Santrauka: Tema labiau apie sijonus ir sukneles, tačiau galim kiek išpūsti... ;)
Tema sukurta: 2009.12.05 19:11
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.12.05 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pikčiurna
Pikčiurna
Patyręs
Peržvelgiau keletą lapų, neradau tokios diskusijos, todėl visai smalsu. Sijonai, suknelės, suknutės... įvairiais sezonais. :) Ko gero, daugeliui vaikinų tai žavingas ir malonus dalykas. Nežinau kodėl, tačiau tai gražu. Gal būt gundo... Gal būt traukia tas moteriškumas ir t.t... Bet klausimas apie tai, kad merginos dažnai vengia apsirengimui suknelių, sijonų ar panašiai. Gal būt klystų sakydamas „merginos" plačiąja prasme, tačiau apsiribosiu ties merginomis, su kuriomis man teko bendrauti.

Vienos sako, kad jom nepatogu sijonai ar panašūs dalykai. Kitos net nesugeba pasakyt, kodėl neturi nė vieno savo spintoje. Trečios tiesiog prisidengia tuo, jog yra praktiškos. Žinoma... mano asmenine nuomone, patogumas gali būt darže ar sporto klube, praktiškumas darbe... o susitinkant su maloniu žmogumi ir leidžiant su juo laiką kažkur - koks dar praktiškumas? Tad klausimas jum, mergaitės... Aš iš tiesų sijonai ir suknelės yra nepatogus apdaras? Kaip daug pasiduodate praktiškumui, net jei susitinkate su jum svarbiu žmogumi nekasdienine proga? Ir aplamai, ar daugiau pasiduodate praktiškumui ar labiau linkstate į grožį ir madą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
paprasciausias dalykas del kurio nenesioju - vaikinu nuziurinejimas...toliau zinoma praktiskumas,nors man smagu su suknele pvz stoviu su grupe,ir matau kaip grupiokai iskart nuziuri mergina ,einancia su sijonu ar suknele o moksluose visgi reikia ir vaikinams susikaupt,kad niekas demesio neblaskytu...

o vasara sukneles dazniau nesioju nei sortukus ,sijonu...hmmm tu tai nepernesu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Suknelių ir sijonų spintoje turiu daugiau nei kelnių, bet vis tiek mane pamatyti su sijonu jau šis tas Nežinau, gal gyvenimo būdas toks, kad tikrai patogiau su kelnėmis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Sijonai tikrai kai kuriais atvejais yra nepatogus. Einant daugelis ju keliasi aukstyn, pustelejus vejui reikia ji iskart prilaikyt. Zinoma, jie tikrai atidengia kojas, kas daugeliui vyriskos lyties atstovu yra seksualu, todel galima juos uzsidet einant i pasimatyma ar pan., bet su juo buti visa diena ir rupintis ar viskas atrodo gerai, ar kur nos pedkelnes nepraplyso yra laaabai problematiska, o kelnes yra praktiskiausia, o ir su jomis galima atrodyti pakankamai seksualiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
ziema nenesioju del salto oro, o vasara dazniausiai taip norisi patogiai apsirengti, tai sortai tam puikiai tinka... aisku kartais galima ir ta sijona ar suknele, kai norisi kam nors patikti bet aj, geriau patogumas ir siaip nera cia ko, kad visi spoksotu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Kaip tik pasakyčiau, kad sijonai ir suknelės yra patogiau nei kelnės (žinoma, dar priklauso nuo kirpimo) - tiek vasarą, tiek žiemą. Aišku, ne sportuojant ar nelaipiojant stogais... Nepamenu, kada kelnes esu pirkusi, gal prieš kokius pora metų: drabužinėje tėra keli džinsai, kelios kelnės ir tiek. Įsilendu į jas, kai būna labai šalta, arba tada, kai paprasčiausiai būna nuotaika džinsams ir marškinukams, paveltiems plaukams ir minimaliai makiažo. Geriausiai apskritai jaučiuosi su sijonu ar suknele, o su kelnėms... taip pat kaip be kulniuko - kažkas netaip, nepilnai išreikšta. Tikrai nepavydžiu vyrams, kad jie negali sau leisti sijonų ir suknelių, ir jiems būtinai turi kažkas kažką spausti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
praktiski zmones renkasi norfa pasiduodu gal ne tiek praktiskumui, kiek patogumui. nesvarbu ar tai kelnes ar suknele - drabuzis turi buti patogus. siaip, turiu spintoj kelis sijonus, bet tikrai retai jie dienos sviesa isvysta na vasara aisku dazniau. o jei man svarbiam zmogui patinka sijonai, tai kartais kaip tik malonu del jo pasipuost. Juk nera tie sijonai tokie jau baisiai nepatogus.
siaip kiek girdejau, dazniausiai merginos atsisako devet sijonus motyvuodamos tuo, kad jie joms netinka taip kad, vyrai, dazniau pagirkit savo drauges, gal paskatinsit issivaduot is kelniu spastu
ir vis delto, su kelnem tikrai patogiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Man labiau patinka suknelės ir sijonai, tad dažniau juos dėviu. Ir jie man yra patogūs.
Dabar mano spintoje sunkiau rasti kelnes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pikčiurna
Pikčiurna
Patyręs
KawaiiNeko rašė: ... o ir su jomis galima atrodyti pakankamai seksualiai

Neteko matyt merginos, atrodančios su kelnėmis (ypač džinsais) seksualiai. Gal būt mano supratimas į seksualumą ne toks, tačiau vienintelės kelnės, kurios suteikia grožio, tai juodos (kartais blizgios) lengvos medžiagos kelnės, kurios taip pat neturėtų būti patogios.

Beje, ačiū visoms už atsakymus. Lauksiu dar nuomonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chrystalix
Chrystalix
Pradedantysis
1/10 toks santykis kelniu ir sijonu/sukneliu mano spintoje. Ir praktiska, ir patogu, ir moteriska. O jei kazkam keliasi, plaikstosi ar salta, tai siulyciau rinktis medziaga ir modelius pagal sezona, o ne ziema su lininiais ar medvilniniais mini sijonukais vaikscioti. niekas nesikels ir bus patogu, nesalta bei grazu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
kai reikia greitai apsirengtis ir lekti i moslus, aisku i dzinsus lengviau isokt, bet kai turiu laiko, visada rengiuosi suknele (net ziema), sijonu. na man su jais net patogiau, nes visada jauti, kad turi eiti tiesiai, ir man patinka jausti, kad atrodu graziai ir kad mano kojos traukia demesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LisaCuddy
LisaCuddy
Naujokas
Chrystalix rašė:

1/10 toks santykis kelniu ir sijonu/sukneliu mano spintoje. Ir praktiska, ir patogu, ir moteriska. O jei kazkam keliasi, plaikstosi ar salta, tai siulyciau rinktis medziaga ir modelius pagal sezona, o ne ziema su lininiais ar medvilniniais mini sijonukais vaikscioti. niekas nesikels ir bus patogu, nesalta bei grazu.


yra ir siltu (80-100 den) pedkelniu, jei labai salta :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


21
21
Pradedantysis
xmmm...net pati susimasciau...anksciau lb daznai sijonukus nesiodawau,o db-retenybe...na,taip-ilisti i dzinsus kur kas patogiau...kitawertus, eidama i koki pasimatyma-retkarciais renkuosi sijona.beda ta,kad as,tarkim,labiausiai megstu mini.o ziema su jais ir salta ir figura nera ideali...o ir tas nuziurinejimas kartais erzina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Didžiausias nepatogumas būnant su sijonu ar suknele: suplyštančios pėdkelnės... Kai man mokykloj reik eit su uniformos sijonu, o suolų kampai nusipašę, tai jos laaaaabai dažnai suplyšta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Pikčiurna rašė:

Neteko matyt merginos, atrodančios su kelnėmis (ypač džinsais) seksualiai. Gal būt mano supratimas į seksualumą ne toks, tačiau vienintelės kelnės, kurios suteikia grožio, tai juodos (kartais blizgios) lengvos medžiagos kelnės, kurios taip pat neturėtų būti patogios.

Beje, ačiū visoms už atsakymus. Lauksiu dar nuomonių


hm, aš vis sakyčiau, kad šiuomet suknelės ar sijonai gan antraplanis dalykas, dauguma mieliau renkasi paprasčiausius džinsus, manyčiau santykis būtų koks 80% prieš 20%, o gal dar net žiauriau. žodžiu, kitaip sakant, šiuometu karaliauja kelnės. ir atrodo toks apdaras šimta kart seksuliau už visokias sukneles. nelabai matau, kuo ten plikos ar kiek atidengtos kojos iki kelių turi būt kažkuo seksualios? taip buvo tarybiniais laikais, apie 60-us metus, kuomet tarybų sąjungoj sekso išvis nebuvo, o tuo pačiu kiek atidengtos kojos buvo didžiausias seksas... ty žmonės daugiau nieko nematė kur nors viešoj aplinkoj

... o juodos ir blizgančios, ty odinės - iš vis super apdaras!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Šypsenukė rašė:

Didžiausias nepatogumas būnant su sijonu ar suknele: suplyštančios pėdkelnės... Kai man mokykloj reik eit su uniformos sijonu, o suolų kampai nusipašę, tai jos laaaaabai dažnai suplyšta...


nusipirk juodas 120 denu pedukes,ir graziai atrodo ir neplysta...man paciai kaip su uniformos sarafanu reikia eiti,tai pravercia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Itin mėgstu sukneles, šortukus, bet ne sijonus. Suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tad ir nuotaika geresnė. O vietoj pėdkelnių galima dėvėti timpas, bent jau prie mano stiliuko jos labiau tinka. Tik keistas toks požiūris, kad su džinsais merginos atrodo neseksualiai - skinny jeans man labai patraukliai atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ledine243
Ledine243
Pradedantysis
Kad nepatogu su sijonu ar suknyte, tai faktas, bet vasara nieko kito beveik ir nenesioju. Visgi grazu. Tik vat ziema tenka daugiau apsimuturiuoti, kad nesusalciau.Nesu is tu zmoniu, kuriem grozis svarbiausia. Patogumas kur kas svarbiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Neignoruoju nei kelnių, nei sijonų, nei suknelių... tik galai, kad dar neišrastos itin atsparios pėdkelnės, tad jei iš namų išeinu dėvėdama sijoną ar suknelę, tai visada minimum vienerios atsarginės pėdkelnės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sajdweda
sajdweda
Pažengęs
pas mus tai mokykloj is tokiu tyciojas panu kurios sijonus nesioja, ten du*om pravardziuoja ir panasiai ;( ti va . su sijonu belieka tik i teatra DDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai