Santrauka: Pažinčių pavojai...
Tema sukurta: 2011.05.22 16:25
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.05.22 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Vakar perskaiciau kraupu straipsni apie megina kuriai kazkoks issigymelis veida nudegino rugstimi (http://www.delfi.lt/news/daily/crime/grazuole-subjaurojo-pavydi-konkurente.d?id=45745775) ir nusprendziau sukurti tema...apie pazinciu tamsiaja puse - tykancius pavojus bei zmoniu ziauruma... Dviguba ziauruma, nes paskaites sio straipsnio komentarus likau pakraupes...Ogi pasirodo internete tuno tuzinai potencialiu manjaku ir issigymeliu kurie ir kurios pateisina toki poelgi nes mergina buvo...grazi. Piktdziugiski "taip jai ir reikia", smerkiantys ir "linksmi" - "vat zinos kaip svetimus vyrus vilioti", "piktnaudziavo savo groziu atstume vaikina ir gavo ka nusipelne" ir pan. T.y. smerkiamas ne gyvulys kuris uzpuole mergina o...auka. Nes buvo per grazi... Susimasciau...Kiek pasirodo bjauriu ne tik savo isvaizda bet ir vidumi moteru kurios pateisina toki "kersta" ir pacios mielai pasidarbuotu ta rugstimi..
Taigi, ar forumietems teko susidurti su pavojingais ikyriais gerbejais ir ju grasinimais? Kaip reagavot - tvarketes savo jegomis ar kreipetes i mentus?O gal nekreipet demesio i visokius grasinimus ir tiek?
Ar pateisinat toki "kersta"? Ar laikot normaliu taip "bausti" mergina kuri atsisake draugauti ar varzove?
Kodel visuomeneje tiek daug agresijos moteriai issiskyrianciai savo groziu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedRisingRadius
RedRisingRadius
Pažengęs
Tai,kad dabar Vlad yra taip,kad žmogus žmogui vilkas
Nors kartais kai pasižiūri tai tos moterys gatavos gerkles viena kitai perkasti vien tik tam,kad vyrą šalia turėtų...bet tikrai nemanau,kad stabilios psichikos moteris taip darytų...toks elgesys tikrai nėra pateisinamas...
Tai jei mergina yra graži ir išvaizdi tai jai jau geriau neiti į gatvę taip išeina? KAŽKOKS KOSMOSAS....
O tu Vlad manai,kad ta policija labai jau kreipia dėmesį?Kai kas nors įvyksta tai taip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Žinai, laimė, bet nesusidūriau. Su įkyrumu- taip, bet žiaurumu ne. Tiesiog yra žmonių, kuriems ne gana vieno ne.
Ir tikrai nepateisinu bet kokio žiauraus poelgio, ką jau bekalbėti. Net minties, keršto rezgimo, tegul ir nepavykusio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
waterlilly rašė:

Tai,kad dabar Vlad yra taip,kad žmogus žmogui vilkas

Nors kartais kai pasižiūri tai tos moterys gatavos gerkles viena kitai perkasti vien tik tam,kad vyrą šalia turėtų...bet tikrai nemanau,kad stabilios psichikos moteris taip darytų toks elgesys tikrai nėra pateisinamas...

Tai jei mergina yra graži ir išvaizdi tai jai jau geriau neiti į gatvę taip išeina? KAŽKOKS KOSMOSAS....

O tu Vlad manai,kad ta policija labai jau kreipia dėmesį?Kai kas nors įvyksta tai taip...


Nezinau...Nesu jautriu nervu zmogus bet net mane sis ivykis pasiurpino... Baisu kai tokie dalykai vyksta. Cia jau visai nuzmonejo... Ir dar - na visuomet buvo ir bus ligoniu sizofreniku issigymeliu...bet juos visuomene turi smerkti o ne pateisinti ju elgesi bei zavetis juo.
Pacituosiu kelis komentarus jau is lryto http://www.lrytas.lt/?data=20110521&id=akt21_a3110521&view=7&p=4
210. Prasalaitis 20:32 05-21 IP: 88.118.36.169
Visiskai palaikau Ona. Jei jau taip ivyko, matyt nebloga ziurke buvo....

183. ona 18:46 05-21 IP: 188.220.60.44
nereikia pistis su vedusiais.zmona pasielge kvailai bet tai panai gyvenimas sugadintas.nemaza yra jaunu meiluziu kurios vaizduoja save velnias zino kuo.uz seimos skyrima ir svetimo vyro viliojima -tai gera dovana.jei tai tiesa.nekenciu kurvu meiluziu kurios griauna seimas.jos tiki kad ju pizda geresne....

156. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17:09 05-21 IP: 178.236.197.1
Merginos neturetu lysti prie vedusiu vyru, ir naudotis bendru uzgyventu vedybiniu turtu...Turi jausti savo vieta, ir ieskoti sau tinkamo, nesivaikyti vedusiu!Gali buti zmona, gal ji buvo ir sakius jai kazka, bet toliau lindo, ten kur nereikia.(Gaila, kad nera supratimo, pas laisvo elgesio moteris, atsitiko taip, kad ir kotoje puseja nebuvo galvota.

145. sutariu su 141 16:04 05-21 IP: 84.240.35.164
Dabartines paneles elgiasi per vulgariai, labai geros nuomones apie save, uzsirauna, om poto ir bedos atsitinka. Bukit kuklesnes ir i jus ziures padorus vyrai.

Cia tik pora "mielu" komentaru...Baisu net pagalvojus kiek issigimusiu moteru ir vyru...jei tik gautu tos rugsties ir jaustu savo nebaudziamuma tai pilstytusi i kaire ir i desine.
o kas del kovos del vyro...nejaugi moteris galvoja kad jei ji sumus suluosins ar nuzudys varzove tai vyras liks su ja? joks normalus vyras nenores gyventi su ziauria psichiskai nesveika issigymele... begs nuo tokios:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Košmaras... Jei rimtai, aš jau senokai susirūpinus internetinių komentatorių psichine būsena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Menininkė rašė:

Košmaras... Jei rimtai, aš jau senokai susirūpinus internetinių komentatorių psichine būsena...


Tikrai baisu...paciu ziauriausiu komentaru net nedejau... Nezinau... Kai paskaitai tai atrodo kad aplinkui pilna psichiskai nesveiku issigimusiu zmoniu kurie esant pirmai progai apipils rugstimi jiems neitikusi zmogu ar papjaus ar dar ka nors baisaus padarys...
Ivyko nusikaltimas, ziauriai subjaurota jauna moteris... Galima tik pasmerkti nusikalteli... O cia pradedamas puolimas ant aukos, tipo ko cia tokia grazi buvo vyrus viliojo va ir gavo... baisu...
P.S. prisiminiau kai kaune buvo dingusios dvi paneles...tai kai dingo pirma vidutines isvaizdos mergina tai kazkaip daugiau buvo uzjaucianciu komentaru ir siaip ant jos niekas nevare...o kai dingo antra mergina - isvaizdesne tai dauguma komentaru buvo smerkiantys buvo aptarinejami veliones rubai jos "kurviskumas" ir pan. ir daugumos internautu nuomone ir gerai kad ji dingo (nuskendo) nes buvo didele pamaiva... No comments cia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
kad aplinkui yra ziauriai iskreiptas poziuris i zmogu. Aplinkui perteklius seksualiai erzinancios, zeminancios ir i konfliktus su tikrove vedancios medziagos, kuri ne tik prieinama, bet ir sekmingai isaukstinama, sudievinama... turbut dar niekad zmogaus poziuris i grozi nebuvo taip stipriai iskreiptas ir susiaurintas... taip kaip ten pasielgt pilnai gali sutrikusio poziurio paauglys iskankintas frustracijos ir negebejimo susitaikyt su tikrove... :/

toks kerstas del to, kad vyras apie ja rezia sparna? kazkaip, netikiu... kazkaip labiau tikiu, jog tai suva kuris perdaug erzintas, bet neismokytas nusipelnyt, surast ir gaut ko jam norisi...

siaip, kazka sokiruoja ta fraze - "Chirurgai nesiryžta prognozuoti, ar jiems pavyks išgelbėti pacientės grožį?". kazkaip... nezinau net kodel :/ pavirsutiniskai skamba :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Tiesiog manau, kad komentatoriai (kokiais vardais besivadintų) yra pavydūs, pikti, nelaimingi žmogėnai, kuriems nesiseka gyvenime. Būtent dėl jų paties pykčio nesiseka. Bet paprastai neskaitau, gal vieną du pirmus. Bet to pakanka.
O dėl temos.. Tai kas nutiko yra itin žiauru. Kas kaltas gal net ne pagrindinė tema. Tiesiog įvyko. Žiauru. Klausimas kitur- kaip to išvengti? Neiti į pasimatymus? Na, aš sakykim, kad neinu, tik ar tai išeitis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Aš irgi skaičiau tą straipsnį, ir baisėjausi komentarais.

Bet dar baisesnį dalyką man draugė papasakojo. Pasakojo apie moterį, kurią jos vyrui keršydami jo konkurentai apipylė rūgštimi. Po to ji nebegraži buvo, ir jos vyras ją paliko. O kai per miestą ji eidavo, tai praeiviai ją įžeidinėdavo, sakė, kad baisi yra ir tokiai reikia namie sėdėti, o ne į gatvę eiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Žmonės dabar pikti, todėl tokie ir komentarai. Namuose to pykčio jiems išlieti nepavyksta, todėl lenda į virtualią erdvę. Nepateisinu tokių komentarų, man greičiau gaila tų žmonių, nelaimingi yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Menininkė rašė:

Tiesiog manau, kad komentatoriai (kokiais vardais besivadintų) yra pavydūs, pikti, nelaimingi žmogėnai, kuriems nesiseka gyvenime. Būtent dėl jų paties pykčio nesiseka. Bet paprastai neskaitau, gal vieną du pirmus. Bet to pakanka.

O dėl temos.. Tai kas nutiko yra itin žiauru. Kas kaltas gal net ne pagrindinė tema. Tiesiog įvyko. Žiauru. Klausimas kitur- kaip to išvengti? Neiti į pasimatymus? Na, aš sakykim, kad neinu, tik ar tai išeitis?


kad ji namo ejo is darbo...

is to kaip aprasoma, atrodo, ji buvo grazi, sekminga, pripazinta, atletiska mergina...

ji buvo tai - kuo ir ko daugkas nori... velnias zino kokius siuzetus susikurt galvoi ir patiket galejo koks sizofrenikas... kaip tu komentaru dalintojai - iskarto sukuria siuzeta i kuri ja pastato, tik kito zmogaus saugumo ribos neperzengia. siaip, gal ir gerai kad taip issilieja... sako daro dazniau tie kas nekalba :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Ir man norisi pacituoti, tai, ką aš perskaičiau tame straipsnyje " Lietuvos ryte" . Ir aš to straipsnio autoriui pritariu .

Paprasta tiesa
"Grožis - tai visagalio dovana tau, todėl gavęs dovana elkis su ja dorai. Kada ima spekuliuoti tuo, piktnaudžiauti, kada peržengia ribas, jėgos, dovanojusios dovaną supranta, kad piktnaudžiaujama dovana ir ima kooreguoti situaciją. O jei to nesupranta dovanos gavėjas, tada piktnaudžiaujantis ištrinamas ir jo misija šiame pasaulyje baigiama ( prisiminkit, kiek piktnaudžiaujančių dainininkų buvo ištrinti - vėžys, aids, autokatastrofos ir pan.). Tai liečia ne tik grožį, tai liečia ir balso dovaną, ir talentą bet kuri kitą. Tai kas tau dovanojama išskirtinio - tu turi tai panaudoti visų kitų labui, o ne piktnaudžiauti savanaudiškai. ( Tai tiesos iš Tibeto dvasinės mokyklos). "
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Tina, pateisini nusikaltimą padariusį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Oho... Vlad sukūrė temą apie kažką naujo (jam)! Savo akimis netikiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedRisingRadius
RedRisingRadius
Pažengęs
Vlad3 rašė:

waterlilly rašė:

Tai,kad dabar Vlad yra taip,kad žmogus žmogui vilkas

Nors kartais kai pasižiūri tai tos moterys gatavos gerkles viena kitai perkasti vien tik tam,kad vyrą šalia turėtų...bet tikrai nemanau,kad stabilios psichikos moteris taip darytų toks elgesys tikrai nėra pateisinamas...

Tai jei mergina yra graži ir išvaizdi tai jai jau geriau neiti į gatvę taip išeina? KAŽKOKS KOSMOSAS....

O tu Vlad manai,kad ta policija labai jau kreipia dėmesį?Kai kas nors įvyksta tai taip...


Nezinau...Nesu jautriu nervu zmogus bet net mane sis ivykis pasiurpino... Baisu kai tokie dalykai vyksta. Cia jau visai nuzmonejo... Ir dar - na visuomet buvo ir bus ligoniu sizofreniku issigymeliu...bet juos visuomene turi smerkti o ne pateisinti ju elgesi bei zavetis juo.

Pacituosiu kelis komentarus jau is lryto http://www.lrytas.lt/?data=20110521&id=akt21_a3110521&view=7&p=4

210. Prasalaitis 20:32 05-21 IP: 88.118.36.169

Visiskai palaikau Ona. Jei jau taip ivyko, matyt nebloga ziurke buvo....


183. ona 18:46 05-21 IP: 188.220.60.44

nereikia pistis su vedusiais.zmona pasielge kvailai bet tai panai gyvenimas sugadintas.nemaza yra jaunu meiluziu kurios vaizduoja save velnias zino kuo.uz seimos skyrima ir svetimo vyro viliojima -tai gera dovana.jei tai tiesa.nekenciu kurvu meiluziu kurios griauna seimas.jos tiki kad ju pizda geresne....


156. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17:09 05-21 IP: 178.236.197.1

Merginos neturetu lysti prie vedusiu vyru, ir naudotis bendru uzgyventu vedybiniu turtu...Turi jausti savo vieta, ir ieskoti sau tinkamo, nesivaikyti vedusiu!Gali buti zmona, gal ji buvo ir sakius jai kazka, bet toliau lindo, ten kur nereikia.(Gaila, kad nera supratimo, pas laisvo elgesio moteris, atsitiko taip, kad ir kotoje puseja nebuvo galvota.


145. sutariu su 141 16:04 05-21 IP: 84.240.35.164

Dabartines paneles elgiasi per vulgariai, labai geros nuomones apie save, uzsirauna, om poto ir bedos atsitinka. Bukit kuklesnes ir i jus ziures padorus vyrai.


Cia tik pora "mielu" komentaru...Baisu net pagalvojus kiek issigimusiu moteru ir vyru...jei tik gautu tos rugsties ir jaustu savo nebaudziamuma tai pilstytusi i kaire ir i desine.

o kas del kovos del vyro...nejaugi moteris galvoja kad jei ji sumus suluosins ar nuzudys varzove tai vyras liks su ja? joks normalus vyras nenores gyventi su ziauria psichiskai nesveika issigymele... begs nuo tokios:)


Na kai kurie vyrai žinok labai patenkinti,kai moterys dėl jų pešasi...vat koks aš vyras...nori mane gauti tai pakovok...
Man šitoje situacijoje kalčiausias yra vyras...kuris nori vienu užpakaliu du tris ar keturis suoliukus užsėsti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
SmT rašė:

kad aplinkui yra ziauriai iskreiptas poziuris i zmogu. Aplinkui perteklius seksualiai erzinancios, zeminancios ir i konfliktus su tikrove vedancios medziagos, kuri ne tik prieinama, bet ir sekmingai isaukstinama, sudievinama... turbut dar niekad zmogaus poziuris i grozi nebuvo taip stipriai iskreiptas ir susiaurintas... taip kaip ten pasielgt pilnai gali sutrikusio poziurio paauglys iskankintas frustracijos ir negebejimo susitaikyt su tikrove... :/



toks kerstas del to, kad vyras apie ja rezia sparna? kazkaip, netikiu... kazkaip labiau tikiu, jog tai suva kuris perdaug erzintas, bet neismokytas nusipelnyt, surast ir gaut ko jam norisi...



siaip, kazka sokiruoja ta fraze - "Chirurgai nesiryžta prognozuoti, ar jiems pavyks išgelbėti pacientės grožį?". kazkaip... nezinau net kodel :/ pavirsutiniskai skamba :/


As neatmetu ir moters kersto... Paziurek i kai kuriu komentatoriu komentarus tame paciame delfyje...jos pateisina ir netgi isaukstina (!!!) uzpuoliko elgesi...Manau kad ir pacios butu visai nieko pries atkartoti ta "zygdarbi" tik biski stabdo baime ikliuti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Menininkė rašė:

Tiesiog manau, kad komentatoriai (kokiais vardais besivadintų) yra pavydūs, pikti, nelaimingi žmogėnai, kuriems nesiseka gyvenime. Būtent dėl jų paties pykčio nesiseka. Bet paprastai neskaitau, gal vieną du pirmus. Bet to pakanka.

O dėl temos.. Tai kas nutiko yra itin žiauru. Kas kaltas gal net ne pagrindinė tema. Tiesiog įvyko. Žiauru. Klausimas kitur- kaip to išvengti? Neiti į pasimatymus? Na, aš sakykim, kad neinu, tik ar tai išeitis?


Baisiausia kad komentatoriai nera kazkokie mistiniai sutverimai gyvenantys internete... Jie yra tarp musu...Jie musu visuomenes dalis... Tai musu protinga virsininke tai musu stropus pavaldinys tai mandagi kaimyne tai musu linksmas sunenas... Baisu pagalvojus kokios supuvusios siu zmoniu mintys ir vidus...
Kaip isvengti? Gydyti visuomene... Kad ji SMERKTU o ne SKATINTU panasu elgesi, kad ji nebutu akla ir kurti svetimam skausmui...
Kad ir si istorija - kazkas mate ta paaugli net mate kad ji sypsojosi nusikaltimo metu...ir NIEKAS jo nesustabde nepagavo nesulaike... NIEKAS nepadejo skausmo apimtai aukai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
waterlilly rašė:
Na kai kurie vyrai žinok labai patenkinti,kai moterys dėl jų pešasi...vat koks aš vyras...nori mane gauti tai pakovok...

Man šitoje situacijoje kalčiausias yra vyras...kuris nori vienu užpakaliu du tris ar keturis suoliukus užsėsti...


Paauglysteje tai gal dar ir normalu...
bet suauges vyras turi apsispresti kokios moters jam reikia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Kol kas nieko neaišku, kas ir kodėl taip pasielgė, todėl konkrečiai apie tą atvejį nelabai ir galima kalbėti (tik tiek, kad tai yra tikrai labai žiaurus poelgis, ir gaila, kad mūsų teisinėje sistemoje už tą poelgį atitinkamai nubausta nebus - pvz., užpuolikas bus (gal) nubaustas už kūno sužalojimą, o užsakovė (-as) liks laisvėje). Kalbant bendrai - žmonės kažkokie atbukę, nutolę nuo realaus gyvenimo, nesuvokia priežasčių ir pasekmių dėsnių, ir šalia pridėjus žiaurumą (o agresijos visuose yra), gauname tiesiog pavojingus ir nesustabdomus žmones. Tokius, kurie padeginėja žmones, siundo prievartautojus, mėto ir pjausto šunis ir t. t.

Kalbant apie situacijas, kai yra esą pora ir trečiasis asmuo, tai mane visada šiurpino, kad kalčiausias dažniausiai laikomas trečiasis asmuo (net forume buvo diskusija su pykčiais ant tų "trečiųjų", nors niekada neaišku, kur ir kas yra pašalinis). Nežinau, kodėl... manau, kad žmonės tiesiog nesuvokia, kad žmonės yra laisvi, apskritai neturi kažkokios pamatinės pagarbos artimiesiems ir kitiems. Todėl ir atsiranda būtybių, kurios mano, kad vyras yra nuosavybė, kurią reikia ginti bet kokia kaina (arba vyrų, kurie mano, kad moteris negali jo atstumti). O kai nėra proto, nėra kažkokio suvokimo platesnio, tai ir veikia belekaip - tikriausiai iš kokių serialų ar filmų prisižiūrėjus. Arba gal, pamačiusi (-ęs) reportažą apie nudegintą kunigą, nusikaltėlis pagalvojo "o, geras, ir man čia reikia taip pamokyti".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Menininkė rašė:

Tina, pateisini nusikaltimą padariusį?




Ne, aš nepateisinu nusikaltimo padariusio. Nes jei tavo vyras yra linkęs trainiotis su kitomis, tai jei tu jį atmuši nuo vienos, tai jis vistiek eis pas kitą. Visų juk tu "neapiplikysi" . Tai kam gadinti gyvenimą sau ir dar kitam. Tegu jis eina, kur tik nori, nes po kokio pusmečio jis vėl "šviežienos " ieškos . Nes jei jam "niežti" tai jis visada ras, kur "pasikasyti". Tai jau geriau yra išlaikyti savo orumą ir pasiųsti jį velniop, vietoj to, kad kažką tai "apiplikyti". Bet vis dėlto aš nepateisinu ir aukos. Juk kur du - trečiam vietos jau nėra, tai kam reikia lįsti ten , kur nereikia. Tai va, bet čia tik mano nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai