Santrauka: ispudziai, vertinimai, atsiliepimai
Tema sukurta: 2008.04.16 15:24
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.04.16 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudnosakutes
liudnosakutes
Pradedantysis
Man labai patinka Paulo Coelho knygos. Kokie jusu siu kuriniu vertinimai? Ar pritariate autoriaus mintims ir idejoms?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Esu skaičius vieną knygą tik. Patiko. Bet yra ir labiau man patinkančių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Kažkuri iš jo knygų - ta iš nedaugelio, kurių taip ir nepajėgiau perskaityt. Man nepatinka jo rašymo stilius, pradeda kamuoti žiovulys... Nuo to laiko visuomet aplenkiu jo knygas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Neskaičiau. Bet kuo labiau jį giria, tuo mažiau ir norisi skaityti jo knygas. Geriau jau laiko patikrinti senieji klasikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlina
Arlina
Pažengęs
is jo knygu byra smelis, visur apie dykumas, stepes raso. kuo daugiau skaitai tuo neidomiau daros.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
pritariu atsiskyreliui - pirma,.atrodo,pasidares masinis mados reikalas skaityt coelho. tai mane atstumia. antra, knygu jo neskaiciau,bet skaiciau kelis jo trumpus rasinius,kuriuos l.rytas spausdinu kazkokia proga. jei jo ir knygos tokios - dziaugiuosi,kad neskaiciau. primygtinai brukamos krikscioniskos dorybes mane velgi atstumia. ir trecia, kazkodel turiu itarima,kad Coelho man itartinai panasus i sent egziuperi su svo princu. bet,kadangi neskaiciau jo,tai trecias punktas gan diskutuotinas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Skaičiau tik vieną šio autoriaus knygą - atrodo, Portobelo ragana vadinas. Jei vertint 1-10 skale, duočiau 7-8. Visai nebloga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Tie kas kritikuoja cia, tai perskaitykit Alchemika jo, kaip mat nuomone pasikeis As pats tai zaviuosi jo kuryba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Originally posted by: Belgas

Tie kas kritikuoja cia, tai perskaitykit Alchemika jo, kaip mat nuomone pasikeis As pats tai zaviuosi jo kuryba


Neįtikinai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: Belgas

Tie kas kritikuoja cia, tai perskaitykit Alchemika jo, kaip mat nuomone pasikeis As pats tai zaviuosi jo kuryba


Jau lekiu Nors ne, dar turiu A.E.Po. Tai jį ir paskaitinėsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Originally posted by: Belgas

Tie kas kritikuoja cia, tai perskaitykit Alchemika jo, kaip mat nuomone pasikeis As pats tai zaviuosi jo kuryba


nebaigiau skaityt, net neįpusėjau turbūt, nes kaip anti minėjo: "nepatinka jo rašymo stilius, pradeda kamuoti žiovulys". o kadangi tikrai tampa mados reikalu "visi skaitykim Coelho", tai ir nesinori..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
Girdejau posaki - kad Alchemikas yra blondiniu biblija...

Siaip skaiciau kelias jo knygas, todel neturiu vienareiksmiskos nuomones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
kaip juokingai skamba-mados reikalas...

tai dabar jau skirstysimes i "madingus", ir madai atsispyrusius "isrinktuosius"?..

kodel negalima tureti Savo nuomones? ir ne siaip nuomones, o Nuomones, kai jau sUSIDURI pats su tam tikru dalyku?..


sneket, kad krevetes neskanios vien ju neragavus man atrodo lygiai taip pat kvaila.

pati Coelho skaiciau. Alchemikas, kaip pirmoji mano skaitytoji knyga, stipriai suzavejo. kitos - silpniau, bet irgi kazkuo zavios. beje, nematau, akd krikscionybe butu brukama. tiesiog yra pasakojama apie krikscioniskus zmones, o ikyrios didaktikos visai nera. nebent kiekvienas sakinys, kuriame pavartotas zodis "dievas", kelia siurpa...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
nu ką aš žinau, alchemiką skaitė tokie žmonės (iš mano pažįstamų), kurie realiai nė vienos knygos per gyvenimą neperskaitė ir dedasi ale skaitovais didžiaisiais. o aš neslepiu - neskaitau aš tų knygų, nes neturiu laiko joms.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
Tai kad ALCHEMIKAS jau tokia ir knyga... pernalyg daug neisbaigtu ideju ir kiekvienam suteikianti proga viska suprasti savaip, todel kai kurie ir dedasi tikrais zinovais

nors... viena fraze buvo nebloga: zmogus mokantis gyventi kitus, dazniausiai to nemoka pats - na kazkaip panasiai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
neisbaigtos idejos?.. o ko tau reikia - konkreciu formuliu ir taisykliu? kiekvienas zmogus skirtingas, tad ir prisitaiko sau atitinkamus zodzius pagal savo gyvensenos modeli.

o tai, kad keli dedasi zinovais perskaite "alchemika", tiesiog parodo juos pacius, o ne knyga! visokiausiu "zinovu" ir kitokiu dalyku skaiciusiu/neskaiciusiu galiu suskaiciuoti balazin kiek.

lygiai taip pat gliciai skamba intelektualiu "zinovu" pasakymai, kad sita ar ana knyga yra prasta, nes ja skaito tas ir anas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sfinkse
Sfinkse
Pažengęs
Siaip gal ir nieko kai paskaitai viena arba dvi knygas, taciau jeigu perskaitai daugiau, supranti, kad visur esme ta ptai tik parasyta kitaip, gyvenimo prasmes, esmes ir kitokie ieskojimai, neradimai ir t.t. Taciau turbut tai ir yra menas pasakyti beveik ta pati tik kitais zodziais ir, kad niekas is karto to nesuprastu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Originally posted by: Belgas

Tie kas kritikuoja cia, tai perskaitykit Alchemika jo, kaip mat nuomone pasikeis As pats tai zaviuosi jo kuryba


Siaubingai nuobodi knyga. Ir jei tai geriausia, ką jis sukūrė, tuomet... :]]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Šiaip ar taip kiekvienam savo Knyga turi lipti žmogui Jo charakteriui, išgyvenimams. Tad negalima vienareikšmiškai teigti, kad kažkokia knyga yra bloga. Tiesiog ji ne mums.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
nusprendziau,kad tiesiog is principo man ji reikia bent kiek paskaityt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai