Tema sukurta: 2015.02.27 10:04
2015.02.27 10:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Idilija
Idilija
Naujokas
Sveikos merginos. Prieš 2 metus pradėjo dinginėti mmm, kol galų gale po pusmečio jų išvis neliko. Galvojau, kad stresas veikia (buvau studentė), bet baigusi mokslus jų vistiek nesulaukiau. Nuėjau pas poliklinikos ginekolegę kuri apžiūrėjusi be aparatūros pasakė, kad reikia pagerti Duphaston ir viskas susitvarkys. Deja to nebuvo. Kol gėriau būdavo mmm, kai nutraukiau dingo vėl. Tada nutariau nueiti pas privačią ginekologę. Ir tada išgirdau baisią žinią (mano nuomone), kad man policistinių kiaušidžių sindromas. Pastojimas sunkus arba neįmanomas. Ji vėl išrašė Duphaston tik ilgesniam laikui, bet situacija pasikartojo ta pati. Nusprendžiau nueiti pas kitą ginekologę (kelios nuomonės geriau nei viena). Deja, ši taip pat patvirtino, kad turiu šį sindromą. Susilaukti vaikų labai noriu, turiu ilgametį draugą, bet kiekvieną kartą bandant, bijau, kad nepavyks. Dabar geriu KT, nes ginekologė pasakė, kad juose yra hormonas (neprisimenu koks) reikalingas mano suvargusiom kiaušidėms. KT gerti dar 3mėn. nežinau ką daryti, nes labai noriu vaikelio. Gal ir Jūs turite tokį sindromą ir sėkmingai pastojote? Girdėjau, kad padeda laporoskopija, bet po skalpeliu dar lįsti nesinori :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.27 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Laparoskopija daroma be skalpelio, beje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.27 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
laparoskopija yra ne gydomoji, bet diagnostinė procedūra, kurios metu gydytojas pro "vamzdį" vadinamą laparoskopu apžiūri, kad ten tavo viduriuose darosi . . .
šiaip siūlau negaišti laiko, keliauk pas Bogdanskienę ar Usonienę, kurios užsiima nevaisingumo gydymų; galbūt įmanoma "išstimuliuoti" kažkuo tavąsias kiaušides, kad pastotum natūraliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.27 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Ir man tas PCOS. Nedramatizuok, nėra čia kažkokia mirtina diagnozė, daugybė moterų sėkmingai pastoja ir su policistinėm kiaušidėm, jeigu teisingai gydoma. Kokie dar pas tave simptomai be dinginėjančių mėnesinių? Gali po KT peršokt ant Spironolactone kontroliuoti vyriškų hormonų perteklių. O šiaip internetas pilnas patarimų, yra ištisi forumai tokie kaip Soulcysters ir pan.
Pati jau du metus geriu KT + Spiro, bet man buvo ir kitokių simptomų, nuo kurių gydžiaus.

Kai įsivaizduoji, jog PCOS - kažkas baisaus, tai kenki tik sau su tokia negatyva. Nereikia jaustis vargšele, nes tokia ir tapsi. Daugybė moterų jį turi ir nemiršta, bei netgi normaliai pastoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.27 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
Jei yra PKS, svarbu žinot, koks yra kmi? Tai nėra izoliuotas sindromas, kad pasireiškia, tik policistinėm...
O dėl pastojimo, yra nevienas būdas, kaip medikamentinis kiaušialąstės brandinimas ir taip toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai