Santrauka: literaturos uzduotis
Tema sukurta: 2006.12.09 14:53
2006.12.09 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marissacooper
marissacooper
Naujokas
visi zinom kad kiekvienas turi savo stipriaja puse moksluose.kuryba nera mano sritis ir prastai man sekasi kurti.taigi reikalas toks:literaturai yra uzduota "padaryti" eilerasti(is eilerascio isrinkti 50 zodziu,surasyti juos ta pacia tvarka kaip radai,keleta nereikalingu isbraukt ir pridedant tik 3 ar 4 savo zodzius sukurti eilerasti;jis turi tureti pavadinima,ir minti kad butu esme jame kokia nors,taip pat turi rimuotis.)ir ne karta jau bandziau bet toks s isejo....galvoju gal yra kokiu desimtoku kurie jau tai atsiskaite ar tiesiog galetu man pagelbeti.zinokit as tikrai prasau ne is tingejimo,jeigu yra galinciu - padekit...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.09 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
oi tai tikriausiai avangarda per lietuviu mokotes as irgi kuriau kazkada. juk cia nieko sunkaus, negi jau neturi fantazijos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.10 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marissacooper
marissacooper
Naujokas
ne tai kad neturiu,bet man ziauriai prastai sekasi...be to visai neturiu laiko:reik ruostis trims ziauriai sunkiems kontrams,mam isvaziavus ir as turiu priziureti namus, apsipirkineti ir atlikti visas kitas jos pareigas.zodziu man reik pagalbos,gal galit man padeti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.10 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AugusteNavi
AugusteNavi
Pradedantysis
ne, deja negaliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.12.10 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marissacooper
marissacooper
Naujokas
zmones,kas nors padekit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.29 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ateivis
ateivis
Pradedantysis
padainuok kaledine daina Po egle laukem dovanu taciau radome tik lavona ir taiptoliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai