Santrauka: Ar esate susipažine per internetą?
Tema sukurta: 2008.03.20 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.03.20 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Noriu paklausti ar esate susipažine pet internetą, o paskui susitike gyvai. Kiek kartų susitikote, ar užsimezgė draugystė? Manau dauguma žino atvejų, kai pažintys internetu baigėsi net vedybomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lazeris
Lazeris
Didmeistris
zinau tokiu atveju net du vienas is ju mano bet ne vedybos dar....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Aš tai esu susitikes ne kartą. Deja dažniausiai antro susitikimo ir neįvyksta. Panelės nori kažko superinio, neįprasto. Turėjau tik vieną draugystę, kuri tęsėsi kokius pusė metų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
visko buvo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Uhu ir as galeciau pritarti visko buna ir visko dar bus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Susitikinėju karts nuo karto gyvai, bet nieko rimto Bet gal dar visko bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: TTT

Noriu paklausti ar esate susipažine pet internetą, o paskui susitike gyvai. Kiek kartų susitikote, ar užsimezgė draugystė? Manau dauguma žino atvejų, kai pažintys internetu baigėsi net vedybomis.


buvo vienas vieninte,is kartas,kas liecia vyrus,kai susipazinau netu....ilgai ir nenuobodziaiai bendravome....po to,galop,"uzlauze" mane susitikimui....ir tas,zaraza,vis dar egzistuoja mano gyvenime...

o jeigu,rimtai,bendravau su daug kuo...jeigu kalbeti,grynai,apie pazintys,tai karts nuo karto nueidavau i pasimatyma,jeigu turedavau laiko,noro ir nuotaikos....bet,beveik,is pat pirmo sakinio zinodavau,kad nieko nebus...jeigu kalbame apie kazkakias rimtas draugystes...nepriemu rimtai tokiu dalyku...susitinku pabendrauju ir tiek...draugu ir pazystamu turiu apstu,todel,dazniausiai tokiems vyrams,nebelieka laiko...o,siaip,is chatu ir foumu,galima sutikti idomiu zmoniu ir susidraugauti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aha, visko buvo, tiesa, tik mažas procentas persikelia į gyvenimą ir ten užtrunka, bet kas užtrunka - būna to verti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nsnipe
nsnipe
Pradedantysis
mda... dazniausiai kiek teko patirt - sutinku su TTT: arba tikisi kad bus aukso maishas, arba kox grazuolis (sheip tokiu dabar madinga vadint metroseksualais) arba abu viename... buvo dar nemazai variantu kuriom rupejo tik pasi... xexe nepraleidau nei vieno O sheip kadaise IRC sutikau savo ta "ishsvajotaja"... pragyvenom 4,5 metu... Kol nepasiuliau tuoktis... Ojoj kaip suklydau... visom prasmem... Ishejo s patraxami... lbiausiai tik metu gaila...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Originally posted by: TTT
Aš tai esu susitikes ne kartą. Deja dažniausiai antro susitikimo ir neįvyksta. Panelės nori kažko superinio, neįprasto. Turėjau tik vieną draugystę, kuri tęsėsi kokius pusė metų.

nereikia gi tikėtis, kad jos puls kiekvienam sutiktajam ant kaklo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lazeris
Lazeris
Didmeistris
pagal statistika kas trecia internaute susitikusi su internetiniu pazistamu turi intymiu santykiu per pirma susitikima....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Ne viena sakė, kad ilgai draugavo, o kai pasiūlė tuoktis, tai jis prapuolė. Dar buvo atveju, kad kai pasiūlė pagimdyti vaikelį vaikinas prapuolė. Labai nustebau, kad merginos buvo mušamos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
O ar įmanoma, kad rimtos pažintys užsimegztų žaibiškai? Man realybėje ir nete reikia daug laiko žmogaus pažinimui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Originally posted by: Lazeris

pagal statistika kas trecia internaute susitikusi su internetiniu pazistamu turi intymiu santykiu per pirma susitikima....


Kažkaip man taip nebuvo nutike.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Lazeris

pagal statistika kas trecia internaute susitikusi su internetiniu pazistamu turi intymiu santykiu per pirma susitikima....


ni py py man cia....as pvz. tik su tuo vienu ir turejau...ir tai vargo ilgai,kol "palauze" mane tam reikalui... su kitais net buckiu nebuvo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lazeris
Lazeris
Didmeistris
nespreskit pagal save juk jus ne vieninteles cia... ne as tuos skaiciavimus dariau o tik skaiciau ir tiek....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mademoiselle
mademoiselle
Patyręs
Originally posted by: Lazeris

pagal statistika kas trecia internaute susitikusi su internetiniu pazistamu turi intymiu santykiu per pirma susitikima....


Yra tokiu merginu, kurios miega su visai nepazistamais, kuriuos pamato pirma karta kokiam nors klube.. Na ir? Manau, kad kokie esame, tokie jau ir esame.. Tiesiog internete siuo metu yra daug galimybiu..galima kalbetis per mikrofona, stebeti vienas kita per webcam..ir nors tai tera tik bandymai imituoti realu bendravima, taciau tai vis tiek kazkiek padeda pazinti zmogu.

Esu susitikus po internetines pazinties ir visai sekmingai su keliais zmonem palaikau rysius. Manau, kad internetas jau tapo tokia patogia terpe pazintims, kad visai gali buti, jog realias pazintis pradesim vertinti kaip kazka keisto.. po daugelio meteliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
as susipazinau su viena mergina ir esame labai geri draugai tai jau bendraujama ir susitikinejame beveik metus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidasif
vaidasif
Naujokas
Na as pats anksciau nemaniau jog butu galima, rimtai draugystei susipazinti per interneta. Anksciau tik siaip "tusciai" susirasinedavau, kol galiausiai po nauju metu nusprendziau pradet rimciau ir susitikau su pora merginu. Su pirmaja susitikau tik karta ir supratau jog ji nera tokia su kuria galeciau susieti savo gyvenima, na o antroji pazintis buvo ta kurios man ir truko, tad sioji draugyste tesiasi lig siol... Tiesiog manau jog neverta daug rasinetis internetu, geriau kuo greiciau sisitikti ir ysitikinti koks tas zmogus is tikruju yra, juk bendraudami internetu galime bandyti apsimetineti tuo kuo nesame taciau pazvelgus zmogui y akis paaiskeja koks jis yra is tikruju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Žinau kelias gana nelygias vedybas, kur susipažino gyvai. Vyras buvo daug vyresnis negu mergina, nors mergina buvo visai nebloga. O tai įvyko dėl to, kad mergina turėjo gana siaurą pažystamų ratą ir norėjo ištekėti. Internete kaip tik didesnė galimybė sutikti sau lygų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai