Santrauka: kuo turi pasizymet?
Tema sukurta: 2011.05.01 19:05
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2011.05.01 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
turbut visi turim savus idealus, atrastus per tamtikra patirti ir paieskas... koks jusu pilnaverciu santykiu modelis kurio tikites? ar turit toki?

neseniai buvau beviltiskai isiziurejes viena mergina. Nors tai ir buvo absoliuti keista nesamone isejus i niekur su paprastom priezastim nuo pat pradziu iki pabaigos, bet tai priverte susimastyt...

Is esmes, mes visi vaikai. Ant pradinio vaiko vystosi visas kitas zmogus. Patrauklioi merginoi imanoma iziuret ta vaikiska prigimti. siek tiek maivymosi, siek tiek kaprizu, gal siek tiek irzlumo del kvailu dalyku ir zaismingumo - zinoma... greta naivaus dziaugsmo ir "paprastos" laimes...

Iki tapdami suaugusiais, zmones daugiau maziau pereina ir savo paaugliska laikotarpi - kuriame ieskoma nuotykiu, isbandom save ivairiose situacijose, ir realiai, patiriami dauguma "pirmu" kartu. Idomi mergina tures sioki toki poreiki nuotykiam kur dar save gali atrast...

Su laiku, zmones atranda pojucius ir pasauli kuris per juos suvokiamas. Merginoi patrauklu yra brandi moteris. Moteris kuri sugeba skirt savo pojucius, juos valdyt - tiek savyje tiek kituose, ir suvokt tikrove kokia ji yra - nepaluzdama.

Kazkodel manau, kad geri santykiai tarp zmoniu gali but tik tada kai sugebama problemas issprest atvirai kalbantis, o vis pasitaikancia itampa isliet, kaip ir laimes akimirkas pazymet - mylintis... ir tesiog but kartu siakiant geroves, nes tai yra sunkiausiai randamas, sunkiausiai islaikomas ir tuo paciu - pats didziausias apdovanojimas koki tik zmogus gali atrast ir turet savo gyvenime - pilnatve dviese.

ka knygos raso, ka jus mastot, gal kokia konkrecia situacija siuo metu stebit... kuo reiktu papildyt, ka isbraukt is situ postringavimu?

p.s. si karta nesuveskim visko i "pisimosi instinktus"... davai padarom normalia tema, su tikrom patirtim, bandymais ir ... paritim... jei issisemsim ties tuo, nu ir velniop, blevyzgokim nesamones, tik nesuveskim visko i "fuckinga"... zinau, kad kai nera jo truksta, nu bet tvardykimes nu... nebent kam kyla ideju idomiu ir tuo klausimu, zinoma..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batonezas
Batonezas
Pradedantysis
Gili mintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
siaip, pastebejau, kad kuo maziau zmogus apie tai masto, ir tesiog aklai eina ir kazka daro... tuo daznai daugiau naudos buna. patirties, ivikiu ir sekmes.

viskas instinktyvu, zmogus gimsta zinodamas viska ko jam reikia.. bet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
idomus pastebejimai, tik leisciau sau nesutikti su impulsyvumu, ta prasme aklu ejimu ir darymu... tai ne visada duoda daugiau naudos nei pasvertas ir apgalvotas ejimas. bent jau mano gyvenime impulsyvumas naudos atnese mazokai, daugiau pridare zalos, jei galima taip issireiksti.
o brandus santykiai.. apie tai daug negalvojau, bet dabar prisiminiau vienos destytojos pasakyta fraze - branddumas reiskia ne tik kalbejima, supratima, bet ir gebejima atleisti didziausias nuodemes.katais vien kalbejimo negana, jei nera noro atleisti ir suprasti... butent gebejimas atleisti mano nuomone ir yra brandumi pozymis. juk tevai visada vaikams atleidzia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
krizzzzzz rašė:

idomus pastebejimai, tik leisciau sau nesutikti su impulsyvumu, ta prasme aklu ejimu ir darymu... tai ne visada duoda daugiau naudos nei pasvertas ir apgalvotas ejimas. bent jau mano gyvenime impulsyvumas naudos atnese mazokai, daugiau pridare zalos, jei galima taip issireiksti.

o brandus santykiai.. apie tai daug negalvojau, bet dabar prisiminiau vienos destytojos pasakyta fraze - branddumas reiskia ne tik kalbejima, supratima, bet ir gebejima atleisti didziausias nuodemes.katais vien kalbejimo negana, jei nera noro atleisti ir suprasti... butent gebejimas atleisti mano nuomone ir yra brandumi pozymis. juk tevai visada vaikams atleidzia...


taikliai

megstu nuolat primint is biblijos ta vieta, kur zmones buvo rojuj, kur jie buvo nuogi, ir be nuodemiu visada sita vieta interpretuoju kaip tesiog besalygiska pasitikejima vienas kitu intymioi erdvej...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bakchas
Bakchas
Naujokas
Mano nuomonė atvirumas ir susikalbėjimas ir rodo santykių brandumą. Mokėjimas atleisti būtinas (iki kiek?), bet tai jau pasekmė. Atleisti kada? Kai jau kažkas įvyko. O iki to kas? Kur dingo atvirumas ir kalbėjimas?
Impulsyvūs veiksmai yra norma. Va dėl rezultatų - čia jau loterija ir kiek išvystyti inkstintai. Aistra - vienas iš prizų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dar viena tema apie nieką ir kartu apie viską, nes apibrėžt temos esmės praktiškai neįmanoma. Galima sujungt su visom kitom.
O jei "į temą": nebus gero fucking, nebus ir santykių. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
nesigilinsiu per daug į temą...
(kaip čia nesuprimityvint savo atsakymo) pilnaverčiai santykiai yra mokėjimas kalbėtis, kalbėti ir suprasti vienas kitą, nebijoti vienam kito ir tiesiog jausti vienas kitą, aišku, tas tikriausiai užims ne vieną ir ne du pasimatymus, bet gali tęstis tikrai ilgai
deja, tą suvokt pradėjau per vėlai, neturiu aš tos patirties tiek daug, pati pilnaverčiu žmogumi nebūsiu, nes tokie žmonės po vieną nevaikšto
p.s. gražūs žodžiai, youtube'inio vaizdelio pabaigoje

Dar susidūriau su tokia nuomone, kad sukurti tobulų santykių ir tobulo gyvenimo (na sakykim karjeros) neįmanoma. niekada šie du dalykai nebus lygiaverčiai, jeigu juos abu turėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Sheila rašė:
Dar susidūriau su tokia nuomone, kad sukurti tobulų santykių ir tobulo gyvenimo (na sakykim karjeros) neįmanoma. niekada šie du dalykai nebus lygiaverčiai, jeigu juos abu turėsi.


Gal todėl, kad tiesiog neužtektų vieno gyvenimo visose srityse viską daryti tobulai?
Ir apskritai tobulumo juk nėra, yra tik kelias į jį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Sheila rašė:

nesigilinsiu per daug į temą...

(kaip čia nesuprimityvint savo atsakymo) pilnaverčiai santykiai yra mokėjimas kalbėtis, kalbėti ir suprasti vienas kitą, nebijoti vienam kito ir tiesiog jausti vienas kitą, aišku, tas tikriausiai užims ne vieną ir ne du pasimatymus, bet gali tęstis tikrai ilgai

deja, tą suvokt pradėjau per vėlai, neturiu aš tos patirties tiek daug, pati pilnaverčiu žmogumi nebūsiu, nes tokie žmonės po vieną nevaikšto

p.s. gražūs žodžiai, youtube'inio vaizdelio pabaigoje

Dar susidūriau su tokia nuomone, kad sukurti tobulų santykių ir tobulo gyvenimo (na sakykim karjeros) neįmanoma. niekada šie du dalykai nebus lygiaverčiai, jeigu juos abu turėsi.


na, mano tobulas gyvenimas yra toks, kuriame yra tobuli santykiai... turint malonu zmogu su kuriuo bunant atsigauni, visa kita tampa tik saldainiai... per viska vistiek reiks perbrist paciam, tai kodel nesuremus nugaru su kuonors, ar rankom nesusikabinus? o karjera gan zlugdantis dalykas kiek pastebiu... bet, kada jau kazkas gero nereikalavo auku...

daug laiko praleidziu gilindamasis i zmogaus prigimti ir tikrindamas ta teorija su tikrais zmonem, tame tarpe ir ant saves, pastebiu, kad visi mes labai panasus... neseniai leidau sau daryt labai dideles prielaidas apie zmogu ir paklydau... Ir prakeikimas, tas zmogus saves pats nepazysta. kas is to, kad matai kaip ta zmogu atgaivint, kas is to. kad ji po 2h visa zydi ir laiminga eina namo, kai pries tai verkdama sake jog jaucia kad "tuoi nuvys"... o gal tai as nemoku kazko tesiog parodyt. manau tai mano supratimo spragos. kaip manai, ar tikrai yra imanoma ismokt zmogu pazint greiciau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
mylimukė rašė:
O jei "į temą": nebus gero fucking, nebus ir santykių.


yra zmoniu kurie slykstisi savo kunu... man paciam asmeniskai, fuckingas nera toks ipatingas dalykas kokiu ji isivaizduodavau. nu ir kas kad truksta... galiu pralaukt, dar ne tokiu dalyku pralaukiau... jau ketvirti metai gyvenu sitoi barako skylej, cia mano vieta permiegot, ismokt ka reikia ir pavalgyt, as cia ne gyvenu - as cia praegzistuosiu ta laika kuri reikes, kad galeciau toliau siekt tikslu...

realiai, visas tas hiperfuckingumas kazkaip man jau vezi pradeda varyt. nieko ten tokio ipatingo, jei dar zmogus pusiau svetimas - isvis gaunasi kazkoks absurdo maratonas su tuo fuckingu. ziuri i zmogu, ir nieko jam nejauti, valandu valandom galima test toki "malonuma"...

blemba, pavydziu zmonem atradusiem vienas kita. juodai, baltai, zaliai ir raudonai, nezinau, eina jaunyste pro sona... siaip butu nieko, buvau susitaikes, bet sita mergaite, kuri is visu jegu rodo visiem zmonem sypsena, nors nepasitiki nei vienu gyvu zmogum zemej, ir vistiek stengiasi vardan geresnio buvio ir ryzosi manim pasitiket labiau negu kitais zmonem... jinai kazkokius pojucius ijunge... ir priverte susimastyt... ir puikiai suprantu kaip ji tai padare, ir kodel man taip suveike, bet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Ar įmanoma žmogų pažinti greičiau? taaaip... gyvenime viską galima pagreitinti, studijas, namo statybą, siuvinėjimą kryželiu o galbūt žmogui pažinti to laiko nereikėtų trumpinti? aišku, žiūrint, apie kokį laiką kalbam žmogaus per kelias valandas tiek nepažinsi, kad sutiktum su juo visą gyvenimą praleisti.. nors, visko būna šiam gyvenime, galbūt tereikia labai norėti vienam kitą pažinti ir tada nereikės trumpinti/ilginti pažinties laiko iki tam tikrų lemtingų gyvenimo pokyčių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.01 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Sheila rašė:

Ar įmanoma žmogų pažinti greičiau? taaaip... gyvenime viską galima pagreitinti, studijas, namo statybą, siuvinėjimą kryželiu o galbūt žmogui pažinti to laiko nereikėtų trumpinti? aišku, žiūrint, apie kokį laiką kalbam žmogaus per kelias valandas tiek nepažinsi, kad sutiktum su juo visą gyvenimą praleisti.. nors, visko būna šiam gyvenime, galbūt tereikia labai norėti vienam kitą pažinti ir tada nereikės trumpinti/ilginti pažinties laiko iki tam tikrų lemtingų gyvenimo pokyčių?


abipusis noras pazint gerai... is mylimu zmoniu mokomes

siaip, buvau liudininkas tu ivikiu, kurie nuleme dabartiniu zmoniu susizadejima ir besilaukiama vaika... pora valandu kartu, truputi maudyniu ezere ir nieko ipatingo is paziuros. bet viskas suveike kaip magija. abu zmones atitruko nuo savo pries tai buvusiu antros puses pakaitalu ir per maziau nei 2 metus nuejo toliau nei per pries tai buvusius 20 bandymo...

truputis tinkamu kampu, truputis tinkamo pasitikejimo, truputis demesio, truputis grozio, truputis zodziu ir chemija isijunge... ir tebeveikia pas juos :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
SmT rašė:
mylimukė rašė:
O jei "į temą": nebus gero fucking, nebus ir santykių.

yra zmoniu kurie slykstisi savo kunu... man paciam asmeniskai, fuckingas nera toks ipatingas dalykas kokiu ji isivaizduodavau. nu ir kas kad truksta... galiu pralaukt, dar ne tokiu dalyku pralaukiau... jau ketvirti metai gyvenu sitoi barako skylej, cia mano vieta permiegot, ismokt ka reikia ir pavalgyt, as cia ne gyvenu - as cia praegzistuosiu ta laika kuri reikes, kad galeciau toliau siekt tikslu...
realiai, visas tas hiperfuckingumas kazkaip man jau vezi pradeda varyt. nieko ten tokio ipatingo, jei dar zmogus pusiau svetimas - isvis gaunasi kazkoks absurdo maratonas su tuo fuckingu. ziuri i zmogu, ir nieko jam nejauti, valandu valandom galima test toki "malonuma"...
blemba, pavydziu zmonem atradusiem vienas kita. juodai, baltai, zaliai ir raudonai, nezinau, eina jaunyste pro sona... siaip butu nieko, buvau susitaikes, bet sita mergaite, kuri is visu jegu rodo visiem zmonem sypsena, nors nepasitiki nei vienu gyvu zmogum zemej, ir vistiek stengiasi vardan geresnio buvio ir ryzosi manim pasitiket labiau negu kitais zmonem... jinai kazkokius pojucius ijunge... ir priverte susimastyt... ir puikiai suprantu kaip ji tai padare, ir kodel man taip suveike, bet...


Tu nepagalvoji, kad kas tau nesvarbu, tai kitiem gal svarbu, ko tu gali pralaukt metų metus, tai kiti tuo tarpu sienom eina? Bet ir tu, ir tie kiti normalūs. Juk žmonės tokie skirtingi.
O dėl mergaitės, tai sakau, gal nereikėjo naujos temos tiems patiems kliedesiams? Kad ir kaip pavadintum temą, kalbi apie vieną ir tą patį..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
mylimukė rašė:
Tu nepagalvoji, kad kas tau nesvarbu, tai kitiem gal svarbu, ko tu gali pralaukt metų metus, tai kiti tuo tarpu sienom eina? Bet ir tu, ir tie kiti normalūs. Juk žmonės tokie skirtingi.

O dėl mergaitės, tai sakau, gal nereikėjo naujos temos tiems patiems kliedesiams? Kad ir kaip pavadintum temą, kalbi apie vieną ir tą patį..


o tu topacio nepagalvoji? ... lipu ir as sienom, nu ir? ir neimsiu vistiek to ka tu siulai. Atgrasu tai man. Ir nenusigersiu. Ir nerukysiu. sportuosiu, grosiu, gerai valgysiu, issimiegosiu, per varzybas pavazinesiu su komanda ir toliau ieskosiu... bakalaurini pasidarysiu, dirbsiu gerai, daug, kokybiskai... taupysiu, nes man del saves reikia tik valgio, miego, fizinio kruvio ir poilsio... ir ieskosiu ieskosiu ieskosiu...

prastas as kurejas, bet kadanors bus zmogus, kuris zinos koki pasauli nori matyt, it galesiu saves pasvest i tam zmogui padet... moteris laiko 3 is 4 namu kampu, as galiu tik jai padet... net keista kaip sita "liaudies" ismintis vis daugiau tiesos pasirodo turinti

o del mergaites, tai aktualu man, man svarbu, mano egoistiskas noras savanaudiskai kalbet apie mano aktualijas, ieskant zmoniu kurie sugeba suprast ir pasakyt kazka man naudingo, man idomaus ar mane dziuginancio... man artimo, man reikalingo zmogaus paieskose del saves ir duok dieve man toki pat egoistiska zmogu.

eik kurnors toliau nuo manes.. nepatinka man ka tu sakai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 01:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gerai, kad ištaisei tą žinutę, kur man siūlei eiti šikti, nes jau pagalvojau, kad visiškas chamas esi. Aš tau ničnieko nesiūlau ir tikrai nesiūlysiu. Aš lygiai kaip ir tu esu egoistė, šneku, ką noriu ir kur noriu. Ir ką? Privačiai tau nerašau, taip kad palieku tau pilną teisę neskaityt mano žinučių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 07:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antanukas
Antanukas
Naujokas
Zmogus nera vienalyte asmenybe, ir vaikiskumas, arba infantilumas gali tureti keleta plotmiu, temoje nagrineta asmenybe, kaip viena nedaloma visuma. Butu labai gerai, bet tokiu atveju butume ne zmones o dievai. Zmogus turi sias sekancias pagrindines plotmes, kuriu issivystymo lygis, gali skirtis labai stipriai viena nuo kitos. Kai viena net labai subrendusi ir isvystyta, kita gali snuduriuoti vaikystes etape. Taigi: 1Fizinis As, 2 Intelektualinis AS, 3 Materialinis-Socialinis As 4 Emocinis AS 5 Seksualinis As. Su tolygiai isvystytomis visomis plotmemis asmenybiu man dar neteko sutikti, bet sureiksminamos dazniausiai butent tos, kuriomis pasigirti galima, o aplinkiniai dazniausiai kazkodel ivertina tas, kurios silpniausios. Taigi pvz imame viena derinuka kuris labai daznai pasitaiko. aukstas Materialinis-Socialinis ar na ir pridekim koki aukstas Fizinis As. Daznai tokiu asmenybiu emocinis As o daznai su juo ir seksualinis As buna zemiau nulio. todel uzkimbama ant infantiliu, vaikiskai beiselgianciu partneriu. Seksualinio As nereiktu maisyti su impotencija. Tai tiesiog elgesio, paziuru ir pojuciu tam tikroje plotmeje issivystymas. Tokiu derinuku galima prikurti daug. Imkime meno zmones. Aukstas Emocinis ir seksualinis As, vidutinis intelektualinis, ir daznai zemiau nulio Socialinis, Materialinis, daznai ir Fizinis. Auksto intelektualinio AS, daznai taip pat zemas Socialinis ir Emocinis AS, na cia tokiu bendru taisykliu nera, tiesiog reiktu tureti omeni, asmenybiu nevientisuma aiskinantis jos poelgius. O kaip minejau asmenybes subrendima ir issivystyma matuoti pagal viena kuria plotme, kas dazniausiai daroma, juo labiau pagal ja matuoti visa likusi pasauli, yra visiskai neobjektyvu. Taigi turint asmenybiu skirtingu plotmiu supratima, galima kapstytis ir apie suderinamumo problemas su priesingos lyties partneriais. Kaip bebutu graudu pats suderinamumas taip pat turi skirtingas plotmes, kadangi ir pacios asmenybes nevienalytes. Dazniausiai maisomasi bandant derinti Meile su Seima, suvokiant tai kaip savaime suprantama dalyka. Deja sioje vietoje dera skirtingi dalykai, Seimai Socialiniai-Materialiniai AS, Meilei Emociniai Seksualiniai, yra labai nedaug zmoniu, kuriems gali kartu dereti ir Emocinis Seksualinis ir tuo paciu Socialinis-Materialinis. Vien jau todel kad seimai dazniausiai dera priesingos ar tiksliau vienas kita pildancios asmenybes, Emociniam ir seksualiniam pasauli panasios.
P.S Nera nei viena plotme auksciau uz kitas, visos jos vienodai svarbios, kuri silpniausia ant tos ir krentama. Dazniausiai hipertrofuotai vertinama materialine-socialine plotme, ar laikoma vos ne pagrindine, ji vienodai svarbi kaip ir visos kitos, bet ja ignoruoti taip pat kvaila kaip ir sureiksminti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rugile222
Rugile222
Naujokas
Manau ,kad svarbiausia ,buti intelektualiai brandziam.tik protingas ir savianalize besidomintis zmogus gali pasiekti kitas plotmes ir jas tobulinti. Ir dar ,viskas ateina su amzium ir patirtim . Kas taves nepalauzia ... uzgrudina..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 09:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antanukas
Antanukas
Naujokas
Minejau, visos plotmes reiksmingos vienodai, galima butu izvelgti kaip penkiakampe zvaigzde, kuri sudaro vieninga visuma. Zmogaus asmenybe sunkiai pasiduoda savianalizei, bet zymiai lengviau analizuoja kita asmeni, todel kad iseinama is uzdaro subjektas=> Objektas=Subjektas ciklo. Pvz imti socialine materialine plotme, klaida manyti, kad butent ja geriausiai suteiks intelektas. Senai atlikti tyrimai rodo, kad geriausius rezultatus cia pasiekia debiliskos asmenybes. Vartoju si termina be pazeminimo, tiesiog yra toks terminas. Jos maziau masto, buna konkrecios, ryztingos, veikia kryptingai ir daug rizikuoja, kas dazniausiai atnesa socialine-materialine sekme. Bet kaip minejau vien pagal materialine plotme, neimanoma sukurti pilnavertes asmenybes. Mastymas panasus i vis linguojancias svarstykles, nes mastymo pagrindas abejojimas o ne zinojimas. Cia paemiau tik mazyti pvz. Bet pasikartosiu, visos plotmes, kaip penkiakampes kampai, reikalingos vienodai reiksmingai, nei viena nera auksciau uz kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.02 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pilnavertis žmogus tik tas, kuris ir pats vienas, be tos "antros pusės", yra pilnas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai