Tema sukurta: 2008.11.09 14:14
2008.11.09 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelikane
pelikane
Naujokas
sveikos. susiduriau su viena problemele ir tikiuosi, kad jus padesit man ja issprest mano plaukai yra labai purus ir stori, tai labai patinka bet... jie garbanoti, todel juos tiesinu. o kai istiesinu, plaukai tampa glotnus ir labai ploni plaukus purskiuosi laku, bet ilgalaikio poveikio nera, todel jie greitai vel "susileidzia" tikiuosi sulaukt is jusu patarimu kaip padaryt plaukus purius po tiesinimo aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
pelikane rašė:

sveikos. susiduriau su viena problemele ir tikiuosi, kad jus padesit man ja issprest mano plaukai yra labai purus ir stori, tai labai patinka bet... jie garbanoti, todel juos tiesinu. o kai istiesinu, plaukai tampa glotnus ir labai ploni plaukus purskiuosi laku, bet ilgalaikio poveikio nera, todel jie greitai vel "susileidzia" tikiuosi sulaukt is jusu patarimu kaip padaryt plaukus purius po tiesinimo aciu


kaip plaukai stori o istiesinus ploni? vadinasi jie ir yra ploni. obetiesindama visai juos sudeginsi. geriau tiesinkis chemiskai laiko pusmeti bet labai brangu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
O man garbanoti plaukai labai gražu.
Na, bet žinoma: garbanotos tiesina, lygiaplaukės garbanoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelikane
pelikane
Naujokas
Londa, ne, tiesiog visi tiesintuvai kai istiesini plaukus, juos padaro glotnius, o man labiau patinka, kai virsugalvis buna purus
KillingDarkness, na, taip, taip jau yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
pelikane rašė:

Londa, ne, tiesiog visi tiesintuvai kai istiesini plaukus, juos padaro glotnius, o man labiau patinka, kai virsugalvis buna purus

KillingDarkness, na, taip, taip jau yra

tai tiesink tik galus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelikane
pelikane
Naujokas
Londa, bet tai garbanojas tada virsugalvis, nes pas mane iskarpyti plaukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
pelikane rašė:

Londa, bet tai garbanojas tada virsugalvis, nes pas mane iskarpyti plaukai


tegul garbanojasi nebus priploti cia juokai... jei rimtai tai netiesink pasitark su savo kirpeja gal rasit tokia sukuosena kuri ir garbanota tau patiks man tai grazu garbanoti plaukai...mano tai ir garbanojani nesigarbanoja labai nelankstus ir stori...karta dejau chemini prasedejau 2 val. ir parejau namo vos galiukais pariestais o suko visa plauku ilgi... tai va...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
Ačiū Dievui, ne mano vienos nesiraito plaukai ;DDD
Londa, turiu tą pačią 'bėdą'.. raitai, raitai, o jie po 3min vėl tiesūs ;DDD

o dėl autorės... nemanau, kad įmanoma padaryt purius tiesintus plaukus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelikane
pelikane
Naujokas
buna tiesintuvai be tu visokiu naujoviniu funkciju, tai jose nera ir tos, kad plaukus glotnintu, laka purskiu, bet vistiek nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
pelikane, neišradinėk dviračio iš savo plaukų, o rūpinkis tuo, ką turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
o jie visur garbanoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.09 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londa
Londa
Meistras
Jason rašė:

o jie visur garbanoti?


o gal pas tamstele visur tiesus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.10 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mika
mika
Naujokas
Cha,mano plaukai taip pat garbanoti ir purus,tiesink netiesinusi,vistiek susigarbanoja seniau ir as norejau tiesiu plauku,bet dabar dziaugiuosi tokiais kokie jie yra nes pamaciau skirtumus tarp naturaliu garbanu ir ju tiesinima.. kai istiesini,jie priglunda,dar issielektrina ir toks jausmas kad ne su savo plaukais esi,palieka labai plonyciai ir tikrai negraziai atrodo,nors man jie buna purus,as tai dabar darau taip: plaunu tik su sampunais kurie suteikia puruma plaukams,daugiau nieko netepu,pradziovinu dziovintuvu ir dziovindama plauku sepeciu juos pakeliu ir dziovinu tai labai palieka purus tik zinoma ne visiskai tiesus,tada virsugalvi bei kirpciukus tiesinu su tiesintuvu,bet reikia ir su juo moketi tiesinti kad jie isliktu kuo daugiau puresni,poto pavirsutiniskai perbraukiu per visus plaukus,nes jeigu garbanojasi,jie labai sutrumpeje palieka,tai tokiu atveju pailgeja,o galiukus istepu su putomis Welaflex,bent jau man jos labai gerai formuoja plaukus ir viskas ir grazi sukuosena gaunasi. O kita karta padarau ta pati varianta tik istepusi putomis su fenu kiekviena sruogele suraitau,tada labai graziai atrodo plaukuciai,reikia tik moketi juos tvarkyti,zinoma jau pavargau ir lengviausiai yra kai turi tiesius,atsikeli susisukuoji ir eini kur reikia,o cia ilgai reikia prastoveti prie veidrodzio Taip,kad vertink tai ka turi ir tik pasikliauk fantazija,manau iseiti rasi kaip graziai susitvarkyti savo garbaneles Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.10 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pelikane
pelikane
Naujokas
taip, jie garbanoti visur
o tiesintuva gera turiu, issitiesinu ir net per lietu nelabai garbanojasi
aciu uz patarimus, Mika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai