Tema sukurta: 2008.10.20 18:18
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.10.20 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grundyboy
grundyboy
Naujokas
Atvaziuoju vasarai i Lietuva, ir imsiu pasivazineti sportine masina.

Reikia nuomones, kokia is situ pasirinktumet ir butent kodel? Nissan 350z, Audi TT arba Chrysler Crossfire, 2004-2005 metu?
Masina tik 3 menesiam pirksiu todel brangesnes nenoriu imt, kitaip imciau Lexusa arba dar ka idomesnio.

Patarkit del privalumu, trukumu, bet jei turit patirties su kokia nors is situ masinu. Siaip as jau vos ne apsisprendziau 350z imt, bet dar truputi dvejoju.

Ir forumo paneles, kokia is situ masinu galvojat yra grazesne? Kuria is ju su malonumu pasivazinetumet?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
na as is siu 3 modeliu tai rinkciausi crossfire.
bet jau tikrai kad ne audiTT.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Na 350z yra gana patikima ir gera ,bet 3.5 motoras ,o tai gan nemazos kuro sanaudos.Crossfire-irgi 3.0L ,sunku vaziuoti mieste,nes is vidaus kapotas uztoja vos ne visa vaizda.O tt nebandziau ,bet girdejau gan neblogu atsiliepimu.O as tau pasiulyciau dar pagalvoti ,nes vasara dar tik uz 8 menesiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Gletum nusipirkti koki subaru wrx gal net sti ar mitsubishi evo ,tai is su pana smagu butu ir su draugais.Geras pravazumas,galinga,grazi,manevringa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
nissan 350z pajūry tokia viena ledinė važinėjas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grundyboy
grundyboy
Naujokas
Dekui uz greitus atsakymus. Hmm, as buvau nuejes i dealershipa pasivazineti su Crossfire...ir tikrai, kapotas gan daug uzstoja, ir parkuotis su ja tikrai ne per lengviausia...labai matomumas gale nekoks. Be to, kad ne itin patogu ja buvo vaziuoti. Turi visa laika isitempes sedet, pavargsta petys greit...ir sedynes ne kokios minkstos buvo. Todel kazkaip galvoju, kad Crossfire neimsiu.

Na, va 3.5L pas Nissana tai tikrai per daug valgo, su tuo tai sutinku...bet ka jau padarysi? Dar nebandziau su ja vaziuoti, tai reikes pabandyti kaip valdosi.

O del Audi TT. Tai zmones sako, kad maloniausia vaziuoti. Tik kad kaina 2005 metu Nissano ar Crossfire yra zymiai mazesne uz 2005 metu Audi TT. Bet Audi siaip valgys maziausiai degalu, todel gal ir apsimoketu. Galima ja su 2.0 varikliuku imt ir jokiu bedu neturetu but.

JJ, atrodo, jog turi patirties su sportinem masinom. Gal zinai, kiek apytiksliai kainuoja draudimas Lietuvoje, na pvz imant 350z?. 2 metu stazas yra, bet 25 nera. Be avariju.
Nebuvau 3 metus Lietuvoj, todel su kainom nelabai susipazines.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grundyboy
grundyboy
Naujokas
Na ir man Nissan 350z graziausia atrodo.

O del Subaru WRX, na, visai geras dalykas, bet deja ne mano skonio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oziris
Oziris
Patyręs
grundyboy rašė:

Dekui uz greitus atsakymus. Hmm, as buvau nuejes i dealershipa pasivazineti su Crossfire...ir tikrai, kapotas gan daug uzstoja, ir parkuotis su ja tikrai ne per lengviausia...labai matomumas gale nekoks. Be to, kad ne itin patogu ja buvo vaziuoti. Turi visa laika isitempes sedet, pavargsta petys greit...ir sedynes ne kokios minkstos buvo. Todel kazkaip galvoju, kad Crossfire neimsiu.



Na, va 3.5L pas Nissana tai tikrai per daug valgo, su tuo tai sutinku...bet ka jau padarysi? Dar nebandziau su ja vaziuoti, tai reikes pabandyti kaip valdosi.



O del Audi TT. Tai zmones sako, kad maloniausia vaziuoti. Tik kad kaina 2005 metu Nissano ar Crossfire yra zymiai mazesne uz 2005 metu Audi TT. Bet Audi siaip valgys maziausiai degalu, todel gal ir apsimoketu. Galima ja su 2.0 varikliuku imt ir jokiu bedu neturetu but.



JJ, atrodo, jog turi patirties su sportinem masinom. Gal zinai, kiek apytiksliai kainuoja draudimas Lietuvoje, na pvz imant 350z?. 2 metu stazas yra, bet 25 nera. Be avariju.

Nebuvau 3 metus Lietuvoj, todel su kainom nelabai susipazines.



Tai bambukas esi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MINDE208
MINDE208
Pradedantysis
grundyboy rašė:

Atvaziuoju vasarai i Lietuva, ir imsiu pasivazineti sportine masina.



Reikia nuomones, kokia is situ pasirinktumet ir butent kodel? Nissan 350z, Audi TT arba Chrysler Crossfire, 2004-2005 metu?

Masina tik 3 menesiam pirksiu todel brangesnes nenoriu imt, kitaip imciau Lexusa arba dar ka idomesnio.



Patarkit del privalumu, trukumu, bet jei turit patirties su kokia nors is situ masinu. Siaip as jau vos ne apsisprendziau 350z imt, bet dar truputi dvejoju.



Galvojau gal net Chrysler C300 imt, nes su sportine su draugais nepasivazinesi, tik 2 vietos, todel tik su mergina galesiu pavazineti. Bet man daug kas sako, kad C300 per gromozdiska, labai sunkiai vairuoti ir parkuotis ir t.t.



Ir forumo paneles, kokia is situ masinu galvojat yra grazesne? Kuria is ju su malonumu pasivazinetumet?


nuimk gaza pasokai auksciau bambos. tipo usdirbai milijona? tai ir grisk su kaskuo ispudingu. neusdavinek kvailu klausimu. jei jau toks kietas tai su kokia vazineji dabar givenamoi saly? jei tik vasarai nori kasko ispudingo. nu zodziu nemalk sudo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
aha idomiai atrodo: pirkti masina trims menesiams, kad su panele pasivazinetum... "tustybiu muge" zmones tokiais atvejais dazniausiai nuomojasi
o kas del masinu, is tu triju man patraukliausiai atrodo Nissanas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grundyboy
grundyboy
Naujokas
Man nesvarbu ar galvoji ar suda malu ar ne, man tik svarbu gaut atsakymus i pora klausimu ir siaip isgirst normalias nuomones. Nezadu aiskint pirkimo priezasties, nes tai tik mano reikalas.

Vienu zodziu, jei nuomones neturi ar negali atsakyti i mano klausimus, tai geriau nieko ir nerasyk. Ir kas per durnas klausimas? Jeigu ko nezinau, tai ir klausiu.

PowerPuffGirl...dekui, dauguma sako, kad Nissanas patrauklesnis, as irgi taip manau. Nomuotis nenoriu, nes man ji dar bus paskui trumpam reikalinga cia. O su panele ir be masinos galima pasivazinet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 08:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
man dar patinka mazda rx8 labai patogi, galios uztektinai ir vairuoti labai malonu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 15:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


grundyboy
grundyboy
Naujokas
Ziurejau ir rx8, bet ne labai patinka, kaip ji atrodo, ypac uzpakalis... Nepatinka per daug apvalios ar isgaubtos formos, na net kaip pvz pas porsche.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
o jau nissanas 350z ir crossfire tai neapvalus nu crysleris tai dar dar, o nissanas isvis apvalus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
TT irgi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Kodel iskart zmogu smerkiat uz tai ,kad nori masina pirkt.Nu ir gerai ,kad milijona turi ir nori masina trumpam laikui pirkti.Gi ne jusu reikalas, jis tik nuomones jusu paklaust norejo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
O del draudimo (kasko) tai kekvienam kaina kitokia.Sitam linke galesi pasiziureti. http://www.manodraudimas.lt/dr...6dfWuJYCFRmlugodGy7gKA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oziris
Oziris
Patyręs
As manau, jei neturi bent penkiu metu stazo, turetu nedraust draudimas visai... Paskui tokie ir uzmusa zmones... Nusipirk masina pries kazka pasirodyt yra labai zema...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Tai jei as turiu 4 metu staza tai manes negali drausti ? O del auto pirkimo pasyrodymui as visiskai sutinku.O ypac kaip tai bando parodyti lekimu per miesta 150km\h.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.21 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
cia vobsche nesulyginamos masinos, nebent gal nuomos kaina, bet ne charakteristikomis. 350Z vienareiksmiskai padarytu visas ir dar duag nepaminetu per visus galus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai