Santrauka: Pasidalinkime ;)
Tema sukurta: 2009.01.03 13:27
1 2 Toliau Paskutinis
2009.01.03 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Visi zinome, kaip sunku buna po svenciu. Prisivalge saltu uzkandziu, salotu bei isgere sampano, kita diena jauciame sunkuma.
Ka reiketu valgyt kita diena, kad nebejaust sunkumo skrandyje. Laukiu receptu bei patarimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
vaistus mezim forte ar kokius yra problemu ner... ka dar cia rankosi ka valgyt.... man siaip neikad sunku nebuna kad ir ka valgyciau o tau su skrandziu blogai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Man buna sunkumas po svenciu, bet mano vyrui lb bloga buna - remuo, pilva pucia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
tai sakau lb puikus tie vaistai... kazkada paciai buvo didziulis skausmas nuo to maisto isgeriau ir iskart dingo tad matau geriau valgyt viska skanaus bet tablete tada isgert
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O taip, pastebėta, ryk vaistus kiekviena pasitaikiusia proga, labai šaunu Tavęs klausia, ką valgyti, o ne kaip dar labiau apsunkint organizmą.

Po švenčių tinka valgyti lengvą maistą, lengvai virškinamą, neriebų, neaštrų, panašiai kaip ligoninėse duoda Man irgi po švenčių sunku būna, labai pilvą pučia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
mylimuke negi sveciuose salotu lapus valgysi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ne, prisiėsiu kaip kiaulė- gi už dyką vaišina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
ne sveciuose, o namuose po sveciu...
Nors kiek girdejau mezim nera nuodingas vaistas, jame yra naturalus fermentai.
Nors, aisku, noretusi kuo maziau vatrot vaistu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
nebutina prisiest bet siaip uzkast o ne zoile valgyt manau r sveciai bsu nepatenkinti jai nevalgysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Alexandra rašė:
Nors, aisku, noretusi kuo maziau vatrot vaistu


Tai va ir aš tokios nuomonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pastebeta2 rašė:
nebutina prisiest bet siaip uzkast o ne zoile valgyt manau r sveciai bsu nepatenkinti jai nevalgysi


O tai priklauso nuo to, kuo svečiai vaišina. Jei jie sveikuoliai, tai daugiau apart salotų lapų gali nieko ir negaut. Bet gali tave primaitint ir riebaluose plaukiančiais cepelinais. Tada jau geriau salotų lapai...


Dar kas liečia nekokią savijautą ne po užkandžių, o po išgertuvių, tai labai tinka valgyti įvairiai apdorotus maisto produktus, o ne šviežius ir žalius. Gerai sveikatą pataiso raugintų kopūstų sriuba Kvapą iš po vakaro numuša muskato riešutas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
o dar geriau negert gaminkites namie vistienos file idaryta skaniai gruzdinta ar dar kokia valgykit nedaug manau netyuretu nuo tokio maisto apsunket...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
šiaip gerai "prašluoja" organizmą įvairios košės su šiek tiek sėlenų (geriausia - avižų). bent jau aš tai taip atsigavau po švenčių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.03 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GS
GS
Pažengęs
prisiėdi, prisikemši iki apsivėmimo, tada mezymo ir vėl ėdi ane??? žiauru..taip vartot vaistus yra nesąmonė, jei organizmas nepaveža persiėdimų, tai reik ramiau biskį, nors ir žiauriai skanu.. o kai ten reklamoj parodo..tai išvis

šiaip aišku, kartais jei jau tikrai blogai, tai galima ten ir tų kur yra tie mezymai ir enzystal'iai visokie paimt..žinau būna kai kuriem žmonėm problemų ir šiaip.. bet manau kad čia apie persivalgymus kalbat

o va, kaip Sheila sako, geriausia paimt avižų košės kokios, yra MyllinParas ar kokios ten..sesuo jas ryja, ir vargo nemato ir manau geriau už vaistus, bet pats nei vieno nei kito neimčiau, nebent jau žiauriai skaudėtų ar dar ką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.04 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Gedyminas rašė:

prisiėdi, prisikemši iki apsivėmimo, tada mezymo ir vėl ėdi ane??? žiauru..taip vartot vaistus yra nesąmonė, jei organizmas nepaveža persiėdimų, tai reik ramiau biskį, nors ir žiauriai skanu.. o kai ten reklamoj parodo..tai išvis



Nesnekejau apie prisikimsima. Per sventes valgomi salti uzkandziai, geriamas sampanas (tikra skrandzio beda). Butent nuo to buna sunkumas skrandyje ir remuo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.04 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Alexandra rašė:

ne sveciuose, o namuose po sveciu...

Nors kiek girdejau mezim nera nuodingas vaistas, jame yra naturalus fermentai.

Nors, aisku, noretusi kuo maziau vatrot vaistu


Bet kokiu atveju jame bus kokių nors surišančių priedų, dangalas, padedantis išlaikyti formą. Vien dėl to, kad ten kiaulės pakreatino yra, jis nepasidaro sveikas ir vartotinas bet kokia proga. Be to jis gal nuims skausmą ir nemalonius pojūčius, bet paties persivalgymo organizmui daromos žalos - nepanaikina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GS
GS
Pažengęs
Alxandra, ne, aš nieko nesakau apie jus, bet yra žmonių kurie persiėdinėja, ir ryja vaistus..kaip toj reklamoj.. tai šiaip, čia paburbėjau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Gedyminas rašė:

Alxandra, ne, aš nieko nesakau apie jus, bet yra žmonių kurie persiėdinėja, ir ryja vaistus..kaip toj reklamoj.. tai šiaip, čia paburbėjau


Tie zmones patys kalti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
Gedyminas rašė:

Alxandra, ne, aš nieko nesakau apie jus, bet yra žmonių kurie persiėdinėja, ir ryja vaistus..kaip toj reklamoj.. tai šiaip, čia paburbėjau


cia mano motinai budinga nes aps mociute nuvaziavus i sveciu ta visa vakare kisa visiem i subine ta maista valgyk ir valgyk D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.05 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Pastebeta2 rašė:

Gedyminas rašė:



Alxandra, ne, aš nieko nesakau apie jus, bet yra žmonių kurie persiėdinėja, ir ryja vaistus..kaip toj reklamoj.. tai šiaip, čia paburbėjau




cia mano motinai budinga nes aps mociute nuvaziavus i sveciu ta visa vakare kisa visiem i subine ta maista valgyk ir valgyk D


Ka jau padarysi, visos mamos ir mociutes tokios jau yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai