Santrauka: Kam ,kaip ar reikia ir kaip reikia?
Tema sukurta: 2006.10.19 13:37
2006.10.19 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kk
kk
Meistras
pasidalinkit merginos ypac ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.20 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Siuo metu jei man pasipirstu, tai labai issigasciau, nes nezinociau, ka atsakyt...
Bet nenoreciau, kad staiga pradetu visi sneket apie vestuves, kai normaliai dar nesnekeje apie tai mes tarpusavy, gal pafantazavimai, pasvarstymai tik buve.. Manyciau, tas momentas reikalingas, kai konkreciai nusprendziama, kad jau va, viskas, mes kursim bendra ateiti. Siuo klausimu mano poziuris gan konservatyvus. Pasipirsti turi vaikinas, ne mergina. Be abejo, daug maloniau kai sis lemiamas klausimas uzduodamas romantiskoje aplinkoje, sukurus romantiska nuotaika ir t.t. Ziedas nera butinas dalykas manyciau. Svarbiausia, kad butu butu paklausta "Ar tekesi?". O ne staiga netiketai suprastum, kad jau ruosiates vestuvem...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.20 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kk
kk
Meistras
hmmm .. naudingos mintys idomu tik va kaip originaliau .. pamenu kazkas per krepsinio varzybas pasipirso pries visa sale .. ot nesamone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.23 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Kad manyciau jei merginai pasipersa jos gyvenimo vyras, tai jokio originalumo nereik. Vien nuo to fakto pakerta kojas, pilve drugeliai, saulute sviecia ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.23 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Istroskusi
Istroskusi
Patyręs
Pasipirsimas ech... metai draugystes, as tokia jauna o mano vyresnis draugas ciesina tuoktis to as dar nenoriu vien mintis nupurto jei siuo metu jis man pasipirstu na bet veliau butu gal visai ir nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.31 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saule
saule
Didmeistris
mana pusprolis kai pirsos savo panai tai ziedeli i sampano taure imetes buvo sako kad patiko bet nemanu jog galejo iryt ji ta zieda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.07 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniutik
Aniutik
Naujokas
net nzn.taip,panelei labai malonu,tos pirslybos reikalingos,bet gali buti be kazkokiu restoranu ir tpt.tiesiog klausymas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.17 13:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raimonda
raimonda
Naujokas
as labai laukiu kol bano brangenybe man pasipirs...bet nesulaukiu..ji labai nervinas tas dalykas,kad visi jau nusprende kad mes tuoksimes...jis nori kad tai butu staigmena man ir kitiems,o neneuspresta jau pries metus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.27 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


apokalipse
apokalipse
Naujokas
mano manymu jei tikrai kuriami nuosirdus abipusiai planai tolimesni gyvenima praleisti kartu nera labai butinas iskilmingas pasipirsimas. Mano vyras pries pusantru metu pasipirso kuciu vakara visai netiketai, nors as itariau kad taip gali nutikti taciau tai buvo labai malonuDabar jau puse metu kaip mes susituoke o man vis dar atrodo kad tas kuciu vakaras buvo visai neseniai......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.07 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


medike
medike
Naujokas
o ka daryti jei vaikinas isvis apie vedybas nekalba gyvenam jau 3 metus ir net nezianu ar bus is musu seima.ne karta mainejau per aplinkui kad ziedelio noreciau, bet gaila...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.09 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galadriele
Galadriele
Naujokas
As taj su sawo wajkinu kalbu apie westuves. kazkada kalbejom apie sawo ex,taj jis sako: "didziausia procenta is wisu ex turi Ita, bet tokios zmonos nenoreciau" tada paklausiau kokia jam butu ideali zmona, taj atsake: "mano ideali zmona salia sedi, tik dar rejk data isrinkti"
juokas juokajs, bet as labaj noreciau uz jo isteketi, tik ne dabar
aj , o del pasipirsimo, taj man cia wiskas turi buti kajp is filmo: kokia nors grazi, romantiska, netiketa, arba neiprasta wieta, priklaupti ant 1 keleno ir istieses rankyte su dezuteje esanciu ziedeliu paklausti: "Ar tekesi uz manes, Miglyte" )) o as atsakyciau "taj ne na " xe xe nusiswajgau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.05 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaika
Vaika
Pradedantysis
nu nebutina restoranai nebutina prabanga svarbiausia kad butu tarpusavio trauka ir tas magiskas klausimelis...tai gali vykti bet kur ir bet kada...ziedelis nebutinas bet butu grazu...

kur digot romantikai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.06 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eBaHbKo
eBaHbKo
Pradedantysis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.26 13:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milana
milana
Pažengęs
nez gal kam tai pasirodys senamadiska taciau man vaikinas nuostabiai pasipirso napamirsiu to visa gyvenime....kambarys pilnas roziu zvakiu atmosfera fantastiska rami muzika, skani vakariene...ir ......labaj grazus jo zodziai...atsiklaupe ir paprase buti jo amzinaj...miegamajame lauke staigmena visa lova pilna ziedlapiu roziu ir panasi atmosfera buvo nuostabus vakaras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.02 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zuzule
Zuzule
Naujokas
Sutinku,kad geriausiai kai nieks nesneka apie jusu vestuves,o tai ivyksta savaime. Mes su dabartiniu vyru isviso ar galima pavadinti kad draugavom,gal as taip labiau isivaizdavau,bet jis vedziojo uznosies ir jo sesuo labai priestaravo,bet kai man baigesi kantrybe,pasiunciau ji povelniu,o jau po poros menesiu mes planavom vestuves. Pasirinkus data, mes susikibe uz ranku atejom namo,to momentu jau mano tevai buvo ispeti, mes pranesem apie tai tevams,isgerem sompano ir t.t. Puse metu pries vestuves gyvenom kartu ir jau 2.5 metu kaip mes vede,aisku buna visko.......
Aisku norejosi visada kad pasipirsymas butu romantiskas,bet be jo jug gali buti dar daug ivairiu progu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.08 08:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milana
milana
Pažengęs
pasipirsimas priklauso nuo zmogaus morales poziurio ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.13 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Walentina
Walentina
Pažengęs
Originally posted by: milana

pasipirsimas priklauso nuo zmogaus morales poziurio ir t.t.


o as manau, kad nuo fantazijos ir litu kisenej
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.01 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
jeigu vaikinas pasakytu: "nu, davai, tekek uz manes", jis turetu kur kas maziau galimybiu sulaukti teigiama atsakyma negu graziai pasipirses(subjektyvi mano nuomone)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tigriuke357
tigriuke357
Pradedantysis
zinot pirslybos yra geras dalykas ir butinas,labai faina kai tau pasipersa visiskai netiketai ir netiketoj vietoj.

tarkim mano vyras man pasipirso pas mane darbe, tai visa diena laksciau kaip ant sparnu buvo tikrai faina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.26 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
manau tikrai nera skirtumo kuris pirmas persasi, manau pirma persasi ta puse, kurios nervai neatlaiko pirmiausiai. manes irgi viena paklause kadaise ar man nereikia zmonos, tai man tas ziauriai patiko, bet pajuokavau kad nereikia ir dabar visa gyvenima tenka gailetis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai