Tema sukurta: 2012.02.20 18:01
2012.02.20 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liucijeneliucij
liucijeneliucij
Naujokas
Sveiki visi, tikrai niekada nemaniau, kad reikes kreiptis i foruma ir cia laukti patarimu,bet sioje situacijoje, manau tikrai neturiu iseities..Situacija tokia, mokykloi paskutiniai metai, viskas gerai, apsivertus mokslais mokaus,bet aukletoja gadina nervus ivairiomis nesamonemis, nors viskas iki siol buvo su ja puikiai,ji seip gera aukletoja ir t.t ,tiesiog siandien pasikviete mane i klase pas save ir pradejo klausineti visokiu nesamoniu, atsidariusi, mokiniu registra, ( kazkoks ten,gali matyt ji) pagal mano asmens koda ieskojo kazkokios info, ten viskas surasyta apie mane ir t.t ir is senesniu mokyklu ir t.t turbut kas kur, nieko blogo nebuvo,gal ji tikejosi rasti ka blogo pasidariusi buvau kitose mokyklose nezinau,bet esme tame,kad ten buvo parasyta,kad anksciau vaikystei gyvenau su seneliai, tik veliau su tevais, ir ji to nezinojo,nes aukletoja yra nuo 10 klases, ten parasyta kad 2007 metus tipo su seneliais gyvenau,nu kazkas tokio,as labai neskaiciau,esme tame,kad ji pradejo visko apie tai klausinet,kaip cia suprast ir t.t kol paaiskinau,kad mano tevai nei mire nei ka ir t.t. veliau isejau namo,ji skambina,tipo nerandu google tavo tecio duomenu, ( jis dirba valstybes imon kur yra google info visu tokiu zmoniu,) sakau tai blogai gal ieskot ir t.t ar ka, ji sako,as skambinau ir i ta istaiga bet sake toks nedirba cia, sakau nesamones, sako atsiusk man nuoroda i emaila kur butu apie tavo teti ten parasyta kur dirba irkas yra, nu suvedziau google as varda ir pavarde ir radau viska,nusiunciau,ji parase '' rasiau ne ė, o e, gal todel man nerode,neradau,tiesiog norejau zinot ir buti tikra..'' klausiu kodel ir t.t nieko nebeatsako, poto klausia mano adreso,nesenai persikraustem kitur gyventi,tas kur parasytas mokykloje nebera,klausia mano namu adreso,sakau kam, sako noriu zinot,nebijok niekas is klases nesuzinos cia,viskas gerai.. tai dabar galvoju, jikartais ne perzengia ribu,ieskodama visokiu info,pvz tam mokiniu registre turbut reikia mano asmens kodo,kokia ji teise turi ieskot ir cia dometis? koks jos reikalas? juk cia biski nelabai teiseta, ar teiseta? ir kitu klasioku neziuri nieko,nes kaip buvau kabinete,tik mano lapely pasiemus kur pildziau duomenis pries stojant i ta mokykla ir galvoju dabar kalbeti su tevais apie tai ar ne,gal cia viskas leistina,tada dzin,o jeigu ne tada pranesiu tevams..aciu uz nuomones..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
koks tavo adresas, kur tėvai dirba, tai čia paprasti duomenys :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liucijeneliucij
liucijeneliucij
Naujokas
bet vistiek, is oro cia, visus metus nereikejo nieko, o dabar taip staigiai klausineja.. o kodel domisi ten mokiniu registre kazka? klausineja kaip suprast, kodel gyvenau su seneliais irt.t tai kol issaiskinau,kad buvo globa jiems anksciau ir t.t bet ar ir ta turi teise ji dometis??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
tai yra pažymima kas tavo globėjai nu, ir kartą per metus reikia gal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liucijeneliucij
liucijeneliucij
Naujokas
jie jau nebera mano globejai senu seniausiai, as gyvenu su tevais savo siuo metu, tai koks jos skirtumas su kuo ir kaip gyvenau kol dar nesimokiau mokykloi toj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liucijeneliucij
liucijeneliucij
Naujokas
jie jau nebera mano globejai senu seniausiai, as gyvenu su tevais savo siuo metu, tai koks jos skirtumas su kuo ir kaip gyvenau kol dar nesimokiau mokykloi toj..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
nes auklėtoja turi rūpintis mokinio padėtim? ir jei kas pranešt? gal tu nesutari su tėvais ar kas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liucijeneliucij
liucijeneliucij
Naujokas
kazkaip vistiek man itartinai skamba,tiekto..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pasakyk tėvams apie savo abejones ir išsiaiškinsit.
Šiaip normalu, kad auklėtoja žino tavo adresą ir kur dirba tėvai, tik tu kažkaip labai keistai nupasakojai viską, su tokiu aštriu paranojos prieskoniu. Net beveik patikėjau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
man tai keista, jau tokiam amžiuj turėtų žinot tokius dalykus.... o čia kelia kai skandalą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
O kas tau tiksliai nepatinka toj auklėtojoj? Tai kad ji domisi tavimi? Nesupratau kame bėdos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liucijeneliucij
liucijeneliucij
Naujokas
kad domisi mano asmenine informacija, ypac kuri nera susijusi dabar su manimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Ai tik nesusireikšmink, viskas čia normalu. Jeigu gyvenai su globėjais kažkada - mokykla privalo pateikti vaikų teisių apsaugos darbuotojams kasmet ataskaitas, ten gyvenamosios vietos adresas turi būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
o gal tavo tevas tvatino tavo aukletoja, dabar persikraustet, ir ji nori pratesimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrey
audrey
Pažengęs
Titanasxx rašė:

o gal tavo tevas tvatino tavo aukletoja, dabar persikraustet, ir ji nori pratesimo

Tu tikrai ją paguodei :D
Nu ir mūsų auklėtoja klausė, kur gyvenam, kur dirba tėvai, jų tel. numerių, bet "giliau" ir nesidomėjo :s Abejoji - kalbėkis su tėvais, gal tu tik perdedi čia ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.21 06:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na logiška, tėvų tel. numeriai reikalingi, kad jeigu kas atsitiks, galėtų paskambinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.21 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
persiprasau uz ankstesni komentara, bet...
mano dukrai panasiai metu kaip ir temos autorei. perejo i gimnazija, tad uzteko uzpildyt tevams anketa, ir aukletoja neklausinejo tokiu dalyku.
Pradetu mano dukros tokiu dalyku klausinet - aukletojai traumatologinis garantuotas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.22 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


piktakatyte
piktakatyte
Pažengęs
liucijeneliucij rašė:

Sveiki visi, tikrai niekada nemaniau, kad reikes kreiptis i foruma ir cia laukti patarimu,bet sioje situacijoje, manau tikrai neturiu iseities..Situacija tokia, mokykloi paskutiniai metai, viskas gerai, apsivertus mokslais mokaus,bet aukletoja gadina nervus ivairiomis nesamonemis, nors viskas iki siol buvo su ja puikiai,ji seip gera aukletoja ir t.t ,tiesiog siandien pasikviete mane i klase pas save ir pradejo klausineti visokiu nesamoniu, atsidariusi, mokiniu registra, ( kazkoks ten,gali matyt ji) pagal mano asmens koda ieskojo kazkokios info, ten viskas surasyta apie mane ir t.t ir is senesniu mokyklu ir t.t turbut kas kur, nieko blogo nebuvo,gal ji tikejosi rasti ka blogo pasidariusi buvau kitose mokyklose nezinau,bet esme tame,kad ten buvo parasyta,kad anksciau vaikystei gyvenau su seneliai, tik veliau su tevais, ir ji to nezinojo,nes aukletoja yra nuo 10 klases, ten parasyta kad 2007 metus tipo su seneliais gyvenau,nu kazkas tokio,as labai neskaiciau,esme tame,kad ji pradejo visko apie tai klausinet,kaip cia suprast ir t.t kol paaiskinau,kad mano tevai nei mire nei ka ir t.t. veliau isejau namo,ji skambina,tipo nerandu google tavo tecio duomenu, ( jis dirba valstybes imon kur yra google info visu tokiu zmoniu,) sakau tai blogai gal ieskot ir t.t ar ka, ji sako,as skambinau ir i ta istaiga bet sake toks nedirba cia, sakau nesamones, sako atsiusk man nuoroda i emaila kur butu apie tavo teti ten parasyta kur dirba irkas yra, nu suvedziau google as varda ir pavarde ir radau viska,nusiunciau,ji parase '' rasiau ne ė, o e, gal todel man nerode,neradau,tiesiog norejau zinot ir buti tikra..'' klausiu kodel ir t.t nieko nebeatsako, poto klausia mano adreso,nesenai persikraustem kitur gyventi,tas kur parasytas mokykloje nebera,klausia mano namu adreso,sakau kam, sako noriu zinot,nebijok niekas is klases nesuzinos cia,viskas gerai.. tai dabar galvoju, jikartais ne perzengia ribu,ieskodama visokiu info,pvz tam mokiniu registre turbut reikia mano asmens kodo,kokia ji teise turi ieskot ir cia dometis? koks jos reikalas? juk cia biski nelabai teiseta, ar teiseta? ir kitu klasioku neziuri nieko,nes kaip buvau kabinete,tik mano lapely pasiemus kur pildziau duomenis pries stojant i ta mokykla ir galvoju dabar kalbeti su tevais apie tai ar ne,gal cia viskas leistina,tada dzin,o jeigu ne tada pranesiu tevams..aciu uz nuomones..


Pagal tavo anketos duomenis tu jau pilnametė, tai tikrai nėra ko tai auklėtojai ieškoti informacijos apie tave, tiesiog drąsiai paklausk jos kodėl ją tai domina? mandagiai pasakyk, kad nesupranti tokio perdėto smalsumo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai