Tema sukurta: 2016.07.29 21:53
1 2 Toliau Paskutinis
2016.07.29 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
RoKo rašė:

Sveiki.



Turiu draugę - beveik 2 metai kartu. Meilė yra, prisirišimas yra, kaip ir viskas gerai. Tačiau tokia jau ta bėda, kad pradėjus kalbėtis apie tolimesnį gyvenimą, pradeda lysti visokie kabliukai, kurie man nepatinka. Kad ji yra nekalta ir nori tokia būti iki vestuvių, tai man seniai nepatinka, bet nežinau kaip jau atsitiko, kad susitaikiau su tuo - nors ir norisi, bet kenčiu, per kitas neinu, savim bandau pasitenkinti - kad ir kaip keistai tai skambėtų - su merga, bet vistiek į ranką varo. Oralinis - tiek man, tiek jai - problemų kaip ir nėra. Bet toliau - nė pro kur. Kadangi negyvename kartu, tai būdavo, kad susitikę namuose užsiimdavome oraliniu, bet ne daugiau. Tačiau kuo toliau, tuo labiau matau, kad jai tai darosi kaip pareiga - kol aš nepaprašau, tol nieko ir nebūna... Kaip ir nesuderinami seksualiniai norai, kas man labai nepatinka. O jei susituokus (apie santuoką ji kalba nenoriai, sako, kad karjera svarbiau, be 30 neplanuoja tuoktis) manęs tas netenkins? Nesinori švaistyti savo auksinių metų vėjais...





Ji mylinti, besirūpinanti ir šiaip, viskas yra puiku, bet ta viena detalė man kirbina smegenis ir ėda mane po biškį - ar keisti seksą į meilę? Galva sako, kad rinkčiausi meilę, o galvutę - kad galvočiau į priekį... Gerai, jei ji paskui irgi norės taip pat dažnai kaip aš. Bet jei ne?



Ieškau patarimo, nes laukti ir švasityti kokių 7 metų, kol galėsiu "įmerkti" nesinori, tuo labiau, kad tai gali būti tik iš pareigos, kaip ir dabar..

Patarimas paprastas kuo cia laukti susirask kita ir su ja tuos 7 metus prabuk paskui galesi skirtis ir su ta savo senaja pirmaja meile zanytis jei ji nebus apsizenyjiusi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tu ne šv. Juozapas, o ji ne šv. Marija.
Atsakymas: esate abu nusivalkioję ir nereikia čia papūtusiems keteras vaikščioti. Neįsivaizduokite, kad esate kažkokie ypatingi!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozarita
Rozarita
Pradedantysis
Manau turi gerbti merginą bei jos norus jeigu mergina puiki,tad,kodėl gi nepalaukus . Juk geriau išlaukt ir turėt gerą gyvenimą negu bėgti prie bet ko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tiek vienas, tiek kitas yra bet kas vienas kitam, o įsivaizduoja kažką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Rozarita rašė:

Manau turi gerbti merginą bei jos norus jeigu mergina puiki,tad,kodėl gi nepalaukus . Juk geriau išlaukt ir turėt gerą gyvenimą negu bėgti prie bet ko
Galima palaukti , gal puikesniu pasirodys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.29 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Einu geriau miegot, nepošlinsiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Vėjuota1 rašė:

Einu geriau miegot, nepošlinsiu.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 07:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
RoKo rašė:

Gerai, jei ji paskui irgi norės taip pat dažnai kaip aš.


su amziumi lytinis potraukis tik mazes, islieka tik kokie nors prisirisimai. Tad tau taip daznai tikrai nebereikes, jei isvis dar reikes :D na bet kai jus realiai seimos pagausejimo neplanuojate, tai nera taip svarbu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 07:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
RoKo rašė:

Ieškau patarimo, nes laukti ir švasityti kokių 7 metų, kol galėsiu "įmerkti" nesinori, tuo labiau, kad tai gali būti tik iš pareigos, kaip ir dabar..


na tai apsiveskit ir viskas, jei jau ir mergina pati taip sako. yra vadinamosios zirkles, iki kokiu 30 to reikia labiau vyrams, po 30 - moterims.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 07:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Tiek vienas, tiek kitas yra bet kas vienas kitam, o įsivaizduoja kažką


Kaip gali buti "betkas" , jei yra meile ? Jei yra meile, vadinasi jie yra pora, tik tiek kad neapsizenije.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 07:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
arnie rašė:

Rozarita rašė:



Manau turi gerbti merginą bei jos norus jeigu mergina puiki,tad,kodėl gi nepalaukus . Juk geriau išlaukt ir turėt gerą gyvenimą negu bėgti prie bet ko
Galima palaukti , gal puikesniu pasirodys


Kai buna meile, puikesniu jau nebuna. buna neblogos, arba panasios is isvaizdos tik. o kad islaukti net 7 metus, tai cia jau biski kaip genocidas gaunasi, jei per ta laika galima sukurti seima ir daugiau/maziau laimingai gyventi. aisku kalbu apie ta pacia antra puse, su kuria yra meile. o meile yra viskas. dziaukites kad radot vienas kita, kad mylit arba nemylit ka darytumet su mano karma, kur man banas yra uzdetas viskam, seimai, megiamam darbui ir t.t. o jus greiciausiai turit laisvas rankas kazka daryti geriau. siaip su geresne karma, poruojasi visi dar nuo darzelio laiku, taip kad ziurint kokia karma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
pala, tai jai dabar 23 metai, jus jau du metus!!!! kartu ir dar neįmerkei? bėk nuo tokios, nemyli ji taves.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.30 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
arba bachurelis nemoka,bijo prisiliest
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
arnie rašė:

Vėjuota1 rašė:



Einu geriau miegot, nepošlinsiu.



Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:

Vėjuota1 rašė:



Tiek vienas, tiek kitas yra bet kas vienas kitam, o įsivaizduoja kažką




Kaip gali buti "betkas" , jei yra meile ? Jei yra meile, vadinasi jie yra pora, tik tiek kad neapsizenije.

Kurioj vietoj čia ta meilė?
Gyvena pagal zonos taisykles ir vsio.
Abejoju, kad tokie geba pamilti, mylėti. Nepavydžiu kažkam žmonos, o kažkam - vyro, kai abu prasičiulpę tiek tiesiogiai, tiek moraliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 01:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
maroon3 rašė:

pala, tai jai dabar 23 metai, jus jau du metus!!!! kartu ir dar neįmerkei? bėk nuo tokios, nemyli ji taves.

Nei ji jį myli, nei jis ją gerbia. Dienos suskaičiuotos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 08:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Kurioj vietoj čia ta meilė?

Gyvena pagal zonos taisykles ir vsio.

Abejoju, kad tokie geba pamilti, mylėti. Nepavydžiu kažkam žmonos, o kažkam - vyro, kai abu prasičiulpę tiek tiesiogiai, tiek moraliai.


tu kazkaip pastaruoju metu man blogai smegenis veiki, tai gal pati sedejai ? zmones gyvena, tiesiog bijo perdaug prisiliesti ir tiek, gal dar netikisi kad bus vyru ar zmona, ar siaip gal gerbia, nors aisku ten tie visi prasymai del oralinio tai cia labai sunku vertinti. aisku jei ten butu tiesiog kokia grazi merga, su kuria vistiek nesizenysi, tai kodel gi nepaprasius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
šiaip viskas gal ir gerai pas juos gali būt, yra gi trenktų merginų kurios save "saugo", yra žmonių kurie turi silpną seksualinį potraukį dėl hormonų ar šiaip kokių problemų, nežinau nesigilinau, bet gana dažnai pasitaikydavo internete tokių temų iš moterų kurios skundžiasi, kad netraukia seksas, nejaučia susijaudinimo, malonumo, gal čia būtent tas atvejis. pasikalbėti reikia normaliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:

Vėjuota1 rašė:



Kurioj vietoj čia ta meilė?



Gyvena pagal zonos taisykles ir vsio.



Abejoju, kad tokie geba pamilti, mylėti. Nepavydžiu kažkam žmonos, o kažkam - vyro, kai abu prasičiulpę tiek tiesiogiai, tiek moraliai.




tu kazkaip pastaruoju metu man blogai smegenis veiki, tai gal pati sedejai ? zmones gyvena, tiesiog bijo perdaug prisiliesti ir tiek, gal dar netikisi kad bus vyru ar zmona, ar siaip gal gerbia, nors aisku ten tie visi prasymai del oralinio tai cia labai sunku vertinti. aisku jei ten butu tiesiog kokia grazi merga, su kuria vistiek nesizenysi, tai kodel gi nepaprasius

Sėdėjau? Nereikia niekur sėdėti, nes tie plastmasiniai bajeriai tokie, kad tikrai dažnai suabejoju, ar čia tik ne iš zonos rašo.
Tokie tai tegul tik ženijasi abu greičiau, kad tik kitiems, normaliems žmonėms, neatitektų per klaidą.
Bijo prisiliesti? Nejuokinkite pasaulio. Tokie labiau bijo juodos katės

Kas turi akis, tas pamato. Ta pagarba labai staigiai pasimato.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.31 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
maroon3 rašė:

šiaip viskas gal ir gerai pas juos gali būt, yra gi trenktų merginų kurios save "saugo", yra žmonių kurie turi silpną seksualinį potraukį dėl hormonų ar šiaip kokių problemų, nežinau nesigilinau, bet gana dažnai pasitaikydavo internete tokių temų iš moterų kurios skundžiasi, kad netraukia seksas, nejaučia susijaudinimo, malonumo, gal čia būtent tas atvejis. pasikalbėti reikia normaliai.

Drauguži, čia yra abiems sutrenkti maumuonėliai ir ne po vieną kartą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai