Tema sukurta: 2009.07.01 10:15
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.07.01 10:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
as su vaikiniu prie keliais dieniais issiskirau.. paaiskeja, kad jau po pirmo pykcio supratau kad as jam netinku, bet vistiek su manim buwo leido kenteti. tik tai uzsiteise 3 menesiai. as ir taip kentejau, o jis tik db suprato, kad as neesu tas zmogus.. patarkite, kaip man istverti prie jo esantis darbe, nes mes esame bendradarbei ir tenka db dirbti 5 dienas per savaite.. patarkite kaip buti tvirtai? ar imanoma koki zmogu priimti kaip drauga, nes ji pareiskia kad nori buti draugais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tu gal visai savo galvos neturi? Leido kentėti... Tai ko tu pati sau leidai kentėti? Reikėjo palikt ir būtų rami galva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alys
Alys
Pradedantysis
Elkis kolegiskai su savo ex, o draugais buti absurdas ir susirask toki vaikina kuris tave vertins labiau nei sis paskutinis ir supras kad tu jam kazka reiski ir esi svarbi jo gyvenime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vopras
Vopras
Naujokas
viskas imanoma! dirbi ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OMG
OMG
Pradedantysis
kokie dar gali but draugai.... jis tau rodys, pasakoks apie sawo naujas panas, o tu sedesi ir zliumbsi... mesk ji is galwos, bendrauk tik darbo reikalais ir tiek. o geriausias waistas nuo sudauzytos sirdes - nauja meile zinoma ne tas tau dabar galwoj, bet patikek kai sutiksi kita vaikina, dings visas sielvartas del ex
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
mylimuke, tiesiog as jam kydavau kad man blogai bet jis vistiek nesakydavo kad jam paciam blogai. jis vis tikejosi kad kazkas bus.. pat kalta truputi, kad per daug tikejau,kad taip grazu kaip yra.. kaip sakoma pradzia buwo grazi o veliau baigiasi blogai.. man si draugyste yra didele klaida, kurios is vis neturejo but..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
tvirta būsi, jei suvoksi realybę, priimsi esamą situaciją be jokių pasvajojimų "o gal dar?", be jokių tikėjimų stebuklu, be jokių vilčių, kai nuteiksi save, kad tas žmogus tave skaudino ir kad geriausia išeitis buvo išsiskirti..nustok verkti ir galvoti apie malonias akimirkas kartu, pyk ant jo, prisimink viską, kas buvo negerai santykiuose, prisimink patį išsiskyrimą ir kiekvieną jo žodį..darbe bendrauk tik tiek, kiek neišvengiama, pasakyk, kad draugais būti per sunku, apsieis ir be draugystės..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
alys: bet suprask ta kad mes vaziuosime i komandiruote, del jo varau.. o ten nieko nepazinosiu ir bus keli mano bendradarbei .. ten kur varome, ten is ten jis atvare, jis viska sake, kad viska atrodysi ir su manim bus. nepaliksi vienos..kaip db man is buti toje komandiruoteje? tai vakar teko jau darbe su juo buti, is pirmo lengva tiesiog dirbi ir viskas, bet vistiek viduje blogai.. kaip matai kaip yra dar viena mergina su kuriA IRGI BENDRAVO JIS, ir matau kad jis mazdaug kabina, per daug skaudu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
uzmirstuole rašė:

mylimuke, tiesiog as jam kydavau kad man blogai bet jis vistiek nesakydavo kad jam paciam blogai. jis vis tikejosi kad kazkas bus.. pat kalta truputi, kad per daug tikejau,kad taip grazu kaip yra.. kaip sakoma pradzia buwo grazi o veliau baigiasi blogai.. man si draugyste yra didele klaida, kurios is vis neturejo but..


negalima nieko gailėtis..kas buvo, tas buvo..nei laiką atsuksi, nei ką pakeisi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
vopras as tikiu kad imanoma, bet reikia buti tvirtai. o tai norysi kad jis darbe nebutu ir tada butu gerau lengvau uzmirsciau, bet db yra kitaip..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
uzmirstuole rašė:

alys: bet suprask ta kad mes vaziuosime i komandiruote, del jo varau.. o ten nieko nepazinosiu ir bus keli mano bendradarbei .. ten kur varome, ten is ten jis atvare, jis viska sake, kad viska atrodysi ir su manim bus. nepaliksi vienos..kaip db man is buti toje komandiruoteje? tai vakar teko jau darbe su juo buti, is pirmo lengva tiesiog dirbi ir viskas, bet vistiek viduje blogai.. kaip matai kaip yra dar viena mergina su kuriA IRGI BENDRAVO JIS, ir matau kad jis mazdaug kabina, per daug skaudu...


nieko sau..tai kam pati sunkini padėtį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
FejukuDante: bet zinok dar sunku bendraudi darbo reikalais, gal po kurio laiko galesiu.. as net jo nieko negaliu paprasyti , ar jam net i akys pasakyti...
man zinok jau trys is eiles panasiai gaunasi, tai nesinori jokio vaikino, netikiu kad taip gali buti.. kaip faina zmonems kurie turi zmogu ir yra laimingi ilga laika...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
invazija: tiesiog as ir dar taip darau.. tiesiog as su juo draugu gal galesiu but negreitai, ar net nenoreciau apskritai toki drauga turiu.. tieiosg kaip bendradarbi galiu priimti ir viskas... as jam sakau kad negaliu su juo buti draugais.. nes negaliu tokio zmogaus priimti.. nebent veliau as jam atlesiu ir priimsiu kaip drauga, kuriam galesiu pasipasokoti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
uzmirstuole rašė:

FejukuDante: bet zinok dar sunku bendraudi darbo reikalais, gal po kurio laiko galesiu.. as net jo nieko negaliu paprasyti , ar jam net i akys pasakyti...

man zinok jau trys is eiles panasiai gaunasi, tai nesinori jokio vaikino, netikiu kad taip gali buti.. kaip faina zmonems kurie turi zmogu ir yra laimingi ilga laika...


kiekvienam tavo komentare matau vien neteisingą elgesį..
žiūrėk, tau tik dvidešimt, o jau trys iš eilės taip gavosi..ir laimę tu sieji tik su kitu žmogumi..toks jausmas, kad vaikinas patinka ir puoli į draugystę naiviai tikėdama, kad čia tas, o paskui ir nudegi..kai išmoksi būti laiminga viena, kai rasi, kaip save realizuoti, kai santykiai nebus esminis laimingo gyvenimo rodiklis, kai kitaip vertinsi save ir kitus, kai kitaip suvoksi santykius, tai gyventi bus žymiai lengviau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
invazija: tieiosg jis pats tai pat sake, kad gallysi kad apskritai pradejo su anim.. reikejo po pirmo pykcio issiskirti.. tiesiog jis norejo pakabinti ir gauti ir viskas... po to viskas baigesi... tiesiog per daug suteikia vilciu man , nors mate kad as per daug iklimpau tuose santykuose... jis del musu santykiu per daug nesitenkia.. matesi , kad as neesu tas zmogus, as kvaile vis tikejausi, kad kazkas pasikeisi.. vis sakau, kad begi nuo santykiu.. pati didele klaida padarau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
invazija: tiesiog kaip pradejome draugauti, negalvojau kad taip iseisi, kad issiskirsime pries komandiruote.. tiesiog buw kvaila kuri del zmogaus viska galiu padaryti.. tiesiog norejau su juo buti.. dar jis pakalbejo, kad as varyciau.. noreciau kad butu kitaip , bet jau kitaip nebus.. reikia kaip nors istverti, ir meginti toliau gyventi, kaip nors istverti kad jis salia yra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
uzmirstuole rašė:

invazija: tiesiog as ir dar taip darau.. tiesiog as su juo draugu gal galesiu but negreitai, ar net nenoreciau apskritai toki drauga turiu.. tieiosg kaip bendradarbi galiu priimti ir viskas... as jam sakau kad negaliu su juo buti draugais.. nes negaliu tokio zmogaus priimti.. nebent veliau as jam atlesiu ir priimsiu kaip drauga, kuriam galesiu pasipasokoti...


na tai ir viskas..stenkis negadinti darbinių reikalų dėl asmeniškumų, o jis ir nelįs su draugystėm, jei aiškiai nurodei, kad to nenori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
uzmirstuole rašė:

invazija: tieiosg jis pats tai pat sake, kad gallysi kad apskritai pradejo su anim.. reikejo po pirmo pykcio issiskirti.. tiesiog jis norejo pakabinti ir gauti ir viskas... po to viskas baigesi... tiesiog per daug suteikia vilciu man , nors mate kad as per daug iklimpau tuose santykuose... jis del musu santykiu per daug nesitenkia.. matesi , kad as neesu tas zmogus, as kvaile vis tikejausi, kad kazkas pasikeisi.. vis sakau, kad begi nuo santykiu.. pati didele klaida padarau...


ufff..na ir vyrukas..gavai pamoką, kad jei viskas akivaizdu, nėra ko tikėtis stebuklų..sakyčiau, kad abu kalti šioje situacijoje, bet nuo to niekas nepasikeis..gali tik ateityje nebekartoti klaidos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
invazija, tiu tiesa sakai, per daug naivi esu.. tieiosg sutinku zmogu galvoju kad ilgai busu ir taip toliua.. paaiskeja kad klistu.. db pati galvoju kad reikia vienai buti, stengtis del saves.. nenoriu jau tureti vaikinio.. tiesiog gal neisivaizduodavo gyvenimo be vaikinio, man atrodydamo, kad vaikinio reikia.. tieisog man rekia ismokti pabuti vienai,,, pradeti kitaip ziureti gyvenima,, pradeti kaip dziaugtis gyvenimu... invazija aciu uz patarimus, tiu protingai pasakai viska...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.01 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uzmirstuole
uzmirstuole
Pradedantysis
invazija:nesigadinsiu, tiesiog noriu tureti darba, nenoriu gadinti gyvenimo del vaikinio... as pati nebenoriu pas toki zmogu grizti, pirma norejau supratau kad jis ne tas zmogus.. tikdb sunku suprasti kad jau viskas baigta, kad mes nekartu, kad manes nebus salia ir viskas... kazkaip norysi komandiruotei kad viskas butu gerai.. jis ir nelisi de draugystes, tik sake kad nori buti draugais, kaip as pati nuspresiu kad as taip noriu... bet noriu kad koman diruotei su juo butu gerai, stenguosi zmogu kaip nors priimti , kaip pazistama ar bendradarbi meginti su juo bendrauti neziureti kaip i vaikina..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai