Santrauka: Patarkit, papasakokit iš savo žinių.
Tema sukurta: 2008.12.12 21:49
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.12.12 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GintariukAS
GintariukAS
Naujokas
Vartojau postinor'ą po nesaugaus lytinio akto. Buvo praėję 21h. nuo to įvykio. Kai gėriau tabletes. Po dviejų dienų prasidėjo mėnesinės normalios, truko 5dienas. Dabar jau praėjo 4savaitės. Turėtų pasirodyti mėnesinės. Bet aš jų nesulaukiu. Bijau kad galiu būti pastojusi? Ar tai įmanoma?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
nervinies todel ju ner.. musu organizmas i viska jautriai reaguoja...man pvz isvis sutrikusios buvo pms ,kada noredavo tada prasidedavo..pagerus vitaminu susitvarke jos..nors ne del to vartojau tai ir tu maziua nervinkis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
beto 14metu ir jau sitaip duodies.... ir postinorus geri..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
GintariukAS rašė:
Vartojau postinor'ą po nesaugaus lytinio akto. Buvo praėję 21h. nuo to įvykio. Kai gėriau tabletes. Po dviejų dienų prasidėjo mėnesinės normalios, truko 5dienas. Dabar jau praėjo 4savaitės. Turėtų pasirodyti mėnesinės. Bet aš jų nesulaukiu. Bijau kad galiu būti pastojusi? Ar tai įmanoma?


Įmanoma, nes labai vėlai išgėrei, geriausia išgerti per pirmas 12val. Pasidaryk nėštumo testą (nors po Postinor'o jie gali ir meluoti).

Be to, tau reikia gerai išperti užpakalį. Ne tik dėl to, kad būdama vaikas užsiiminėji seksu, ir dar visiškai nesaugiai, bet ir ryji tabletes, kurios labai kenkia sveikatai. Dabar ir bijok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GintariukAS
GintariukAS
Naujokas
O tau taip atrodo kad čia aš savo noriu viską darau?! Nežinai tai nesmerk nes pačiai gali kas nors panašaus nutikt. :@
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
gintariuk tai tave isprievartavo? ar tiesiog taip berniukas prispaude?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GintariukAS
GintariukAS
Naujokas
Reikia isgerti tas tabletes veliausiai po 72val. bet man menesines buvo jugi. ;/ ( p.s. nezionot situacijos nesmerkit, as tik patarimo prasau )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
kas daros siam pasauli as 14 baigiau tik barbem zaist...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GintariukAS
GintariukAS
Naujokas
O aš barbėm žaisti baigiau 12metų. o šis pasaulis baisus. ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
saugokit jaunyste nekaltybe ir jauna gyvenima kol neprisidirbot patys budami vaikais vaiku..... manau seksas turi but tik nuo 18metu kai suvoki pasekmes ir viska apie tai zinai..... as postinoro nei kart neragavus ir abejoju ar ragausiu...myletis -tik su myklimu zmogum su kuriuo matai bendra ateiti ir jai ka nebijai pastot nes tas vyras bus atsakingas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
GintariukAS rašė:

O aš barbėm žaisti baigiau 12metų. o šis pasaulis baisus. ..


manau ne pasaulis kaltas..o kaltas aplinka kurioje esi....kur buni.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robbie
robbie
Pažengęs
GintariukAS rašė:

Reikia isgerti tas tabletes veliausiai po 72val. bet man menesines buvo jugi. ;/ ( p.s. nezionot situacijos nesmerkit, as tik patarimo prasau )


kad buvo, tai dar nieko nereiškia, visgi, mergyt, pasidaryk testą. tos tabletes žiauriai organizmą išderina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
GintariukAS rašė:
O tau taip atrodo kad čia aš savo noriu viską darau?! Nežinai tai nesmerk nes pačiai gali kas nors panašaus nutikt. :@


Tai ir seksu užsiėmei ne savo noru? Jei taip, tuomet atsiimu žodžius. Jei ne, tuomet pasikartosiu- pati kalta, kad negalvoji apie pasekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
GintariukAS rašė:
Reikia isgerti tas tabletes veliausiai po 72val. bet man menesines buvo jugi. ;/ ( p.s. nezionot situacijos nesmerkit, as tik patarimo prasau )


Spermatozoidai moters organizme gali išlikti gyvybingi ir 3 paras, tačiau Postinoro veiksmingumas mažėja. 0-12val jis siekia apie 95%, 12-24 apie 84%, antrą parą iki 75%, trečią iki 60%.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.12 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshka
Meshka
Patyręs
nu va, zmogus paklause patarimo ir iskarto buvo su zemem sumaisytas... shame on u ppl
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Patarimai ir atsakymai buvo duoti. Įžeidinėti negražu, bet kailį išperti temos autorei reikėtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eburbulas
Eburbulas
Pažengęs
kailį perti ir tam draugeliui reikia. kad suprastų, kas nelabai gerai, nes atsakomybės- mažiau nei nulis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zyrtecss
zyrtecss
Naujokas
na tikrai ., neturejai pastoti nesijaudink tik wa tas tabletes negalima daznai wartoti ., gali tapti ir newaisinga ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parazitka
Parazitka
Meistras
GintariukAS rašė:

Vartojau postinor'ą po nesaugaus lytinio akto. Buvo praėję 21h. nuo to įvykio. Kai gėriau tabletes. Po dviejų dienų prasidėjo mėnesinės normalios, truko 5dienas. Dabar jau praėjo 4savaitės. Turėtų pasirodyti mėnesinės. Bet aš jų nesulaukiu. Bijau kad galiu būti pastojusi? Ar tai įmanoma?


nenoriu gasdint, bet imanoma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.13 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parazitka
Parazitka
Meistras
Pastebeta2 rašė:

saugokit jaunyste nekaltybe ir jauna gyvenima kol neprisidirbot patys budami vaikais vaiku..... manau seksas turi but tik nuo 18metu kai suvoki pasekmes ir viska apie tai zinai..... as postinoro nei kart neragavus ir abejoju ar ragausiu...myletis -tik su myklimu zmogum su kuriuo matai bendra ateiti ir jai ka nebijai pastot nes tas vyras bus atsakingas....


oj blemba, nemanai kad vartosi...neprisisnekek, nes nezinai, kaip tau viskas gali susiklostyt net su mylimu zmogum...naivios kalbos tavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai