Tema sukurta: 2009.09.15 13:15
1 2 Toliau Paskutinis
2009.09.15 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Įdomu, kokie yra apribojimai plastikos chirurgams? Kada jie gali daryti operaciją, o kada jau ne? Argi neturėtų pasakyti tam tikrais atvejais pasakyti griežtą "Ne"? juk į juos kreipiasi, sakyčiau, ir ne visai stabilios psichikos žmonės, kurie save mato iškreiptai. Aš net nekalbu apie tuos atvejus, kai mergina su gražia nosyte, nori pasidaryti dar gražesnę, ar didinasi krūtinę, kad iš A dydžio turėtų C dydį.
Būna tokių prašymų, kurie sveiko proto nesuvokiami ir vis tiek jie būna įvykdomi. Ar tai žmonių teisė daryti su savo kūnu ką tik nori ir gydytojai visiškai neatsako? ir tik nuo kiekvieno sąžinės priklauso, ar ryšis darkyti kito žmogaus kūną?

Įdėsiu pavyzdžių:

Lolo Ferari



Kitos jos pasekėjos:



Moteris norėjusi būti liūte



Čia ne plastikos chirurgų darbas, bet į tą temą...



Argi neturėjo jų kas nors sustabdyti? Ar aš čia kišuosi ne į savo reikalus? ir lai gyvena kiekvienas kaip nori, ir darko kaip nori...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O idėja apie temą kilo po to, kai internete pamačiau vyrą, kuris į lytinius organus 6 metus leido silikoną. Paveiksliuko nedėsiu, dėl suprantamų priežasčių, bet dydis nerealus. Ir svarbiausia, neatrodo, kad tokio dydžio daiktas dar galėtų funkcionuoti... ir juk nesveika tas silikonas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
manau kad daktarai tikrai turetu zinoti kada butina pasakyti "NE". taciau cia didele reiksme lemia pinigai, kuriuos pasiryze pakloti zmones siekiantys savo svajones (nors ir beprotiskos) igyvendinimo. Ir labai gaila, kad sazine tokiais atvejais nustumiama i paskutine vieta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amberrr
amberrr
Pažengęs
matyt as stipriai senamadiska siuo klausimu. man plastine chirurgija tai nosies po luziu koregavimas, ausu sutvarkymas, randu lyginimas, labai dideles krutines mazinimas, kai tai trukdo ( ar jos padidinimas siek tiek), na gal dar koks riebalu nusiurbimas. o toks issidarkymas virs visko. idomu ar tie zmones bent jau jautesi laimingi? juk po plastiniu operaciju gyjimas irgi uztrunka ir komplikacijos galimos... be viso to dar ir Dzeksono pavyzdi galima prideti...
atvirai mane siurpina tokie zmones ir nieko grazaus nematau, bet sustabdyti vargu ar galima: viskas nuperkama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Kad kogero žmogaus apsisprendimas yra ką jis nori daryti su savo kūnu. O daktaras tiesiog dirba savo darbą.. Klinika siūlo paslaugas, tai jas ir turi vykdyti, o ne vieniem sakyti "ne", kitiem "taip" Aišku baisi realybė, bet patys žmonės kvailai elgiasi, na po to tegu kvailai ir atrodo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lliirraa
lliirraa
Pradedantysis
na is tikruju, kad yra tokiu pavyzdziu, nereiskia kad visi daktarai neturi sazines, yra kas pasako ir NE, bet bet kokiu atveju visada atsiras daktaru, kurie sutiks, kuriems svarbiausia pinigai, net jei butu istatymu nubreztos ribos, visada atsiras kur pasidaryti, vienas, antras nesutiks, sutiks uztat tracias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kad ne visi tai sutiktų daryti, tai čia savaime, aišku. Kiti savo reputacijos visokiomis neaiškiomis operacijomis negadins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
na jeigu temą inspravo tas na kaip čia pasakius futbolo kamuolys tai ką aš žinau manau, kad nors kūnas yra tavo daktaras turi pasakyti stop tada, kai mato gėsmę žmogaus gyvybei, arba prašymo beprasmiškumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Na, ten kur moteris norėjo būti liūte, tai ir yra tų chirurgų nuopelnas, kur vieniems atsakius į prašymą "ne", atsirado toks, kuris nespjovė į gerą uždarbį. Normalus žmogus, pamatęs tokį savo "kūrinį" turėtų naktimis košmarus sapnuoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
SMariukas rašė:

na jeigu temą inspravo tas na kaip čia pasakius futbolo kamuolys tai ką aš žinau manau, kad nors kūnas yra tavo daktaras turi pasakyti stop tada, kai mato gėsmę žmogaus gyvybei, arba prašymo beprasmiškumą.


Ir ką tu žinai? Aš tiesiog labai nusistebėjau, kad yra Lolo Ferari vyriškame asmenyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creativas
creativas
Pradedantysis
Dmxyler18 rašė:

Kad kogero žmogaus apsisprendimas yra ką jis nori daryti su savo kūnu. O daktaras tiesiog dirba savo darbą.. Klinika siūlo paslaugas, tai jas ir turi vykdyti, o ne vieniem sakyti "ne", kitiem "taip" Aišku baisi realybė, bet patys žmonės kvailai elgiasi, na po to tegu kvailai ir atrodo..



Pilnai pritariu. Jai pacientas yra veiksnus (ar kaip tas terminas), tai ne chirugo reikalas ji atkalbeti. Geriausiu atveju gali parekomenduoti psichiatro konsultacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
maloni rašė:

SMariukas rašė:



na jeigu temą inspravo tas na kaip čia pasakius futbolo kamuolys tai ką aš žinau manau, kad nors kūnas yra tavo daktaras turi pasakyti stop tada, kai mato gėsmę žmogaus gyvybei, arba prašymo beprasmiškumą.




Ir ką tu žinai? Aš tiesiog labai nusistebėjau, kad yra Lolo Ferari vyriškame asmenyje


Tai kad ten freekas su futolo kamuoliais nei gražu nei ką trūksta žodžiū
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Atsakant į temos klausimą, mano manymu, gydytojai pasako stop tada, kai būsima operacija yra pavojinga gyvybei. Nors... matyt, dideli pinigai gali viską.
Įmesti pavyzdžiai man apskritai protu nesuvokiami, o ir smulkesnių "pasigražinimų" nelabai suprantu. Kvepia konvejeriu gaminamomis barbėmis.
Suprantu tik, kai po žiaurų avarijų baisiai sudarkomas kūnas, tada jis turėtų būt tvarkomas...

Šiandien kaip tik skaičiau apie putyčių plastines operacijas Dar vienas išpindėjimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
SMariukas rašė:
Tai kad ten freekas su futolo kamuoliais nei gražu nei ką trūksta žodžiū


Įmečiau tau į AŽ nuorodą. Gal mes ne apie tą patį kalbame
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaKava
JuodaKava
Didmeistris
Na, zinioj, Lietuvai greitu laiku tai negresia bent jau del sistemos veikimo niuansu. O ir minimo "grozio" kureju reputacija rimtu plastiku kastoje yra nekokia - gera reputacija turintis chirurgas tokia psichodelika neuzsiims.

Tiesa sakant, tokie krastutinumai man nera idomus. Idomesne tema man atrodo plastines chirurgijos budu "istaisomi" nacionaliniai bruozai, priartinantys prie standartinio grozio standarto - smulkiu bruozu vidurio europietes. Ir tai man jau atrodo problema, kai taisoma graikiska ar izraelitams budinga nosyte, kiti tautiniai bruozai. Beda, man rodos, ne "kurinyje", o tendencijos formavime. Pvz., siemet Sri Lankoje praleista vasara liudija - grazuolemis, pretendentemis i kino zvaigzdes laikomos tik labai sviesios odos moterys; televizija uzgrusta reklamomis apie ivairiausius kremus saugiai ir be gydytoju intervencijos balinancius oda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Čia kaip azijatai, kurie platina akis... Nors pažiūrėjus jų multikus, matyti, kad jų idealas didelės akys. Visos mergaitės juose su didelėmis akimis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Manau, kad plastikos chirurgija turėtų būti skirta žmonėms, turintiems tam tikrų defektų, kurie trukdo gyventi arba sukelia diskomfortą, atsiranda kompleksai dėl to, o ne kiekvienam ,,kvaileliui", kuris užsimano būti liūtu arba turėti didžiausius papus pasaulyje. Nepateisinu ir tiesiog nesuprantu tokių žmonių. O kas liečia gydytojus, tai manau kiekvieno sąžinės reikalas, daryti viską ko užsigeis pacientas, ar visgi atsisakyti ,,nenormalių" prašymų. Nors aišku, kai pasiūlo nenormaliai dideles pinigų sumas už tai, daugelis ir išskysta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
girdejau Lolo Ferari uzduso prispausta savo burbulu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Rudaakė rašė:

Manau, kad plastikos chirurgija turėtų būti skirta žmonėms, turintiems tam tikrų defektų, kurie trukdo gyventi arba sukelia diskomfortą, atsiranda kompleksai dėl to, o ne kiekvienam ,,kvaileliui", kuris užsimano būti liūtu arba turėti didžiausius papus pasaulyje. Nepateisinu ir tiesiog nesuprantu tokių žmonių. O kas liečia gydytojus, tai manau kiekvieno sąžinės reikalas, daryti viską ko užsigeis pacientas, ar visgi atsisakyti ,,nenormalių" prašymų. Nors aišku, kai pasiūlo nenormaliai dideles pinigų sumas už tai, daugelis ir išskysta.


Liūdniausia tai, kad žmonės, kuriems plastinė operacija reikalinga labiausiai, tam pinigų neturi... O visokie tuštybės perpildyti idiotai savo išpindėjimui tenkinti pinigų turi daugiau nei reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.15 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Per Ripley's believe or not mačiau moterį kuri pasidarė plastinę operaciją kad būtų panaši į Nefertitę. Labai žaiuriai atrodė, bet ji mano kad yra tokia pat kaip "gražiausia" kadaise gyvenusi pasaulyje moteris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai