Tema sukurta: 2008.07.30 19:36
1 2 Toliau Paskutinis
2008.07.30 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Sveiki..Noreciau,kad duotumet kazkokiu tai patarimu na galbut is gyvenimiskos patirties :]..Na vasara,atrodytu neturetu pulti jokios depresijos,stresai ir pan,bet man staiga uzejo kazkoks jausmas,net nezinau,kaip paaiskinti..tiesiog daugeliui dalyku jauciu didele apatija,i daug ka reaguoju abejingai..Man net apskritai pradeda nebepatikt gyvent Lietuvoj,nors dar esu kiek jaunoka.As manau,kad del to kaltas uzsienis,kuriame neseniai ilsejaus.O ilsejaus as Turkijoj..Pamaciau visai kitokius zmones,visiskai kita kultura,kuri mane suzavejo..o grizusi laiminga ,su sypsena veide Lietuvoje vel pamaciau tuos surugusius,nusiminusius veidus,per dideli susirupinima juose,kitokio temperamento zmones,ta kultura,.as taip uzsimaniau grizt atgal.Ir dabar dar noriu..tiesiog net keista..tokia depresija del tos salies..anksciau noredavau kuo greiciau namo,vos isvykdavau pvz i Nida,ir jau toks begalinis noras..o dabar atvirksciai..pradedu nekest namu,kuriuose gyvenu..p.s.uzsienyje buvau pirmakart..gal taip pat yra tokiu norinciu pasidalint savo patirtim,na kurioms taip pat grizus is svetimos salies teko gerokai priprasti prie iprasto savo salies gyvenimo tempo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Esu beveik 100 procentų tikra, kad tai tik dėl Turkijos ;D Patikėk, žinau tą jausmą :] Turėtų praeit po ~ 2 savaičių ;D Bent jau man tai būna ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
Kai pirma kart nuvaziavau i vakaru Vokietija tai pasijutau kaip kitam pasauly. Jei buciau galejusi- pescia pasiemusi vaikus buciau gryzusi i ten... Lietuvon gryzau nenorom,tik del vaiku.
Dabar suprantu,kad tai normali reakcija.... Tik ten pagyvenus ir pamacius sali ne vien is "paradines"puses....,suvalgius puda druskos....,gali realiai vertint ta sali ir zmones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Taip,sita suprantu.. lynsey as buvau ten birzeli,tai daugiau nei menesis praejes..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
o sita tai zinau,kad visos salys turi savu minusu..na bet vistik norisi sugrizt..jauciu,sunku bus vel kibti i mokslus ir pan..:]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
popieziuke> na, matyt ten kažkas laaabai įstrigo ;DD Du kartus buvau įsimylėjus, tai kokį mėnesį paverkiau ir vsio xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DangausIlgesys
DangausIlgesys
Pažengęs
Popiežiuke,
Turi dar mėnesį iki mokslų. Pasiimk kokią nors gerą tau patinkančią knygą paskaityti. Pasidalink su savo bičiuliais apie tai kas verčia šypsotis (kaip užsienyje). Nežinau ar tiki Dievu, bet man bent labai padėjo Šv. Rašto skaitymas, galimybė pasiklausyti "Dievo žodis kasdieniai skaitymai" per Lietuvos radiją arba 5.45 arba 20.45. Jei turėtum jėgų ir noro melstis atrastum kas žaloja ir kas reikalinga tavo vidiniam dvasiniui pasauliui. Gal atsigautum nuvažiavusi į gamtą, uogaudama, grybaudama...? Apleistas vienišas niekam nereikalingas žmogus vėlų rudenį serga depresija, bet gali aktyvumu nugalėti apatiją viskam.
"Linkėjimai.
Mažasis Kaziukas dažnai matydavo, kaip tėvai draugams bei pažįstamiems siuntinėja atvirutes su užrašu: "Linksmų šventų Kalėdų!", "Linksmų Velykų!", "Linksmų Sekminių!" Išgirdęs, kad greit bus Ėmimo į dangų šventė, vaikas nutarė pasveikinti savo tetą. Nupiešė spalvotų gėlių ir apačioje parašė: "Mylima tetulyte, linkiu Tau linksmo Ėmimo į dangų. Kaziukas."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Na kaip ir nieko neisimylejusi...Bet susipazinau ten su mielais ,linksmais zmogeliukais,su kuriais po siolei susirasineju ..na turkuciais..Kai pasake apie Turkija dar negirdetu dalyku,dar labiau uzsinorejau :]..pvz,kad ten mazai,o daug kur netgi visai mokyklose nevyrauja smurtas..kas pas mus retenybe...beto,kiek pastebejau,ten budama zmones labai padeda,ten galima sakyt tik ir laukia kol kas paprasys pagalbos ..o cia atvaziavus,staiga pasikeitimai,net apsiverkiau is to liudesio ,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Nu ką - tada junkis vienam forume (nu velnias, lyg ir neišeina rašyt, kokios agentūros tas forumas - reklama dar palaikys...) prie turkomanių. Gal pritapsi prie jų ir nebus taip liūdna. Patart niekuo negaliu, nes Turkijoj nebuvau ir ten visai netraukia. Turkai irgi kol kas neatrodo patys patraukliausi - gal kad bendraut neteko, nors galvą man apsukt būtų sunku. Šiuo klausimu man kur kas mielesni ir širdžiai, ir akiai mūsų lietuviai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Na,nezinau kaip ten del to forumo..as ir neatrasau lietuviu,bet budama Turkijoj maciau ir labai graziu vyru..viena maciau toki grazu,kad niekur kitur tokio nesutikau ..bet neesme..beje rutone,galbut pabuvojus sioje salyje pakeistum savo nuomone,nes anksciau as ir galvodavau,kad tie turkai fu kokie negrazus,kaip aborigenai kokie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Na matai, ne vien tik grožis yra esmė. Grožis, kaip ir jaunystė, pagydomas laiku. Bet šiaip esmė yra ta, kad jų kita kultūra, kitas tikėjimas, ... Bet ir ne tai. Matai, man yra tekę bendraut su turkais, vos tik prisijungiau prie skype. Ten toookių egzempliorių pasitaikė, kad.... taip, sugadino nuomonę apie nemažą dalį turkų. Matai, esu klaikiai nepatikli, įtari ir visokia kitokia bjaurybė, bet saldžiais žodeliais apie amžiną meilę po valandos pažinties netikiu. O gražūs turkai ar ne - ir skonio reikalas, ir gali būt, kad yra ir gražių 0 na, ir kas? Ką - nėra dailių lietuvaičių? Negaliu prognozuot, kaip klostysis mūsų su draugu santykiai toliau, bet kol kas esu visai patenkinta tuo, ką turiu - ir gražesnių nesidairau, man maniškis netgi labai dailus. Taigi jau vien dėl to jokie turkai nedomina. O dėl kitoniško grožio - man gal skandinaviškas tipas daug labiau patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
nu važiu0kk niekas juk nealaiko.nepatiks parvarysi... gal neparvarysi jei kas pagrobs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Nesupratau, čia labai protinga ar labai juokinga mintis?? Ar tik statusą pasikelt nori, RimQ? Ne, dėkui, bent kol kas mane europinė kultūra traukia. Ir girdint tokias žinias iš Turkijos, kad kažkas bombą susprogdino, yra aukų, brrrr... ne, ačiū... o kai dar teko bendraut su toookiais gašlūnais.... gerai, kad tik skype. Šiaip, kaip šalies, Turkijos pažint neatsisakau, bet susižavėt turkais vyrais... Kam man jie?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 00:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svajingoji
svajingoji
Naujokas
oi atsargiai mergyt,ar zurnalu neskaitai ,ten tokia kultura ,tik atostogautojams gerai,kai ssuks galvele koks turkas ,uzdarys i narveli ,nei pypt nebegalesi pasakyti,tada visa grozis dings,,,,zinai kaip ten su moterimis elgiasi.pamirsk...atostogauti gali ,bet gyventi ,o kam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 01:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na prma, ne visi turkai musulmonai, tai nebutinai kas nors uzrakint turi. o antra, ir pastarieji dabar gerokai liberalesni nei anksciau budavo.
siaip ar taip, turkai, kaip ir kiti daugiau maziau pietieciai, truputi atgrasus man, nesvarbu, kad labai jau paslaugus... man tokiu suktumu ir gudrumu kvepia.

zinai, kas del tos depresijos, tai jautiesi taip tk todel, kad neturi rimto uzsiemimo. jei isvaziuotum kur i miskus su palapinem ir keliais draugais ar giminaiciais ar pasirinktum kita aktyvia ir kiek reikalaujancia jegu isvyka, greit uzmirstum savo liudesius. sedejimas vietoj bet kokiu atveja slegia. tas pats cia kaip posventines depresijos. arba povestuvines ;D ?..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Rutone,patikek,man teko su jais bendraut ir tikrovej ,ir taip pat per skype,o ten tai tikrai islenda tokiu,kad..nezinau,ten kur buvau as jie tik kad kibo ikyriai,siaip buvo lb simpatiski,ir ne kokie iskrypeliai ,kaip is skype ..kas del islamisku paziuru-nu kad as labai jau mazai matydavau ten tikinciu ir einanciu i mecete zmoniu,daugiausia moterys,o jaunu vyruku niekur nemaciau ..taip kad tokie jie ten ir musulmonai,...sakyciau net krikscionys labiau atsidave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 09:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
Bet pagalvojus,nera visiskai jokiu panasumu su Lietuva-kultura,gyvenimo budas,zmones ir tt skiriasi..kas del terorizmo-o ka sakytumet jei toks ir i Lietuva ateitu? kazkur skaiciau kad ateity kazkokia teroristu grupuote zada atakuoti ir musu sali..va cia jau ir nepabegsi..visur tie teroristai siaucia,taip kad jei lemta mirt,tai lemta ..pas mus Turkijoj dirbo labai faina administratore,ji pati is Rusijos,atvykusi i sali susipazino su tuku ,istekejo,dabar laimingai gyvena,ir sake jog i Rusija negriztu vien del zmoniu,kurie jai nepatinka..beje cia lukryte sake,jog reikia uzsiimti aktyvia veikla-kiek atsimenu ,tai su draugem vos ne kas antra diena po zygi rengiam,bet kas is to? taip,man tai tikrai teikia daug dziaugsmo,na bet tai ne ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
popieziuke rašė:

Sveiki..Noreciau,kad duotumet kazkokiu tai patarimu na galbut is gyvenimiskos patirties :]..Na vasara,atrodytu neturetu pulti jokios depresijos,stresai ir pan,bet man staiga uzejo kazkoks jausmas,net nezinau,kaip paaiskinti..tiesiog daugeliui dalyku jauciu didele apatija,i daug ka reaguoju abejingai..Man net apskritai pradeda nebepatikt gyvent Lietuvoj,nors dar esu kiek jaunoka.As manau,kad del to kaltas uzsienis,kuriame neseniai ilsejaus.O ilsejaus as Turkijoj..Pamaciau visai kitokius zmones,visiskai kita kultura,kuri mane suzavejo..o grizusi laiminga ,su sypsena veide Lietuvoje vel pamaciau tuos surugusius,nusiminusius veidus,per dideli susirupinima juose,kitokio temperamento zmones,ta kultura,.as taip uzsimaniau grizt atgal.Ir dabar dar noriu..tiesiog net keista..tokia depresija del tos salies..anksciau noredavau kuo greiciau namo,vos isvykdavau pvz i Nida,ir jau toks begalinis noras..o dabar atvirksciai..pradedu nekest namu,kuriuose gyvenu..p.s.uzsienyje buvau pirmakart..gal taip pat yra tokiu norinciu pasidalint savo patirtim,na kurioms taip pat grizus is svetimos salies teko gerokai priprasti prie iprasto savo salies gyvenimo tempo?


jei cia pirmas kartas kada isvykai i uzsieni - tai normali busena. praeis po 2-3 savaiciu, galiu garantuoti 100 proc.
man kiek pamenu po pirmos keliones (nors tai buvo ziauriai senai) buvo absolutly tas pats. tik kadangi su kiekvienais metais keliaudavau vis daugiau ir daugiau, tai ir paprasaciausiai ismokau sugrizti i realybe. aisku, kai isvaziuoju atsotogu 3 savaitem i visai kita pasaulio gala, tada tai taip, reikia po to dar 3 savaiciu reabilituotis. bet vistiek praeina, lieka grazus prisiminimai, grazus vaizdai galvoje ir siaip malonus jausmas kad po kazkiek laiko vel kazkur dumsi
o del tavo nenoro gyventi lietuvoje - galiu pasakyti tik viena dalyka - niekada nereikia painioti turizmo su emigracija tai yra du vissikai skirtingi dalykai, absoliuciai!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 10:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
dar del turku - jie gyvena is turizmo, delto tokie malonus ir geri jiems savo pinigelius reikia issimusti. o kitas dalykas, dauguma ju tikisi susirasti europiete zmona, tam, kad atsivertu kelias i europa. teko pabuvoti gilumoj turkijos, kur yra visiskas skurdas. tai visai ne tas grazus kurortinis vaizdelis. seimos ten savo dukras parduoda i kilimu, odu fabrikus dirbti uz skatikus, tam kad galetu pragyventi. bet siaip salis grazi, tikrai sutinku. nors palyginus su kitom salim kur teko buti, tai ko gero turkija pastatyciau i zemiausiaja TOP saraso vieta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.31 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
jei turkijoj butu taip gerai, kaip parodo turistams, tai kodel tiek daug turku emigrave? visa europa ju priviso...

gal taip prastai jautiesi del to kad dar neturi cia lietuvoje nieko susikurus. jei jau butum baigus mokslus, turetum gera darba, tai maziau tokiu minciu kiltu ar is vis nekiltu. zinotum kad pora kartu per metus galesi pakeliauti ir pamatyti daugiau nei turkija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai