Tema sukurta: 2012.07.03 17:34
2012.07.03 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erika1732
erika1732
Pradedantysis
Sveiki mane labai sudomino plauku priauginimas mano pacios plaukai yra iki peciu mazdaug,ir noreciau ilgesniu. Gal kas priauginot plaukus? Ar kenkia?
ir kokios kainos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.03 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
Kokiu budu nori prisiauginti plaukus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.03 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erika1732
erika1732
Pradedantysis
Girdejau apie kazkokius zedelius,kapsules.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.04 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
Ziedeliais tai saltas plauku priauginimas, tavo plauku sruogele butu prakisama pro ziedeli ir pritempiama prie plauku saknu, po to suspaustu su spec znyplutemis, po menesio (sakau po menesio, nes geriausia korekcija tada atlikti, kad atauge plaukai nesusveltu prie saknu) daromai korekcijai galima panaudoti tas pacias sruogeles.
O su keratino kapsulem tai karstas plauku priauginimas, truputi daugiau vargo ir brangiau kainuoja, kapsule prilydoma spec aparatu prie tavo plauku, tu paciu sruogeliu antra karta panaudoti nebeiseis praktiskai.
Tad paciai tau spresti, kuris variantas tinkamesnis. Be to, priauginant saltuoju budu sruogeles gali greiciau isslysti is plauku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.04 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
man tai plaukų priauginimas toooks vargas atrodo.Turi eit ten koreguotis,tvarkytis kas mėnesį,pinigus mokėt ir dar būna taip,kad labai skirias tikrieji plaukai nuo priaugintų.Draugė buvo prisiauginus,nepamenu kaip,bet veldavos tie plaukai,vėl nusiimdavo,vėl augindavo,pačios plaukai nutriušo (beje jos plaukai ir nuo priaugintų skyrėsi,jos buvo banguoti,o priauginti tiesūs,priauginti buvo sveiki,o jos pažeisti).Man atrodo geriau visus tuos priauginimui skirtus pinigus investuot į plaukų priežiūros priemones,tada savi plaukai bus ilgi,gražūs ir sveiki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.04 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiwezee
Aiwezee
Pažengęs
Gabė rašė:
man tai plaukų priauginimas toooks vargas atrodo.Turi eit ten koreguotis,tvarkytis kas mėnesį,pinigus mokėt ir dar būna taip,kad labai skirias tikrieji plaukai nuo priaugintų.Draugė buvo prisiauginus,nepamenu kaip,bet veldavos tie plaukai,vėl nusiimdavo,vėl augindavo,pačios plaukai nutriušo (beje jos plaukai ir nuo priaugintų skyrėsi,jos buvo banguoti,o priauginti tiesūs,priauginti buvo sveiki,o jos pažeisti).Man atrodo geriau visus tuos priauginimui skirtus pinigus investuot į plaukų priežiūros priemones,tada savi plaukai bus ilgi,gražūs ir sveiki.

Va va, visas topkias pat bedas paaiskinai kaip tavo draugei buvo, taip dazniausiai ir buna su tais priaugintais plaukais.. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.04 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dreamergirl
Dreamergirl
Naujokas
Geriausia nusipirkti tresiukus. Ir jokio vargo! Nusiimsi ir uzsidesi kada nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eshlee
Eshlee
Pradedantysis
plaukus gali prisiaugint jei turi daug pinigu ir daug laisvo laiko, nes tuos pridetuosius reik profesionaliai priziuret, kad jie tikrai graziai atrodytu, o namu salygom, nu atsiprasau, bet man pas visas matosi kad prideti tie plaukai pati turiu tresus, kuriuos naudoju extra atvejam tik kai labai reikia, tai tikrai pritarsiu kad geriau investuoti pibigus i kokybiskas priemones ir visokiausias proceduras, tai bent savi plaukai atsigaus ir paaugs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.11 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erika1732
erika1732
Pradedantysis
Aciu uz patarimus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai