Santrauka: ar einate susitikti su visais internetiniais draugais kurie pasiulo? kokias vietas renkate susitikimams?
Tema sukurta: 2007.10.14 15:13
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.10.14 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mo
mo
Pradedantysis
ar einate susitikti su visais internetiniais draugais kurie pasiulo? kokias vietas renkate susitikimams? ar yra teke issigasti ir begti? o gal jums sypsosi sekme? labai noreciau isgirsti kokiu istoriju. aciu

Beje, atsiprasau jei tokia tema yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
istikro yra teke taip susipazinti ir atrasti tikrai nuostabiu zmoniu.as esu uz tai,kad jei virtualiai bendrauji su zmg kazkiek laiko,geriau jau ji pamatyti,o ne susikurti kazkokia iliuzija savo mintyse..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ta
Ta
Pradedantysis
Manau, kad eiti į visus susitikimus kai tik pasiūlo nelabai protinga. Vis tik yra kategorija kurie siūlo susitikti iš karto faktiškai pirmame laiške... tai rodo jo visišką neišrankumą ir bent jau mane atbaido net nuo minties susitikti... Na ir nuotrauka labai, labai pageidautina, ji labai daug ką pasako... aišku jei sugeba sudominti laiškais tai jau labai žavu... Šiaip jau manau protinga išsiaiškinti ar jūsų susitikimo tikslas vienodas, kad nebūtų nemalonių siuacijų... na teisingiau bent pabandyti sumažinti jų tikimybę..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Tada, kai yra apie ką kalbėti laiškuose. Jei kontakto nėra, jo ir nebus. Šiaip esu susipažinus su keletų įdomių žmonių, su kuriais bendrauju jau ilgą laiką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mo
mo
Pradedantysis
Na mano vienai draugei buvo taip, kad ji kai susitiko su tokiu vaikinu, kuris internete visai normalus atrode, tai teko "lietis i minia neatsisveikinus"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
einu,bet pries tai atsirenku....nes ir po atrankos kartais suklysti.....graziausias atsiminimas apie pirmaji susitikima,jis buvo ko gero nuostabiausias is visu kitu,ir su tuo zmogum bendrauju jau keleta metu,ir dar nezinia kuo tai baigsis....gal Mendelsono marsu,o gal laidotuvių varpais.....
yra keleta susitikimu,kai norejosi begti po penkiu minuciu....yra neistrigusiu ir neuzsilikusiu susitikimu....yra tokiu pirmu pasimatymu,i kuriuos vyrpalaikis tiesiog neatejo....yra,kurie virto keletos menesiu bendravimu,bet siaip labai doro kazko neteko sutikti...tiesa,as labai ir nesitikejau,ir dabar nesitikiu,nes tai eilinis susipazinimo budas,kaip ir bet kuris kitas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


graza
graza
Patyręs
Einu i pasimatymus, kai daug ka suzinau apie ta zmogu. Issirenku su kuo eit, su kuo ne. Labai labai patinkancius kvieciu pas save namo, o siaip susitinkam kavinei, mieste, parke.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
niekada nekvieciu pirma karta i namus,nedera,o dazniausiai susitinku abiem patogioje vietoje-tuomet sutariam kur toliau-kavine,gamta,klubas,teatras,kinas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Jeigu laiskuose pajuntu siluma, nuosirduma, poziuru i gyvenime sutapima, tai einu Bet tik esu labai reikli sau ir kitiems, todel pasiliekam tik geri draugai Pastebejau, jeigu grazuoliukas tai bus tusciaviduris, jeigu maziau simpatiskas- nostabios sielos... O man reikia du viename Kol kas dar tokio nesutikau, bet tikiu kad sutiksiu Bet ir nesigailiu kad buvau nuejus, nes tikrai turiu daug mielu pasnekovu Va...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
esu buvusi su keliais... vienas liko draugu, vienas primirstu seksualiu vakaru, o treciasis pretenduoja tapti mano vaikinu, nors susitikau su juo del lazybu manau, pirmiausia reikia daugiau pabendrauti virtualiai, zinutemis labai puikiai atsiskleidzia mentalitetas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
esu buvusi su keliais... vienas liko draugu, vienas primirstu seksualiu vakaru, o treciasis pretenduoja tapti mano vaikinu, nors susitikau su juo del lazybu manau, pirmiausia reikia daugiau pabendrauti virtualiai, zinutemis labai puikiai atsiskleidzia mentalitetas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mo
mo
Pradedantysis
Na man tikrai norisi pazinti zmogu pries einant i susitikima, bet internete dalis zmoniu susikuria antrine tapatybe ir kartais gali labai nuvilti. Gerai, kad tokie zmones dazniau neina i pasimatymus.
Man labai patinka laukti draugo ir mastyti koks jis bus, kaip koki puzli delioti Dar labai smagu grupiniai pvz forumo nuolatiniu nariu meetai. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
bet kvailys ir noredamas nemokes apsimesti issilavinusiu zmogumi todel labai daug demesio skiriu kalbos kulturai ir gramatikos klaidoms aisku, kelios nieko tokio, juk ir pati nesu visazine nuotrauka irgi pasako nemazai... o tas siurpuliukas kartais baisingai nusibosta, atrodo, ir vel, kam as tai darau, bet norisi kazko naujo kiekvienas susitikimas turi savo zavesio, net ir nevykes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mo
mo
Pradedantysis
tikrai pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
kartais nueinu i tokius susitikimus, bet jais nepiktnaudziauju Su pora tokiu internetiniu draugu palaikai siltus rysius, ir jie man jau tapo tikri draugai. Tikrai nesitikejau internete rasti tokiu zmoguciu.
nors, aisku, buna visko. Is laisku atrodo, kad zmogus tikrai idomus ir susitikus bus randama bendra kalba, bet kai susitinki, paaiskeja, kad geriau niekada nebutume susitike. Bendravimas laiskais buvo puikus, o realybeje....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
siaip nieks nekvietes, nes kai suzino is kur as tai gaunas bajeris vet.. esu su vienu sms'u draugu susitikus (mat mano drauge jo gimine, tai buvo atvaziaves ) siaip jei pakviestu manau, kad eiciau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
man reikia ilgiau pabendraut virtualiai, kad ryzciausi susitikt gyvai. aisku tokiu susitikimu nebuvo labai daug, nes iskart abejoju ar verta bendraut su zmogumi toliau, jei: 1. raso su labai daug klaidu, 2. mintis (ar minciu nebuvima) perteikia tik keliais zodziais. 3. neturi ka man pasakyt, 4. nesutampa pomegiai, poziuriai ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Pati daug klaidu darau, bet turiu daug protingu, mielu, nuostabu draugu ir pazystamu, kurie ziuri gyliau- i mano siela
Aisku, tai nepateisina manes ( reikia butinai ismokti taisiklingai rasyti ), bet i klaidas ziuriu maziau... Man daug svarbiau zmogaus vidinis pasaulis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.14 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nane
nane
Pažengęs
nepamirstu,kad kartais rasymas su klaidom ir siaip savo profailo iskraipymas gali buti samoningas-kas protingas, greit atsirenka...tai lyg taves ismeginimas,ant ko tu kimbi...bet ,deja,dazniausiai netikslumai rasant yra trukumai gyvenime
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.15 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Nane, sutinku 100%- netikslumai ir rasymas su klaidom yra trukumai gyvenime... Ech... Bet viskas pataisoma Gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai