Tema sukurta: 2008.09.26 21:31
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2008.09.26 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mademoiselle
mademoiselle
Patyręs
Pamenu, kažkada skaičiau tokią knygą „Penkios meilės kalbos", kuri man pasirodė visai paprasta, bet ne prasta. Idėja tokia - žmonės meilę suvokia, priima, o kartu ir parodo skirtingais būdais. Knygoje tie būdai buvo suskirstyti į penkias dideles grupes:
- paslaugumas
- laikas, praleistas kartu
- dovanos
- prisilietimas
- pagyrimas
Žmogus, kurio meilės kalba yra dovanos, savo jausmus labiausiai reiškia būtent dovanodamas, darydamas mažytes staigmenas ir pan. Paslaugumo kalba kalbantis žmogus stengsis savo jausmą iliustruoti darbais - paruošti pietus, pamasažuoti pėdas etc. Analogiškai ir visos kitos meilės kalbos..
Dar knygoje buvo kalbama apie tai, kad daug nesutarimų poroje kyla vien dėl to, kad abu kalba skirtingomis meilės kalbomis. Tarkim, jai reikia daug kartu praleisto laiko, o jis mano, kad dovanodamas brangų žiedą parodo savo didžiulę meilę. Jie abu myli, bet nesusikalba
Aš pastebėjau, kad mano meilės kalba yra prisilietimas. Aš liečiu tik artimus žmones, kurie man iš tiesų yra brangūs, todėl šiek tiek keistai jaučiuosi, kai mane stengiasi apkabinti koks nors nepažįstamasis arba žmogus, su kurio nekaip sutariu. Ne tik rodau savo jausmus liesdama, bet ir laukiu būtent tokios išraiškos iš kitų.

Ar įtikinama jums šita teorija? Ir jeigu taip, tai kokia meilės kalba jūs kalbate?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikoša
Vikoša
Pažengęs
Manau galima moket kelias meiles kalbas..o gal net visas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akme38
akme38
Pradedantysis
buvo laikas kai kalbejau visomis 5 meiles kalbomis.bet pasenau ir tai pasidare nebeidomu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


panterar
panterar
Naujokas
meile neidomi? tada kas idomu?

o del meiles kalbu pritariu vikoša, jog įmanoma moketi ne viena meiles kalba, bet dominuoja viena, na gal pora
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
meilės kalba ..kalbėjau.. bet sunku pradėti vėl kalbėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mademoiselle
mademoiselle
Patyręs
Vikoša, kai žinai arba specialiai mąstai apie tų kalbų egzistavimą, tai galima visko išmokti. Tačiau aš manau yra viena pati pirminė kalba, kuri dominuoja daugiau mažiau..

akme38, na ir kaip sekasi gyventi, nieko nemylint? net savęs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikoša
Vikoša
Pažengęs
mademoiselle rašė:

Vikoša, kai žinai arba specialiai mąstai apie tų kalbų egzistavimą, tai galima visko išmokti. Tačiau aš manau yra viena pati pirminė kalba, kuri dominuoja daugiau mažiau..



akme38, na ir kaip sekasi gyventi, nieko nemylint? net savęs?


gal tadu rasau eiliskumo tvarka: 1. Prisilietima. 2. Laikas.. 3. Paslaugumas. 4. Dovanos. 5. Pagirimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
mademoiselle rašė:

Vikoša, kai žinai arba specialiai mąstai apie tų kalbų egzistavimą, tai galima visko išmokti. Tačiau aš manau yra viena pati pirminė kalba, kuri dominuoja daugiau mažiau..



akme38, na ir kaip sekasi gyventi, nieko nemylint? net savęs?


nieko nemylet neimanoma,paprasciausiai jai nemyli kito zmogaus,reiskes save lb myli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Iš mano pusės - lietimas ir paslaugumas. Man pačiam reikia pagyrimų ir dovanų :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
mano - prisilietimas ir laikas. bet, deja, nerandu "kalbančio ta pačia kalba".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Nu va, jau turime prisilietimus mėgstančių komandą, galėtume sugeneruoti daug meilės ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikoša
Vikoša
Pažengęs
solaris rašė:

Iš mano pusės - lietimas ir paslaugumas. Man pačiam reikia pagyrimų ir dovanų :]


vien dovanom ir pagyrimais sotus nebusi :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Vikoša, kalbu ne apie tas dovanas, kur po elgute dedamos, ir ne apie tuos pagyrimus, kuriuos išgirsdavome iš tėvelių ;p O jei rimtai, tai nemėgstu dovanų, jaučiuos skolingas. Turbūt svarbiausia, kad manim žavėtųsi, norėtų nuolat būti su manimi, girtų, rūpintųsi ir tuomet... leisčiau save paliesti... Kaip tik neseniai pagalvojau, kodėl žmonės linkę apsikabinti. Man patinka ką nors apglėbti ir nemanau, kad tai turi būtinai seksualinę potekstę, tai kažkas kita. Na, visokie primatai dažnai glamžosi, gal čia nuo jų, tam tikras atpažinimo, pripažinimo ritualas, saugumo jausmas ar kas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikoša
Vikoša
Pažengęs
solaris rašė:

Vikoša, kalbu ne apie tas dovanas, kur po elgute dedamos, ir ne apie tuos pagyrimus, kuriuos išgirsdavome iš tėvelių ;p O jei rimtai, tai nemėgstu dovanų, jaučiuos skolingas. Turbūt svarbiausia, kad manim žavėtųsi, norėtų nuolat būti su manimi, girtų, rūpintųsi ir tuomet... leisčiau save paliesti... Kaip tik neseniai pagalvojau, kodėl žmonės linkę apsikabinti. Man patinka ką nors apglėbti ir nemanau, kad tai turi būtinai seksualinę potekstę, tai kažkas kita. Na, visokie primatai dažnai glamžosi, gal čia nuo jų, tam tikras atpažinimo, pripažinimo ritualas, saugumo jausmas ar kas...


o as megstu dovanas ir nebutinai is po eglutes Na,o jei rimciau,tai turbut pirmutine meiles kalba butu-prisilietimas. Bet ir apie kitas nereiketu pamirst!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olya
Olya
Naujokas
Mano meilės kalba taipogi prisilietimas. Liečiu tik mylimus žmones ir nesmagiai jaučiuosi kai prisiliečia, apkabina žmonės, kuriuos mažai pažįstu. Dovanos, pagyrimai yra malonūs dalykai, bet tai nėra man svarbiausia. Paslaugumas tai manau daugumai reikia būti paslaugiam, kai ir su tavimi gerai elgiasi aplinkiniai. O laikas praleistas kartu tai paprasčiausiai, jei nori kuo dažniau matytis su tuo žmogumi, tai parodo, jog jis tau labai svarbus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Čia apie vizualinį, auditorinį ir kinestetinį suvokimo, bendravimo tipus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš manau, kad neturiu meilės...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonkepuraite1
raudonkepuraite1
Pažengęs
mademoiselle rašė:

Pamenu, kažkada skaičiau tokią knygą „Penkios meilės kalbos", kuri man pasirodė visai paprasta, bet ne prasta. Idėja tokia - žmonės meilę suvokia, priima, o kartu ir parodo skirtingais būdais. Knygoje tie būdai buvo suskirstyti į penkias dideles grupes:

- paslaugumas

- laikas, praleistas kartu

- dovanos

- prisilietimas

- pagyrimas

Žmogus, kurio meilės kalba yra dovanos, savo jausmus labiausiai reiškia būtent dovanodamas, darydamas mažytes staigmenas ir pan. Paslaugumo kalba kalbantis žmogus stengsis savo jausmą iliustruoti darbais - paruošti pietus, pamasažuoti pėdas etc. Analogiškai ir visos kitos meilės kalbos..

Dar knygoje buvo kalbama apie tai, kad daug nesutarimų poroje kyla vien dėl to, kad abu kalba skirtingomis meilės kalbomis. Tarkim, jai reikia daug kartu praleisto laiko, o jis mano, kad dovanodamas brangų žiedą parodo savo didžiulę meilę. Jie abu myli, bet nesusikalba

Aš pastebėjau, kad mano meilės kalba yra prisilietimas. Aš liečiu tik artimus žmones, kurie man iš tiesų yra brangūs, todėl šiek tiek keistai jaučiuosi, kai mane stengiasi apkabinti koks nors nepažįstamasis arba žmogus, su kurio nekaip sutariu. Ne tik rodau savo jausmus liesdama, bet ir laukiu būtent tokios išraiškos iš kitų.



Ar įtikinama jums šita teorija? Ir jeigu taip, tai kokia meilės kalba jūs kalbate?


Puiki tema puikus pasakymas...daug nerasysiu bet mano meiles kalba yra prisilietimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Motto
Motto
Pažengęs
Pasigirsiu, bet man rodos, kad aš kalbu visomis penkiomis meilės kalbomis. Džaiugiuosi, kad dabar turiu merginą, kuri kalboms irgi talentinga, nes labai sunku būti šalia tylinčio žmogaus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.27 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Ne tu vienas čia poliglotas ;], klausimas: kuri kalba tavo gimtoji? Kuris būdas bendrauti pats artimiausias, dominuojantis?

Dabar nusprendžiau, kad prisilietimai be pagyrimų man keistoki: noriu kalbėt ką nors malonaus, glostyti žodžiais. Nors dovanos yra gerai, bet jos - paskutinėje vietoje, man reikia betarpiško kontakto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai