Santrauka: Labai prasyciau visu jaunu (ir netik) zmoniu man padeti. Manau, kaip tik jus galetumete man patarti ka padryti...
Tema sukurta: 2008.07.28 20:22
1 2 Toliau Paskutinis
2008.07.28 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elexis
Elexis
Naujokas
Esu labai stipraus charakterio zmogus, tikras oziaragis - drasi ir uzsispyrusi. Is vienos puses tai labai padeda, o is kitos kaip tik kenkia. Kartais del savo uzsispyrimo negaliu sau atleist net mazyciu nuodemiu, del to mane daznai grauzia sazine ir neapleidzia baisios mintys.
Bet mano problema prasideda ne cia. Reikalas tame, kad esu labai (isidemekite LABAI) pavydi, ir kaip visos paneles pavydziu savo vaikino. As suprantu, tai normalu, bet normalu buna kai pavydi vaikino kol su juo draugauji ar pan., bet as pavydziu jo praeities (supraskite mane teisingai). Pavydziu jo buvusioms panelems. Niekaip negaliu susitaikyti su tuo, kad jis turejo ne viena panele iki manes, as sneku konkreciai apie lytinius santykius. Priverciau ji viska kruopsciai ispasakoti kas, su kuo ir kaip; galvojau suzinojus viska man palengves. Bet man nepalengvejo, priesingai, mintys apie tai kad jis miegojo su keliomis panelemis mane tiesiog zudo. Kad ir kur as eiciau, kad ir ka daryciau jos neislenda man is galvos. Del to as daznai bunu suirzusi, issiblaskiusi ir pastoviai jauciu baime ir nerima. Mane jos aplanko net sapnuose, todel net nakti negaliu ramiai pailseti.
Viskas butu kaip ir niekis, bet pakito mano santykiai su vaikinu, man pasidare nejauku prie jo liestis, vos prisilieciu, iskart mintyse vaizdas kaip jis mylisi su kita panele. Ziauru, zinau. Man tikrai tas vaikinas rupi, bet taip testis nebegalejo, vakar mes issiskyreme. Skausmas neapsakomas, o dar jis nuolat raso zinutes, irodyneja kad myli mane...
Patarkit kas nors kaip isvaryt tas mintis is galvos Jos trukdo man mokytis, bendrauti su kitais zmonemis ir aplamai, visokeriopai griauna man gyvenima. Pati nenumanau ka daryt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
mm man panasios mintys kildavo.. ir kazkiap net skaudu buvp jog kazkokios dar buvo ir pan... bet susitaikau su tuo.. o pavydi ir esu ir net ziauriai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elexis
Elexis
Naujokas
Kazkaip net nenumanau dabar kaip galeciau su tuo susitaikyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
bet del to skirtis hmmm nzn.. bet tai matos kaip tu kamuojies.. perdetai ...zinok sunku rast toki nekaltuti vaikina kuris nebutu turejes tu merginu... tad ir veluiauy tave kamuos tos mintys.... kazkaip bandyk uzmirst tai... galvot kad tu geresne ir pan ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kina
Kina
Naujokas
Labas. Manau zinau ko tau reikia. Parashyk man i draugus. Paieskoj ivesk: pseudonimas Kina; 29 metai. Iki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


litukas
litukas
Naujokas
sveikute,o kiek gi tau meteliu gal bandysiu kuo nors tau padeti,nes ir mane kamavo tokios problemos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
litukas rašė:

sveikute,o kiek gi tau meteliu gal bandysiu kuo nors tau padeti,nes ir mane kamavo tokios problemos.


jai 17m jai nematai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
pradėk nuo savęs..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Scorp
Scorp
Pradedantysis
Sidabrinis, nemanai kad jeigu jie uzsirasys i pvz sokiu kursus ji dar labiau ims pavydet jo kai ateis laikas pasikeist partneriais arba kai netycia bx pazes i kita ?
Elexis: jeigu nesugebi pasityket savo vaikinu tai manau lb gerai, kad issiskyret.Kaip pamirst ? Pamirsi, patykek, tiesiog reikia laiko.Gyvenk ir daryk tai kas tau patinka ir pamatysi kaip atsiras kitas ir busi laiminga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Sakyčiau pats laikas pas psichologą apsilankyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as sidabrinio nuomonei nepritariu...manau nesamone.. ir pvz man tai nepadetu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dresden
dresden
Naujokas
Paprasciausiai tai yra nepilnavertiskumo kompleksas, kad esi neverta meiles. O pirmiuasiai tai priimk save tokia kokia esi. Jei esi tokia tai esi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hypnos
Hypnos
Pradedantysis
Pastebeta rašė:

bet del to skirtis hmmm nzn.. bet tai matos kaip tu kamuojies.. perdetai ...zinok sunku rast toki nekaltuti vaikina kuris nebutu turejes tu merginu... tad ir veluiauy tave kamuos tos mintys.... kazkaip bandyk uzmirst tai... galvot kad tu geresne ir pan ...



As cia

Zinai is tavo temos nusprendziau kad man puiki mergina butu oziarage visa esybe buti vien tik jos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Hypnos rašė:

Pastebeta rašė:



bet del to skirtis hmmm nzn.. bet tai matos kaip tu kamuojies.. perdetai ...zinok sunku rast toki nekaltuti vaikina kuris nebutu turejes tu merginu... tad ir veluiauy tave kamuos tos mintys.... kazkaip bandyk uzmirst tai... galvot kad tu geresne ir pan ...






As cia



Zinai is tavo temos nusprendziau kad man puiki mergina butu oziarage visa esybe buti vien tik jos


na tik nepradek merginas rinktis pagal horoskopus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svajingoji
svajingoji
Naujokas
o kam keistis....charakterio nepakeisi,visa ka mastai tai tavo pasamoneje uzfiksuota,mylek save kokia esi ...nesvarbu kokie mes butume esame nuostabus dievo kuriniai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elexis
Elexis
Naujokas
Sidabrini, aciu uz isamu patarima. Tikrai priverte susimastyti.

Greta, as suprantu, kad nekaltu vaikinu yra nedaug. Bet tai pirmasis, kuriuo IS TIKRUJU sitaip susidomejau, kuris pasidare toks brangus. As jau dabar gailiuosi del issiskyrimo ir manau geriausia butu nustumt tuos vadinamus "kompleksus" kur nors i antra vieta.

Mercurijau, mano draugas visai nera "istviskes" ir tikrai ne mergisius. Na, bent jau is to ka jis papasakojo man galiu taip spresti. Po gan ilgo bendravimo ismokau mazdaug atskirti kada jis man meluoja (pagal zvilgsni, balsa, kuno padeti ir judesius; be to, kai jis meluoja, jo pasakojimai gaunasi labai nerislus ir nelogiski), taigi galiu pasakyti kad kai jis pasakojo apie savo ex merginas, tikrai buvo su manim nuosirdus. Vaikinai, ar bachuras per savo gyvenima pamylejes 2 merginas yra mergisius? Kazkaip neatrodo... Ir dar del charakterio, pavartojau zodi "stiprus" tik del to, nes nezinau kaip dar apibudinti stiprios valios, tvirtos nuomones, neperkalbamo ir sunkiai isvedamo is kantrybes charakterio zmogu. Cia toli grazu nera blogiausios mano savybes ir kompleksu turi beveik kiekvienas (kad ir nedideliu).
p.s. nesu materialiste, aplink mane nera viskas taip grazu ir as nejauciu del to jokio diskomforto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elexis
Elexis
Naujokas
Sidabrinis79 rašė:

- Kas del 'nesamones', tai as matau tik viena 'nesamone' - 17-metes mergaites ir ypatingai 'patyrusio' vaikino sajunga. Nelogiska, tiksliau dar ir kaip logiska, bet nelogiska list ten, kur dregna (kad ir kaip is pradziu butu malonu), nes is tos dregmes kada nors teks lipti ir suprast, kad tai buvo tik purvo bala. Gal tai ja ir gasdina.


Sidabrini, mano vaikinas visai nera "ypatingai patyres", jam kati suejo 19 ir jis iki siol intymiai bendravo su 2 panelemis. Manau yra daug jaunesniu ir tikrai labiau patyrusiu. Be to, del tos balos: jei turejai uomeny musu tarpusavio intimesni bendravima tai galiu pasakyti kad mes dar to nedareme. Pries gulant i lova su juo norejau viska suzinot apie jo ankstesni lytini gyvenima, va tau ir suzinojau kas mane sutrikde. Dabar tikrai nesu pasiruosus pradet su juo lytini gyvenima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cordellia
Cordellia
Naujokas
Elaxis, as esu tikra, kad problema ne vaikine - net jeigu jis butu mergisius, akivaizdu, kad tu saves (o ne jis taves!) nemyli. Manau pati esi tikrai protinga panele (bent jau man toks ispudis susidare) ir sita supranti. Galbut isoriskai to ir neparodai, esi linksma, drasi mergina, su tavim smagu kompanijoj, bet... Ar tikrai myli save? Ar tu esi sau grazi, nekompleksuoji del svao isvaizdos, ar tau neatrodo, kad kazkoks tavo charakterio bruozas atstumia kitus?
Manau pavydas kyla tik is nepasitikejimo savimi. Kai esi patenkintas savimi, myli save, jauti, kad esi vertas kito zmogaus meiles, pavydas dingsta.
As nenoriu labai giliai analizuoti, bet jeigu kaip kazkas cia patare nueitum pas psichologa, jis paprasytu tau papasakoti apie tavo tevus. Ar jie mylejo tave? Ar rado tau laiko? Ar jautei besalygiska ju meile, ar tekdavo jos 'nusipelnyti' (busi gera, jeigu trimestra baigsi geriausiais pazymiais, myleisu tave jeigu isplausi indus ir etc) - atrodo nerieksmingos smulkmenos, bet jau nuo mazens imam galvoti, kad mus myli uz KAZKA. Imam vaidinti ta kazka, stengtis buti geresni, kad nenuviltume svao tevu, o veliau sita elgesio modeli panaudojame ir bendraudami su partneriu - bandom atrodyti geresni, fainesni, akd tik neduokdie neatstumtu. O ka jau kalbeti apie tai, kad gali rasti geresni! Va cia ir slypi pavydo saknys.
Mano patarimas butu atrasti save, uzsiimti kakzokia megstama veikla - gla tu labai graziai dianuoji, siuvi, modleiuoji, puikiai plauki, o gal tisiog moki isklausyti kitus? Susirask megstama veikla, vystyk ja, tobulek, pamilk save uz tai, kad darai tai, ka gyvenime megsti, kad esi tokia, kokia esi. Kai myleis save, dings paranoiskas pavydas ir uzuot gilinusis i vaikino santykius su buvusiomis merginomis galeis gilintis i vaikino asmenines savybes

O cia siaip, dar keletas smulkmenu: kodel tu klausineji vaikino apie buvusias? Pamastyk gerai, ar yra toks atsakymas, kuris tave patenkintu? Nejau vienintelis geras atsakymas yra 'nieko iki taves neturejau'? Juk net turejes sitiek draugiu vis delto pasirinko tave, o tai jau si bei ta reiskia! Asmeniskai man labiau patinka kai kabina vaikinas, iki manes jau kazka 'turejes' - tuomet zinai, kad esi geresne uz ta kazka O vaikinas, kuriam esi pirma, patikek, niekad taves iki galo neivertins, kad ir kokia tobula bebutum - visos idealios tavo savybes jam atrodytu savaime suprantamas dalykas, jam atrodytu, kad ir visos kitos paneles tokios nuostabios

Apibendrinimui: uzsiimk svo geru savybiu ieksojimu ir mylejimu save uz tai, o ne knibinekis po draugo praeiti. Zinoma, siek tiek pasidometi verta - jeigu jis merginas keicia kas savaite, arba iki taves draugaudvo penkiais frontais, didele tikimybe, kad svao senu iprociu nemes, bet jeigu tai buvo rimti santykiai, nepamirsk, akd nepaisant visu turetu merginu jis pasirinko tave. Nes tu jam atrodai geresne uz kitas. Dabar tau paciai belieka pripazinti, kad eis geresne Nepamirsk to, nes tik geros mintys programuoja gera ateiti
Pvz situacija: rytoj egzaminas. Variantas a: pesimistinis. Zmogus galvoja, ajai nieko nemoku, vis tiek nieko nesugebu, esu nevykes, neislaikysiu egzamino. Nervuojasi, sunkiai uzmiega, ryte keliais sunkiai, be nuotaikos, gauna egzaminos klausimus, seid nuleides galva - taip ir galvojau, nieko as nemoku, neprisimenu absoliuciai nieko!!!
Variantas b, optimistinis. Blemba nieko nemoku, bet dar liko viena diena. Reik paskaityt ta knyga, bandysiu spet. Aha, sunkoka, bet reik skubet, laiko nebedaug liko. Viskas bus gerai, ner cia tiap sudetinga, ismoksiu. Ramiom mintim pasimokai, geria isismiegi, ryte atsikeli zvalus ir su nuotaika, egzamino klausimai gal ir nenudziugina, bet pauski galva, si bei ta prisimeni, si bei ta prikuri is bendro isislavinimo, pasamprotauji, paanalizuoji, na egzaminas garantuotai islaikytas.
Kur viso sito esme? Jei galvoji kad niekas nepasiseks, ir nekrutini nei pirsto, kad pasisektu, o tik galvodamas kad viskas bus geria mokaisi, ir is tikruju viskas buna gerai. Isvada: reik tiket savim ir siek tiek pastangu idet, ir viskas bus taip, kaip tu nori, ko as ir linkiu
Atsiprasau uz klaidas, zinau kad ju pilna, bet baisiai miego noriu, kas nores supras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 01:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Elexis rašė:

Esu labai stipraus charakterio zmogus, tikras oziaragis - drasi ir uzsispyrusi. Is vienos puses tai labai padeda, o is kitos kaip tik kenkia. Kartais del savo uzsispyrimo negaliu sau atleist net mazyciu nuodemiu, del to mane daznai grauzia sazine ir neapleidzia baisios mintys.

Bet mano problema prasideda ne cia. Reikalas tame, kad esu labai (isidemekite LABAI) pavydi, ir kaip visos paneles pavydziu savo vaikino. As suprantu, tai normalu, bet normalu buna kai pavydi vaikino kol su juo draugauji ar pan., bet as pavydziu jo praeities (supraskite mane teisingai). Pavydziu jo buvusioms panelems. Niekaip negaliu susitaikyti su tuo, kad jis turejo ne viena panele iki manes, as sneku konkreciai apie lytinius santykius. Priverciau ji viska kruopsciai ispasakoti kas, su kuo ir kaip; galvojau suzinojus viska man palengves. Bet man nepalengvejo, priesingai, mintys apie tai kad jis miegojo su keliomis panelemis mane tiesiog zudo. Kad ir kur as eiciau, kad ir ka daryciau jos neislenda man is galvos. Del to as daznai bunu suirzusi, issiblaskiusi ir pastoviai jauciu baime ir nerima. Mane jos aplanko net sapnuose, todel net nakti negaliu ramiai pailseti.

Viskas butu kaip ir niekis, bet pakito mano santykiai su vaikinu, man pasidare nejauku prie jo liestis, vos prisilieciu, iskart mintyse vaizdas kaip jis mylisi su kita panele. Ziauru, zinau. Man tikrai tas vaikinas rupi, bet taip testis nebegalejo, vakar mes issiskyreme. Skausmas neapsakomas, o dar jis nuolat raso zinutes, irodyneja kad myli mane...

Patarkit kas nors kaip isvaryt tas mintis is galvos Jos trukdo man mokytis, bendrauti su kitais zmonemis ir aplamai, visokeriopai griauna man gyvenima. Pati nenumanau ka daryt


nerasi zmogaus su tusciu lapu. kiekvienas tures praeiti, o tuo paciu ir kazkokios patirties... su amziu tas praeitu... nors, kadangi tau nera perdaugiausiai... tad gal ir galima rast visai nekaltu... bet tuomet to pavydo atsirasda gal dar daugiau, nesveiko tokio... jei i ka paziuretu ar pakalbetu ilgiau nei su tavim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 01:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cordellia
Cordellia
Naujokas
Elexis rašė:
Pries gulant i lova su juo norejau viska suzinot apie jo ankstesni lytini gyvenima, va tau ir suzinojau kas mane sutrikde. Dabar tikrai nesu pasiruosus pradet su juo lytini gyvenima.

As vel pasikartosiu, manau tave sutrikde ne jo patirtis ar jo myletos merginos, o nepasitikejimas savimi (=nemeile sau). Na ka jau jis tokio galejo papaskaoti, jeigu ir pati neigi, akd jis mergisius ir t.t.? Manau cia suveike baime pasirodyti prasciau, baime nusirengti, nes nepatiksi, baime atsiskleisti, ens busi atstumta ir t.t.
P.S. Be abejo, jeigu vaikinas kantrus, nuosirdus, demesingas ir supratingas, jis pades tau iveikti tavo kompleksus, ir pamilti save tokia kokia esi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai