Tema sukurta: 2012.05.06 14:44
2012.05.06 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Na aš visos istorijos tiksliai neatpasakosiu nes yra kelios nuomones.
Na pradėsiu nuo to kad brolis susirado drauge su ja draugavo kokius du metus puse metu kažkur gyveno drauge. Na brolis kažkur išvažiavo dėl darbo bet gryžo ankščiau nei tikėjosi na norėdamas nustebinti savo drauge jis pasirižo jai pasipiršti bet ja rado ne viena o su kažkokiu vyru na tada viskas ir prasidejo. Brolis ja iškart paliko ir atvažiavo pas tėvus ir liepė per mėnesi isineždinti iš jo buto.
Na mergina visaip bandė atsiprašyti bet brolis jai neatleido. Na savaitės bėgija jo buvusi draugė pasakė kad ji nėščia. Na brolis paklause ar tai jo vaikas ji atšovė kad taip brolis pasakė kad ja netiki ir kad po gimdimo daris DNR tirima. Jo buvusi mergina visaip maldavo kad mano brolis jai atleistu bet jis atsove kad neatleis. Na tada vėl prasidėjo ji pradėjo gasdinti kad neleis susitikinėt su vaiku brolis atšove kad atims išjos vaika . Na pastaruoju metu visiškai jo buvusei merginai protas nuvažiavo ji grasina jai ji pas ji negriš ji darisis aborta o brolis jai pasakė kad jai ji pasidaris aborta jis ja užmus.
Kas baisiausia kad jis tikrai taip gali padarit ji net atšove kad atsedes tuos 10 metų.
Aš pats net mačiau kaip jis išsitraukė senelio dovanota durklą ir pagrasino jai jai padarysi aborta aš tau ši durkla suvarysiu į širdį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MigleKrd
MigleKrd
Naujokas
Visokių žmonių yra. Manau tavo brolis problematiško charakterio žmogus. Ir niekas jo nesulaikys. Manau, kas vaikas galbūt viską sušvelnins. Bet sunku pasakyti. Siūlyčiau tavo broliui gyventi toliau ir galbūt susirasti kokią simpatiją. O tu padėtum, jei daugiau laiko praleistum su broliu. Manau jam tai bus į naudą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pipirėlis
Pipirėlis
Pradedantysis
oho, dar keli personažai ir išeitų muilo opera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
MigleKardas rašė:

Visokių žmonių yra. Manau tavo brolis problematiško charakterio žmogus. Ir niekas jo nesulaikys. Manau, kas vaikas galbūt viską sušvelnins. Bet sunku pasakyti. Siūlyčiau tavo broliui gyventi toliau ir galbūt susirasti kokią simpatiją. O tu padėtum, jei daugiau laiko praleistum su broliu. Manau jam tai bus į naudą.


Vat mane tas ir neramina. Nes mano brolis yra žodžio žmogus jai pasako 99 procentai kad tai padaro. Dar vienas dalykas neramina kad senelis kariavo antram pasauliniam kare waffen-ss dalynije na ir jam senelis padovanojo sena uniforma pora sautuvu durkla dar kažka as. Na ta prasme kad su tokiais dalykais jis bedu gali prisidarit nesamoniu. Na toliau gyventu jai ne tas vaikas ir ne jo buvusioji kuri nori ji susigrazint visokiais budais. Tevai musu senamdiski jam sako kad jai atleistu ir uz jos teketu.O as nelabai zinau ka jam patart
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MigleKrd
MigleKrd
Naujokas
hypnotize rašė:

MigleKardas rašė:



Visokių žmonių yra. Manau tavo brolis problematiško charakterio žmogus. Ir niekas jo nesulaikys. Manau, kas vaikas galbūt viską sušvelnins. Bet sunku pasakyti. Siūlyčiau tavo broliui gyventi toliau ir galbūt susirasti kokią simpatiją. O tu padėtum, jei daugiau laiko praleistum su broliu. Manau jam tai bus į naudą.




Vat mane tas ir neramina. Nes mano brolis yra žodžio žmogus jai pasako 99 procentai kad tai padaro. Dar vienas dalykas neramina kad senelis kariavo antram pasauliniam kare waffen-ss dalynije na ir jam senelis padovanojo sena uniforma pora sautuvu durkla dar kažka as. Na ta prasme kad su tokiais dalykais jis bedu gali prisidarit nesamoniu. Na toliau gyventu jai ne tas vaikas ir ne jo buvusioji kuri nori ji susigrazint visokiais budais. Tevai musu senamdiski jam sako kad jai atleistu ir uz jos teketu.O as nelabai zinau ka jam patart

Čia tokia situacija, kurios baigties jaučiu nežino nei tavo brolis, niekas. Ir turiu tave nuvilti, tačiau tu nieko nepakeisi. Bus kaip bus. Juk manau tavo brolis suaugęs žmogus. Pasirūpins savo saugumu. Tikiuosi laikas viską sudėlios į savas vietas. O tu laikykis, viskas bus gerai. Aš tikrai tikiu, kad bus. Sėkmės tau ir tavo broliui :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
pabutu tavo brolis su ja kol pagimdys, o tada ziuretu.o gal apsimeta nescia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
neapsimeta pas daktarus buvo testa dare
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.06 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yakalaka
yakalaka
Pažengęs
Tegu pagyvena iki gimdymo ramiai, be barniu, galbut atskirai ar tegu po pasauli pakeliauja iki tol kol pagimdys. Jei pagal DNR testą vaikas bus jo tai tegu taikosi ar kaipnors panasiai, todel ir sakau kad dabar nesibartu, o jei ne jo tai mest ** tą ziurkę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.07 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Net jeigu ir pasirodys, kad ji nėščia ir vaikas jo, jis neprivalo su ja tuoktis ir būti, jeigu nenorėjo to daryti iki vaikui atsirandant. Nauja gyvybė niekaip nepaneigia fakto, kad ji buvo neištikima jam. O šis faktas pakankamai rimta priežastis DNR tyrimui atlikt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.07 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O konkrečiai, tai kokia čia problema su broliu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.07 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
turbūt saugo, kad nepasikarsčiuotų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.07 08:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nana123
nana123
Pažengęs
As ir manau,kaip dauguma cia pasisake,bandyti ramiai,nesinervuojant,apgalvotai ,kol gims vaikas,tada pasidarys tyrima ir bus aisku,jei vaikas bus brolio o jis su ja buti nenori buti,gales pripazinti ji,ir padeti rupintis,duoti pinigu ir pan.bet nebutinai kartu gyventi.Tu pats taip nesijaudink,ir broliui prie progos kazkaip neutraliai patark,kad i viska kas vyksta reaguotu ramiai,ir nesusigadintu savo gyvenimo,nes karstesnio charakterio zmogui nesunku,prisidaryti bedu,kurios skaudzia atsilieps visa gyvenima.Sekmes jums abiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.07 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


omletas
omletas
Naujokas
Pipirėli: D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.13 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bowww
Bowww
Pradedantysis
Oho.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.13 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
hypnotize rašė:

Na aš visos istorijos tiksliai neatpasakosiu nes yra kelios nuomones.

Na pradėsiu nuo to kad brolis susirado drauge su ja draugavo kokius du metus puse metu kažkur gyveno drauge. Na brolis kažkur išvažiavo dėl darbo bet gryžo ankščiau nei tikėjosi na norėdamas nustebinti savo drauge jis pasirižo jai pasipiršti bet ja rado ne viena o su kažkokiu vyru na tada viskas ir prasidejo. Brolis ja iškart paliko ir atvažiavo pas tėvus ir liepė per mėnesi isineždinti iš jo buto.

Na mergina visaip bandė atsiprašyti bet brolis jai neatleido. Na savaitės bėgija jo buvusi draugė pasakė kad ji nėščia. Na brolis paklause ar tai jo vaikas ji atšovė kad taip brolis pasakė kad ja netiki ir kad po gimdimo daris DNR tirima. Jo buvusi mergina visaip maldavo kad mano brolis jai atleistu bet jis atsove kad neatleis. Na tada vėl prasidėjo ji pradėjo gasdinti kad neleis susitikinėt su vaiku brolis atšove kad atims išjos vaika . Na pastaruoju metu visiškai jo buvusei merginai protas nuvažiavo ji grasina jai ji pas ji negriš ji darisis aborta o brolis jai pasakė kad jai ji pasidaris aborta jis ja užmus.

Kas baisiausia kad jis tikrai taip gali padarit ji net atšove kad atsedes tuos 10 metų.

Aš pats net mačiau kaip jis išsitraukė senelio dovanota durklą ir pagrasino jai jai padarysi aborta aš tau ši durkla suvarysiu į širdį


Nesikisk i durnu zmoniu kazdienybe... vos tik isspresi viena ju beda - jie tuoi prisidarys ir prisigalvos simtus kitu, tik kai nebegalesi padet - jau tu busi kaltas, kadangi tu "tingi" ar del kitu priezasciu nepadedi - tai bent atpirkimo oziu pabusi..

gaila kad yra tokiu zmoniu, bet tenka nuo ju atsiribot arba juos izoliuot kai jie perziangia riba... jiem duota laisve elgtis savo nuoziura ir patarimai is sono, ir visos ju bedos sioi situacijoj - ju paciu pasirinkimo pasekmes ir niekas kitas del niekoe nekaltas.

Jug kalba apie zmones kurie visiskai nesugeba nei susidaryti nei laikytis savo planu. tai kam planuot? jie kaip alkoholikai - vakare girtaudami sneka viena, o ryte pabude - vel svaiginasi savaip del "laikinos nuotaikos"... Neverta planuot su zmonem kuriem "planas" tai tik budas pafantazuot tai valandai, kad pora akimirku pasijust geriau, o likusius metus elgtis beatodairiskai ir blogas pasekmes generuojant...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.16 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedrune84
Giedrune84
Naujokas
Nesikišk į dviejų žmonių kivirčus ir bus viskas OK Pati dažnai stoviu už brolį kai panašūs cirkai vyksta tarp jo ir panos ir spėk kas jiems susitaikius lieka kalčiausia? Beabejo aš Taigi auksinė taisyklė - kur du ten trečias nereikalingas. Vadovaukis ja ir viskas bus puiku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai