Tema sukurta: 2009.03.04 13:29
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.03.04 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
Sveikutes, labai sugadinau plaukus tesindama kikviena diena budavo tiesinu ir tiesinu, na dabar jau viskas tik grifka issitiesinu kitu plauku nelieciu nes galiukai visi baisiai nusiure pakirpau bet vistiek tas pats net nezinau ka daryti, naudoju galiukams aliejukus visokius kaip issiplaunu galva kauke toke uzsidedu kad maziau slinktu plaukai ir pasitaisytu. Gal zinot kokiu naminiu kaukiu kad plaukai atsitaisytu nes ziuriu aliejukai visokios kaukes nieko nepadeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
ir kam reikejo taip elgtis su plaukais?a?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Pasiieškok- tokių temų apie plaukus pilna. Nebūtina dar naujos kurt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
MaGiC rašė:

ir kam reikejo taip elgtis su plaukais?a?


nes tiesus labai graziai atrode
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
na ka padarysi,grozis reikalauja auku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
asmeniskai man,garbanoti plaukuciai labiau patinka,na bet del skonio nesigincijama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
MaGiC rašė:

asmeniskai man,garbanoti plaukuciai labiau patinka,na bet del skonio nesigincijama


buna ne tik kad garbanoti tiesinama o tiesiog lygus plaukai nelygiai vietom stovi...as del to lyginu :0 neturiu garbanotu bet kai stovi kiso visokie nepatinka..sulyginai..nestovi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
nu tai pas mane nera garbanoti pas mane toki banguoti bet kaip issdziovinu su dziovintuvu buna pasipute plaukai toki isstiesinu viskas gerai normaliai. O jei neisidziovinu tai toki siurkstus atrodo neplauti o kaip issitiesinu normalus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
whiteangel rašė:

nu tai pas mane nera garbanoti pas mane toki banguoti bet kaip issdziovinu su dziovintuvu buna pasipute plaukai toki isstiesinu viskas gerai normaliai. O jei neisidziovinu tai toki siurkstus atrodo neplauti o kaip issitiesinu normalus.


man tai pat// tik jai nesidziovinu tai jei dar baisiau sugule lyg neplovus..o plauku dziovintuvas tada ispucia juos ) siurkstus buna tik tada kai be normalaus balzamo galva issiplaunu tada tai atrodo geriua plikai but nei tokia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
Nu nervuoja per ta tiesinima ir plaukus sugadinau. isviso viskas kenkia siais laikais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
as dabar tai plaukus susirisu ir viskas ten tik biski per uodegyte perbrauki su tiesintuvu ir viskas.... plaukai gal taip maziau gadinas..o ir lakstau daug lauke o su palaidais plaukais visa diena prasitrankyt yra ziauru ir savijauta nekokia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
Jo as irgi susirisu ir iseinu rami galva buna , arba koke kasa susipini sake man jai kasa dazniau nesioji tai ir plaukai nenusiursta taip, ir auga greiciau.. O jei palaidais iseini ir dar toki salta ora, vejas pucia ir dar lyt pradeda tada tai dieve padek buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
whiteangel rašė:

Jo as irgi susirisu ir iseinu rami galva buna , arba koke kasa susipini sake man jai kasa dazniau nesioji tai ir plaukai nenusiursta taip, ir auga greiciau.. O jei palaidais iseini ir dar toki salta ora, vejas pucia ir dar lyt pradeda tada tai dieve padek buna


xhite man irgi tai ziauriai buna kai palaidi ir bjaurus oras... tragiska o jauciuos tada kaip valkata akzkokia... ir taip problematiski plaukai tai cia dar taip... namie vat galiu palaidais bet kru toliau ne..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
Nu labai retai kada iseinu palaidais ipac per toki ora, vasara kaip karsta tai issitiesini plaukus tai dar gerai, nu bet jau va ziema koke, per toki veja salta ora nieks palaidais neistemtu manes. grysciau namo kaip kokia nusiurus kaliause.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
vakar va isejau i viena vieta daug teko peskom eit... veliau gryzinejau namo tam kad susirist plaukus ir keliaut tada i akropoli..iskart geriua pasijauciau daugiau apsitikejimo savimi atsirado
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
tarp musu mergaiciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
taip //plius dar jai dazyti plaukai tais u jais problematiskiau pas mane puse dazytu puse ne ..ataugineju naturalisu tai kru dazyrti tai ten ir apsiure ..naturalus grazus )dabar sampunai nuostabus suteikia plaukam spalva be dazymu )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
Mano ir nedaug dazyti tai dabar saknys ataugo tai reiks tik saknis nusidazyti biski ir viskas Man buvo cia kazkada vesokas oras buvo pasileidau plaukus viska ir taip smarkiai pradejo lyti nei skecio nieko uzsidejau kapisona susikisau y striuke plaukus, namo niekaip negalejau eiti nes i kita miesta atvazius buvau , yejau i prekybos centra tai vaizdelis ne koks is karto i tuoleta o plaukai visi susivele ne kas buvo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaGiC
MaGiC
Pažengęs
whiteangel rašė:

Mano ir nedaug dazyti tai dabar saknys ataugo tai reiks tik saknis nusidazyti biski ir viskas Man buvo cia kazkada vesokas oras buvo pasileidau plaukus viska ir taip smarkiai pradejo lyti nei skecio nieko uzsidejau kapisona susikisau y striuke plaukus, namo niekaip negalejau eiti nes i kita miesta atvazius buvau , yejau i prekybos centra tai vaizdelis ne koks is karto i tuoleta o plaukai visi susivele ne kas buvo..


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pelenai
Pelenai
Naujokas
juokis juokis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai