Tema sukurta: 2007.07.29 18:27
1 2 Toliau Paskutinis
2007.07.29 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
sveiki visai neseniai nutariau uzsiimti fotografija,siaip tiesa sakant jau kaip metus...tai tik vat dabar pradejau ieskoti koki nors fotoaparata kuriam galeciau isleist daug maz 1000lt arba 1500lt,tik vat deja as mazai ka juose suprantu vat man pasiule Canon S5 IS arba Finepix 9600,o is pigesniu Fuji 5700.. ka manote ,ka patartumete?!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.29 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hello666kitty
hello666kitty
Naujokas
Lumix
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.29 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
lumixa pirk tikrai geri daikciukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.29 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
kodel butent lumixa?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.29 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
geresnio uz Canon G7 nerasi is "muiliniu" fotoaparatu. Daugelis profesionalu fotografu turi 2 fotikus, vienas butinai yra veidrodinis, antras, kompaktiskesnis, ir labaia daznai pasirenka butent G7.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.29 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
na siaip kaip su vienu zmogumi kalbejau tai pasake ,kad canon S5 geresnis uz G7... beje o kaip suprat veidrodinis? nes as tiesiog juose nieko nesuprantu,o nuo ko dometis net nezinau. tai gal net kartais pagalvoju gal koki paprastesni pirmam laikui nupirkti..ech
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.29 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
Pradedantiesiems veidrodininiu nereikia, uzteks pilnai Canon S5 ar G7 ..
Pati pradejau ir nuo prastesniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
o tai gal tamsta patartumete koki butent pirktis? beje ka manote apie fuijifilm 5700 ?!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neRaMus
neRaMus
Naujokas
Mano nuomone i Fuji net nera ko ziureti.
Kazkodel visada buvau uz Canon. Pradejau nuo Canon muilines, dabar turiu Canon truputi daugiau nei muiline. Nesiskundziu. Lumix sekantis variantas po Canon bet irgi neblogas. Nereikia isigyti visai prasto, nes poreikis dides geresnems nuotraukoms ir gailesiesi kad neprimokejai ten keliu simtu o del S5 ar G7, nesiznau ar zaveciausi G7 tuo kad ten 10 megapixeliu. As uz S5 pradedanciajam savi privalumai.
O veidrodinio visai kitas veikimo principas ir pradziai reikia dar su muiline normaliai ismokti naudotis. Jei labai idomu parasyk i prv numesiu kelis idomesnius puslapius apie fotografija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.03 04:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O aš siūlyčiau ką nors iš FujiFilm repertuaro Kainos/kokybės santykis geresnis nei Canon. Pirma nuotraukas įvertinkit, detalumą, kokybę. O Dpreview reitingai lygūs.

Jokių būdu ne Olympus tik. Prastoki jie šiais laikais, nuotraukos "muilinos", kaip juostelinių muilinių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.03 05:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
O jei konkrečiau geriau - S 5200 (nebenaujiena, bet dar parduodamas ir geras mažylis), S 6500 fd ar pan. 5700 truputi prastokas.

Ant Canon per daug nestumiu, bet yra ir lygiaverte alternatyva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.03 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
siaip man labiau siulo canon del jo privalumu ir patogumu...ir siaip sako jo macro geresnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.04 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: maggie

siaip man labiau siulo canon del jo privalumu ir patogumu...ir siaip sako jo macro geresnis


Na tai jamk Canon Gi ne veidrodinį renkiesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.04 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
hm,na susidaro toks ivaizdis jei perki ne veidrodini tai tada ner skirtumo koki,nors nusispjauk....nesamone...nors suprantu juk Tau ner skirtumo koki man pirkti,bet vis juk manau daugiau juose kazka supranti tai galetum ka patert
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.05 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: maggie

hm,na susidaro toks ivaizdis jei perki ne veidrodini tai tada ner skirtumo koki,nors nusispjauk....nesamone...nors suprantu juk Tau ner skirtumo koki man pirkti,bet vis juk manau daugiau juose kazka supranti tai galetum ka patert


Tada imk Fuji. Uz 1000-1500 jau išeina "semi-professional", arba tikriau tariant "SRL like" fotikas, o Canon už tokią sumą vis dar visiška arba beveik muilinė... Man Fuji patiko. Patiko ir draugams, kurių namuos kabo mano Fuji darytos foto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.05 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
hm,o kuo geresnis fuji uz canon? Tiesiog pazistamas turi canon S5,tai ir ji siulo pirktis..siaip dar su viena pazistama fotografe kalbejau tai ji ispradziu siule fuji,nes pati toki turejo ir berods turi,bet vat kai paklausiau kuris geriau canon S5 ar FujiFilm FinePix S9600,ju kainos beveik tokios panasios. Na pasake,kad canon geriau,didesnes galimybes ir labiau apsimoka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.06 02:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na tai ko čia tada dvejoji? Ai nesuprantu, kam kurti tema, jei turi ko gyvai paklaust?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.06 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


venomlt
venomlt
Naujokas
maggie, jeigu renkiesi tarp FujiFilm FinePix S9600 ir canon S5, tai imk canona, nes jo zoomas didesnis ir macro režimas geresnis. Aišku, canone šiek tiek mažiau megapikselių ("tik" 8 milijonai) , bet namų nuotraukoms per akis užtenka ir 5-6 milijonų. Jeigu planuoji spausdinti plakatus, tada jau reiktų į megapikselius labiau žiūrėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.06 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maggie
maggie
Naujokas
na kolkas nesiruosiu plakatu spausdinti venmont del canonu macro tai zinau,kad geresne nei fuji.. beje ka siaip manote apie nikon fotoaparatus? O siaip kuri fotoaparata pirktumete jei galetumete isleisti apie 1500lt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.06 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Na o Nikon muilinės bent man neaiškios, mažai naudotos, o ir nuomonių nelabai girdėjęs. Jau gal Canon ar Fuji.

Va būtų veidrodinio paieškos, tai nedvejojamai Nikon... Visi kiti antroj, trečioj, n-toj vietoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai