Tema sukurta: 2013.01.01 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2013.01.01 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas19
Vaidas19
Pradedantysis
Turiu problemą dėl merginų užkalbinimo čionai, jau nebežinau, kaip bepradėti pokalbį. Esmė tame, kad arba nesulaukiu atsakymo, arba geriausiu atveju pavyksta apsikeisti keliomis žinutėmis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tai matyt klausi kaip sekas,ką veiki ir ar neliūdna šį vakarą : )))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Vaidas19 rašė:

Turiu problemą dėl merginų užkalbinimo čionai, jau nebežinau, kaip bepradėti pokalbį. Esmė tame, kad arba nesulaukiu atsakymo, arba geriausiu atveju pavyksta apsikeisti keliomis žinutėmis.


Tai nereikia rašyti tų pačių "Labas, ką veiki?" ir gal pavyks labiau sudominti merginą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Ble man tai keisti jūs.. O tai kaip pradėt pokalby jei ne nuo labas? Parašyt jam gal poema ar romaną ar eilėrašty padeklamuot? Jeigu jau netinka labas, ką veiki tai čia jau žinot kas yra? Ogi išsipi***jimas.

Taip, būtent tai ir yra, šis žodis puikiai tinka

Nerašyk tokiom nes ir taip jasna kaip baigsis, o geriausiai tai išvis bandyk gyvai ieškotis nes čia tokiu princesių jaučiu 80 proc kurios sėdi pažintyse nes pačios normaliai susrast bx nesugeba ir dar vaidina kažkokias superstar

O jei pamatai aprašyme ar kur ten rašo apie save, kad parašyta "paprasta bet ne prasta" tai išvis gali išjungt kompą ir eit parūkyt ar dar ką paveikt nes čia tai išvis jau beviltiškumo viršūnė

O ir šiaip... Su naujais jus, linkiu jum gerų, šiltų, dosnių metų, tegul ir šviesa ir tiesa jūs žingsnius telydi, amen
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Turiu patirties draugas.lt pažintyse.. man pvz juokinga kai užduoda klausimą, o patys į jį atsakymo neturi : )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pončikas rašė:

Turiu patirties draugas.lt pažintyse.. man pvz juokinga kai užduoda klausimą, o patys į jį atsakymo neturi : )))


Pvz koks tai būtų klausimas? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Tai kad ir su paprastu "Labas" visai gerai sekdavosi savo laiku...

Aišku tas "ką veiki" nelabai į temą, bet ir kažko labai rimto juk neprivartysi pirmam kartui. Tiesiog pasakymas, kad "nesudomini" turi keletą dedamųjų, ir žinutės tekstas yra tik viena iš jų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Nu pvz..klausia ką mokaus.. gavę atsakymą atsako - aišku... : ))) tai ką man daryt : )))
arba ko savaitgalį prie pc sėdi? kai užklausi - o ko pats sėdi..tyla : )))))


nu bet smagu : ))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Buurbuulas
Buurbuulas
Naujokas
Na žiūrint kokią merginą užkalbinti nori, jei paprastą (ne fyfą ar šiaip pasikėlusią), tai užteks manau paprasto "Labas", o paskui pagal situaciją ar vardo paklausti ar kažko kito
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Digitus rašė:

Tai kad ir su paprastu "Labas" visai gerai sekdavosi savo laiku...

Aišku tas "ką veiki" nelabai į temą, bet ir kažko labai rimto juk neprivartysi pirmam kartui. Tiesiog pasakymas, kad "nesudomini" turi keletą dedamųjų, ir žinutės tekstas yra tik viena iš jų


Na nežinau išpindėjo jaunimas kiba :D Seniau būdavo susišaudai kokios panos numery tai taip ir mali š, ką veiki, kaip sekas, ir tt paskui ir išvystai pokalby :)

O dabar matai reik sudomint, juolab kad daugeliu tų atvejų pastangos yra bevertės :D

Filosofiškai mąstant, bendrauti būtų daug paprščiau mum visiems jeigu nestatytume tokių standartų ir mažiau jaustumėmės što ta ja :D

Nes pastaruoju metu daug to gali pamatyt, realiai nieko gero gyvenime nenuveikę, bet kokius didžius asobas vaizduoja :D

Man atrodo, kad viskas yra gražu, kas paprasta :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pončikas rašė:

Nu pvz..klausia ką mokaus.. gavę atsakymą atsako - aišku... : ))) tai ką man daryt : )))

arba ko savaitgalį prie pc sėdi? kai užklausi - o ko pats sėdi..tyla : )))))

nu bet smagu : ))))


Na taip tu teisi :) Aš asmeniškai jeigu gaunu atgal sms aišku tai tirsiog padedu ragely į šoną ir einu kažką doro ir naudingo sau nuveikt arba šiaip pailsėt :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas19
Vaidas19
Pradedantysis
Vat esmė, kad niekad ir nerašau to "labas, kaip sekasi?" ar "labas, ką veiki?", nes nuvokiu, kad merginos per dieną sulaukia begalės panašių žinučių. Aišku, kitiems neuždrausi to rašyt, bet per tokius merginos ir "atsikanda" bendravimo. Anksčiau, dar gan padoriai sekdavosi užmegzti pokalbį, bet pastaruoju metu (laikotarpis ganėtinai ilgas) esu, kaip užkeiktas - nesiseka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
reik susikurt anketą vėl, galėsi ant manęs pasipraktikuot : )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aš kiekvieną dieną ko nors paklausiu labas, kaip sekas blem net įdomu, kaip mano rato žmonės vis "neatsikanda" tų mano ką veiki Ar išvis įmanoma "atsikast" tokių dalykų? :S

Bet aš dažniau klausiu ne ką veiki, o ką užimi arba ką jūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
O dabar matai reik sudomint, juolab kad daugeliu tų atvejų pastangos yra bevertės


Aš į tai plačiau žiūrėčiau, na pvz. parašo "labas", pažiūri anketą, o ten pvz. koks tiuriemščikas dvigubai vyresnis ir be poros priekinių dantų, na truputį užaštrinau, bet kai pvz. 18 metėms rašinėja kokie 40 mečiai diedai ir domisi ar nieko prieš "vedusius" neturi, tai manau kaip ir normalu, kad nedaug ką domina

O dėl paparastumo, aš ir pats savo laiku rašydavau 3 žodžiais, labas irgi buvo tarp jų ir daug kas atrašydavo, taip kad nedaryčiau iš to problemos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Digitus rašė:

O dabar matai reik sudomint, juolab kad daugeliu tų atvejų pastangos yra bevertės


Aš į tai plačiau žiūrėčiau, na pvz. parašo "labas", pažiūri anketą, o ten pvz. koks tiuriemščikas dvigubai vyresnis ir be poros priekinių dantų, na truputį užaštrinau, bet kai pvz. 18 metėms rašinėja kokie 40 mečiai diedai ir domisi ar nieko prieš "vedusius" neturi, tai manau kaip ir normalu, kad nedaug ką domina


Tai gal reik žiūrėt koks diedas tau rašo, o ne pamatyt žodį labas ir atsijungt nuo anketos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Tai gal reik žiūrėt koks diedas tau rašo, o ne pamatyt žodį labas ir atsijungt nuo anketos


Tai taip ir yra, ką noriu pasakyti, kad pasižiūri anketą, padaro išvadas, kad mėmė ir susidomėjimas baigiasi

Kaip ir minėjau, kitiems kažkodėl ir su vien "Labas" gerai sekasi


Įsiavaizduok, kad mergina gauna laišką ir vat tokia foto mato, ar yra dar skirtumas ką parašė?


Nors aišku yra dalis tokių, kurioms ir toks patiks, dėl skonio taip sakant nesiginčijama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas19
Vaidas19
Pradedantysis
18-inėms tikrai nerašau, nes manau, kad per daug požiūriai gali skirtis. O kalbant apie savo išvaizdą, tai tikrai skusdamasis nesijuokiu iš savęs, taip pat ir neverkiu. Kitas dalykas - nebeliko, kam ir berašyt, kadangi teko nemažai anketų aplankyt ir pamėgint užmegzti pokalbį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O ką..gal žmogus geras,tik su treningu : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.01 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaidas19
Vaidas19
Pradedantysis
Oi, man toli iki tokio personažo esančio nuotraukoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai