Tema sukurta: 2016.05.20 22:28
1 2 Toliau Paskutinis
2016.05.20 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Sveiki kaip ir daugelis kitu iseinu as i gimnazija i I klase! Buvau siektiek susimastes, o ka man daryti del merginos? Zinau temu daug sitame forume tai pradedu pasakoti: Turiu kaimyne kuria nevienerius metus bandau PAKABINTI ! Kartais kaip sedim anr=t vieno soliuko ja apsikabinu su vienu manevru :) Kai ziuovauji o kartais ir paprastai, bet ji nieko nesako ir buna tokia pati nieko nesako man arba kai bunam parduotuveje ar mieste einame kur nors su ja as kartais eidamas ja apkabinu su viena ranka ir po keliu s. paleidziu ranka! Bet ji nieko nesako ir as nezinau ar jai siulyti DRAUGAUTI ar ne :( Nes nei karto neesu turejes merginos ir nenoriu kad ji pasakyti NE! Zinau dar per anksti bet su ja bendrauju gan artimai suprantat o ji nieko man nesako kai ja MERGINU!!!!!!!! Nu krc prasau pagalbos ka man daryti. Aciu jums labai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SauluteSaule
SauluteSaule
Pradedantysis
Pasiūlyk kurnors nueit dviese
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Jau ne vieną kartą buvome dviese, as ja ne viena karta apsikabinau ant suoliuko su ranka kai ji su tlf chatina, bet AŠ KAI VIENAS DYKUMOJE NEŽINAU KUR EITI IR KĄ DARYTI. Tiesiog nenoriu, kad ji kai kažkada pasiūlysiu draugauti atsisakytu, o as ja jau merginu apie 1.5 metus ir kaicja apsikabinu pvz. Kai kurnors ainame ji prisileidze ir nesako kad taip nedaryciau ir nieko nedaro man. Tiesiog nzn man ka db daryti!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SauluteSaule
SauluteSaule
Pradedantysis
Pasiūlyk draugaut ji turbūt sutiks, nes tavęs neatstumia kai apsikabini
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sukasi
Sukasi
Naujokas
Nutaikyk progą ir pabučiuok. Tada matysi teigiamai ar neigiamai sureaguos. Manau bandyčiau taip...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Saule noriu tau pasakyti as ziauriai DROVUS nes bijau pasakyti ir tokis klausimai mane supa jei pagalvoju kad jai pasiulyti: O kas bus jei nesutiks, ka toliau sakyticir t.t. panasiu klasimu (((((((
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Ir atsiprasau kad rasau bet dar + nelabai galvoju apie pirma bucini jei ji nenores pis pliuxa ir vsio! Kaipir sakiau esu ziauriai drovus ir nezinau ka darytijauciu bandysiu rizikuoti prasysiu draugauti bet bijau biski ((
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
http://www.knyguklubas.lt/kuno+kalbos+vadovas.html

Nors ir kvailai atrodo,siulau sita perskaityt,praregesi kitom akim,ir suprasi ar turi sansu ar ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Donatai as kalbu kad kas nors padetu per Draugas.lt o ne knygas reklamintu ))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.20 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
The1 rašė:

Donatai as kalbu kad kas nors padetu per Draugas.lt o ne knygas reklamintu ))))



Dar per mazas,laikui begant suprasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Suprask, jei sakysim tau kazkas pades, tai kokia bus nauda?
Nukentes ta vargse mergaite, dar isimyles.
Tau tai kas - pasinaudosi - pamirsi ja. O po to ji jau nebus kaip buvo.
Tai jos gyvenimas, jei tau pavyks paciam, tai tada ji buvo silpna. O jei kazkokie dedes pades patarimais, kaip ja suvyliot tai jau bus ir musu atsakomybe...

Neatrodo tavo ketinimai rimti, nes i viska zhiuri "draugaut nedraugaut" Juk ji zhmogus, gal turi savo svajones, o draugystes dabar reishkia tiesiog pasidulkinima ir laiko kartu praleidima.
Bendrauti yra visos galimybes, bet nezhinai apie ka su ja bendrauti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Kadangi siandien esu geros nuotaikos,stai tau keli patarimai:

1.Daug sypsokis
2.Stenkis kuo ilgiau islaikyt akiu kontakta
3.Klausk dazniau apie apie ja,negu pasakot apie save
4.Nesistenk but vierchu,jei toks nesi,ir sudaryt klaidinga ivaizdi,buk savimi
5.Suzinok jos pomegius
6,Kad parodytum susidomejima,stenkis ja paliest, "protingai" paciupinet

Ar zuvis uzkibo suprasi is:
1.Ji greit atraso i tavo sms
2.Ji dziaugiasi tave sutikus
3.Ji domisi tavo veikla,nori suzinoti ka tu veikei
4,Ji nesidrovi su tavim kurnors iseit
5.Juokiasi is tavo juokeliu

Jei zuvis nekimba:
1.Ji lygina tave su kitu zmogum
2.Visalaik ilindus i savo telefona,ir pernelyg nerodo demesio tau
3.Stengiasi islaikyti atstuma,neuzlaiko akiu kontakto
4.Susitikus vis atiranda planu,kad nusimazint nuo taves
5.I zinutes atraso vienu sakiniu: TAIP arba NE

Jaunom panelem patinka vaikinai su masina,daug pazistantys (prie chebros),turintis kapeiku.Kitom patinka vartojantys varkotikus ar seip geriantys,bet su tokiom siulau neprasidet.Paveikti ir dominuoti kita zmogu nera sunku,bet tam reikes patirties

Mano spejimas,kadangi esi kaimynas,ji neziuri i tave kaip i partneri,o labiau kaip i drauga.O bunant taip vadinamam "friend zone" is jos negaui imtymiu santykiu.Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Aciu visiema uz pagalbe bet jei galit dar pakomantuokit dekingas busiu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 07:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon2
maroon2
Pradedantysis
aš tai niekad nesuprasdavau kaip galima "siūlyt draugaut" :/ tai gi turi viskas savaime ir taip aišku būt ar jūs pora ar ne. kažkaip vaikiška.

tiesiog rodyk daugiau dėmesio, daugiau prisilietimų ir stebėk ją. jeigu nesišypso, nulinė reakcija į prisilietimus, tai didelė tikimybė, kad esi friend zonoje taip imt staiga ir bučiuot kai prieš tai nebuvo jokios romantikos man atrodo biški keistokai bus ir nejauku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 08:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Gerai td paklausiu o kaip iseit is FRIENS ZONE? Nestikrai ji man patinka ne kaip drauge o daugiau nei drauge.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
The1 rašė:

Gerai td paklausiu o kaip iseit is FRIENS ZONE? Nestikrai ji man patinka ne kaip drauge o daugiau nei drauge.



Merginai tu nepatinki kaip vyras,va ka reiskia friend zone.Kaip iseit? Dazniausiai neimanoma,nebent laimesi milijona arba nusipirksi lamborghini centenario
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Kaip tik su ja snd varau susutkti. (Sito nesakiau bet db pasakau) kai ja as kurnors kai sedim apkabinu su ranka ji atrodo man lyg jai nemalonu o tas zvilgsnis kai paziuri biski i mane lyg patinka, lyg nepatinka. Tad as nzn ka daryti nenoriu as DEIMANTA PAVERSTI I SIPULIUS kad mes nebebutume draugais o as noriu buti su ja siektiek daugiau nei draugai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Idomu del tos friend zone.
Nes tai buvo mano strategija.
Visu pirma tapdavom draugais. Man kiti vyrai niekada nebuvo konkurentai, bet merginos drauges buvo pavojingos. Paprastai jos pradedavo ant manes varyti ir prikaisioti, kad va man atsiradus anu jau nereikia, tik su manim laika leidzia.
Bet pries drauges as irgi turejau pranasuma.
O kai likdavome tik dviese pagrinde draugai, kiti antroje vietoje, tai jau viskas vystidavosi reikiama kryptimi.

Friend zone turi savo pranasumu. Galima bendrauti ir formuoti poziuri. Jei tai tesingai daroma, tai kazkada viskas pasikeicia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
The1 rašė:

Kaip tik su ja snd varau susutkti. (Sito nesakiau bet db pasakau) kai ja as kurnors kai sedim apkabinu su ranka ji atrodo man lyg jai nemalonu o tas zvilgsnis kai paziuri biski i mane lyg patinka, lyg nepatinka. Tad as nzn ka daryti nenoriu as DEIMANTA PAVERSTI I SIPULIUS kad mes nebebutume draugais o as noriu buti su ja siektiek daugiau nei draugai.


Merginai reikia ne pirmiausia apkabinimu, o artimo zmogaus, kuris ja myli.
PRADEK JA DOMETIS, o ne jos kunu.
Nuosirdziai. Tap jos tikru draugu. Draugystes siulyti nebutina, galima tapti draugu nesiulant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.21 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


The1
The1
Naujokas
Aciu tau labai uz patarimus du pasistengsiu buti tokiu kokiu sakei: dometis ja ir t.t o ne juos kunu(man dar per anksti se**s) As ne ta prasme juos kunu domiuosi as isvis nesidomiu tik bandau padaryti kad ji i mane ziuretu pro kitas akis ne kaip i drauga o del friend zone isejimo irgi dq labai tau!!!!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai