mociute pasako jai, kad nelysk i cia ir panasiai. nedaieina jai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kovinė
kovinė
Pradedantysis
arba su tos paneles tevais pasisnekeciau,kad labiau dukrele priziuretu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kovinė
kovinė
Pradedantysis
pasako.Cia reikia imtis rimtesniu priemoniu,negu pasakymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kovinė
kovinė
Pradedantysis
galu gale as tavo mamos vietoj,tiesiog jos nebeisileisciau,o pusbrolis tavo anksciau ar veliau gautu su tuo susitaikyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


melsva
melsva
Naujokas
Greitai ateis laikas,kad isvis pas jus persikraustys gyventi.Bent toks vaizdas susidaro.O kompiuteriui slaptazodis is tikro nepamaisys,ir zinoma,jei yra galimybe,kaip kazkas siule,rakinti kambari reiktu,jei savo turi.Ir rubu neskolink,nei daiktu,nei ji tau drauge,nei gimine.Neuzsileisk ant galvos kol dar nevelu.Ydomu butu suzinoti,kaip ten toliau tau seksis.Bet pabandyk visiskai prie saves nebeprisileisti.sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pypsiukelis
pypsiukelis
Meistras
pasakyciau as jai pora "meiliu" zodeliu susiprastu is karto...o pusbrolis ir liktu pusbroliu ,gal pradzioj supyktu bet paskui suprastu kad reikejo pasakyt.o tai tuoj visai turbut ant galvos uzlips..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Guccii rašė:

cia dar vardint ir vardint ka ji daro.. tiesiog ji nesupranta kai jai sakoma nesedek ant stalo, mes cia valgom. nelysk prie kristes (toks mano vardas ;D ) daiktu. nevalgyk kitu maisto, juk turi savo namus. iseikit i kiema pabukit. ji tiesiog nesupranta. aiskint jau nebegaliu, ji pasipucia ir ima tiesiogine prasme cypauti ar tau gaila. ir tada as susipykstu su pusbroliu..


Tu esi per gera. Bet pabandyk pabūt akiplėša ir savanaude pagalvok apie save, susipyk su pusbroliu jei taip reik daryk taip kad tau būtų geriau ir spjauk į kitus nes jeigu tau nieks nepadeda o pusbrolis aklas kaip kurmis jo panos veiksmams, išvyk ją iš namų arba neįsileisk kai ji ateina, juk ten ir tavo namai ir su tavo nuomone turi skaitytis, o ne lipt tau ant galvos.

Pakartosiu, nusipjauk ant kitų kurie tau maišo gyvent, pakelk balsą ir parodyk kad tau jau nusibodo ir nesi tik šeip mergiotė kurios galima nepaisyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyliai
Tyliai
Pradedantysis
Na, bet ir yra bjauriu zmoniu... Kazkada turejau panasia drauge, ji irgi tik su mociute gyveno, nes tevai isvyke buvo, tai pradzioj jos gaila buvo, bet paskui teko atsikratyt ja, nes nuejus pas ja visada rasdavau savo daiktu, kuriu net nebuvau skolinus, ji pasti savavaliskai juos pasiskolindavo... o atsikabino ji tik tada, kai kiti mano draugai ja viesai pazemino, ziauru, bet veiksminga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Kad problema cia ir yra ta, kad jūsų namuose gyvenat ne jūs vieni. Nors neaišku kas čia kieno namuose gyvena. Jei močiutė gyvena jūsų namuose ar atvirkščiai yra, tai pusbrolis kad gyvena pas jus, tai čia jau grynai jūsų toks susitarimas ir tas jo tėtis kažkaip įdomiai-prabūna pas jus po savaitę. Nors čia kita medalio pusė. O pusbroliui kartu su jo mergužėle tavo mama su močiute turėtų trumpai ir aiškiai pasakyti, kad jūsų namai nėra bendrabutis ar labdaros valgykla. Jei jos tėvai kažkur užsienyje uždarbiauja, tai gal ne jūsų problema ją išlaikyti, jei nėra tokio susitarimo su jos močiute, kuri ją, atsieit prižiūri. O gal vertėtų su jos močiute pasikalbėti dėl panelės elgesio. Variantų čia daug, bet sėdėti rankų sudėjus tikrai neverta, nes ateis toks laikas, kad turėsi jos atsiklausi, kada galėsi prie savo kompo atsisėsti ar valgysi tai, kas nuo jos liks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pypsiukelis
pypsiukelis
Meistras
idomu kaip butu jei tavo pusbrolis issiskirtu ar susipyktu su ta merguzele(negaliu kitaip jos pavadint) ar ji ir toliau pas jus seimininkautu?....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.31 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milė
Milė
Naujokas
Jei tas tavo pusbrolis tikrai lyg tavo brolis, tai manau turetum su juo normaliai pakalbet, ir turetu tave suprast.. Visgi cia jo pana, lai jis su ja ir tvarkosi. O ta pana, tai ka as zn. Sakyciau kaip 14mete tai mazvaikiska. ;] Jei man butu taip, vietoj taves jau senai ta panike buciau pasiuntus toli ir ismetus laukan;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai