Tema sukurta: 2012.01.10 21:47
2012.01.10 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jordanas
Jordanas
Pradedantysis
Sveiki esu gan patyres ant kompiuteriniu reikalu.. taigi iskart prie reikalo.
Buvau isirases 32/64Bit (abiejus bandziau) su win xp man retkarciais ismeta Blue screen of dead... (1 ar 2,3) kart dienon , tarkim narsau moziloje ir paspaudziu kad pridetu nauja page, ir pyst ismeta Blue screen of dead ir kompas restartinasi.(bet nevisada)
O su windows7 kompas veikia gerai.
Neklauskit kodel tiesiog nelieku prie w7? man xp labiau patinka beto žaidima koki galiu pažaisti. Driveriai visi yra.
PC duomenys
Intel(R) Core(TM)2 Dou CPU E8400 @3.00GHZ 3.00GHZ
RAM: 4GB
64BIT/w7

O jei nežinote kuo galėtumėt padėt tai gal galėtumėt numesti kokio PC forumo weba ? kur aktyvus žmonės jame dalyvautu ? Ačiū:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.10 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


žemaitee
žemaitee
Pradedantysis
lrytas.lt turi kompiuterijos forumą http://kompiuterija.lrytas.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.10 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
kažką su draiveriais motininės pripainiojai arba bloga win XP versija ir tiek, gali būti kad HDD atsirado blogų sektorių kaip tyčia dabar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.10 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
dauguma nauju zaidimi XP jau nepalaiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.10 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Vyras159753 rašė:
Sveiki esu gan patyres ant kompiuteriniu reikalu.. taigi iskart prie reikalo.
Buvau isirases 32/64Bit (abiejus bandziau) su win xp man retkarciais ismeta Blue screen of dead... (1 ar 2,3) kart dienon , tarkim narsau moziloje ir paspaudziu kad pridetu nauja page, ir pyst ismeta Blue screen of dead ir kompas restartinasi.(bet nevisada)
O su windows7 kompas veikia gerai.
Neklauskit kodel tiesiog nelieku prie w7? man xp labiau patinka beto žaidima koki galiu pažaisti. Driveriai visi yra.
PC duomenys
Intel(R) Core(TM)2 Dou CPU E8400 @3.00GHZ 3.00GHZ
RAM: 4GB
64BIT/w7
O jei nežinote kuo galėtumėt padėt tai gal galėtumėt numesti kokio PC forumo weba ? kur aktyvus žmonės jame dalyvautu ? Ačiū:)

Žinai, ką daro gan patyręs ant kompiuterinių reikalų tokiu atveju ? :) Išjungia automatic restart ir žiūri, kas per klaidos kodas parodomas mėlynam ekrane nulūžus kompui, o tada pagal jį aiškinasi kame replės. I Event Log'ą irgi nekenkia pasižiūrėti.

Beje, jei bandai Windows XP 64 bit - tai jie yra ganėtinai kreivi, normaliai neišdirbti. Normalios 64 bitų Microsoft operacinės sistemos prasidėjo tik nuo Vistos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.11 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Ziurek event loga,ir per run komanda ivesk drwatson.Ten ziurek ka parodys.Dar pabandyk bios nustatymuose padaryt "load optimal defaults",bo kartais PAE arba video bios shadowing pakisa koja su panasiais ir tokiais pat simptomais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai