Tema sukurta: 2011.01.17 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2011.01.17 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

barakoboy
barakoboy
Pažengęs
Savaitgalį Lietuvoje sukrėtė nelaimė, kai nepilnametis, susipažinęs facebook portale su mergaite, pradėjo bendrauti ir per pirmą pasimatymą ją ižagino bei nužudė.
Norėjau jūsų paklausti, eidami į pasimatymą su internetiniu draugu (e) neturite baimės, jog gali kas nors atsitikti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.17 13:07 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Na, todėl bent jau pirmus kartus paprastai susitinkama viešoje vietoje, ne naktį.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:10 Nauja žinutė

LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Atsarga geda nedaro. Todel pirmojo pasimatymo vieta - viesa ir tarp zmoniu. Net savo transportu ir kelione namo pasirupinti reiktu.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:17 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
barakoboy rašė:

Savaitgalį Lietuvoje sukrėtė nelaimė, kai nepilnametis, susipažinęs facebook portale su mergaite, pradėjo bendrauti ir per pirmą pasimatymą ją ižagino bei nužudė.

Norėjau jūsų paklausti, eidami į pasimatymą su internetiniu draugu (e) neturite baimės, jog gali kas nors atsitikti?

na, visu pirma vaikinam pavojai gerokai mazesni, nors pakankamai populiaru, kai pasinaudoje panom kaip jaukais po to tokiems pasimatymininkams duoda i galva ir atima telefonus.
Merginom be abejo reikia atsargiau elgtis.

O del sito konketaus atvejo.. hm, gal busiu per daug greiztas, bet kokio bukumo reikia but, net jei tau ir ik 13 metu, kad vaziuot beveik 150 kilometru pasimatyt su nezinia kuo, su tuo paciu nezinia kuo atsidurt vidury misku ir dar vidury nakties.. Nezinau, nezinau..
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:24 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Visko būna ir čia ne vien portalų pavojai, taip pačiai išžagint ir nužudyt gali ir einant iš darbo, mokyklos ir tt..
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:25 Nauja žinutė

Mistique
Mistique
Meistras
Manau kitas gali neateiti ir sekioti ten kur yra tavo aplinka, kitas gali tik to ir tenoreti is paneles, o dar kitas tureti keistu polinkiu.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:30 Nauja žinutė

kibiras
kibiras
Meistras
barakoboy rašė:

Galima pasakyti, kad būti atviram tokios visuomenėj yra labai pavojinga.

Aš nei karto neėjau. Ėjau vieną kartą į dviračių susiburimą ir pavažinėjimą. Tada nebuvo lyg baisu. Gal tik, kad nuteis buvo baisu.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:37 Nauja žinutė

maximka
maximka
Meistras
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:52 Nauja žinutė

Avirah
Avirah
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Visko būna ir čia ne vien portalų pavojai, taip pačiai išžagint ir nužudyt gali ir einant iš darbo, mokyklos ir tt..

Tikra tiesa, del to as tamsoje viena ir bijau vaikscioti:(
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:56 Nauja žinutė

TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Vaikstau, buna kad ir vakare susitinku, bet visad stengiuos kuo dagiau duomenu gaut pagal kuriuos butu galima identifikuot zmogu, visad isimenu kaip zmogus atrodo, stengiuos zinot pavarde varda, jei mergina atvyksta su automobiliu stengiuos isidemet numeri, o ir seip susitikt stengiuos tokiose vietose kaip AKROPOLIS ar kazkas panasaus, kur butu ir daugiau zmoniu. Kol kas visos su kuriomis susitikau man nieko blogo nepadare.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 13:59 Nauja žinutė

barakoboy
barakoboy
Pažengęs
kažkaip pirmą kartą reikia susitikti viešoje vietoje, vaikinui gal nėra didelio pavojaus.
Merginos kartais nepagalvoja, susitinka atakioje vietoje, sėdi į vyro automobilį ar net važiuoja kažkur
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:03 Nauja žinutė

invazija
invazija
Moderatorius
aš tai irgi manau, kad tokių įvykių nereikėtų sieti su pažinčių portalais.. pavojingų asmenų galime sutikti ir eidami gatve, pakvies kur, parodę susidomėjimą.. ir jau reikia naudotis galva, saugią vietą siūlo ar ne, situacija atrodo saugi ar nelabai.. tas pats ir su virtualiu bendravimu.. žmonių daug užsiregistravusių, yra visokių.. jei patys rizikuojame, aklai pasitikime ar ieškome nuotykių, turim suvokt, kad visko gali nutikti..
nesu turėjusi jokių baimių, nes arba eidavau į tokią vietą, kur daug žmonių, dienos metu, arba jau būdavau spėjus įsitikint, kad žmogus nėra pavojingas.. tiesa, galiu prisimint kelis atvejus, kai rizikavau.. manau, rizikinga sėsti į nelabai pažįstamo automobilį ar eit į namus.. tačiau vėl.. neskubu su žmonėm susitikt, jei iki susitikimo susirašinėji mėnesį ar dar ten kiek, tai pajunti, kad va su tuo ar anuo geriau nesusitikt, atrodo keistas.. tačiau realiai, geriau daugiau atsargos
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:08 Nauja žinutė

TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Mano pati didziausia rizika buvo tada kai susipazinau su mergina (tiesa ne per pazintis, bet vistiek per interneta) ir jau po pusantros valandos vaziavau pas ja i Kaisiadoris, o ten sedau i jos automobili ir vaziavom i kazkoki parkeli miske pasivaiksciot Bet tada kazkaip jokios baimes nepajutau.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:13 Nauja žinutė

Gabė
Gabė
Didmeistris
nereikia būt kvailai ir sėst į vos pažįstamo žmogaus automobilį ar susitikt miške.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:18 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
TigriukstiS rašė:

Mano pati didziausia rizika buvo tada kai susipazinau su mergina (tiesa ne per pazintis, bet vistiek per interneta) ir jau po pusantros valandos vaziavau pas ja i Kaisiadoris, o ten sedau i jos automobili ir vaziavom i kazkoki parkeli miske pasivaiksciot Bet tada kazkaip jokios baimes nepajutau.

Kad mergina išprievartaus vaikiną minimali tikimybė.
Čia jau merginai buvo nesaugu vežtis tave į mišką pasivaikščioti.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:19 Nauja žinutė

TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
Maloni rašė:

Gi gresia ne vien isprievartavimas, va butu in ta miska nusivezus, o ten jos draugu kokie penki. Ir kur man nabagui detis? :D
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:24 Nauja žinutė

marijuana
marijuana
Didmeistris
TigriukstiS rašė:

Vaikstau, buna kad ir vakare susitinku, bet visad stengiuos kuo dagiau duomenu gaut pagal kuriuos butu galima identifikuot zmogu, visad isimenu kaip zmogus atrodo, stengiuos zinot pavarde varda, jei mergina atvyksta su automobiliu stengiuos isidemet numeri, o ir seip susitikt stengiuos tokiose vietose kaip AKROPOLIS ar kazkas panasaus, kur butu ir daugiau zmoniu. Kol kas visos su kuriomis susitikau man nieko blogo nepadare.

merginų bijai, kad numerius įsimeni?;)

Maloni rašė:

o gal tam miške jos 12 brolių juodvarniais lakstančiu jau laukia tigriūkščio išdraskymui?;)
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:26 Nauja žinutė

TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
marijuana rašė:

merginų bijai, kad numerius įsimeni?

Nea, bet jeigu jau kas atsistiks, va kad ir tavo pavizdys su juodvarniais, tai bent jau turesiu kabliuka nuo ko pradet paieskas policijoj.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:45 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man atrodo, kad pati informacija tokiuose straipsniuose tendencingai pateikiama: pvz., pirmame straipsnyje skaičiau, kad jos lavonas rastas netoli stoties - tai ne miške. Kitas dalykas, neaišku, kas čia tą mergaitę nužudė, nereikėtų iš karto sieti su pažįstamu iš "Facebook", nes tas jaunuolis kol kas tik įtariamasis.

Pati manau, kad psichą ir internete pažinsi, o jei nepažįsti - nepažinsi ir susitikus.
Cituoti
Atsakyti
2011.01.17 14:51 Nauja žinutė

Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Na, su tais pasimatymais gana įdomiai būdavo ir dabar gana normalūs žmonės pakviečia ir kavos išgert, ir taip paplepėt. Buvo ir gana rizikingų atvejų, kad net masčiau kuo tai baigsis, bet jei matau, kad reikalas gali kažkuo baigtis, iškart puolu klausinėti. Klausiu tuomet atvirai, be užuolankų kas ir kaip.
Beje, pamenu su vienu vyruku buvau susitarus kavos išgert vakare. Sutarėm Hyper Maksimoj pasimatyti, bet buvau įkalbėta sėsti į jo mašiną ir važiuoti į kitą kavinukę. Kas juokingiausia iškart truputį pradėjau atakuoti žodžiais, tai buvau užtikrinta, kad man nieko nedarys ir sveiką gyvą parveš namo. Nors kavinukė buvo už Kauno, bet nusiraminau tik pasišnekėjus su juo joje. O šiaip lengvoj panikoj tą kartą buvau.
Nors dar gal toks mano pastebėjimas būtų. Niekad manęs tai nepavedė, bet tik įlipus automobilį vairuotojas sulaukdavo klausimo: "Ar mane gyvą pristatysi namo?" Atsakymas visada būdavo teigiamas. Bet vakarais ir dar naktimis susitikinėti tikrai nėra gera mintis, o dar 13 metų. Kur nors prie namų ar dienos metu taip, bet tik ne naktį. Na, nebent jau labai gerai turiu pažinoti žmogų, pas kurį važiuočiau vakare.
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai