Santrauka: ...ir ar man galima juos pirkti?
Tema sukurta: 2012.05.21 11:30
1 2 Toliau Paskutinis
2012.05.21 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
Daugelis vyrų gėdijasi dėl to, kad perka prezervatyvus, bet yra ir daug tokių kurie nesigėdija. Aš pavyzdžiui dar išvis neliečiau ir nemačiau prezervatyvo, nes manau kad jį galima pirkti tik suaugusiems, bet paskutinės mano mintys pradėjo abejoti tuo. Ar tikrai gali taip būti, kad ir penkiolikos metų pyplys gali nusipirkti prezervatyvą, a? Jūsu nuomonės prašau kaip niekad ir būsiu Jums dėkingas kaip niekad.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Galima - nusipirk ir pačiupinėk, jei taip maga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Prezervatyvų prekyba yra niekaip neapribota, jį gali parduot lygiai taip pat ir septynmečiui. Be to, kaip valstybė švies nepilnamečius dėl saugaus sekso, jei jie negalėtų nusipirkt prezervatyvo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Bet kas gali pirkt na tik kai kurios pardavejos idiotes yra. Prezervatyvai nekenkia tavo sveikatai todel galima visiem ir pirkt. O dazniausiai prezervatyvus gedijasi pirkt paaugliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 12:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Turiu patarimą besigėdijantiems pirkti prezervatyvus. Pirkdami, mirktelėkite akimi pardavėjai - tegul raudonuoja jinai, o ne jūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Prezervatyvas is latekso, kas cia naujo? Svarbu nepradeti per anksti santykiu ir viskas, o jei knieti paprasyk vyresnio nupirkti prezervatyvu, jei pardaveja pamanys,kad tu nori pats jau pradeti. Nors koks skirtumas, juk tu eilinis busi pirkejas pardavejai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
anokia čia gėda pirkti prezervatyvus.. kaip ir tualetinį popierių.. prekės ir tiek.. o pardavėjos kai konvejeriu varo, tai joms mažiausiai rūpi šaipytis, kikenti ar galvoti, kodėl kas ką perka ir kam kaip su kuo naudos.. tai yra tik mūsų pačių problema, jei kuklinamės įsigyti mums reikiamą daiktą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gigo2
gigo2
Pažengęs
jei gedijiesi pirkti savo kaime , kad paskui sunys nelotu nuvaziuok i gretima kaima , kur taves niekas nepazista ir ten pirkis ... o siaip tai negi niekad balionu nesi mates ir ciupinejas ??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
pirk internetu, jei gėda realiai šiaip tai žiauru, kai pardavėjos neparduoda čia kažkam, ar kreivai žiūri.. po to per tokias "gėdas pirkti" ir atsiranda netikėti nėštumai ir t.t ;x
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pardavėjoms tikrai dzin, o va prieš/po jūsų eilėje stovinti atitinkama fauna gali ir pakikent. Taip man kartą ir nutiko. Nu nieko, nepatyrę vaikiščiai dar buvo. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
Tai ką, tiesiog man nueit į parduotuvę ar į vaistinę(A ten parduoda girdėjau, bet abejoju) ir paprašyt mažų, a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TGIF
TGIF
Meistras
Na geda, na ir kas, perki ir viskas. Man pirma karta perkant taip pat buvo nejauku, bet persilauzt reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
Tai ko laukiu tada, a? Viskas, imu pinigus ir ryt varau pirkt maximoj DD Arba vaistinėj, jeigu yra aišku. DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pellegrino
Pellegrino
Naujokas
Na nezinau kur cia problema, eini ir perki, kaip gali but geda del to, kad saugai save ir savo partneri nuo nemalonumu? Man patinka toks zmoniu nusisnekejimas, geda, ne geda... Kai alu gert ir is praeiviu tyciotis, tai 15 metu pats tas, prie mokyklos patvori, kai prezervatyva nusipirkt kinkos dreba... O amzius isvis cia ne prie ko... Jau labiau geda, kai Tau 30 o vis dar juos perki, negu 16-24~ kai lakstai paskui kiekviena sijonuka Aisku ne visus tai liecia, bet uztektinai tokiu

Cia vel gi, tik mano nuomone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Pellegrino rašė:Jau labiau geda, kai Tau 30 o vis dar juos perki, negu 16-24~ kai lakstai paskui kiekviena sijonuka


Kodėl turėtų būti 30mečiui gėda pirkti prezervatyvus? Ar tokio amžiaus vyrai gali jau nesirūpinti saugiu seksu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
todel, kad niolikiniu akimis jis jau denas perdyla
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pellegrino
Pellegrino
Naujokas
As nesakau, kad Turetu but geda, sakau, kad labiau geda turetu but negu 18iniui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.22 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bet tai man apskritai nesuprantama, kodėl turėtų būti labiau gėda? Tai kokiu būdu 30mečiui negėda saugotis? Juk žmonės dabar nenori gimdyti vaikų, kiek dievas duos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.25 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gigo2
gigo2
Pažengęs
Heniukascxz rašė:

Tai ką, tiesiog man nueit į parduotuvę ar į vaistinę(A ten parduoda girdėjau, bet abejoju) ir paprašyt mažų, a?


o kam tau mazu ?? siaip dabar gerai nepamenu , bet kazkuri firma gamina ir mazus , ir superdidelius , bet turbut ne visur tokiu yra , pagal tavo poreiki ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.27 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zamegonas
Zamegonas
Pradedantysis
Heniukascxz rašė:

Tai ko laukiu tada, a? Viskas, imu pinigus ir ryt varau pirkt maximoj DD Arba vaistinėj, jeigu yra aišku. DD


gali ir tiesiog pirk kokio batono maximoi ir prie to pacio dadek preziku paka ir vsio

kad ir ju nenaudosi pagal paskirti glai dar ir visai px saudykle pasidaryt, kaip jaunesnis buvau visi darydavo is preziku ar guminio pirsto :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai