Tema sukurta: 2009.03.02 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.03.02 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Na siuo atveju, turiu omenyje konkreciai save - man 23 metai, bet visada, kiek save pamenu, man patiko bendrauti ne su vienmeciais, o gerokai vyresniais uz save. Moterys su kuriomis esu intymiai bendraves, dauguma ju yra virs 40 metu amziaus. Dabar turiu labai artima drauge, su ja mus sieja toli grazu ne vien sex, bet ir labai karsti ir nuosirdus jausmai, atrodo mielai kurtume seima jei ne kelios aplinkybes - tarp musu amziaus skirtumas tikrai didelis, ji nera laisva (koks butu jos vaiku poziuris jei imtu ardyti seima), be to, patys vaiku vargu ar susilauktume... Na o apie jaunas merginas man sudetinga net galvoti, nes sex su jomis man nepatiko - kur ten lygintis su vyresnemis, o bendravimas taip pat ne tas. Su jaunimu kazkiek bendrauju, bet tik tiek, kiek reikia, ir tarp ju nesijauciu savo vietoje, o siuo metu dirbu vienoje firmoje, kur dauguma darbuotoju - vyresnes moteriskes, va tokioje aplinkoje as is tiesu jauciuosi kaip savo terpeje. Zinau kad anksciau ar veliau reikes vesti jauna mergina (nes vaiku tai tikrai noriu tureti), bet... Nesu sutikes ne vienos jaunos panos, kuri prilygtu vyresnems savo patirtimi, sugebejimais lovoje, bendravimu, intelektu ir t. t... Ka daryti? Kur man rasti jauna mergina, kuri butu verta vyresniu moteru?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
turesi palaukti kol jaunos pasens tuomet ir issirinksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
gal ispardavime paieskok?
kur rasti jam mergina,tai cia kazkas uz tave turi surast ar kaip....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
netikiu, kad nėra pakankamai intelektualių merginų tarp jaunų.
o jei tikrai tau jos tokios šlykščios, tai neprievartauk savęs, rinkis kompromisą, subrendusią moterį, kuri dar gali gimdyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
Symphony rašė:

netikiu, kad nėra pakankamai intelektualių erginų tarp jaunų.

o jei tikrai tau jos tokios šlykščios, tai neprievartauk savęs, rinkis kompromisą, subrendusią moterį, kuri gar gali gimdyti


Man jos nera slykscios, bent isvaizda tai jaunos tikrai turi gera. Bet... Lova, bendravimas... Siose srityse jaunoms labai daug ko truksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandam
Vandam
Pažengęs
Tai gerai kad jauna dar nenusidavus, jei bus jausmai ir supratimas tai ir lovoj surasit naujovių ir įvairovę. O kas liečia bendravimą tai ne ten matyt ieškai, čia kaip ir intike reikia ieškoti pagal temą, juk nerasi merginos kuriai patinka baletas, už kazino stalo su alaus bokalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
Galėčiau pasakyti, kad jaunose merginose ieškotum pliusų, bet kiekvienam savo.
Nors anksčiau aš patik karštligiškai teigiau, kad man bendraamžiai neįdomūs, kad man reikia bent 10 metų vyresnio, bet... artimiau pabendravus su jaunais berniukais pamačiau, kad jie savaip žavūs ir netgi žavesni dabar jų nekeisčiau į vyresnius dėdes (išimčių gali būti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
PiwoAndKompot rašė:

Symphony rašė:



netikiu, kad nėra pakankamai intelektualių erginų tarp jaunų.



o jei tikrai tau jos tokios šlykščios, tai neprievartauk savęs, rinkis kompromisą, subrendusią moterį, kuri gar gali gimdyti




Man jos nera slykscios, bent isvaizda tai jaunos tikrai turi gera. Bet... Lova, bendravimas... Siose srityse jaunoms labai daug ko truksta.


Taigi, tingi jauną pamokint lovos reikalų? O del bendravimo, tai kai kurios jaunesnės, brandžiau bendrauja nei vyresnės...Manau, kad tingi pasieškoti sau tinkamesnės partnerės tarp jaunesnių ir šio bei to kantriai pamokint... Nors iš kitos pusės, jei šiuo metu turi savo "širdies damą", tai ir mėgaukis gyvenimu bei maloniais potyriais, o kai subręsi vaikams ir šeimai, tada ir mąstyk ką daryti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Kompote, Kompote..nesikeiti nė kiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
Taip ir manau, kad čia didelės problemos išeina iš didelio tingėjimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Kas čia gali būti blogo? Blogai gal tik tai, kad Lietuvoje daug kas dar į tokio tipo porelę žiūri kaip į kažką baisiai keisto. Šeimų skirt nereikia, bet jei patinka vyresnės - galima tokią susirasti, ir dar tokią, kuri galės pagimdyti..
Pritariu dėl darbo, ir man yra taip tekę ir galiu pasakyti, kad nėra nieko geriau kaip dirbti tokiam kolektyve.. visomis prasmėmis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Neoconas rašė:

Kas čia gali būti blogo? Blogai gal tik tai, kad Lietuvoje daug kas dar į tokio tipo porelę žiūri kaip į kažką baisiai keisto. Patinka vyresnės - galima tokią susirasti, ir dar tokią, kuri galės pagimdyti..


Kažin ar moterims ar merginoms patinka, kai į jas žiūrima, kaip į veislines kumeles?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
PiwoAndKompot rašė:

Na siuo atveju, turiu omenyje konkreciai save - man 23 metai, bet visada, kiek save pamenu, man patiko bendrauti ne su vienmeciais, o gerokai vyresniais uz save. Moterys su kuriomis esu intymiai bendraves, dauguma ju yra virs 40 metu amziaus. Dabar turiu labai artima drauge, su ja mus sieja toli grazu ne vien sex, bet ir labai karsti ir nuosirdus jausmai, atrodo mielai kurtume seima jei ne kelios aplinkybes - tarp musu amziaus skirtumas tikrai didelis, ji nera laisva (koks butu jos vaiku poziuris jei imtu ardyti seima), be to, patys vaiku vargu ar susilauktume... Na o apie jaunas merginas man sudetinga net galvoti, nes sex su jomis man nepatiko - kur ten lygintis su vyresnemis, o bendravimas taip pat ne tas. Su jaunimu kazkiek bendrauju, bet tik tiek, kiek reikia, ir tarp ju nesijauciu savo vietoje, o siuo metu dirbu vienoje firmoje, kur dauguma darbuotoju - vyresnes moteriskes, va tokioje aplinkoje as is tiesu jauciuosi kaip savo terpeje. Zinau kad anksciau ar veliau reikes vesti jauna mergina (nes vaiku tai tikrai noriu tureti), bet... Nesu sutikes ne vienos jaunos panos, kuri prilygtu vyresnems savo patirtimi, sugebejimais lovoje, bendravimu, intelektu ir t. t... Ka daryti? Kur man rasti jauna mergina, kuri butu verta vyresniu moteru?


Pasigyrei, ir... ?

Neturėtum toms vyresnėms patikt, aiškindamas savo žygius forume Na gal tetulytėm...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Neoconas rašė:

Kas čia gali būti blogo? Blogai gal tik tai, kad Lietuvoje daug kas dar į tokio tipo porelę žiūri kaip į kažką baisiai keisto. Patinka vyresnės - galima tokią susirasti, ir dar tokią, kuri galės pagimdyti..


nu pasakyk man kodel as taves ir tikejausi sulaukti sitoj temoj ? DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
missniekas rašė:

Neoconas rašė:


Kas čia gali būti blogo? Blogai gal tik tai, kad Lietuvoje daug kas dar į tokio tipo porelę žiūri kaip į kažką baisiai keisto. Patinka vyresnės - galima tokią susirasti, ir dar tokią, kuri galės pagimdyti..



nu pasakyk man kodel as taves ir tikejausi sulaukti sitoj temoj ? DD


sulaukei ir kas toliau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Neoconas rašė:

missniekas rašė:



Neoconas rašė:





Kas čia gali būti blogo? Blogai gal tik tai, kad Lietuvoje daug kas dar į tokio tipo porelę žiūri kaip į kažką baisiai keisto. Patinka vyresnės - galima tokią susirasti, ir dar tokią, kuri galės pagimdyti..






nu pasakyk man kodel as taves ir tikejausi sulaukti sitoj temoj ? DD




sulaukei ir kas toliau?


nuspeju as,matyt,ateiti DD malonu,kad apsilankei D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
ji777 rašė:

Neoconas rašė:


Kas čia gali būti blogo? Blogai gal tik tai, kad Lietuvoje daug kas dar į tokio tipo porelę žiūri kaip į kažką baisiai keisto. Patinka vyresnės - galima tokią susirasti, ir dar tokią, kuri galės pagimdyti..



Kažin ar moterims ar merginoms patinka, kai į jas žiūrima, kaip į veislines kumeles?


Niekas nežiūri.. Manau, ir žiūri tie, kurie teigia, kad moteris turi būti būtinai jaunesnė, kad turi pagimdyti vaikų, ir būtinai tokiame amžiuje, o ne vėliau, kad negalimi jokie kiti variantai kaip, pav., įsivaikinimas, kitoks pajamų pasiskirstymas, etc etc.
Va tipiškoje lietuviškoje šeimoje - kur vyras - 40 "verslininkas", žmona - devyniolikinė ar šiek tiek vyresnė "blondinė" (atsiprašau visų blondinių būna ir kitokių) , dažniausiai sėdinti namie ir auginanti vaikus ir krapštanti nagus - moteris ir atlieka tik "veislinės kumelaitės" arba patelės vaidmenį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
ji777 rašė:

Kažin ar moterims ar merginoms patinka, kai į jas žiūrima, kaip į veislines kumeles?


Senokai pastebėjau, kad mūsų Vynas ir Kompotas mėgsta pasidalinti savo "patirtimi". Todėl man ir kyla įtarimas, kad arba jis kiek hiperbolizuoja, arba tos jo moterys - telutės, kurios permiegotų su bet kuo, kad tik "imtų"

Nes kažkaip nemanau, kad normali moteris prasidėtų su vietinės reikšmės donžuanėliu, mėgstančiu visiems pliurti savo "nuotykius"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
PiwoAndKompot rašė:

Symphony rašė:



netikiu, kad nėra pakankamai intelektualių erginų tarp jaunų.



o jei tikrai tau jos tokios šlykščios, tai neprievartauk savęs, rinkis kompromisą, subrendusią moterį, kuri gar gali gimdyti




Man jos nera slykscios, bent isvaizda tai jaunos tikrai turi gera. Bet... Lova, bendravimas... Siose srityse jaunoms labai daug ko truksta.


gal tau tik taip pasitaike? kodel iskart apie visas tokias isvadas darai... kaip tik sex atveju as buciau pagalvojusi kad vyresnes konservatyvesnes ir su jom nekoks sex... intelektu irgi jaunos manau protingesnes dbrr daug daugiau pasiekta ismokta nei senais laikais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.02 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pastebeta2 rašė:

gal tau tik taip pasitaike? kodel iskart apie visas tokias isvadas darai... kaip tik sex atveju as buciau pagalvojusi kad vyresnes konservatyvesnes ir su jom nekoks sex... intelektu irgi jaunos manau protingesnes dbrr daug daugiau pasiekta ismokta nei senais laikais...


Išskyrus tavo giminaites
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai