Santrauka: Patarymo reikia jusu
Tema sukurta: 2016.02.09 01:54
1 2 Toliau Paskutinis
2016.02.09 01:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laura149
Laura149
Naujokas
Sveiki turiu toki klausyma .susipazinau su vyriskiu .ir man sulio atvazuoti i anglija .bet nezinau ka daryti .patarkyte ar vertetu vazuoti .jau susirasynejam tris menesiu .ir darba rastu ir viska .nezinau pasimetus esu. Ar ryzikuotute vazuoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 07:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
as nesuprantu, kaip jie ir prigaudo tokiu patikliu moteru. maniau jau tie laikai baigesi, bet vis dar ne. kaip sako, viena Lietuvos puse gyvena skurde ir varge, o kita puse - Londone ir visi tuo tiki. o jei rimciau, tai dabar (vyrams) pvz. gerokai patogesne kryptis Vokietija ir negirdejau kad pastaruoju metu kas vaziuotu i UK, kai Vokietijoje siuo metu truksta 2 milijonu darbuotoju laisvoms darbo vietoms (aisku puse dabar ju uzims pabegeliai), bet kazkiek dar liks. ir algos ten didesnes.
pamenu dar tais laikais is kalejimu per laikrascius kalejmcikai rasydavo laiskus senmergems ir tos visos laukdavo metu metais. arba cia pamenu, kaip rase tais laikais mergina susipazino su Europos bokso cempionu, poto tas tariamas cempionas is kalejimo uztaise tai mergiotei vaika ir dingo
o norint emigruoti, tai pirmiausia reikia gerai moketi (siuo atveju) anglu kalba, snekamaja.
siaip visi vaziuoja arba per gimines, arba per gerus draugus (bet ir tai visko pasitaiko, buna pacios drauges merginas parduoda suteneriams is Lietuvos, o sie toliau babajams) arba per idarbinimo agenturas, arba patys internetu susiranda darbdavius, pakalba per skype ir darbdavys atsiuncia darbo sutarti. o su ta sutartim jau galima eiti tvarkytis visus dokumentus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 08:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Pati turetum atsakyti i kai kuriuos klausimus kur tau kyla. Juk bendrauji jau kuri laika,ir kazkiek gal pazysti zmogu. As vaziuociau tik i svecius apsidairyti ir tik kai buciau isitikinusi kad nieko nenutiks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon2
maroon2
Pradedantysis
ot durnos bobos čia per agentūras važiuojant ir tai žmonės papuola, nors ir oficialiai viskas suderinta būna, o ji neaišku pas ką važiuot ruošiasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Nu kvailos,ne kvailos. Bet taip mano 2 drauges susipazino. Ir dabar laimingai gyvena. Tik cia ne pavizdys. Reikia but uztikrintai kad niekas negresia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Laura149 rašė:

Sveiki turiu toki klausyma .susipazinau su vyriskiu .ir man sulio atvazuoti i anglija .bet nezinau ka daryti .patarkyte ar vertetu vazuoti .jau susirasynejam tris menesiu .ir darba rastu ir viska .nezinau pasimetus esu. Ar ryzikuotute vazuoti




Tai aisku vaziuok,kam tu cia sena merga reikalinga ir dar su vaikais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laura149
Laura149
Naujokas
Na va pasirodo ten mano drauge dave fb kuri anglijoje yra .siandiena pasake ieskojo man jaunikio .tai ji ten per pora namu gyvena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš tai nevažiuočiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laura149
Laura149
Naujokas
Mes su ja nuo pat vaikystes esam drauges .as busiu pas ja .priimsim gyventi tik su juo susitikinesiu .o paskui ziuresiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
na DonatasSl tu cia jau stipriai perlenki, nepasakyciau kad jau moteris su vaiku ten negaletu rasti vyro Lietuvoje, kiek as zinau tai visos merginos/moterys su vaikais turi antras puses. ten gal ir yra Lietuvoje keletas tu moteru su vaikais laisvu, bet gal ten del kazko kito. nebent ten jau tikrai ten su isvaizda kazkas netvarkoj butu. bet siaip dazniausiai tokios moterys buna kazkur virs 40 metu amziaus. siaip, gazesnes moterys ir virs 50-ties laisvai susiranda, net ir su trim vaikais. vistiek tokiu 30-40 metu jau visi ar issiskyre buna ar ka, tad lengviau randa bendra kalba. buna kad ir is vienos ir is kitos puses vaiku turi. kaip kazkas rase, Lietuvoje bet kuri jauna moteris praktiskai VIP statusa turi, nes tokio amziaus vyru yra maziausiai 20 tukst. daugiau nei moteru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinky
Pinky
Pažengęs
Saunuole Laura ir nesiteisink cia. Daryk savo sprendimus. Su vaikais ar be ju,nekekvieno reikalas.Pasiteiravai ir tiek. O tokiu gudruciu kaip komentaruose rase yra visur Bet jie neapsimove tavo batu ir nepraejo tavo gyvenimo. Teirautis kazko zinoma reikia. Nes pasiteiravimas ne silpnumo zenklas,o stiprybes. Nes kitiems juk geda paklausti ,kad kvailais nepalaikytu. Sekmes tau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Laura149 rašė:
ir darba rastu ir viska


Jei zada kad viska gausi atvaziavus ir darba ir busta ir seip pasirupins tai truputi per gerai skamba kad butu tiesa. O nemokamas suris buna tik spastuose.

Is kitos puses nereikia per daug ir itarineti, bet vaziuodama turek paso kopija pasidariusi iskart ir anglu kalba tikiuosi moki? Nes jei kokia nelaime ar ka kad pagalba gautum ir moketum paaiskinti problema. Beje paprasyk to vaikino atsiusti tau jo paso fotokopija - jei neturi piktu keslu tai tikrai nepriestaraus. Plius siulomo darbo bendradarbiu fb ar tel numerio gali paklaust. Atsarga gedos nedaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
FXX3 rašė:

as nesuprantu, kaip jie ir prigaudo tokiu patikliu moteru


Na kad jau paminejai tai as savo vyra irgi per interneta sutikau ir po 2 savaiciu pokalbiu gavau bilietus is jo apsilankyti Anglijoj ir nebegrizau i LT. Taip kad ne visi apgavikai melagiai ir banditai Tiesa, maniskis anglas, bet tikiu (tikiuosi) kad yra ir lietuviu padoriu dar like.

P.S. Tu mano asmenines zinutes blokuoji? WTF??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tave parduos kaip lėlę..viskas aišku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon2
maroon2
Pradedantysis
ai, pažiūrėjau į foto, gali ramiai keliaut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klaviatura1
klaviatura1
Naujokas
Vaziuok pasiziurek pradziai ir pajusi ar tavo zmogus ar ne, as tai po menesio pazinties i Danija persikrausciau pas vyra, gyvenu laiminga sau ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 07:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Discordia rašė:

P.S. Tu mano asmenines zinutes blokuoji? WTF??


skaitykis su zodziais mergaite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 08:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
klaviatura1 rašė:

Vaziuok pasiziurek pradziai ir pajusi ar tavo zmogus ar ne, as tai po menesio pazinties i Danija persikrausciau pas vyra, gyvenu laiminga sau


kiek vienodu laimingu istoriju, nekabinkit makaronu. as per visa Lietuva radau tik kokias 7 merginas, kuriomis susizavejau, na ir dabartine meile. paasiskinkit man paprastam zmogui, kaip jus vien is nuotraukos ir pakviestos i uzsieni iskart suprantat, kad tai yra antra puse?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terra1
Terra1
Pradedantysis
Nebūk kvaila, nevažiuok pati pirma. Tegul tas vyriškis pirmiau į Lietuvą atvažiuoja, jei jo ketinimai rimti. Ir pamatysi ar tau jis tinka ir patinka. Aš su savo vyru irgi susipažinau internetu, tai jis pas mane į LT porą kartų atvažiavo, paskui aš pas jį, su jo šeima susipažinau, paskui jis metė darbą ir į LT atvažiavo beveik metam kol mokslus baigiau ir tada į UK išvažiavom su juo, maniškis anglas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


savas16
savas16
Naujokas
O kaip įsitikinsi, kad tau nieko nenutiks? Kai parduos, tada tikrai įsitikinsi, nors jau bus vėlu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai