Santrauka: kaip sutvarkyti
Tema sukurta: 2008.07.07 13:57
2008.07.07 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wenera
wenera
Pradedantysis
Failure: Torrent not registered with this tracker. kaip sutvarkyti sia problema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
jei wenera nesupyks, įkišiu ir savo problemą dėl torrent'ų..nesiunčia nieko ir viskas..specialiai susirandu failą, kur daug skleidėjų ir siuntėjų, bet vos paspaudžiu download, visi tūkstantiniai skleidėjai ir siuntėjai palieka skliausteliuose, o priekyje rašo baisų 0...trackerio būsena: susujungimas nutrauktas siuntėjo/ HTTP klaida 503..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
Wenera--> cia tau lentele ka nors bedarant ismeta ar ka?
Invazija---> O seniau taip nebudavo, tik db? ar kai uzsiregistravai nieko taip ir neatsisiuntej?



Kokreciau parasykit ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wenera
wenera
Pradedantysis
as kuriu savo svetaine...bet ta problema sustabdo viska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
bbrigadaa, pas mane torrent'ai senokai yra..ir puikiai veikė, atsisiunčiau begalę filmų, begalę albumų, dainų, bet va prieš kokį mėnesį ar du nutiko šitai..turbūt po to kai grįžau po ligos, įsijungiau torrent'us ir supratau, kad niekas nevyksta ir nepradės vykti..ir dar keista, įjungiu juos ir tada mirtinai sulėtėja kompiuterio ir interneto veikla, ko tikrai nebūdavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
invazija rašė:

bbrigadaa, pas mane torrent'ai senokai yra..ir puikiai veikė, atsisiunčiau begalę filmų, begalę albumų, dainų, bet va prieš kokį mėnesį ar du nutiko šitai..turbūt po to kai grįžau po ligos, įsijungiau torrent'us ir supratau, kad niekas nevyksta ir nepradės vykti..ir dar keista, įjungiu juos ir tada mirtinai sulėtėja kompiuterio ir interneto veikla, ko tikrai nebūdavo


koki skaiciu rodo prie reitingo?(Ratio)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.08 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
meskiuukas, ratio paprastai rašo saituose, tokiuose kaip linkomanija, o mano yra µTorrent 1.7.7
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.12 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rezisierius
rezisierius
Naujokas
kodel man neina parsisiusti filmus is torrent
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.12 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DancingWind
DancingWind
Pradedantysis
rezisierius rašė:

kodel man neina parsisiusti filmus is torrent


Nes graziai paprashyti nemoki.

"Not authorized" reiskia greiciausai kad torrentas yra privatus ir prirakintas prie konkertaus trakerio ir konretaus vartotojo .. pvz.: svetimo vatotojois linkomanijos atsiusta torrenta naudoji arba senja torrenta naudoji .. (linkomanija atnaujino raktus) tad atsisiuk per naujo torrenta tesingau uzsiregistraves svetaineje.
Edit: galiams diaktas kad trakerio klaida (trakeris ala serveris/svetaine) arba torentas buvo ishmestas/pashalintas is trakerio

Del nejungimo .. arba firewall - atsidaryk porta routeryje; arba senas programa - atsisiuks naujausia Vuze art uTorrent.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai