Santrauka: patarkite ka nors nuo plaukū riebalavimosi
Tema sukurta: 2008.07.16 15:10
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.07.16 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karo
karo
Pradedantysis
man klaukiai greit susiriebaluoja plaukai, galva plauti reikia kas diena, jei issiplaunu ryte, vakare jau susiriebaluoja, o db dar ir slinkimas prasigejo, vienu zodziu kai nesisekaa tai nesiseka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Išsirink plaukus drėkinantį šampūną. Nuo slinkimo naudok ampules specialias.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
mano irgi greit susiriebaluoja ;} net ir per nakti, tai del to rytais plaunu ;} ir galva plauk kasdien, issirink gera sampuna. Man asmeniskai labiausiai patinka wash& go , head and shoulders arba Alpecin ;D tai vaa.. beto kad ne taip greit susiriebaluotu gali plaukus issidziovinti dziovintuvu, poto dar laku gali suspurksti ;D (ir jokiu zeliu!) o man slenka plaukai nuplat :} tiek ziema tiek vasara ar dar kokiu kitu metu laiku ;} bandziau as tas mylimukes ampules bet man nieko ten nepadeda ;} ir vitaminus geriau ;} tik bloga pasidarydavo ju isgerus o poveikio tai nulis! slenka tai tegul slenka! dar gali kokia nors kauke nusipirkt ir kiekviena sekmadieni pasidryt ;} nera jau taip blogai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Illiana
Illiana
Patyręs
Ajfra, nemanau, kad tavo patarimas džiovinti plaukus kasdien džiovintuvu yra geras. Aišku su juo išdžiovinus plaukai atrodo gražiau, bet tai nėra labai sveika plaukams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


šekspyre
šekspyre
Naujokas
jei kiekviena kart dziovinsi su fenu , tai nupliksi...as kirpeja tad zinau reikia ,kad nesirebaluotu pasipurks specialiu laku pries plaunant galva ir po to jei nori namines nebrangios kaukes tai tiks issitrint galva obuoliu tyre, nu ten reik obuolius bezieves virs kartu su pienu , kol susidaro tyre ,istept ir pabut kokias 15-20min, tada nuplaut , ir plaukai rebaluosis tik kas kokias 2d
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
Illiana rašė:

Ajfra, nemanau, kad tavo patarimas džiovinti plaukus kasdien džiovintuvu yra geras. Aišku su juo išdžiovinus plaukai atrodo gražiau, bet tai nėra labai sveika plaukams.


Jej naudosi kaukes, gera sampuna ir kondicionieriu IR dziovinsiesi dziovintuvu, tai taikrai nenupliksi ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
Ajfra rašė:

mano irgi greit susiriebaluoja ;} net ir per nakti, tai del to rytais plaunu ;} ir galva plauk kasdien, issirink gera sampuna. Man asmeniskai labiausiai patinka wash& go , head and shoulders arba Alpecin ;D tai vaa.. beto kad ne taip greit susiriebaluotu gali plaukus issidziovinti dziovintuvu, poto dar laku gali suspurksti ;D (ir jokiu zeliu!) o man slenka plaukai nuplat :} tiek ziema tiek vasara ar dar kokiu kitu metu laiku ;} bandziau as tas mylimukes ampules bet man nieko ten nepadeda ;} ir vitaminus geriau ;} tik bloga pasidarydavo ju isgerus o poveikio tai nulis! slenka tai tegul slenka! dar gali kokia nors kauke nusipirkt ir kiekviena sekmadieni pasidryt ;} nera jau taip blogai..


pirma, galvos negalima plauti kasdien, taip plaukai dar labiau issauseja ir lb riebaluojasi, antra wash&go sampunai nera kasdieniniai, del to tik alina plaukus, reikia butinai kasdieninio sampuno, kad laukus veiktu svelniai, trecia negalima dziovinti su dziovituvu plauku, nes taip jie zalojami ir pradeda skylineti galiukai, ketvirta lakai zeles tik skatina dar didesni riebalavimasi, neveltuj jie tau dar ir slenka, ir pekta kai riebaluojasi plaukai nepatartina naudoti kaukiu nes jos apsunkina plaukus ir taip pat skatina riebalavimasi, mergyt, tau vitaminai tikrai padeti negalejo siaubas kaip tu savo plaukus priziuri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
Ajfra rašė:

Illiana rašė:



Ajfra, nemanau, kad tavo patarimas džiovinti plaukus kasdien džiovintuvu yra geras. Aišku su juo išdžiovinus plaukai atrodo gražiau, bet tai nėra labai sveika plaukams.




Jej naudosi kaukes, gera sampuna ir kondicionieriu IR dziovinsiesi dziovintuvu, tai taikrai nenupliksi ;}


dar ir kaip nupliksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
dziovintuvu negalima daznai dziovinti plauku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
toms panelems kurioms riebaluojasi plaukai galiu pasiulyt viena nebloga receptuka: keturiu citrinu zieveles pavirti 15 min ir atvesinti, su situo skysciu skalauti plaukus, po to kai isplauni su sampunu, efektas is karto arba skalauti su dilgeliu ir azuolo zieves misinio nuoviru, taip pat po plovimo, bet poveikis atsiras panaudojus ilgesni laika. Ir dar butinai naudokite kasdienini sampuna, o dar geriau tureti kelis tokius sampunus ir plauti kaskart su vis kitu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akela
akela
Patyręs
Plauku dziovintuva naudoju jau kokie astuoni metai, bet dar nenuplikau... Manau, labai svarbu atsirinkti savo plaukams tinkanti sampuna ir balzama ar kauke. Anksciau ir as plaudavau galva kiekviena diena, nes plaukai labai greitai susiriebaluodavo. Bet dabar plaunu kas dvi trys dienos. Naudoju riebiu plauku sampuna, o balzamas skirtas sausiems plaukams ir ji tepu ant plauku galu... Plaukai tikrai nenutriuse ir sveikai atrodo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
geriau nedziovinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Kas ten sakė,kad su džiovintuvu išdžiovinus gražesni būna? Kai išdžiovinu džiovintuvu savuosius tia ir džiovint reikia pusvalandį ir dar būna ant tiek purūs,kad ką aš žinau,veido net nesimato. Šeip,kad nesirebaluotų gal reikia bandyt rečiau plaut.Pamenu kai plaudavau trečiadieniais ir sekmadieniais tia viskas būdavo normaliai.Visad būdavo normalūs.Kia pradėjau dažniau plaut pradėjo ir dažniau riebaluotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
Katulia rašė:

Ajfra rašė:



mano irgi greit susiriebaluoja ;} net ir per nakti, tai del to rytais plaunu ;} ir galva plauk kasdien, issirink gera sampuna. Man asmeniskai labiausiai patinka wash& go , head and shoulders arba Alpecin ;D tai vaa.. beto kad ne taip greit susiriebaluotu gali plaukus issidziovinti dziovintuvu, poto dar laku gali suspurksti ;D (ir jokiu zeliu!) o man slenka plaukai nuplat :} tiek ziema tiek vasara ar dar kokiu kitu metu laiku ;} bandziau as tas mylimukes ampules bet man nieko ten nepadeda ;} ir vitaminus geriau ;} tik bloga pasidarydavo ju isgerus o poveikio tai nulis! slenka tai tegul slenka! dar gali kokia nors kauke nusipirkt ir kiekviena sekmadieni pasidryt ;} nera jau taip blogai..




pirma, galvos negalima plauti kasdien, taip plaukai dar labiau issauseja ir lb riebaluojasi, antra wash&go sampunai nera kasdieniniai, del to tik alina plaukus, reikia butinai kasdieninio sampuno, kad laukus veiktu svelniai, trecia negalima dziovinti su dziovituvu plauku, nes taip jie zalojami ir pradeda skylineti galiukai, ketvirta lakai zeles tik skatina dar didesni riebalavimasi, neveltuj jie tau dar ir slenka, ir pekta kai riebaluojasi plaukai nepatartina naudoti kaukiu nes jos apsunkina plaukus ir taip pat skatina riebalavimasi, mergyt, tau vitaminai tikrai padeti negalejo siaubas kaip tu savo plaukus priziuri




Pirma: as neplaunu galva kad antra diena ir mano plaukai tikrai nera saui, nes naudoju kondicionieriu ;} man padeda ;}
Antra: vien tik tie wash&go sampunai tavo vadinami mane isgelbejo tad plaunu ne kiekviena diena (kaip anksciau) o kas antra ;} beja, juos naudoju ne visada ;p
Trecia: o as dziovinu, nors ir ne kiekviena kart issiplovus, bet dziovinu ;} tada jie tokie puresni buna, maziau riebaluojasi ;} ir kaip jau akella sake kad dar nenupliko ;p
Ketvirta: del zeliu tai sutinku kad riebaluojasi lb, todel ir parasiau skliausteliuose(jokiu zeliu!) o del lako tai tikraj ne ;} nuo lako kita diena plaukai gali but tokie kaip siaudiniai, bet tikraj nesusiriebalave ;p
Penkta: deja kaukes naudoju kad plaukai sveikesni butu ;} ziurint apie kokias tu kaukes kalbi :} man kirpeja patare ;p sake jej plaukus priziuresi, darysiesi kaukes, su balzamu plausi tai nieko tu ten nenualinsi su fenais ar kuo kitu ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
Bryk rašė:

Kas ten sakė,kad su džiovintuvu išdžiovinus gražesni būna? Kai išdžiovinu džiovintuvu savuosius tia ir džiovint reikia pusvalandį ir dar būna ant tiek purūs,kad ką aš žinau,veido net nesimato.

Nu tai jej pas tave plaukai stori ar daug ju, tai gal ir taip, bet pas mane jie ploni, nera ju daug ;} ir cia igimta ;} jau nuo mazens man taip ;} tai kai su fenu tai jie puresni buna ;} ziurint kokie pas ka plaukai ;p
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vika0323
vika0323
Pradedantysis
Ajfra rašė:

Katulia rašė:



Ajfra rašė:







mano irgi greit susiriebaluoja ;} net ir per nakti, tai del to rytais plaunu ;} ir galva plauk kasdien, issirink gera sampuna. Man asmeniskai labiausiai patinka wash& go , head and shoulders arba Alpecin ;D tai vaa.. beto kad ne taip greit susiriebaluotu gali plaukus issidziovinti dziovintuvu, poto dar laku gali suspurksti ;D (ir jokiu zeliu!) o man slenka plaukai nuplat :} tiek ziema tiek vasara ar dar kokiu kitu metu laiku ;} bandziau as tas mylimukes ampules bet man nieko ten nepadeda ;} ir vitaminus geriau ;} tik bloga pasidarydavo ju isgerus o poveikio tai nulis! slenka tai tegul slenka! dar gali kokia nors kauke nusipirkt ir kiekviena sekmadieni pasidryt ;} nera jau taip blogai..








pirma, galvos negalima plauti kasdien, taip plaukai dar labiau issauseja ir lb riebaluojasi, antra wash&go sampunai nera kasdieniniai, del to tik alina plaukus, reikia butinai kasdieninio sampuno, kad laukus veiktu svelniai, trecia negalima dziovinti su dziovituvu plauku, nes taip jie zalojami ir pradeda skylineti galiukai, ketvirta lakai zeles tik skatina dar didesni riebalavimasi, neveltuj jie tau dar ir slenka, ir pekta kai riebaluojasi plaukai nepatartina naudoti kaukiu nes jos apsunkina plaukus ir taip pat skatina riebalavimasi, mergyt, tau vitaminai tikrai padeti negalejo siaubas kaip tu savo plaukus priziuri








Pirma: as neplaunu galva kad antra diena ir mano plaukai tikrai nera saui, nes naudoju kondicionieriu ;} man padeda ;}

Antra: vien tik tie wash&go sampunai tavo vadinami mane isgelbejo tad plaunu ne kiekviena diena (kaip anksciau) o kas antra ;} beja, juos naudoju ne visada ;p

Trecia: o as dziovinu, nors ir ne kiekviena kart issiplovus, bet dziovinu ;} tada jie tokie puresni buna, maziau riebaluojasi ;} ir kaip jau akella sake kad dar nenupliko ;p

Ketvirta: del zeliu tai sutinku kad riebaluojasi lb, todel ir parasiau skliausteliuose(jokiu zeliu!) o del lako tai tikraj ne ;} nuo lako kita diena plaukai gali but tokie kaip siaudiniai, bet tikraj nesusiriebalave ;p

Penkta: deja kaukes naudoju kad plaukai sveikesni butu ;} ziurint apie kokias tu kaukes kalbi :} man kirpeja patare ;p sake jej plaukus priziuresi, darysiesi kaukes, su balzamu plausi tai nieko tu ten nenualinsi su fenais ar kuo kitu ;}


na lakai TIKRAI sausina ir gadina plaukus, pasiskaityk literatura, o apie kaukes tj kai plaukai riebaluojais negalima jokiu kaukiu ir tai patare taip pat kirpeja ;p
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
Katulia--> taip,as ir nesakiau kad lakai nesausina-kaik=ptik sakau kad kita diena kaip siaudai atrodo (tamstele, klausyk kas sakoma ) tik, kad neatrodo tada kaip susiriebalave ;} kaukiu visokiu yra ;} man taip kirpeja sake ;} todel ir klausinejo manes ar mano daznai riebaluojasi, ar saudi buna, paziurejo galiukus, saknis ir pan ;} tada pasake kokia man individualiai tinkama ;}, o temos gurejaj galbut pasakytu kokia nors kita kauke, kuri mazintu riebalavimasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akela
akela
Patyręs
Kaukiu buna ne tik sausiems plaukams, bet ir riebiems... As pati irgi naudoju kaukes... Be plauku lako taipogi negaliu apseiti... Jeigu sugebesi blogus dalykus, kurie kenkia plaukams(pvz: plauku dziovintuvas, lakas) kompensuoti tinkamom priemonem, tai plaukai ilgai isliks sveiki ir grazus...
O aklai pasitiketi kirpejom irgi nereiketu, kadangi kiek zmoniu, tiek nuomoniu. O kirpeja visu pirma yra zmogus... Jeigu jau daktarai nesutaria del kai kuriu gydymo metodu, tai ko tiketis is kirpeju?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ajfra
Ajfra
Pažengęs
akela--> tavo sis pasakymas: "Jeigu sugebesi blogus dalykus, kurie kenkia plaukams(pvz: plauku dziovintuvas, lakas) kompensuoti tinkamom priemonem, tai plaukai ilgai isliks sveiki ir grazus... " taip! as vis bandau tai pasakyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.16 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
visu pirma, issirink tinkanti sampuna. wash'n'go - man laaabai nepatiko, vos isplovus galva efektas lyg ir yra, taciau kitadien plaukai sunkiai sukuojas ir siaip shudowi wa, elvital sampuna naudoju ir tikrai nesiskundziu. yra gi plaukams maitinamuju kaukiu, pastu, kremu visokiu, taciau tik nepadaugink, nes kas per daug tas nesveika, todel niekad nesiskundusi riebiais plaukais, jau kas 2, o ne kaip anksciau - kas trecia, reikia trinkti o del slinkimo: tai gal plaukai dazyti ir ilgi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai