Tema sukurta: 2012.09.22 18:04
2012.09.22 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emiluz
Emiluz
Naujokas
Sveiki. Nuo 15 metu (nepastoviai, bet pakankamai daznai kad sugadinciau plauko struktura) pradejau tiesinti plaukus. Iki tol jie buvo labai garbanoti, o dabar, po plovimo palikus juos naturaliai isdziuti (niekada nenaudoju feno), jie lieka tik nedaug banguoti. Kadangi esu pusiau lotynu amerikiete, manau isivaizduojate kokie garbanoti mano plaukai buvo. Dabar man 17 ir manau kad dar ne per velu man garbanas susigrazinti. Tad noreciau jusu paklausti, kokiu kokybisku produktu ar plauku garbanojimo budu (apart cheminio, biguduku ir garbanojimo znypliu) zinote?

Dekoju. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
naudokis nenuplaunamais plaukų balzamais plaukams ar aliejais. nepagailėjus priemonės-plaukai atrodys puikiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emiluz
Emiluz
Naujokas
O gal gali koki balzama ar alieju konkretu parekomenduot, nes buvau GARNIER viena nusipirkus, tai jokio efekto, o parasyta kad "jau po pirmo plovimo pamatysite pokycius" ar kazkas tokio. Nes siaip labai gailiuos kad tiesinau plaukus, nes nuostabias garbanas turejau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
kazkada turejau tikrai grazias garbanas, taciau tada pradejau plaukus labai dazyti ir kitaip gadinti, plaukai visiskai nusiuro ir nesigarbanojo, dabar plaukus esu visiskai atsiauginus, nedazau, priziuriu, bet jie tik lb mazai pasisuke, zodziu pas mane garbanos neatsistate...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
jau kažkur minėjau, kad geras loreal elvitall extraordinary oil, arba taip pat patiko pigesnis variantas plaukų gražinimo priemonės - schwarrzkopf gliss kur hair repair serijos su keratinu. ilgam užtenka, nepagailėk išpurkšti drėgnus plaukus plaukus ir rezultatas tikrai bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emiluz
Emiluz
Naujokas
Tai tikriausiai kad kaip pati sakai - dazei ir kitaip kankinai, mano tai naturalus ir as ju niekad nedaziau, ir siaip nos tiesinau, bet nenusiur, ir neslenka man tie plaukai, pakankamai stiprus, tik kad labai sunkiai atsigaudineja, tai galvoju, gal paspartintu priemones tas garbanas vel formuotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emiluz
Emiluz
Naujokas
Dekoju. Tikiuosi pades. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš pati juos kankinau su žnyplėm,kol supratau,kad garbanos žiūris žaismingiau, tai dabar belieka negailėt lėšų ir laiko,norimam rezultataui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emiluz
Emiluz
Naujokas
As tai neseniai plopping'a pradejau daryt, tai matosi poveikis siek tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Na va kai jaunutes mergaite pradeda su visokiom priemonem ir aparatais ir gero nera. reikes papildyti mityba arba /ir maitinamasias priemones naudoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emiluz
Emiluz
Naujokas
Mistique rašė:

Na va kai jaunutes mergaite pradeda su visokiom priemonem ir aparatais ir gero nera. reikes papildyti mityba arba /ir maitinamasias priemones naudoti.


O ka del mitybos patartumet? :]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.22 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kitte
kitte
Pradedantysis
as esu skaiciusi (is kito forumo), kad garbanom suktis padeda kazkoks purskiklis su juros vandeniu ar kazkas panasaus... negaliu tiksliai pasakyti aisku del to juros vandens tai manau, kad galbut cia dar priklauso nuo plauko, nes pvz man issimaudzius juroje tai plaukai sususukdavo mielom garbanelem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.25 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CharakirI
CharakirI
Pažengęs
Ekologiškus aliejus pabandyk Konsultantės patars, kuris būtų geriausias tavo atveju. Pati veiksmingiausia mano bandyta priemonė plaukams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.11 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asiya
Asiya
Didmeistris
išsiplauk galvą, pasidžiovink ir susipink eglutę. Ryte atsikelsi su dailiom garbanėlem, easy. O šeip jei nori susigrąžinti tas garbanas naudok visokius aliejus, balzamus, kaukes, stiprink plaukus, nebetiesink jų, beje gali nueiti į kirpyklą ir pasidaryti cheminį sušukavimą, bet nepatariu to daryti jaunoms, nes po to plaukai lieka sausi, nebepurūs, bet užtai būsit su garbanom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.17 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ednulia
ednulia
Naujokas
Rekomenduočiau Revlon Proffesional garbanų aktyvatorių.. Galėsi naudot ir ant sausų ir ant šlapių plaukų...Garbanos tikrai atsigaus! REKOMENDUOJU!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai