Santrauka: Ji laiko mane labai geru draugu, o aš noriu iš jos daugiau
Tema sukurta: 2012.12.23 20:15
1 2 Toliau Paskutinis
2012.12.23 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
Sveiki, taigi, esu beveik 19 metų jai 18. Nesam jau visai vaikai, iš pradžių buvom klasiokai, nuo pat pirmos dienos man ji patiko, ketvirti metai bendraujam, kol buvom tik klasiokai iki 11 klasės tol nenorėjau rimčiau ką pasiųlyti nes žinot kaip ten būna. Bet 11-12kl jau pradėjo labai labai stipriai man jos trūkt. Pradėjau elgtis ne kaip klasiokas,pradejau ja retkarčiais vakare pavėžyt po miesta kad pasišnekėtumėm. Jos paklausiau kas aš jai,ji pasakė jog esu jai labai geras draugas,bet draugautų tik gal ir vėliau. Suprantat kad tas vėliau iš proto varo.. Beje, ji su manim labai atvira aš su ja taip pat, ji pasipasakoja jei šeimoj kas ne taip ar pnš.. Bet kažkas yra kad ji negali žengt toliau.. Laukiu patarimų iš merginų ką turėčiau pakeisti? Tiesiog ją pamilau ir tik ji galvoj jau seniai.. Ačiū, gerų švenčių!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Man atrodo, tapai auka varianto, kai vaikinas su mergina negali būt draugais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
tą supratau ir dėl to ir parašiau jog nesėkminga.. Bendraut noriu su ja bet ne kaip draugai, kitaip manau su ja būt neišeis kad ir kaip sunku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerszmogus
gerszmogus
Pažengęs
DrRemi rašė:

Sveiki, taigi, esu beveik 19 metų jai 18. Nesam jau visai vaikai, iš pradžių buvom klasiokai, nuo pat pirmos dienos man ji patiko, ketvirti metai bendraujam, kol buvom tik klasiokai iki 11 klasės tol nenorėjau rimčiau ką pasiųlyti nes žinot kaip ten būna. Bet 11-12kl jau pradėjo labai labai stipriai man jos trūkt. Pradėjau elgtis ne kaip klasiokas,pradejau ja retkarčiais vakare pavėžyt po miesta kad pasišnekėtumėm. Jos paklausiau kas aš jai,ji pasakė jog esu jai labai geras draugas,bet draugautų tik gal ir vėliau. Suprantat kad tas vėliau iš proto varo.. Beje, ji su manim labai atvira aš su ja taip pat, ji pasipasakoja jei šeimoj kas ne taip ar pnš.. Bet kažkas yra kad ji negali žengt toliau.. Laukiu patarimų iš merginų ką turėčiau pakeisti? Tiesiog ją pamilau ir tik ji galvoj jau seniai.. Ačiū, gerų švenčių!


Vėliau = niekada. Nenoriu nuvilti, bet tai tiesa iš patirties sakau. Pasiulyk, o jei atsisakys ir likit tik draugais. O visos svajonės ir viltys, kurias dėsi į ją bus tik virvė tau po kaklu - tik nervų gadinimasis ir liudesys. Galit bendraut, susitikt, tai puiku, bet rimtiem santykiam ieškok kitos ir nesižemink pataikaudamas ir besistengdamas įtikt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
Dėkui.. Reikės kažką pasirinkt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bet aš jaučiu abejingumą ir šaltą tavo veido ramumą, nenoriu aš daugiau tylėti, kodėl gi aš turiu kentėtiiii..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Bet aš jaučiu abejingumą ir šaltą tavo veido ramumą, nenoriu aš daugiau tylėti, kodėl gi aš turiu kentėtiiii..


man atrodo, jau dainavai sita daina ... Gal, geriau cia butu, nemylejau taves, bet tylejau ilgai, man patiko tik buti su tavim - nemylejau taves...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
arba ta, netau Martynai mėlynas dangus, ieškok Martynai baisesnės panelės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
o tai, jei jis ne Martynas? tai jau tada biski ne i tema....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.23 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
atsimerkes rašė:

Piktaskeksas rašė:

Bet aš jaučiu abejingumą ir šaltą tavo veido ramumą, nenoriu aš daugiau tylėti, kodėl gi aš turiu kentėtiiii..


man atrodo, jau dainavai sita daina ... Gal, geriau cia butu, nemylejau taves, bet tylejau ilgai, man patiko tik buti su tavim - nemylejau taves...


Dainavau :) Pastabus esi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Na ir dainos iš gyvenimo. Geriau praleisti pro ausis. Ir eiti tolyn. Kad ir kaip sunku bebūtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
Matyt per gerą nusižiūrėjau, reiks bandyt pamiršt ir eit tolyn, gerai kad aš toks optimistas kartais savim netikiu ką pasakau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
tai ir viskas tuom pasakyta. Jeigu , tau ji atrodo per gera, vadinasi pats savim per mazai pasitiki. Siaip riteriu laikai pasibaige, niekam neidomus tavo jausmai ir baimes, dabar yra pazindinamasi per sexa. Jeigu nori,kad ji i tave, kaip i vyra paziuretu - is...ink ja ir pamatysi iskarto bus tau palankesne, sukalbamesne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
nu ir variantas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Turi abi puses jaustis pasiruosusios rimtiems santykiais, kazmkam daugiau nei geriausias draugas. O panele matyt nepasiruosus meilei rodyti ir arba slepia aistra ir kitus intymius jausmus, ko draugams nejauciama. kazka daugiau. O tu kenti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
Nu visko gali būt, gal manau reiks rimčiau pašnekėt ir pabandyt suvokt ko ji iš manęs tikisi ir kad ji suvoktų ko aš iš jos noriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
DrRemi rašė:

Matyt per gerą nusižiūrėjau, reiks bandyt pamiršt ir eit tolyn, gerai kad aš toks optimistas kartais savim netikiu ką pasakau


tokia ten ta ir tikra meilė..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrRemi
DrRemi
Naujokas
supranti,porą metų su tuo taikstausi,manau laikas kažka keist ir aš žinau kad ją myliu,įsitikinau 100% laikui bėgant,bet ką man daryt jei iš jos pusės nėr tokio stipraus atsako. Negaiškit sakydami jog tai laikina ar netikra gerų švenčių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.24 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Crimson1988
Crimson1988
Naujokas
galiu pasakyt jog esu daugmaž tokioj pat situacijoj. man 24 jai 19, buvau neabejingas jai, nusprendėm pabandyt padraugaut, buvo ir sekso ir visko kaip priklauso, ne gana to mes buvom tokie kurie galėjo kalbėti apie viską, juoktis iš tų pačių dalyku, mėgom tokia pat muzika ir tapom artimi žmonės. ta draugystė kaip vaikino ir merginos trūko gal keleta mėnesiu tik, ji pasakė kad neapsisprendžia, nenoriu rimtų santykių ir t.t. buvo skaudu nes jau buvau pasiruošęs jai pasakyti kad ją mylių galbūt ir myliu... bet pasakiau jai negaliu būti su ja tik draugas todėl arba esam pora arba nustojam bendrauti išvis, buvo skaudu ir man ir jai, dabar praėjo jau koks pusmetis visdar manau kad ją mylių ir kad ji ideali, neturėjau kitos merginos po jos ir nenoriu. bet kitaip negaliu ir negaliu ėst saves kažkokia draugystę kurios tokiu atvėju manau negali būti. ji sakė kad esu jais brangus žmogus ir laikais su manim buvo nuostabus ir kad jai skaudu jog aš taip nusprendžiau, pasakiau kad man irgi skaudu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai