Santrauka: man 18 metu.. esu persileidus 2 kartus ar tai reiskia ka negaliu isnesioti vaiko?
Tema sukurta: 2008.07.26 20:41
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.07.26 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justyte4ever
justyte4ever
Pradedantysis
man 18 etu persileidau antra karta ar tai reiskia kad negaliu isnesioti vaiko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.26 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Ne, tai nereiskia kad tu negali isnesiot vaikelio, tai reiskia jog tau tai bus padaryt sunkiau nei kitoms. Turesi dazniau lankytis pas gyditojus ir labai grieztai vygdyt ju nurodymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.26 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Summer
Summer
Pradedantysis
Tai gali reiksti, kad gimdos raumenys silpnoki ir su pirmu vaiku gali buti sunkiau, o toliau gali pradeti digti kaip agurkai darze.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 06:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barbe55
Barbe55
Naujokas
jaigu organizmas stiprus beabejo kad gali ir vel pastot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
: ) turejau drauge kuri niekaip negaledavo isnesiot vaiko... Kankinosi ir pergyveno...(ji buvo jau 32m) Mano mociute pasake"su berniukais persileidzia,kai bus mergaite-pagimdys" Ir ka jus manot-mergaite isnesiojo ir pagimde
Kitoms tenka,kad isnesiot vaika,visa nestuma pragulet ligoninej....Ranku negali kelt i virsu...Vaistus leidzia...
Tik ar ne per anksti nori vaika pagimdyti?Gal reiketu organizmui sustipreti ir subrest labiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Pritariu sakuraiGalbut tavo organizmas dar nepasiruoses tokiem pokyciams,Tad neskubek laiko yra.Persileidimai tikrai naudos neduos ,pagalvok kokia zala sau darai,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Sustiprėk pirmiausia po šios netekties.Po to kai pastosi,labai saugok save-nekilnok rankų,dažnai pagulėk,vykdyk medikų nurodymus.Ir neatsisakyk sekso,tegu organizmas naikina spermą,o ne vaikelį.Pati su pirmagime labai vargau,iš ligoninių neišeidavau...Dar gėriau kaime augintų ekologiškų runkelių sėklų arbatą.Šlykšti,bet tikrai padėdavo!Čia mūsų senolių patarimas.Sėkmės tau!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
Aš taip pat pritariu sakurai, kad labai jau stengiamasi tik per anksti. Tik 18 metų, o jau antras persileidimas. Kiek žinau, kad po persileidimo daktarai siūlo padaryt ilgoką pertrauką, priklausomai nuo organizmo būklės. Tai arba nedarei pertraukos, neleidai organizmui pailsėt arba pradėjai per anksti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
Jutta rašė:

Sustiprėk pirmiausia po šios netekties.Po to kai pastosi,labai saugok save-nekilnok rankų,dažnai pagulėk,vykdyk medikų nurodymus.Ir neatsisakyk sekso,tegu organizmas naikina spermą,o ne vaikelį.Pati su pirmagime labai vargau,iš ligoninių neišeidavau...Dar gėriau kaime augintų ekologiškų runkelių sėklų arbatą.Šlykšti,bet tikrai padėdavo!Čia mūsų senolių patarimas.Sėkmės tau!


O čia tai briedas konkretus. Persileidimas ir "spermos naikinimas" (kas čia per nesąmonė) absoliučiai nesusiję dalykai. Jei yra persileidimo tikimybė, moteris negali net daryt staigių judesių, o apie seksą gali išvis pamiršt (bent jau pačioj nėštumo pradžioj, o kitais atvejais ir viso nėštumo metu).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Jutta rašė:

Ir neatsisakyk sekso,tegu organizmas naikina spermą,o ne vaikelį..Dar gėriau kaime augintų ekologiškų runkelių sėklų arbatą.

Abejoju ar esant gresianciam persileidimui seksas rekomenduojamas. O tas spermos naikinimas kazkaip slykstokai skamba. Nezinau kaip su tais runkeliais, bet manau kad iki pastojimo juos naudot galima, o pastojus gal geriau be gyditojo zinios neeksperimentuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
buldozke rašė:
Pritariu sakuraiGalbut tavo organizmas dar nepasiruoses tokiem pokyciams,Tad neskubek laiko yra.Persileidimai tikrai naudos neduos ,pagalvok kokia zala sau darai,


Lyg ji tyčia tai daro Galvok, ką rašai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jutta rašė:
Ir neatsisakyk sekso,tegu organizmas naikina spermą,o ne vaikelį.


Esant persileidimo ar priešlaikinio gimdymo tikimybei medikai išvis nerekomenduoja užsiimt seksu, kartais ir griežtai uždraudžia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
justyte4ever rašė:
man 18 etu persileidau antra karta ar tai reiskia kad negaliu isnesioti vaiko?


Siūlau nuodugniai išsitirti savo sveikatą ir padaryti didesnę pertrauką. Sveikai maitinkis, sportuok, gerk vitaminus, folio rūgštį prieš pastojant.
Gal esi pasigavus kokią infekciją ir dėl to persileidi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Kaip matau,daug kam nepatiko mano komentaras.Ką gi,kiekvienam savo.Bet rašiau apie tai,ką galiu patarti.O daktarai su savo draudimais ne visada teisūs.Ir ''briedais''kitų pašnekovų nuomonių tikrai nedrįsčiau vadinti...Nebent save laikai ''pasaulio bamba''!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
Taip, aš - pasaulio bamba!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jutta rašė:
Kaip matau,daug kam nepatiko mano komentaras.Ką gi,kiekvienam savo.Bet rašiau apie tai,ką galiu patarti.O daktarai su savo draudimais ne visada teisūs.Ir ''briedais''kitų pašnekovų nuomonių tikrai nedrįsčiau vadinti...Nebent save laikai ''pasaulio bamba''!


O iš kur tamstos tokios žinios? Iš bobučių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.05 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesutramdoma
nesutramdoma
Naujokas
budama 18m persileidau ir dabar niekaip nepastoju jau praejo 10men. gal as jau nebegalesiu pastoti gal kas nors atsitiko? ka man galvot as net nezinau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.05 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
nesutramdoma rašė:
budama 18m persileidau ir dabar niekaip nepastoju jau praejo 10men. gal as jau nebegalesiu pastoti gal kas nors atsitiko? ka man galvot as net nezinau?


Palauk ir pailsink organizmą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.05 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesutramdoma
nesutramdoma
Naujokas
na gerai paklausysiu patarimo, nors draugas nori vaiko jau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.05 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O tu nori vaiko, ar tik draugas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai