Tema sukurta: 2010.06.30 22:17
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2010.06.30 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
Sveiki,

gal prieš pusę metų palikau savo vaikiną. Išdraugavom virš metų. Priežastys? Mane pradėjo nervinti kai kurios jo būdo sąvybės, atsirado rutina, spaudė mokslai, jis manęs nebetraukė.. Žodžiu viskas susidėjo i viena.. ;/ ir as pasirinkau lengviausią išeitį - pabėgti. Atrodo keista, kad buvo taip lengva nutraukti tiek ilgai trukusią draugystę. Tačiau pastarosiomis dienomis pradėjau apie ji galvoti vos ne kiekvieną minutę, nebesuprantu kas man darosi. Atrodo taip pasiilgau jo juoko, tiesiog buvimo šalia. :( Kaip manot ar verta bandyt atnaujinti santykius? O gal tai tik žiauuuuuriai apėmusi nostalgija?? Tiesa, rugsėjo mėnesį išvažiuoju studijuoti visai į kitą miestą ir bijau, kad tai butų per sunkus išbandymas santykiams.

Labai busiu dėkinga uz visas Jūsų mintis ir patarimus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
VasarosKvapas rašė:

Sveiki,

gal prieš pusę metų palikau savo vaikiną. Išdraugavom virš metų. Priežastys? Mane pradėjo nervinti kai kurios jo būdo sąvybės, atsirado rutina, spaudė mokslai, jis manęs nebetraukė.. Žodžiu viskas susidėjo i viena.. ;/ ir as pasirinkau lengviausią išeitį - pabėgti. Atrodo keista, kad buvo taip lengva nutraukti tiek ilgai trukusią draugystę. Tačiau pastarosiomis dienomis pradėjau apie ji galvoti vos ne kiekvieną minutę, nebesuprantu kas man darosi. Atrodo taip pasiilgau jo juoko, tiesiog buvimo šalia. :( Kaip manot ar verta bandyt atnaujinti santykius? O gal tai tik žiauuuuuriai apėmusi nostalgija?? Tiesa, rugsėjo mėnesį išvažiuoju studijuoti visai į kitą miestą ir bijau, kad tai butų per sunkus išbandymas santykiams.

Labai busiu dėkinga uz visas Jūsų mintis ir patarimus :)


Dabar skaityk paryškintas vietas dar ir dar ir dar ir dar kartą, kol tau pagaliau daeis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
žmogau, esu susipainiojusi visai. Kai kurios budo savybės tai kaip neryžtingumas, trūkumas iniciatyvos kai kuriais atvejais... nesakau, kad palikau tik dėl jų. O jeigu aš padariau klaidą palikdama jį? Gal tada net tas atstumas nebūtų kliūtis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
VasarosKvapas rašė:

žmogau, esu susipainiojusi visai. Kai kurios budo savybės tai kaip neryžtingumas, trūkumas iniciatyvos kai kuriais atvejais... nesakau, kad palikau tik dėl jų. O jeigu aš padariau klaidą palikdama jį? Gal tada net tas atstumas nebūtų kliūtis?


O gal o gal o gal...
Laikas gyventi toliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
o jis per tą pusę metų kitos panelės nesusirado?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
vaziuok mokytis. Gal ten smegenu ikres, gal truputi subresi. Nevargink vaikino savo neaiskios egzistencijos priezastimi. Nesityciok is zmoniu, tai gali atsigrezt pries tave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Rudenį susirasi draugą kitam mieste ir pamirši tą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
vaidilute77 rašė:

o jis per tą pusę metų kitos panelės nesusirado?


manau, kad ne. O aš per ta laiką irgi neturėjau jokių santykių. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
Monarchas rašė:

vaziuok mokytis. Gal ten smegenu ikres, gal truputi subresi. Nevargink vaikino savo neaiskios egzistencijos priezastimi. Nesityciok is zmoniu, tai gali atsigrezt pries tave.


nemanau, kad išsiskyrimą galima pavadinti tyčiojimusi. Tiesiog kam kankinti tą žmogų ir tuo pačiu save, jeigu matai, kad viskas tik blogėja...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Nepadarei klaidos ir lik rami. Žmogus ne žaislas, kad jį tampytum pirmyn-atgal, kol susivoksi savyje. Kai sutiksi iš tiesų TĄ žmogų - abejonių tau nekils, o kol kas tu, matyt, patiri labiau meilės ilgesį negu trauką būtent tam vaikinui. Galbūt, tau norisi, kad būtų kam tavęs laukti, kai išvyksi į kitą miestą.

Didelių permainų slenkstyje geriau jau nesidairyk atgal. Ar gali būti tikra, kad kitame mieste naujų įspūdžių lavina neužgoš vėl tavo jausmų? Patikėk, studijų pradžia - labai neramus, labai didelių permainų metas, ir dažnai - naujų susižavėjimų metas, nes akiratyje atsiras labai daug naujų žmonių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
IFP rašė:

Nepadarei klaidos ir lik rami. Žmogus ne žaislas, kad jį tampytum pirmyn-atgal, kol susivoksi savyje. Kai sutiksi iš tiesų TĄ žmogų - abejonių tau nekils, o kol kas tu, matyt, patiri labiau meilės ilgesį negu trauką būtent tam vaikinui. Galbūt, tau norisi, kad būtų kam tavęs laukti, kai išvyksi į kitą miestą.



Didelių permainų slenkstyje geriau jau nesidairyk atgal. Ar gali būti tikra, kad kitame mieste naujų įspūdžių lavina neužgoš vėl tavo jausmų? Patikėk, studijų pradžia - labai neramus, labai didelių permainų metas, ir dažnai - naujų susižavėjimų metas, nes akiratyje atsiras labai daug naujų žmonių.


Gal ir tiesą sakai. Gal tikrai tai tik gražių prisiminimų ilgesys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
is kur tokiu Kvailu mergu, su savo juokingom "bedom" imas jus man paaiskinkit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Atrodytu 19 metu, Jolki palki, proto siek tiek turet laikas butu, o dar vis svaigsta apie "miaaaailias" siaileas.. Saantykius jai mat atnaujint reik..
Pamanyk O tai tragedija atrado. Vistiek sakei isvaziuosi mokintis kur tai, tad geriau moraliskai prisiruosk zubrint visoki velnia kuris su specialybe nesusijes, jei universitete mokysies.
O ne svaigt cia kazka atsisedus apie kazkokius ala tai sentimentus.
Ir dar lyg to nebutu gana..

PATI, pabego nuo vaikino. Del chren znajet del ko.( aiski priezastis nenurodyta, o tai kad viskas susidejo i kruva, labai jau neaiski savoka). O ir seip.. Lyg as nezinociau tos ju paaugliskos "meiles". Kas menesi su kitu. O kai kurie net ir kas savaite. Ir poto vis is naujo miaaile prisiekineja kad pats paciausias/ia esi, siuntineja buckius, klausineja po 50kartu i diena "ka veiki?" ... Na aisku cia istempe metus, tai jau sis tas.. Bet vistiek, nieko reiksmingo.
Poto matomai, eidama per miesta pamate kartu einancius paauglius, ir smegeneles eme spausti Libido, o ir seip oras geras, namie sedet niekam nesinori, ir kadangi nesugebejo, ar tai nenorejo vargintis ir kito ieskot, nusprende kad reik tam zmogui vel arabu pripust, kad turetu su kuo atsiprasant tryntis po miesta per dienas pakol vasara baigsis.
Ir dabar baidosi, kad paskui isvaziuos "mokytis", ir poto ju ta miaile ( kadangi siais laikais tarp trynimosi kartu, ir "miaaaailies seiletos", daugelis skirtumo JOKIO NEMATO), isirs ir jin vel liks durnes vietoj, ir vel be NIEKO.

Ir vis mat tai yra supraskit -"SANTYKIAI"
.. Can anyone apretiate the Irony?
Velnias gerai kad man su tom Moterom tokiu problemu neiskyla
Netureciau kantrybes sitokiom dilemom galva sau kvarsint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
gal tau ir atrodo, kad čia kvaila, nereikšminga. Tačiau man tai labai svarbu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
velniukas666 rašė:

Atrodytu 19 metu, Jolki palki, proto siek tiek turet laikas butu, o dar vis svaigsta apie "miaaaailias" siaileas.. Saantykius jai mat atnaujint reik..

Pamanyk O tai tragedija atrado. Vistiek sakei isvaziuosi mokintis kur tai, tad geriau moraliskai prisiruosk zubrint visoki velnia kuris su specialybe nesusijes, jei universitete mokysies.

O ne svaigt cia kazka atsisedus apie kazkokius ala tai sentimentus.

Ir dar lyg to nebutu gana..



PATI, pabego nuo vaikino. Del chren znajet del ko.( aiski priezastis nenurodyta, o tai kad viskas susidejo i kruva, labai jau neaiski savoka).

Poto matomai, eidama per miesta pamate kartu einancius paauglius, ir smegeneles eme spausti Libido, o ir seip oras geras, namie sedet niekam nesinori, ir kadangi nesugebejo, ar tai nenorejo vargintis ir kito ieskot, nusprende kad reik tam zmogui vel arabu pripust, kad turetu su kuo atsiprasant tryntis po miesta per dienas pakol vasara baigsis.

Ir dabar baidosi, kad paskui isvaziuos "mokytis", ir poto ju ta miaile ( kadangi siais laikais tarp trynimosi kartu, ir "miaaaailies seiletos", daugelis skirtumo JOKIO NEMATO), isirs ir jin vel liks durnes vietoj, ir vel be NIEKO.



Ir vis mat tai yra supraskit -"SANTYKIAI"

.. Can anyone apretiate the Irony?


Klysti. Tai tikrai nėra kažkokių meilių seilių įtaka (?), ir draugų turiu, ir veikt aš turiu ką. Matau labai paviršutiniškai žiūri į mano situaciją ir šiaip matyti kažkoks neaiškus pyktis tavo žinutėje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kažkaip forume labai daug triznių padavė, pačios nežino ko nori, viskas ką jos daro tai yra tik stradalinimas... Ir kam tokia mergina gali būt įdomi, jeigu ji vienadienė, atsikels vieną rytą, "susidės viskas į krūvą" ir paliks bachūrą, o paskui po metų ar kitą vasarą, "pakils noras" ir vėl pasaka be galo..

Gal tu negadink tam vaikinui nuotaikos, eik paveiksi ką nors kito.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
paprastai tokias ir kabina , svelnutes , grazutes, ... kvailutes ...

Nothin personally.. Tik susidarau nuomone beziuredamas i niolikiniu draugystes ...

nori patarimo gero : NEBUK CIA . Tikrai. Tokios problemos cia nesprendziamos. Jos pavyzdziui man yra niekas; buve nebuve. Ir ju yra tukstanciai.

VA jei butu, kad be jo nei dienos neistvertum , tai matyt kazkas butu idomaus O dabar , dziaukis, kad jis taves nemusa. Siais laikais tai didele vertybe.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VasarosKvapas
VasarosKvapas
Naujokas
jei jau apie kabinimus tai taip sakant aš jį ir "nukabinau" ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
nesupratau kas cia ko verta ir neverta ... Ar verta isvaziuoti studijuoti? Ar verta atnaujinti draugyste?
Verta ijungti salta prota ir rupintis savimi pirmiausia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.30 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Matomai yra vistik meile seile, ir taip uzspaude smegenus, kad daugiau apie nieka neina padoriai galvot, turint galvoje kad jau net visiskai nepazystamu zmoniu atejai cia patarimo klaust.
O giliau cia ner ka ziuret.
Standartine, ir beje viena is keliu paciu banaliausiu situaciju- Du paaugliai isimyli, poto vienas kita uzknisa, pabega "suprask - "issiskiria".. velnias.. Vos ne kaip vedybos ", ir po puses metu, del priezasciu, zr. virsuj, vienas sumasto gryzt pas kita.
Veikt matyt turi ka, ir draugu gal turi, bet su jais ne itin linksma, ir laika maloniau leist su porininku kuri pati dar ir pavarei.
O zmogu anot froido valdo daugiausiai libido.

Ech.. Vat kad del kitu dalyku zmones sitaip imtu i galva, kaip kad "kaip cia pora susiradus", tai but gerai. O ir seip i visa tai reiktu zvelgti zymei paprasciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai