Tema sukurta: 2010.03.30 21:45
1 2 Toliau Paskutinis
2010.03.30 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antilopė
antilopė
Pradedantysis
Ką manote apie tą, visus apsėdusį, plastinių operacijų bumą? Visos kišasi plastikinius bumbulus, koreguoja menkiausius trūkumus, šalina milimetrinius randelius nuo kūno ir pan... Šiaip skaitinėjau vienam forume, tai 16-17-metės buvo gerokai įsisvaigusios: vienai reikia putlesnių lūpų, kita, dar savai krūtinei galutinai nesubrendus, jau mąsto, kaip atrodys su silikonu... Nemanot, kad visos tos olialia pupos, visa media, utopiškasis holivudas traumuoja merginų psichiką? Negi jos tikrai mano, kad pasididinus krūtinę išnyks visos(dažniausiai psichologinės) problemos? :)
Be to, ar patys pateisinat plastinę chirurgiją ne dėl itin ryškių defektų ar sveikatos sumetimų, o vien dėl noro turėt, ko draugės neturi? :) Ar nepagaunat savęs galvojat, kad jei turėčiau atliekamus 10 000, tai mielai ką nors pakoreguočiau? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Nesidaryciau nieko, nemegstu dirbtinumo. ir siaip esu ganetinai viskuo patenkinta, ka dave Dievas, manau zmones neturi, ka issigalvot ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


T2H
T2H
Patyręs
Siaip tai pagalvoju.. Turiu issokusi, skaudanti kaires kojos kauliuka, kuri labai mielai "apkapociau". Skausma iskesti galiu, bet atrodo slyksciai, kai uzsidedi basutes su siaurutem juostelem. Beda tik - po to ilgai gytu, turbut net ir gipsuoja peda..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Net ir neišvaizdūs žmonės teigia, kad išvaizdesniems visi keliai lengvesni. Tai didelė įtaka visiem pamąstymam, bei veiksmai Žinoma, kur dar tos minėtosios olialia pupytės bei visos kitos/i "autoritetinės merginos/vaikinai" Tai ir norisi šalinti kiekvieną trūkumą. Čia kažkokia "grožio" manija dauguma yra apsėdus.
Dabar neseniai prisiminiau, kai buvau viešoje diskusijoje apie studentus esančius svetimoje šalyje, tai vieno jų atsiliepimas buvo toks: "Kai atvykau į universitetą, galvojau, kad čia kažkokia šiandien šventė vyksta, visi išsipustę, pasipuošę.. Paklausęs gavo paprastą atsakymą, kad čia taip visada" (čia klausimas buvo apie pirmąjį įspudį universitete atvykus iš svetur).
Tai va, po tokio pasisakymo matosi kiek tas bumas yra išpopuliarėjęs (gal ne studentų tarpe, bet jei šnekant vien apie "grožį", tai plačiai išplitęs).
Na o aš esu už tuos, kad galbūt ir nieko tos operacijos, jei jos tikrai reikalingos, kartais gyvenimas žmogui pagailėjo kokių nors dalykų ir gal gimė išsigimęs, ar na tikrai atrodantis daugumai atstumiantis, ir jeigu operacija yra išeitis viską pakeisti, tai aš esu už operaciją. Žinoma, yra tokių, kur operacija visiškai nereikalinga, nes keis tik smulkmeną, tada esu kategoriškai prieš..
Na o dėl paskutiniojo klausimo, jei turėčiau laisvų pinigų, tai nesumeluosiu, norėčiau pakoreguot kai ką, dėl ko pastoviai jaučiuosi nepatogiai pats, nors tai realiai nesukelia problemų, tačiau norėtųsi, kad geresnė savijauta būtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antilopė
antilopė
Pradedantysis
Dmxyler19 rašė:

Net ir neišvaizdūs žmonės teigia, kad išvaizdesniems visi keliai lengvesni. Tai didelė įtaka visiem pamąstymam, bei veiksmai Žinoma, kur dar tos minėtosios olialia pupytės bei visos kitos/i "autoritetinės merginos/vaikinai" Tai ir norisi šalinti kiekvieną trūkumą. Čia kažkokia "grožio" manija dauguma yra apsėdus.

Dabar neseniai prisiminiau, kai buvau viešoje diskusijoje apie studentus esančius svetimoje šalyje, tai vieno jų atsiliepimas buvo toks: "Kai atvykau į universitetą, galvojau, kad čia kažkokia šiandien šventė vyksta, visi išsipustę, pasipuošę.. Paklausęs gavo paprastą atsakymą, kad čia taip visada" (čia klausimas buvo apie pirmąjį įspudį universitete atvykus iš svetur).

Tai va, po tokio pasisakymo matosi kiek tas bumas yra išpopuliarėjęs (gal ne studentų tarpe, bet jei šnekant vien apie "grožį", tai plačiai išplitęs).

Na o aš esu už tuos, kad galbūt ir nieko tos operacijos, jei jos tikrai reikalingos, kartais gyvenimas žmogui pagailėjo kokių nors dalykų ir gal gimė išsigimęs, ar na tikrai atrodantis daugumai atstumiantis, ir jeigu operacija yra išeitis viską pakeisti, tai aš esu už operaciją. Žinoma, yra tokių, kur operacija visiškai nereikalinga, nes keis tik smulkmeną, tada esu kategoriškai prieš..

Na o dėl paskutiniojo klausimo, jei turėčiau laisvų pinigų, tai nesumeluosiu, norėčiau pakoreguot kai ką, dėl ko pastoviai jaučiuosi nepatogiai pats, nors tai realiai nesukelia problemų, tačiau norėtųsi, kad geresnė savijauta būtų


Bet kiti, net ir būdami netobuli, o turėdami stiprią, ambicingą asmenybę sugeba pasiekt daugiau, nei ten koks supermodelis. Didžiausias išvaizdos trūkumų minusas tikriausiai toks, kad sukelia nepatogumų ir varžo bendraujat, ypač tada, kai itin sureikšmini kitų nuomonę.
Nu šiaip draugės mama buvo grįžus iš užsienio, tai ją nustebino, kokie visi čia, Lietuvos akropoliuose, išsidabinę vaikšto. užsieny paprasti žmogėnai ryte tik fit fit ir į trasą, sakyčiau, kad lietuviai, ypač merginos, itin prisižiūrinčios. kartais gal net ir nesaikingai, kalbant apie soliariumus ir makiažus, nors ne visad aš tai ir laikau prisižiūrėjimu, kaip jos sako.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
T2H rašė:

Siaip tai pagalvoju.. Turiu issokusi, skaudanti kaires kojos kauliuka, kuri labai mielai "apkapociau". Skausma iskesti galiu, bet atrodo slyksciai, kai uzsidedi basutes su siaurutem juostelem. Beda tik - po to ilgai gytu, turbut net ir gipsuoja peda..


Tokios operacijos net nepavadinčiau plastine.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chrystalix
Chrystalix
Pradedantysis
Mano nuomone, kalciausia del plastikos chirurgijos isisavinimo jaunu mergaiciu galvose - seima, auklejimas, aplinka ir diegiamos vertybes. Nematau kuo cia didziuotis ar vaizduotis, lygiai taip pat dirbtina kaip tuscia blondine besigirianti milijonais (vyro)
Nieko nesidaryciau, siai dienai. Nekalbu apie tas operacijas, kuriu zmogui reikia ne del grozio, o del estetikos, kaip tarkim odos nudegimai, randai ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.30 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
antilopė rašė:
Bet kiti, net ir būdami netobuli, o turėdami stiprią, ambicingą asmenybę sugeba pasiekt daugiau, nei ten koks supermodelis. Didžiausias išvaizdos trūkumų minusas tikriausiai toks, kad sukelia nepatogumų ir varžo bendraujat, ypač tada, kai itin sureikšmini kitų nuomonę.


Jei būtų publikuojami skaičiai (o gal ir yra publikuojami), kiek iš tų "kitų" pasiekia daugiau nei tie ale "gražūs", tai suprastum, kodėl dauguma nori pereitį į tą "gražiųjų pusę". ;)
Na o dėl nuomonės priėmimo taip tavo tiesa. Tačiau visi žmonės skirtingi, nebus niekada taip, kad niekas negalvos apie kitų nuomonę.. O kitų nuomonė dažnai būna labai svarbus faktorius imtis tam tikrų veiksmų, šiuo atvejų operacijų. Aišku po kažkiek laiko svarstymų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BagyraBlondine
BagyraBlondine
Pradedantysis
Na aš nors ir neturiu "tobulo " kūno,todėl ir į "mises" neičiau,bet dėl to nekyla mintys apie plastines operacijas. Manau tam,kad žmonės tave gerbtų ir mylėtų tokį koks esi,visų pirma pačiam reikia save mylėti. O kas liečia plastines operacijas dėl laikino grožio,tai neseniai žiūrėjau per rusijos kanalą laidą apie jas,kiek daug atsiranda minusų po kelerių metų,tai net baisu žiūrėti kaip buvusios "gražuolės" atrodo. Tad manau kad jei taip labai jau nori gerai atrodyti merginos,tereikia sveikai maitintis ir sportuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Aš nesidaryčiau jokios nebūtinos pl. operacijos, nors ir nesu kaip iš žurnalo viršelio. Ji būtų būtina, jei būtų kokie randai po nudegimo, kitų nelaimių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
maloni rašė:

T2H rašė:



Siaip tai pagalvoju.. Turiu issokusi, skaudanti kaires kojos kauliuka, kuri labai mielai "apkapociau". Skausma iskesti galiu, bet atrodo slyksciai, kai uzsidedi basutes su siaurutem juostelem. Beda tik - po to ilgai gytu, turbut net ir gipsuoja peda..




Tokios operacijos net nepavadinčiau plastine.


Tamsta nepavadintu, bet ji vadinasi plastine.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 01:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
T2H rašė:

Siaip tai pagalvoju.. Turiu issokusi, skaudanti kaires kojos kauliuka, kuri labai mielai "apkapociau". Skausma iskesti galiu, bet atrodo slyksciai, kai uzsidedi basutes su siaurutem juostelem. Beda tik - po to ilgai gytu, turbut net ir gipsuoja peda..


Negipsuoja, tik aktyviam zmogui labai sunkus tas pooperacinis laikotarpis, kai pusantro menesio reikia su tokiu specialiu "batu" vaikscioti... tiksliau slubuoti. Reikia apsisarvuoti kantrybe, tureti daug geru draugu, kad kasdien kasnors maisto atveztu ir siaip palinksmintu :D tuomet viskas ok. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
andante rašė:

maloni rašė:



T2H rašė:







Siaip tai pagalvoju.. Turiu issokusi, skaudanti kaires kojos kauliuka, kuri labai mielai "apkapociau". Skausma iskesti galiu, bet atrodo slyksciai, kai uzsidedi basutes su siaurutem juostelem. Beda tik - po to ilgai gytu, turbut net ir gipsuoja peda..








Tokios operacijos net nepavadinčiau plastine.




Tamsta nepavadintu, bet ji vadinasi plastine.


Esi tuo tikra? Dabar trumpai panaršiau internete - iššokęs kauliukas laikomas pėdos deformacija ir vadinama liga. Kauliukas kaip kosmetinis trūkumas pateikiamas tik tarp kitko, kaip antrinė priežastis, dėl ko gali būti operuojamas.

Peržvelgiau kelių plastinės chirurgijos klinikų daromų operacijų sąrašus ir neradau tuose sąrašuose kauliuko operacijos.

Tad kaip gali pagrįsti, kad tai plastinė operacija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
maloni rašė:

andante rašė:



maloni rašė:







T2H rašė:















Siaip tai pagalvoju.. Turiu issokusi, skaudanti kaires kojos kauliuka, kuri labai mielai "apkapociau". Skausma iskesti galiu, bet atrodo slyksciai, kai uzsidedi basutes su siaurutem juostelem. Beda tik - po to ilgai gytu, turbut net ir gipsuoja peda..
















Tokios operacijos net nepavadinčiau plastine.








Tamsta nepavadintu, bet ji vadinasi plastine.




Esi tuo tikra? Dabar trumpai panaršiau internete - iššokęs kauliukas laikomas pėdos deformacija ir vadinama liga. Kauliukas kaip kosmetinis trūkumas pateikiamas tik tarp kitko, kaip antrinė priežastis, dėl ko gali būti operuojamas.



Peržvelgiau kelių plastinės chirurgijos klinikų daromų operacijų sąrašus ir neradau tuose sąrašuose kauliuko operacijos.



Tad kaip gali pagrįsti, kad tai plastinė operacija?


Aisku, normalu siais laikais pasikliauti tik internetu, bet as dariausi tokia operacija ir gydytojo juodu ant balto parasyta, kad tai plastine operacija. As labiau linkusi tiketi gydytojo kompetencija nei "visaziniu" internetu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 01:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Galima pasiklauti ir sveika nuovoka - viena yra didintis krūtinę, o visai kas kitą operuotis kauliukus, kai jie kelia ir fizinius nepatogumus. Ir operuojama, kad žmogus nejaustų fizinio diskomforto.

O vat laužyti kojas ir paskui jas tempti su specialiu prietaisu, kad būtum aukštsnis, tai tikrai plastinė operacija, nes tikslas - estetinis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 01:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andante
andante
Pradedantysis
maloni rašė:

Galima pasiklauti ir sveika nuovoka - viena yra didintis krūtinę, o visai kas kitą operuotis kauliukus, kai jie kelia ir fizinius nepatogumus. Ir operuojama, kad žmogus nejaustų fizinio diskomforto.



O vat laužyti kojas ir paskui jas tempti su specialiu prietaisu, kad būtum aukštsnis, tai tikrai plastinė operacija, nes tikslas - estetinis.


Is esmes,ir halux'o operacija yra estetine, nes man tuo metu didelio diskomforto fizine prasme nekele (zvelgiant i ateiti gali buti problemu). Tiesiog atsibodo ilgos ir varginancios avalynes paieskos, vasara neestetinis vaizdas ir t. t.
Krutu didinimo operacija - zinoma, be jos irgi galima apsieiti, kaip ir pvz. be krutu mazinimo, kam aktualu... Bet jeigu tikrai problema su apatiniu ir virsutiniu rubu paieskom, estetiniu vaizdu, tai situacija vos ne analogiska gaunasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Manęs tai jau jokios ten plastinės operacijos nebepataisys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Plastinės operacijos yra gerai. Jos negražius žmones daro gražiais, o pasaulį išgelbės grožis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kas ką nori, tas tą ir daro su savo kūnu..
jei man negražu soliariuminės ilganagės puošeivos, tai ir neatrodau kaip jos. bet nepakeisi gi jų grožio suvokimo. tas pats ir su plastinėmis operacijomis. jei žmogus yra ar jaučiasi negražiu, jo teisė susitvarkyt. tačiau turėtų būti saikas. ir tą saiką turėtų nustatyti medikas, kuris turėtų sąžinės nestorint savo piniginės, kai "negražiojo" žmogaus norai prasilenkia su sveiku protu ar yra pavojingi sveikatai, o gal ir gyvybei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.31 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jei turėčiau atliekamus investuoti tikrai galėčiau naudingiau. Blogiausiu (?) atveju investavimas į grožį vyktų kitokiom priemonėm.
Tos operacijos išvis briedas, žmonės nori ne tik mąstyti, bet ir atrodyti vienodai.
Pateisinu nebent po žiaurių avarijų ar apsigimimų operacijas, bet ne natūralaus grožio bjaurojimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai