Tema sukurta: 2013.10.09 21:13
2013.10.09 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Turiu problemą, kad turiu du kompus ir abu jie turi šūdinas paneles.
Reikia išsprėsti problemą ir įsigyti vieną padorų IPS monitorių.

Šiaip laukiu ar išeis Thunderbolt Display kūda versija, nes man tai priimtiniausias dizainas: edge-to-edge, stabilus ir primityvus stovas, IPS panelė, puikus dizainas. Jis brangokas ir neaišku ar man reikia realiai tų 27 colių, na ir finansiškai galėčiau sau leisti negreitai jį, gal tik pavasarį. Na, ir šiaip kaina abejotina jo smarkiai.

Dar stipriai mąstau apie 23 colių, 1920x1080 raiškos, gražų monitorių su paprastu stovu, taip pat IPS.

Dar klausimas, gal verta įsigyti monitorių su plačia spalvų palete, bet abejoju ar bus content'as tam. Realiai video kokybė, kaip suprantu, neneš, dizaino darbai irgi nelabai reikalaus, nors su spauda tenka susidurti, bet ką aš išmanau apie tas spalvų paletes, man pochui, aš tik noriu kokybiškiausio vaizdo. Bet čia gal neveikia taip, kaip su gera garso aparatūra?

Dar keli klausimai:
Ar bus/kada kūdas Thunderbolt'as?
Ar verta pirkt plačios spalvų paletės moniką?
Gal matėt/galit pasiūlyt gražios išvaizdos monitorių?

Dėkui!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.09 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Dell ultrasharp IPS 23''?

Del dizaino skonio reikalas, nors man atrodo vienas is paprastesniu. Pagal price/performance vienas is geriausiu buvo neseniai. Bet jei dairaisi I kazka is apple 27'' tada gal ir prastai. O del placios spalvu paletes - Nemanau kad kasdieniuose reikaluose jausi skirtuma, nebent nuolat spaudos darbus maketuoji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.09 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Kas dėl U2312HM, tai jo dizainas biškį nuobodus ir stovas nepatogus sukiojimui. Man reikia kartais pasukt į sofą filmo ar serialų peržiūrai.

Aš norėčiau tokio stilingesnio daikto.

Nuolat spaudos darbų nenusimato, retsykiais nebent.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.09 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Super stilingumo nera, bet stovas tai puikiai sukiojasi siaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.10 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
HP neblogus monitarus gamina. Ko gero, vienintelė produkcija iš HP dar šiek tiek išlaikiusi seną gerą reputaciją Pasirinkimas nuo 20 iki 30 colių. Tiesa, brangoki, bet gerų daiktų šiaip papigiai niekas nedalina .
Tai gal apie tokius verta pagalvoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.10 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Digitus rašė:

Super stilingumo nera, bet stovas tai puikiai sukiojasi siaip


Na, man reikia patraukt monitorių į stalo vidurį ir pasukt į šoną, tai tas mandras stovas man atrodo maišys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.10 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Blussa rašė:

HP neblogus monitarus gamina. Ko gero, vienintelė produkcija iš HP dar šiek tiek išlaikiusi seną gerą reputaciją Pasirinkimas nuo 20 iki 30 colių. Tiesa, brangoki, bet gerų daiktų šiaip papigiai niekas nedalina .

Tai gal apie tokius verta pagalvoti?


Nu HP dizainas labai įdomus, sakyčiau :) Mačiau yra kažkoks modelis fainos išvaizdos, bet ten TN matrica, berods, o tie rimtesni IPS'ai labai griozdiški ir labai daug vietos ant stalo užima :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Nu va, neįtiksi tau .
Aš su tokiu "griozdu" jau 2 metai kaip draugauju ir nieko, pripratau: na, negenda, necypia, spalvos kol kas neblunka, o dėl išvaizdos - ką padarysi, už gana padorią kainą ir nesitikėjau super puper hi end gauti. Ir tai netoli 2 kLt teko pakloti HP, kai tuo metu už šiek tiek mandresnį Lacie prašė bene 4,5 kLt (komplekte su spalvų korektorium ir tokiu baidykliniu monitoriaus gaubtu nuo pašalinės šviesos).
Susidariau vaizdą, kad gerus monitorius gamina panašiai kaip japonai Subarikus: mašina - žvėris, bet išvaizdos nerasta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Monitorių ne pagal dizainą rinktis reikia.
Nori gero monitoriaus, o renkiesi pagal kompaktiškumą ir dizainą... Geležinė logika...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Na, aš turbūt visų pirma blogai pavadinau temą. Taip, man reikės daryt darbus monitorium ir man reikia normalių spalvų, bet man svarbu, kad jis gerai atrodytų ir tiesiog būtų patogus naudoti buity (kada reikia žiūrėt filmus).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Digitus rašė:
Super stilingumo nera, bet stovas tai puikiai sukiojasi siaip

Taip, kiek matau - ten stovas tas pats kaip pas mano 2209WA, tad galiu patvirtint, kad achujenas stovas.

Tik, imho, usb hub'as monitoriuje yra labai gerai, tačiau USB 2.0 jau kaip ir vakar diena. Ar Dell neturi tokio pat su USB 3.0 hub'u ? Ieškočiau tokio. Didesnės istrižainės tai berods yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
fc rašė:
Na, aš turbūt visų pirma blogai pavadinau temą. Taip, man reikės daryt darbus monitorium ir man reikia normalių spalvų, bet man svarbu, kad jis gerai atrodytų ir tiesiog būtų patogus naudoti buity (kada reikia žiūrėt filmus).

Vėl pagirsiu Dell stovus, šituo klausimu - būtent filmams ir naudoju monitorių su tokiu stovu. Kaip nori, taip pasuki. Aukštyn kampas - 21 laispnis, žemyn - 4 laipsniai (užtenka net su žemu foteliu). I šonus pasisuka pačiam pagrinde - dafiga, neatsimenu kiek (Priedo IPS apžvalgos kampai tokie, kad ir nepasukęs gali iš šono žiūrėt - negatyvas iš vaizdo nepasidarys.). Pats monitorius stove gali judėti aukštyn žemyn 10 cm kažkur. Pats stovas - labai stabilus, monitorius praktiškai nejuda net stalą stumdant.
Asmeniškai geresnio stovo nemačiau, jei rasi - būtinai pranešk :)

O kas dėl temos pavadinimo - nedaug suklydai vis tik. Monitoriai su geromis charakteristikomis daromi profams, kuriems visokios pliuškės ir blizgučiai nereikalingi, tad vargu ar tu rasi tikrai gerą moniką ir dar kad išpiderastintas labai būtų :) O jei ir rasi - nenustebsiu, kad tau bus out of budget :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Man monitorių pasukti reikės ~85 laipsnių kampu, ko šis Ultrasharp stovas neleis padaryti. Taigi reikės traukti ir sukti, o tai man rodos gali būti sunku. Ar ne? Dėl to ir galvoju apie paprasta, ne profesionalų stovą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
fc rašė:
Man monitorių pasukti reikės ~85 laipsnių kampu, ko šis Ultrasharp stovas neleis padaryti. Taigi reikės traukti ir sukti, o tai man rodos gali būti sunku. Ar ne? Dėl to ir galvoju apie paprasta, ne profesionalų stovą.

Na taip, tokio gaidžio Philips'o, kur pas mane darbe stovi, paprastas stovas, kuris neturi jokių pasukimų ir pagrinde svorio beveik nėra - lengvas plastmasinis blynas, netgi ir be trintį didinančio pado ar kojelių, pasisuka daug lengviau, nei Dell stovas. Tik va - monitorius ir nuo musės pirstelėjimo ima balbatuotis, stabilumą kuolu įvertinčiau.
Abejoju ar tu rasi monitorių skirtą sukinėtis tokiais kosminiais kampais. O bet kuris geresnis monitorius stovą turės sunkų, su trukdančiom jam važinėt kojelėm, tad bus kaip ir nepatogu.

Tau gal reikia pirkt moniką, o stovą konstruotis pačiam :) Gale pas kai kuriuos monikus būna skylės VESA standarto tvirtinimams, juos ir galima panaudot. O gal ir stovas kokį galima rast tokį, kad prie stalo prisisuktų pvz, ir sukaliotųsi belenkaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Na manasis gaidys LG irgi lengvai sukiojasi ir dabar visai patogu. Tik tiek, kad žiaurus defektas yra, šviesių tonų nelabai matos, spalvos keistos, o blogiausia, kad per visą monitorių eina tokios juostelės, kurių kaip ir nematai pripratęs, bet filmai atrodo labai prastai, kažką dizaininant, tai iš vis neaišku kaip suvokt vizualiką, reikia fantaziją telktis

Dėl VESA mountinimo galvojau. Reik pasieškot, gal galima rast kokį visai elegantišką sprendimą.

Man šiaip patiktų Dell Studio serijos monitoriai, bet 23 colių varianto bezelis biškį ne kaip atrodo, o 27 colių monikas atrodo pakankamai skaniai, tik tai jo rezoliucija Full HD, tai wtf?! Rinką aišku turi jie, bet man būtų geriau 2560x1440 rezoliucija Taip sakant, iš metro į jį nežiūrėsi gi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.11 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Juokingiausia tai Samsung'o 9 serija. Dizainas neblogas, bet kaina didesnė už Apple
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.12 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Gal galvoti apie tokį: Kogan 30" Cinema Display WQXGA 2560×1600 IPS LED Monitor? Specifikacija gana padori. Australas, tai ir pas anglus turėtų būti sandėliuose. Pažėk, gal koks ebėjus pardavinėja, nes pas dilerius dar nesimato. Primetus muitą, už 2 kLt galėtum paimti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai