Tema sukurta: 2012.11.17 16:18
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2012.11.17 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fighter
fighter
Pradedantysis
Pastebėjau, kad vyrams protingos ir viską pačios galinčios padaryti moterys nepatinka, nors visur kalbama, kad jie tokiu tik ir nori protingų, o jau grožis tai antroje vietoje, tai kaip čia ištiesų yra? kam teikiate pirmenybę protui ar grožiui?
ir motrys jums ar jums svarbiau būti gražioms, kad kažkam patikti, ar protingoms?
ir kodėl jums patinka apsimesti tokiomis bejėgėmis nieko nesugebančiomis, kad ir pavyzdžiui nemokančiomis elektros lemputę pakeisti? labai įdomu būtų išgirsti atsakymus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nuit
nuit
Naujokas
jie bijo graziu ir protingu moteru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fighter
fighter
Pradedantysis
Taigi, labai gaila, kad dėl šitokios jų meilės moterys paaukoja protą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
nuit rašė:

jie bijo graziu ir protingu moteru


kiek tokiu yra...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Bėga nuo gražių ir protingų, nes turi nepilnavertiškumo kompleksą. Gi bijo, jog nepasieks jų lygio, geriau būtų su silpnesnia, kad galėtų jausti alpha patinais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
Daenerys rašė:

Bėga nuo gražių ir protingų, nes turi nepilnavertiškumo kompleksą. Gi bijo, jog nepasieks jų lygio, geriau būtų su silpnesnia, kad galėtų jausti alpha patinais.


O gal bėga dėl to, kad tokios "sėkmingos" užsiaugina porą kiaušinių ir pačios bando būti alpha patinais? Kam kovoti su tokia dėl dominavimo, kai galima gerai sutarti su kita, be jokio varžymosi, ar hierarchijos? :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fighter
fighter
Pradedantysis
Pavyzdžiui aš, kiek esu turėjusi vaikinų, visi nuo manęs pabėgdavo dėl to, kad niekada neprašydavau jų pagalbos, neapsimezdavau silpna, bejėge ir daug laiko skirdavau mokslui ir tikrai nepasakyčiau, kad iš išvaizdos esu baisi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Serpent rašė:

Daenerys rašė:



Bėga nuo gražių ir protingų, nes turi nepilnavertiškumo kompleksą. Gi bijo, jog nepasieks jų lygio, geriau būtų su silpnesnia, kad galėtų jausti alpha patinais.




O gal bėga dėl to, kad tokios "sėkmingos" užsiaugina porą kiaušinių ir pačios bando būti alpha patinais? Kam kovoti su tokia dėl dominavimo, kai galima gerai sutarti su kita, be jokio varžymosi, ar hierarchijos? :]


Protingas žmogus supranta abiejų partnerių poreikius jaustis svarbiais, taip kad dominavimo problemos yra tiems, kurie negali savęs realizuoti kitokiais būdais. T.y. kompleksuotiems žmonėms. Mano nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Benderis0
Benderis0
Naujokas
simonyta rašė:

Pavyzdžiui aš, kiek esu turėjusi vaikinų, visi nuo manęs pabėgdavo dėl to, kad niekada neprašydavau jų pagalbos, neapsimezdavau silpna, bejėge ir daug laiko skirdavau mokslui ir tikrai nepasakyčiau, kad iš išvaizdos esu baisi.


Tai iš dalies normalu, nes jie pasijusdavo nereikalingi.:) Kaip šuniui penkta koja.
Mano nuomone reiktu vienas kito paprašyti pagalbos, tai stiprina draugyste.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fighter
fighter
Pradedantysis
Aš nuo vaikystės labai savarankiška, todėl viską pati moku pasidaryti ir šiaip man savigarbė neleidžia kažkieno prašyti pagalbos, jei man jos nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Kadangi protingi buna tik vyrai, tai moterims reikia buti grazioms.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fighter
fighter
Pradedantysis
Kaip mane nervina tokie senoviško požiūrio, neišprusę žmonės kaip tu-Perliukasx.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Nesinervok prades veidas rauksletis, vyrai demesio nebekreips
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
Daenerys rašė:

Serpent rašė:



Daenerys rašė:







Bėga nuo gražių ir protingų, nes turi nepilnavertiškumo kompleksą. Gi bijo, jog nepasieks jų lygio, geriau būtų su silpnesnia, kad galėtų jausti alpha patinais.








O gal bėga dėl to, kad tokios "sėkmingos" užsiaugina porą kiaušinių ir pačios bando būti alpha patinais? Kam kovoti su tokia dėl dominavimo, kai galima gerai sutarti su kita, be jokio varžymosi, ar hierarchijos? :]




Protingas žmogus supranta abiejų partnerių poreikius jaustis svarbiais, taip kad dominavimo problemos yra tiems, kurie negali savęs realizuoti kitokiais būdais. T.y. kompleksuotiems žmonėms. Mano nuomone.


Kad taip būtų ir gyvenime, o ne tik nuomonėse. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
reik visko po truputį: nebus patraukli man (o ne kitiem!), tai netaip ir trauks, jei kokia bukagalvė - irgi blogai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aifra
Aifra
Pažengęs
O aš manau tiek vienas, tiek kitas yra svarbu. Svarbiausia harmonija tarp jų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Serpent rašė:

Daenerys rašė:



Serpent rašė:







Daenerys rašė:















Bėga nuo gražių ir protingų, nes turi nepilnavertiškumo kompleksą. Gi bijo, jog nepasieks jų lygio, geriau būtų su silpnesnia, kad galėtų jausti alpha patinais.
















O gal bėga dėl to, kad tokios "sėkmingos" užsiaugina porą kiaušinių ir pačios bando būti alpha patinais? Kam kovoti su tokia dėl dominavimo, kai galima gerai sutarti su kita, be jokio varžymosi, ar hierarchijos? :]








Protingas žmogus supranta abiejų partnerių poreikius jaustis svarbiais, taip kad dominavimo problemos yra tiems, kurie negali savęs realizuoti kitokiais būdais. T.y. kompleksuotiems žmonėms. Mano nuomone.




Kad taip būtų ir gyvenime, o ne tik nuomonėse. :]


O nejaugi nėra? Tie, kurie visokiais būdais siekia dominuoti kitus, nesvarbu kur, santykiuose, ar darbe, yra sveiki, savimi patenkinti žmonės? Kam tada jiems reiktų to forsuoto pripažinimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
Yra. Bet kiek praktika rodo - tokių mažuma.


Dėl antros dalies - sutinku, bet čia galima analizuoti ir analizuoti situacijas. Visvieną finale viskas baigsis ties psichologija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Benderis0
Benderis0
Naujokas
simonyta rašė:

Aš nuo vaikystės labai savarankiška, todėl viską pati moku pasidaryti ir šiaip man savigarbė neleidžia kažkieno prašyti pagalbos, jei man jos nereikia.


Na man ir nepatinka prašyti pagalbos iš kitu, bet kartais paprašau. Nes jei neprašai tai po to nejaukiai jaučiasi kiti, kad yra kažko skolingi ir panašiai. Be to kai neprašai pagalbos iš kitų spėju kad jie pradeda galvoti kad esi kažkiek pasikėlęs. Kas draugystėje tikrai nėra gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.17 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Serpent rašė:

Yra. Bet kiek praktika rodo - tokių mažuma.





Dėl antros dalies - sutinku, bet čia galima analizuoti ir analizuoti situacijas. Visvieną finale viskas baigsis ties psichologija.


O aš sakyčiau, jog visi mano sutikti "alphos" buvo su savom užslėptom problemom. Tik aišku, vien mano patirtis neįrodo, jog taip yra visada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai