Santrauka: nu jo ... :D
Tema sukurta: 2008.08.10 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.08.10 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
kaip cia yra kad pazinciu skyriui kur turetu prasidet naujos draugystes ir panasiai vien tik riejasi moteru ieskantys vyrai ir vyrus turincios moterys ir kodel virus turincios arba ju neieskancios moterys/vyrai (bukim politiskai teisingi...) ateina i pazinciu skilty skirta susipazinimui tik kad galetu pasigincyt su vyru/moterim (bukim lygiateisiai...) kuris/kuri iesko sau poros.

ir duokit man zodziu kuriais butu galima apibudint abi lytis iskarto nes bijau kurianors lyti parasyt pirma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SiltasPienas
SiltasPienas
Naujokas
roflll
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
SaabZ rašė:

kaip cia yra kad pazinciu skyriui kur turetu prasidet naujos draugystes ir panasiai vien tik riejasi moteru ieskantys vyrai ir vyrus turincios moterys ir kodel virus turincios arba ju neieskancios moterys/vyrai (bukim politiskai teisingi...) ateina i pazinciu skilty skirta susipazinimui tik kad galetu pasigincyt su vyru/moterim (bukim lygiateisiai...) kuris/kuri iesko sau poros.



ir duokit man zodziu kuriais butu galima apibudint abi lytis iskarto nes bijau kurianors lyti parasyt pirma...


Matai, kaip yra... Labai dažnai moterų ieškantys vyrai kabina vyrus jau turinčias moteris, o jų praspirti "apdovanoja" moteris tokiais "komplimentais", kad......... Na, aš čia galbūt su švelniausiu variantu įlindau....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
SaabZ`ai, štai aš norėčiau susirieti su tavimi.
Mano PC temose, kur yra tamsta, forumo paistalai netelpa į ekraną. Įtariu, todėl, kad tamstos parašo paveiksliukai per plačiai išsidėstę. Va.
Reikia tave lupti, kad išbalansavai ekraną.
Tapke tiks?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Čiainiką jam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Nea, čainikas reikalingas man pačiai, o tapkių, netinkamų normaliam naudojimui, rasiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trampampam
trampampam
Pradedantysis
esme yra ta, kad daug zmoniu cia uzsiregistrave siaip sau - laiko uzmusinejimui...tai ir imasi is dyko buvimo "aukleti" palaidunus vyrus moteriskes o kas iesko rimtai, tai ir iesko...ir suranda...dazniausiai iesko tokio paties seimyninio statuso - vede istekejusiu, istekejusios vedusiu, issikyre issikyriu, viengungiai - netekejusiu ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Furija666 rašė:

Čiainiką jam...


man ciainiko neuztenka ... as arbata darau trilitriniais ne rimtai .... galiu atsiust nuotrauka

esme yra ta, kad daug zmoniu cia uzsiregistrave siaip sau - laiko uzmusinejimui...tai ir imasi is dyko buvimo "aukleti" palaidunus vyrus moteriskes o kas iesko rimtai, tai ir iesko...ir suranda...dazniausiai iesko tokio paties seimyninio statuso - vede istekejusiu, istekejusios vedusiu, issikyre issikyriu, viengungiai - netekejusiu ...


as irgi vienas is tokiu laikui prastyumt ... avdug dar rasiu ir su kuo geriau ta laika prastumt tuopaciu du uz vieno kaina ir abu uz dyka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Tu pažėk į jo avatarą Na tikrai jam kažkas vožtelėjo iš čiainiko, nuo tapkės tokia morda nebūtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Susitvarkei - nemušiu.
Nutariau kurį laiką pabūti gera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
kas negerai mano nuotraukai??? truputi kakla sutrauke fotografuojant, nu ir kas ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
SaabZ rašė:

kas negerai mano nuotraukai??? truputi kakla sutrauke fotografuojant, nu ir kas ...


O burną kas tau sutraukė ir kodėl akys tokios didelės, m???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
blykste ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Ne!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
nu gerai gerai ... labai stengiausi koju (1) raumenis itempt kad gerai atrodytu toi nuotraukoj (2) ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trampampam
trampampam
Pradedantysis
Furija666, atleisk, bet tokio tavo komentaro tikrai nesitikejau...zinoma, gera komentuoti, kai pacios atavare - ne tavo foto, niekas pasakyti negali tapke ar cainiku esu gavus...sorry...nesiruosiau cia nieko izeidineti, taciau man nepatinka , kai izeidinejami kiti arba cia jau mano problema, kad tokio "juodo humoro" nesuprantu. Beje, SaabZ mintys dazniausiai labai logiskos ir argumentuotos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
trampampam rašė:

Furija666, atleisk, bet tokio tavo komentaro tikrai nesitikejau...zinoma, gera komentuoti, kai pacios atavare - ne tavo foto, niekas pasakyti negali tapke ar cainiku esu gavus...sorry...nesiruosiau cia nieko izeidineti, taciau man nepatinka , kai izeidinejami kiti arba cia jau mano problema, kad tokio "juodo humoro" nesuprantu. Beje, SaabZ mintys dazniausiai labai logiskos ir argumentuotos


O gal aš ir tapke, ir čiainiku gavusi??? Neįžeidinėjau aš nieko, blogai tau atrodo ir prašom nesikabinėti. Jumoro nesupratai, bet žinai jei aš pradėsiu gilintis į tai kas ką kaip supranta, manęs netgi į durdomą jokį nepriims. Na bet ačiū už pastabą, pagalvosiu apie tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
tai kad as ta nuotrauka specialiai tokia pasidariau bet malonu kad yra mane uzjaucianciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
SaabZ,atrodai lyg pirma karta nuoga moteri pamates.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.10 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Furija666 rašė: Jumoro nesupratai.


naudok mano patentuota punktu sistema... beta versija pakolkas bet nebrangiai duosiu isbandyt reikia studentui, bedarbiui vasara kaipnors ant kocervu uzsidirbt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai