Santrauka: po 10kl stojimas
Tema sukurta: 2009.06.10 21:11
2009.06.10 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PrincipingaLėlė
PrincipingaLėlė
Naujokas
Sveiki. noreciau paklaust, gal kas zinot kur klaipedoj galetu stoti po 10kl? y profke tikrai nenoriu. Tai gal zinot kokiu klaipedoj istaigu kur butu galima stoti taip.. labai pagalba praverstu ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Relakse
Relakse
Pradedantysis
Apart profkes nelabai ka ir rastum. Siaip jei paprastai 12 klasiu baigtum,nereiktu tiek galvos sukti Buna organizuojami ivairiu specialybiu kursai, tik nezinau ar ten priima nepilnamecius, vertetu pasidometi siuo reikalu internete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PrincipingaLėlė
PrincipingaLėlė
Naujokas
kad internete nieko gero seip ir nerasi. jau ieskojau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
Net neįsivaizduoju... Visi į profkę po 10 varo... arba į 11ktą ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Relakse
Relakse
Pradedantysis
Ziurint ko tu pati noretum,nes zn kaip buna meti 11,12 vien del to,kad tingi (aisku,tavo atveju gal kitaip, neisizeisk o veliau sulaukus 30 i vakarine tenka sugryzti. Beja dar gali rinktis vakarine mokykla
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
galima stoti i darbo birza
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emexas
emexas
Patyręs
Jason rašė:

galima stoti i darbo birza

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
O tai kur išvis galima stot po 10 klasių, profkės neskaitant? Išpindėjimo lygis ne dienom, bet valandom kyla
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PaMpuShkAaa
PaMpuShkAaa
Naujokas
O gal galima būtų sužinoti kodėl nenori 12 klasių baigti? :? Jei baigtum tikrai lengviau įstotum kur nors, kaip jau kažkas minėjo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PrincipingaLėlė
PrincipingaLėlė
Naujokas
Shinzo<-- neispindejimas. yra tokiu istaigu be profkes kur galima stot po 10kl, tik nezinau ar klaipedoj tokiu randas..
PampuShkAaa<--as noriu baigti 12kl klasiu. bet su mama problemos, tai neleidzia toliau pas juos gyvent, ir baikt. liepia stot jau kitur.. va kur beda yra.. ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
LittleKitty rašė:
Shinzo<-- neispindejimas. yra tokiu istaigu be profkes kur galima stot po 10kl, tik nezinau ar klaipedoj tokiu randas..

PampuShkAaa<--as noriu baigti 12kl klasiu. bet su mama problemos, tai neleidzia toliau pas juos gyvent, ir baikt. liepia stot jau kitur.. va kur beda yra.. ;/


Su mama tai susitaikysi, o jei mokyklą mesi - tai gali prašvaistyt tikrai didelę dalį savo brangaus gyvenimo laiko, kurio jau nesusigrąžinsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
Su tėvais paaugliai daugiau ar mažiau, ilgiau ar trumpiau, visi nesutaria. Tad dėl to daugiau optimizmo ir viskas bus OK.
Ir toj pačioj profkėj gali baigti 12 ir gauti specialybę.
o dėl kitų įstaigų po 10 kl. ... tai manau jos tokios pačios kaip profkės, tik gal šiai dienai pavadinimas ne toks atgrąsus
Pvz. menų mokyklos (dailės, muzikos) niekad nebuvo vadinamos profkėmis, nors irgi yra vidurinis + specialybė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 08:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nesuprantu, ko visi taip skuba iš tos mokyklos? Ir kur pabėgsit? Prie maximos kasų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PrincipingaLėlė
PrincipingaLėlė
Naujokas
Su tevais jau nebeyseis susitaikyt. Jau ne viena karta buvo sukrovus mano daiktus.. Kaip sakoma pas juos paskutines dienos. sakau as su mielu noru noriu baikt 12kl, bet kad man neyseina.. neturiu kur gyvent.. negi niekas negyvena ir nezino klaipedoj kokios nors istaigos... ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 11:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
LittleKitty rašė:

Su tevais jau nebeyseis susitaikyt. Jau ne viena karta buvo sukrovus mano daiktus.. Kaip sakoma pas juos paskutines dienos. sakau as su mielu noru noriu baikt 12kl, bet kad man neyseina.. neturiu kur gyvent.. negi niekas negyvena ir nezino klaipedoj kokios nors istaigos... ;/




Tai dar man su mama taip i6eina gerai sekasi sutarti, iš nam7 nepilnametės neišmeta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
LittleKitty rašė:

Su tevais jau nebeyseis susitaikyt. Jau ne viena karta buvo sukrovus mano daiktus.. Kaip sakoma pas juos paskutines dienos. sakau as su mielu noru noriu baikt 12kl, bet kad man neyseina.. neturiu kur gyvent.. negi niekas negyvena ir nezino klaipedoj kokios nors istaigos... ;/


Aha, o mane tai žinok norėjo į vaikų namus atiduot.. Kai 8 metų buvau Tikrai žinok, nemeluoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PerfectLie
PerfectLie
Meistras
LittleKitty rašė:

Shinzo<-- neispindejimas. yra tokiu istaigu be profkes kur galima stot po 10kl, tik nezinau ar klaipedoj tokiu randas..

PampuShkAaa<--as noriu baigti 12kl klasiu. bet su mama problemos, tai neleidzia toliau pas juos gyvent, ir baikt. liepia stot jau kitur.. va kur beda yra.. ;/


Tai čia jau mamai kažkokios problemos,kad vaikui mokytis neleidžia. Kas iš to jei dabar stosi į profkę ar dar kur? Skaityk,kad tavo gyvenimas žlugęs.. Aišku,jeigu nori dirbt kepėja ir bėgiot prakaituota prie plytos už minimumą,profkė tavęs duris atvėrus laukia.

Nekvailiok. Pasikalbėk su mama. Išsiaiškinkit viską,ieškokit kompromiso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai