Santrauka: labai prasau patarimu
Tema sukurta: 2008.11.14 18:14
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.11.14 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Mieli forumieciai,ypatingai tie,kurie dar mokotes ar ne taip jau seniai baigete mokykla.Labai reikia jusu nuomoniu ir patarimu.Kas reikalinga mokyklai,mokiniams,ka galima butu konkretaus pasiulyti ir pasakyti musu dedems ,kurie sedi aukstai,kad mokykla nebebutu pragaras is kurio mokiniai bega.

Kvaila tema,bet asmeniskai man labai reikalinga.Buciau dekinga uz pagalba.Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
Mokiniai 90% iš pamokų bėga ne dėl pačios švietimo sistemos spragų... O kas kaltas, kad pas mus eiti ir pasisakyti, kad tau ant galvos lipa - tai būti "ožiu"? Dėdės iš aukštai? Ar kad net mokytojas gali sau leisti žeminti mokinį - irgi dėdės kalti?
Vienintelis realus dalykas, kurį aš matau kaip kaltę iš dėdžių pusės - mokslo krūvis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Savolita,aciu.Pradzia yra.Gal dar kas nors?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Iš pamokų bėgdavau gana dažnai (nors ir moksliuke vadinama buvau). Bėgau iš tų pamokų, kurios man atrodė neįdomios, beprasmės - manau, kad tai daugiausiai mokytojų kaltė. Nesugebėdavo įtraukti, sudominti. Universitete dabar elgiuosi lygiai taip - jei nematau prasmės klausytis paskaitos - į ją neinu iš viso arba nusinešu kokio darbo. (Labai patogu, nereik vargti su namų darbais ir kursiniais projektais namuose ). Nors tai jau pasitaikė seniai, paskaitos dabar jau daugiau mažiau svarbios ir įdomios, nes nebe "masinės", mažos studentų grupelės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Krūvis, krūvis ir dar kartą krūvis. Pamokos prasideda 8h, taigi keltis reikia +/- 7 valandą. Pamokos tęsiasi iki 15-16h. Kai kuriems yra įvairūs būreliai, taigi namuose parsirandama apie 17-18h. Namų darbų užduoda begales, nes kiekvienos disciplinos mokytojui atrodo, kad jo pamoka pati svarbiausia, taigi užduoda namų darbų kelioms valandoms. Padaryti namų darbus, pasiruošti kontroliniam darbui ar kokiam savarankiškam darbui (laimingas tas, kuris supranta ir nesiruošęs ), parašyt referatą ar išmokt ką nors papasakot (ačiū Dievui, nelabai dažnai pasitaiko ) reikia keletos valandų. Taip pat reikia pavalgyt, pailsėt, kitokių darbų atsiranda. Miegot einama apie 12h. Moksleiviui miegoti reikia mažiausiai 9 valandas, o išmiegama apie 7. Taigi verta susimąstyti, kodėl mokiniai bėga iš pamokų, iš vis nedaro namų darbų ar miega per pamokas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Oho.....Vandeni,o kaip su mokslais?Po tokios dienotvarkes gerai jautiesi?Net po tokiu pasiruosimu,ar mokytojai visada teisingai ivertina mokiniu pastangas?
Antikriste,kas tas "mokejimas sudominti"?Pamokos temos pateikimas,o gal reikelingas specializuotas mokymas vyresnese klasese,kad jau galetu mokinys mazdaug atsirinkti tai,kas jam reikalingiausia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Elara rašė:

Oho.....Vandeni,o kaip su mokslais?Po tokios dienotvarkes gerai jautiesi?Net po tokiu pasiruosimu,ar mokytojai visada teisingai ivertina mokiniu pastangas?

Antikriste,kas tas "mokejimas sudominti"?Pamokos temos pateikimas,o gal reikelingas specializuotas mokymas vyresnese klasese,kad jau galetu mokinys mazdaug atsirinkti tai,kas jam reikalingiausia?


Na būna tokių mokytojų, kurie nemoka anei paaiškinti, anei įdomiai papasakot. Suprantu, kad yra tam tikros programos, rėmai, bet vadovėlius juk ir patys perskaityt sugebame, per pamoką manau reikia pateikti tam tikrą temos koncentratą, ją paaiškinant paprasčiau, žemiškiau, kasdieniškiau, su pavyzdžiais, kartais net trumputėliais "lyriniais nukrypimais". Bėda manau ir klasėje esančių mokinių kiekyje. Pvz, mūsų buvo: 4 klasės po 30 galvų. Visiems pakankamai dėmesio niekaip nesuteiksi. O mokytojaut kaip žinia eina, arba itin atsidavę žmonės (deja tokių mažuma), pas kuriuos dažniausiai ir pamokos įdomios , arba tie, kurie po mokyklos niekur geriau įstot nepajėgė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Man asmeniškai mokykloje pradėjo patikti tik nuo septintos klasės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Kai įsimylėjau klasioką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Laimingesnė rašė:

Man asmeniškai mokykloje pradėjo patikti tik nuo septintos klasės


Jei atvirai, man mokykla nepatiko iš vis. Visada jaučiausi varžoma, stabdoma, ir kaip mano asmenybė laužoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
O man ten is viso niekada nepatiko.....Kazkokia pragaro masina.........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
Lageris. Nemegau mokyklos ir tik keli mokytojai buvo kuriems jauciau pagarba....
Taip,mokyklose kruviai nenormalus....O ir programa sunki ir perkrauta. Vaikai knygas tempia persikreipe..., taip Lietuva tampa ir invalidu krastu....
Tolerancijos reikalaujama tik is mokiniu o mokytoju tai neliecia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Liudna.....Ne tik ,kad nepagerejo nuo mano laiku,bet ir dar kraupiau pasidare.Evoliucionuoja mokykla,tik idomu i ka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Bėgau iš pamokų kiekvieną dieną, kai būdavo tikslieji mokslai, nekenčiau. :]
Visada svajojau apie įvairių kalbų būrelius, bet duok dieve vieniems metams pasirodydavo kokia nors nususus prancūzų mokytojūkštė. Kaip gaila, kad mokyklai niekada nebuvo galimybių nusamdyti kalbų mokytojų.
Būreliai apskritai nefinansuojami.
Neskanus, brangus maistas valgyklose (maltinukuose daugiau "bulkos" nei mėsos").
Mokytojams nusispjaut į tai, kad mokiniai per dieną turi po keletą kontrolinių ir nespėja pasiruošt.
Krūvis.
Pamokas veda seni, patyrę, bet nuobodūs iki gyvo kaulo mokytojai. Nesudomina mokinių.
Į fondą mokiniams tenka įnešti krūvą pinigų (bent jau vienuoliktos - dvyliktos klasių metu paskaičiavus vienam mokiniui mano klasėje reikėjo atiduoti 180 lt į fondą plius įvairios rinkliavos renginiams, mokyklos tvarkymui)
Mokyklose nėra tualetinio popieriaus. Argi čia normalu??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Tikrai ne.Todel ir bandom su mokiniais suorganizuoti siokia tokia akcija ,kad nors truputi atsizvelgtu ir i mokiniu rupescius....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Upė
Upė
Didmeistris
man labiausiai patiko 12 klasej,geriausi mokslo metai,gera prisimint,siaip,tiesa pasakius universitetas 100 kartu geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
hmmm... įdomiai... mokyklą baigiau ne taip jau seniai, bet didelio krūvio nejaučiau. negi jis tik dabar atsirado?
kaip palengvint? šiaip galėtų kaip ir universitete pateikti planus, kontrolinių skaičių ir žinoma, dėstyt tai, ką reikia, o ne "vyniot į vatą", kad nereikėtų visko iš naujo mokytis namuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nešikit į kelnes su tais krūviais. Matau aš, kaip mano sesutė mokosi. Neša vien dešimtukus, o toli gražu ne tik prie knygų sėdi, ir laisvo laiko turi, ir muzikos mokyklą lanko, ir nemiršta dar.

O kad neįdomu sėdėt tose pamokose, kuriose labiausiai nuobodžiaujantis asmuo yra mokytojas, tai faktas.
Turim mes universitete tokių. Arba neinu išvis, arba atėjus laikraštį skaitau, arba miegu. Šiandien grupiokei teko žadint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Elara rašė:

Oho.....Vandeni,o kaip su mokslais?Po tokios dienotvarkes gerai jautiesi?Net po tokiu pasiruosimu,ar mokytojai visada teisingai ivertina mokiniu pastangas?

Antikriste,kas tas "mokejimas sudominti"?Pamokos temos pateikimas,o gal reikelingas specializuotas mokymas vyresnese klasese,kad jau galetu mokinys mazdaug atsirinkti tai,kas jam reikalingiausia?


Tai vat būtent, kad ne visada įvertina ir supranta. Jau po dviejų darbo dienų jaučiuosi išsekęs, o pailsėt nelabai laiko randu. Bet čia ne man vienam taip manau, dėl tos priežasties daugelis mokinių bėga iš pamokų arba visai nesimoko. Manau, būtų geriausia, kad profesinis orientavimas būtų nuo kokios 9-tos klasės, nes sudedant visas pamokas gaunasi laaabai didelis krūvis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.14 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
PeM rašė:

Lageris. Nemegau mokyklos ir tik keli mokytojai buvo kuriems jauciau pagarba....

Taip,mokyklose kruviai nenormalus....O ir programa sunki ir perkrauta. Vaikai knygas tempia persikreipe..., taip Lietuva tampa ir invalidu krastu....

Tolerancijos reikalaujama tik is mokiniu o mokytoju tai neliecia.


Tai jau tikrai, programa žiauriai sunki, ir kasmet Švietimo Ministerija prisigalvoja visokių nesąmonių, kad tik kuo daugiau darbo būtų ne tik vaikams, bet ir mokytojams..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai