Tema sukurta: 2010.08.28 12:23
1 2 Toliau Paskutinis
2010.08.28 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Sveiki. : ) jau esu senai susidomėjusi karštomis žirklėmis. MAn atrodo, jog kirpimas tomis žirklėmis yra efektyvus. Vakarų Europoje tai yra labai populiaru, Lietuvoje tai jau irgy tampa visai populiaru. Šiaip man labai įdomi jūsų nuomonė apie ta kirpima. Pati eisiu antradienį kirptis tai galėsiu parašyt kaip ir kas.
jei kas nežino kas yra plaukų kirpimas karštomis žirklėmis, tai galiu trumpai papasakoti.
kai plaukai nukerpami karštomis žirklėmis galiukai yra užlydomi, kad jie nesišakotų ir greičiau augtų plaukai. paprastos žirklės pažeidžia plauką jis lieka :atidarytas" o tos žirklės užlido taip, kad jis būtų uždarytos.
Kadangi lietuviai nemėgsta visokių naujovių arba to ko jie nelabai žino, tai įtariu, kad sulauksiu daug komentarų, jog tai nesąmonės, todėl norėčiau nuomonių iš tų kurie kirposi ar nori kirptis karštomis žirklėmis.
P.S. būtų gerai, jog parašytumėtė gerų kirpėjų, kurios kerpa karštomis žirklėmis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pezla
pezla
Pažengęs
Noreciau isbandyt toki kirpima, nes mano galiukai linke sakotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Va mano irgy greitai šakojasi, o atsiliepimai geri, kad rečiau į kirpyklą reikia eiti. Užsirašiau antradienį tai žiūrėsiu kaip bus. Kai skambinau užsirašyti sakė, jog kainuos 70 lt, tik va nežinau ar čia su galvos išplovimu ar be.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Ir as buvau uzsidegus kirptis karstomis zirklemis, nes galiukai skilinejo ir negalejau uzsiauginti ilgu plauku, tekdavo vis nurezti. Domejausi tuom, forumuose skaiciau, tai atsiliepimu buvo visokiu...Plius kirpeja, kuri pati man ir pasiule bandyti kirptis karstomis zirklemis, tai papasakoti apie tai daug man nesugebejo. Zinios minimalios praejo noras del to terliojuosi dabar su visokiais aliejais, kaukemis, bet rezultata matau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
aha ir aš skaitinėjau daug kur tačiau nuomonės įvairios. Tačiau paskaičius supratau, jog dauguma sako, jog nepadeda ir tai yra blogai, nes neprižiūri plaukų. Kai skaičiau ir kiek man sakė, po kirpimo karštomis žirklėmis reikia dėti balzamus arba aliejines kaukes. Neiti šlapiais plaukais į lauką ir kai šalta plaukus laikyti kepurėje arba įsikišti į megztinį, kad nesušaltu. jei nemelavo internetas ir pažįstami, tai nusikirpus plaukus karštomis žirklėmis + plaukų priežiūra, plaukai po poros kirpimu gali būti nekirpti iki 6 mėn.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
O kai kerpa ir degina galiukus, ar smirdi svilinama kiaule? Tai autorei turbut jau isplove GALVA(ne plaukus), kad kirpsis uz tokius pinigus...

http://www.youtube.com/watch?v=CCGSrDeGx-A
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Šiaip pažiūrėjus internete nuomonių apie karštas žirklės palyginti nekokios nuomonės. Aš žiūrėjau anglų, belgų, prancūzų ir dar poros forumų nuomonių apie tai, tai visi rašė, kad nuostabus dalykas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Zinok panasiai smirdi kaip triusius svilina..Haha!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Aš negaliu nieko sakyti apie tą kirpimą, nes nesu bandžius.
Suprantu mums- lietuviams yra naujiena(kitiems gal jau ir nebe) todėl manom, kad tai blogai. Jei tai būtų blogai ar holivudo įžimybės kirptusi taip? turiu pažįstamų kitose šalyse. Pvz. Vokietijoj, Anglijoj daugumoj kirpyklų yra tos žirklės ir ten žmonės dažniausiai taip ir kerpas.
Suprantu lietuviai sunkiai prie visko prisitaiko, nemėgsta naujovių. Tu pirmiau laaaabai gerai išsiaišink kaip kas veikia, nes įtariu nežinai, nei kaip atrodo, nei kaip kerpama, nei kaip veikia visas šis procesas. Aš tiesiog klausiu nuomonės tų, kurie kirposi, o ne tie kurie išgirdę, KARŠTOMIS ŽIRKLĖMIS iš kart mano, jog tai blogai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Autore pati pamastyk...
Sakai po to kirpimo jei nori, kad butu efektas reikia saugoti be galo plaukus...ziema su kepure butina, slapiai i lauka jokiu budu ir t.t. Jei sitaip priziuresi plaukus ir be tu zirkliu issiversi puikiausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Na aš kai kerpu su paprastom žirklėm ir kai prižiūriu juos man neištempia 3 mėn, o k jau kalbėti apie pusę metų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
Tavo teise rinktis as nepasiryzau... paprastoje kirpykloje nepasitikeciau kirpeju sugebejimais, o geruose salonuose labai brangu. As terliodamasi su aliejais, naminemis kaukemis rezultata matau, fu fu fu, galiukai neskilineja taip greit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukelis
Triusiukelis
Meistras
Kas mano, kad blogai? man su masinke nudrozia 1 numeriu ir nesuku galvos, kad ta masinke salta... O holivudas daug ka reklamuoja, bet tai dar nereiskia, jog kazkuom jau kitaip. Nesu as nusistates ne pries joki kirpima, nei pries naujoves, tiesiog reklama... ir tos zirklutes kainuoja 2000lt, nes naujove...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Na kam naujovė kam ne. :DDDD Turbūt nuvažiavę į kokią kitą šalį ir pasakę, kad karštos žirklės naujovė, palaikytų mus aborigenais pabėgusiais iš džiunglių.
aš savo rezultata parašysu kai grįšiu iš kirpyklos. Mano pažįstami kurie kirposi su tom "stebuklingom" žirklėm sakė padėjo. Jei joms padėjo tai kodėl ir man nepabandyti. Bus blogai- žinosiu, kad tai blogas dalykas ir daugiau nekvaršinsiu galvos, negalvosiu kaip daroma, ir nebegalvosiu "gal vis dėl to pabandyti?" :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Avirah rašė:

Ir as buvau uzsidegus kirptis karstomis zirklemis, nes galiukai skilinejo ir negalejau uzsiauginti ilgu plauku, tekdavo vis nurezti. Domejausi tuom, forumuose skaiciau, tai atsiliepimu buvo visokiu...Plius kirpeja, kuri pati man ir pasiule bandyti kirptis karstomis zirklemis, tai papasakoti apie tai daug man nesugebejo. Zinios minimalios praejo noras del to terliojuosi dabar su visokiais aliejais, kaukemis, bet rezultata matau.


Man dažymas chna padėjo atsikratyti skilinėjančių galiukų. Plaukai žemiau pečių ir nerandu nei vieno išsišakojusio plauko, kas atrodo neįtikėtina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
O iš kur tu perki chna ir kokia kaina maždaug?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Senokai besidažiau chna, bet ne tik nuo plaukų lūžinėjimo padeda. Jei neklystu chna būna "Droge" (nepamenu gerai. Kaina tikrai penkių Lt nesiekia. Bet negarantuoju dabar. Kas buvo prieš 5 metus, tai dabar tikrai jau nežinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Na, dažymas su chna iškart atkrenta, nes plaukų nedažau.
Buvau ir pati susidomėjusi plaukų kirpimu karštomis žirklėmis, bet tame salone, kuriame aš lankausi, šis kirpimo būdas nepropaguojamas. ;D ai, apseisiu. Užtenka man kaukių, aliejų, tai nebe taip ir šakojasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
etnamirka rašė:

O iš kur tu perki chna ir kokia kaina maždaug?


Aš Eurokos. Turėtų ir kitur būti. Perku natūralią, o yra ir su įvairiais atspalviais. Natūrali be jokios chemijos tik žolytės. Kainuoja kelis litus, konkrečiai kainos nepamenu. Dabar pirkau 2 pakelius chna ir 1 dvigubą basmos, tai nesiekė 10lt.

Chna suteikia ryžą atspalvį, jis priklauso nuo to, kokios spalvos plaukai ir kiek laiko laikai.
Taip pat plaukai kvepia tarsi dilgėlėmis, bet man tas kvapas netrukdo.

Aš chna dažytis pradėjau būtent dėl jos poveikio plaukams, o ne dėl spalvos. Būna ir bespalvės chna blondinėms, bet kiek skaičiau jos poveikis plaukams nėra toks stiprus kaip natūralios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Mama seniau, kai dažydavo chna/basma (maišydavo, kad ne tokia ryža spalva gautųsi), tai dar kiaušinį įmušdavo kaip kaukė plaukams tokie dažai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai